Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šilko tapyba

Na ka? Atidarom naują temą? Tikiuos ir toliau dalinsimės žiniomis, savų darbų fotografijom, nesėkmėm ir lauksim patarimų.

Kaip ir žadėjau dedu nufotkiną iš naujo darbą. Kas jame negerai žinau, laukia savo eilės iš naujo darysiu.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
4u.gif labai grazus darbas, cia kokias dazais daryta
Atsakyti
QUOTE(ragana40 @ 2012 11 17, 12:58)
4u.gif labai grazus darbas, cia kokias dazais daryta

Ačiū, dirbu garinamais
Atsakyti
4u.gif na bet labai jau sudetingas apdorojimas
Atsakyti
QUOTE(ragana40 @ 2012 11 17, 13:56)
4u.gif na bet labai jau sudetingas apdorojimas

tai kad ne, kai įpranti. bent man užima mažiau laiko, užkaiti ir viskas, tik laiks nuo laiko patikrini
Atsakyti
Pamaciau Tavi kambari, pagalvojau, kad labai ja vyras myli, kad ir ka ji besakytu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2012 11 17, 18:21)
Pamaciau Tavi kambari, pagalvojau, kad labai ja vyras myli, kad ir ka ji besakytu    rolleyes.gif

Naca, mano vyras tau dėjoja smile.gif
Atsakyti
Hey, sveikos visos, buvau pametusi šią temą bigsmile.gif atėjau akių paganyti, ogi žiūriu nieko čia nesudėjusios... g.gif
Atsakyti
Tai dariau užsakymą, pagal vieną darbą savo, tai ką jau ten dėt. Vat šiandien fiksuosiu naują tai žiūrėsim kas gavos, ar labai baisus
Atsakyti
Laukiam laukiam pasirodant 4u.gif
Atsakyti
ELIJA, mergiuk, man siaubingai patinka tavo liniuotė wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif sveikinu iš visos širdies, saugok save, mylėk ir tausok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bei papasakok laikas nuo laiko kaip tau sekasi 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaV: 26 lapkričio 2012 - 12:12
QUOTE(daivaV @ 2012 11 26, 13:11)
ELIJA, mergiuk, man siaubingai patinka tavo liniuotė wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif sveikinu iš visos širdies, saugok save, mylėk ir tausok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bei papasakok laikas nuo laiko kaip tau sekasi 4u.gif  biggrin.gif


ačiū, mergyt, man irgi patinka, kad apskritai toji liniuotė yra wub.gif
Sekasi gerai, augam, plečiamės, bet kartu ir saugomės, bijom visko ir t.t. ax.gif
Ok, prasinešiu karts nuo karto - jūs su šilkais, aš su pingviniuku savo blush2.gif
Atsakyti