Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Citas @ 2012 12 04, 00:05)
Manau kad pakartosi gorgio protokola ir is snaiguciu pavirs i grazius stebukliukus gimdoj doh.gif
jau kita savaite doh.gif bijau skausmo, nors zinau kad dar ne tiek istverciau blush2.gif  siandien sudalyvavau kazkokiam bandyme trial, jau skaudejo tai sake mergaites, tipo pagramde gleivine artai kazkaip pazeide ja kad kunas pradetu gaminti kazkokius spec cheminius junginiu ar hormonus gleivinei atstatyti o tai kartu padidina implantacijos sancus. Zodziu kaip as sakau po savo 6ivf tapau bandymu ziurke biggrin.gif

Kaciuk sekmes TB rytoj  4u.gif

Terziuk jo cia jau grazu, papuosta wub.gif



Cituk,

juk dabar TAVO laikas bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip smagu!!!.... labai linkiu jusu seimai si karta patirti tikra didiji stebukla wub.gif

kur cia ta gleivines gramdyma daro? UK? Ir ar tai budinga daugeliui kliniku ar cia kazkokia isskirtine klinika kur taip daro? Labai idomu g.gif
Atsakyti
Sidabriuk,zinau kaip tau sunku,bet pasistenk blogas mintis vyt toli...Paziurek koki seriala,susitik su draugem,kad maziau galvotum.Zinau,sunku su tuom susitaikyt,bet privalai ziuret i ateiti ir kurt tolimesnius planus...... .... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 12 04, 00:42)
Man bent jau pasirode, kad su snaigutem dazniau pasiseka toms, kurios buvo jas pasilike po sekmngo ivf. Va Beta, Asmon, kitu nicku neatsimenu, bet buvo ir daugiau. Nezinau, as taip mastau,gal klystu g.gif

Aš taip pat šį dėsningumą pastebėjau, bet čia tik pamąstymas.
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 04, 00:46)
Jetau kaip ir as noreciau sekmes su savais snaigiukais  blush2.gif

Tęsiant šį pamąstymą thumbup.gif
QUOTE(KittyKitty @ 2012 12 04, 00:48)
Mamiliarija, taip, rytoj eina vyras pas Z, tarsis. Nezinau del zarazu, bet cia nieko nerado, tie leukocitai atsirado tik pries kelis menesius, tai nelabai buvo is kur kazka originalaus pasigauti.. Urologas is viso sake nekreipti demesio. Nezinau, ziuresim. Siaip gal reiketu kartoti tyrima, nelabai as juo pasitikiu, pirma karta darem tiesiog klinikose, valdiskai. Gal laborante apsisnargliavus buvo doh.gif

Sėkmės jam, parašyki ryt kaip sekėsi, nors mums Ž panašiai ir pasakė, kad nekreipti dėmesio, nors aš net antrą kartą (tik po ilgos pertraukos) pasėlį padariau, kadangi leukocitų vis yra.

Sidabriuk, prasta iš manęs guodėja, būčiau šalia, tai bliautume abi verysad.gif
Laikykis 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 12 04, 01:05)
Graikija tiria vyrams klamidijas is spermos meginelio. Pas Gorgy irgi galima priduoti, tik kaina zymiai skirsis nei pats nusiustum tiesiogiai. Kadangi gydomi kartu poroje nuo rastu bakteriju, praktikoje dazniausiai tiria moteris.
Labanakt merginos 4u.gif  Uzteks cia pliupti man biggrin.gif

Dėkui Pepe, įtrauksiu į ateities planus.
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 12 04, 00:12)
Tas trial naujove kakzokia?nU, kad tik padetu...Nors as net neabejoju jusu seimos sekme si karta 4u.gif
Skaiciau, kad tie LIT skaudus, tai man dabar vel idomu g.gif Kaip krauja suleidzia? Ar kaip laseline, ar kaip vaistus su svirkstu i raumenis? Jei kraujas neleidziamas tiesiogiai i vena, tai ir nesiskaito kaip kraujo perpilimas ar kazkas tokio. Tai gal tada tie kraujai ir nesusimaiso g.gif


Is daktaro supratau kad jau pasaulyje yra nemazai bandytas sitas reikalas bet ju ligonine dar tik trial daro. Pasirasiau tam trial tik del to kad praktiskai simtas procentu kad padeties nepablogins o kad pagerins irgi nemazai sancu 4u.gif

Tie lit pas bykova tai man kaip uodo ikandimas buvo bet va is keliu mergaiciu girdejau kad pas gorgi tai ojoj kitos be nuskausminamu neapsieina, bet jie nerekomenduojami nes sumazina lit efekta, tai kentesiu be vaistu. O leidzia labai negiliai iskart i paodi, apie penkiolika duriu i kiekviena ranka doh.gif zodziu paleidzia kaip narkomane su melynom rankom, kurios tokios islieka gera savaite, tai gerai kad ziema, vaizdeliu geresis tik mb tongue.gif

QUOTE(GingerBella @ 2012 12 04, 00:17)
Cituk,

juk dabar TAVO laikas bigsmile.gif  4u.gif  kaip smagu!!!.... labai linkiu jusu seimai si karta patirti tikra didiji stebukla wub.gif

kur cia ta gleivines gramdyma daro? UK? Ir ar tai budinga daugeliui kliniku ar cia kazkokia isskirtine klinika kur taip daro? Labai idomu g.gif


Kad dar reikia sulaukti man savo laiko, reikia dar tuos lit pasidaryt ir lad pasikelti doh.gif aciu 4u.gif

Kaip jau rasiau jau nemazai apie ta pagramdyma medicina zino, ir ji mergaitesir lv jau yra issiprase, tai tikrai nera naujiena didele. Bet ko gero dar nera ir aiskiu irodymu kad tai tikrai padeda, todel ir daro bandymus. Dziaugiuosi kad man pasiule buti toj grupej kuriai ta gramdyma padare, nors ir labai skaudejo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 04 gruodžio 2012 - 00:10
Sveikutes 4u.gif
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 12 03, 22:53)
merginos...laikiaus ,laikiaus ir siandien paluzau.........MB isvaziavo pinigelius kalt likau viena ......ir neislaikiau...atsiprasau...kad cia parasiau...bet tik jus zinot ka as jauciu... cry.gif  cry.gif  cry.gif labai skauda...iskrito gabalas vaistu tai pradejo mmm varyt...rytoj darbe turesiu vaidint kaip man gera...eina sauuu... verysad.gif

mieloji, labai tave suprantu 4u.gif bet laikykis - turi laikytis 4u.gif issiverk - padeda 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 23:46)
Jetau kaip ir as noreciau sekmes su savais snaigiukais  blush2.gif


vat ir as pastebejau, kad su snaigutem pasiseka toms, kuruims liko is sekmingo bandymo wub.gif
QUOTE(Citas @ 2012 12 04, 00:05)
Terziuk jo cia jau grazu, papuosta wub.gif

drinks_cheers.gif wub.gif patinka man Londonas wub.gif


Papildyta:
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 12 04, 00:12)
Skaiciau, kad tie LIT skaudus, tai man dabar vel idomu g.gif Kaip krauja suleidzia? Ar kaip laseline, ar kaip vaistus su svirkstu i raumenis? Jei kraujas neleidziamas tiesiogiai i vena, tai ir nesiskaito kaip kraujo perpilimas ar kazkas tokio. Tai gal tada tie kraujai ir nesusimaiso g.gif


nelabai supratau tavo pamastymo apie kraujo perpylima g.gif
QUOTE(Citas @ 2012 12 04, 01:08)
Tie lit pas bykova tai man kaip uodo ikandimas buvo bet va is keliu mergaiciu girdejau kad pas gorgi tai ojoj kitos be nuskausminamu neapsieina, bet jie nerekomenduojami nes sumazina lit efekta, tai kentesiu be vaistu. O leidzia labai negiliai iskart i paodi, apie penkiolika duriu i kiekviena ranka doh.gif zodziu paleidzia kaip narkomane su melynom rankom, kurios tokios islieka gera savaite, tai gerai kad ziema, vaizdeliu geresis tik mb tongue.gif
Kad dar reikia sulaukti man savo laiko, reikia dar tuos lit pasidaryt ir lad pasikelti doh.gif  aciu  4u.gif

drinks_cheers.gif G LIT'ai - labai skausmingi doh.gif bet iskenteti tikrai galima mirksiukas.gif o melynes ant ranku dar ir siandien pas mane matomos blush2.gif kai krauja nueinu priduoti, tai nelabai jaukiai jauciuosi - pati sau narkomane primenu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, norejau su jumis pasidziaugti ir pasidalinti, kad pagaliau sulaukiau savo ilgai lauktos 11 dienos po isodinimo ir pasidariau hcg ir jis aukstas!!!:)
Tikrai be reikalo dariau tuos nestumo testus nuo 9 isodinimo dienos, nes jie nieko neparode o as tik prisizliumbiau kaip vaikas:)
Tikiuosi, visom sitame skyrelyje pasiseks taip pat! Labai tikiuosi ir siunciu jums nestuke.gif virusa:)
Beje, maciau cia ivairiu diskusiju sitame skyrelyje. Bet kai nepavyksta gal reikia galvoti ne vien apie medicinines priezastis bet ir apie psichologines ar dvasines. Reikia labai tiketi, suprantu, kad sunku tiketi po kazkelinto nepavykusio karto, bet be tikejimo, kad tikrai pasiseks - nieko nebus. Beje, man viena moteris dave knyga "Jusu mazylio sielos ugdymas". Tai skaitinejau ja, kai ruosiausi IVF ir jos metu. Ten ivairiu dalyku raso apie tai kaip ruostis mazylio atejimui i si pasauli. Nesu labai tikinti, bet galvojau, kad reikia viska isbandyti - nepakenks. Tad rekomenduoju paskaitineti, gal kazkam pades...
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 12 03, 23:42)
Del to hcg, man rodos, ne apie ta pati snekat.. Man rodos, Delena leidosi, o gal ne... Nepamenu nicko, bet atsimenat, kasdien rode apie 30 ir nekilo?



Sveikos merginos, taip as leidausi Ovitrelle po truputi kasdien po isodinimo. Ir mano skaiciukai buvo 56, tada dar leidausi vaistus ir toliau, pradejo kristi HCG ir nutraukus sulaukiau mm...
Papildyta:
QUOTE(skirmantep @ 2012 12 04, 09:00)
Beje, man viena moteris dave knyga "Jusu mazylio sielos ugdymas".


gal zinote kur ja galima nupirkti? kokiame knygyne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delena: 04 gruodžio 2012 - 08:52
QUOTE(Delena @ 2012 12 04, 09:52)
gal zinote kur ja galima nupirkti? kokiame knygyne?

sveikute 4u.gif
yra kad ir cia - https://www.knygos.l...sielos-ugdymas/
pamenu tave nuo senai ir labai sergu uz tave, si karta turi pasisekti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 23:46)
Jetau kaip ir as noreciau sekmes su savais snaigiukais  blush2.gif


Ir tikiu-turesi! wub.gif O snaigutes pas Treisa liko?

QUOTE(Citas @ 2012 12 04, 00:05)

jau kita savaite doh.gif bijau skausmo, nors zinau kad dar ne tiek istverciau blush2.gif  siandien sudalyvavau kazkokiam bandyme trial, jau skaudejo tai sake mergaites, tipo pagramde gleivine artai kazkaip pazeide ja kad kunas pradetu gaminti kazkokius spec cheminius junginiu ar hormonus gleivinei atstatyti o tai kartu padidina implantacijos sancus. Zodziu kaip as sakau po savo 6ivf tapau bandymu ziurke biggrin.gif



Cituk, jau tiek iskentejai, tai cia nusisikt tas skausmas tau... Sedziu cia, rymoju ir laukiu taves wub.gif wub.gif wub.gif Jau tikiu neilgai smile.gif

Sidabriuk - cia ne receptas, bet... as viena syki taip nusilakiau su MB, kad paskui pahmiela jutau visa savaite ir skausmas kazkaip savaime atslugo...

Del tu visu knyguciu - esu ju skaicius, bet siulyciau taip atsargiau, nes ten ir briedo buna prirasyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 12 04, 11:06)
Cituk, jau tiek iskentejai, tai cia nusisikt tas skausmas tau... Sedziu cia, rymoju ir laukiu taves  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Jau tikiu neilgai smile.gif


Aciu wub.gif tu svarbiausia nenustok laukti wub.gif vis tiek ateisiu kazkada, nu negali gi zmogaus bausti visa gyvenima kazkas schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite brūkštelėti, kokiomis savaitės dienomis dirba Akvilė.
Ačiū labai.
P.S.: mus pradėjo ignoruoti g.gif
Atsakyti
Labukas visoms.
Vakar rasiau guodziausi kad pradejo teplioti. sinadiena ryte nulekiau pas gydytoja.
Padare HCG ir Progesterona.
Ats.: HCG - 1675, progesteronas - 12,7 (norma 1 trimestras 29,6 -106).
HCG paauges labai (26d. buvo 35, 28d. buvo 90).
Bet teplioja vis - isskyru gan nemazai kraujingu.

po poros h tik pavyks visa info pranesti gydytojui tai pora h turbut sedesiu kaip ant peiliu.

Savavaliskai isidejau papildoma crinone, gal nepakenks, nes kaip suprantu progesteronas labai zemas mano. Ir tai nesu labai uztikrinta kad LV klinikoj gerai supratau kiek man crinone naudoti (lygtais sake 1 i diena, bet kai mano rusu kalba nekokia tai jauciu busiu ne taip supratusi)
Atsakyti