Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

Sveikos,
šiandien pabaigiau žiūrėti Вероника. Потерянное счастье,labai fainas serialas,tačiau pabaigos visiškai nesupratau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lintukas: 23 lapkričio 2012 - 20:18
Sveikutes,
aciu uz namus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 21, 21:17)
Man ir naujas startas nesėkmingas  schmoll.gif  Pradėjau Краткий курс счастливой жизни. Pražiūrėjau 20min ir visai nesupratau ką pražiūrėjau-nuobodybė man pasirodė nereali. Imuosi 64 serijų detektyvo  ax.gif Aktorių vieną mėgiamą užtikau-tikiuosi patiks .Oi,o pavadinimas tai Следаки  smile.gif

biggrin.gif as ir pries puse metu puse serijos pa\ziurejau meciau ,bet kai neturejau ka ziuret ,po pirmos serijos prasidejo visas idomumas wub.gif man sitas filmas ilgam istrigo thumbup.gif
Atsakyti
"Vsegda gavari vsegda" išsisėme,pergalvojau,kad tikrai 2sezonas buvo įdomiausias,bet vis tiek pabaigsiu wub.gif 4jau pažiūrėjau,lauksiu dar 4 wub.gif (Kaip man tas aktorius patinka wub.gif blush2.gif )
kokį čia dar filmą su juo rekomendavot,parsisiunčiau,bet neužfiksavau blush2.gif
be pijoko,kažkokį dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 23, 21:55)
"Vsegda gavari vsegda" išsisėme,pergalvojau,kad tikrai 2sezonas buvo įdomiausias,bet vis tiek pabaigsiu  wub.gif 4jau pažiūrėjau,lauksiu dar 4  wub.gif (Kaip man tas aktorius patinka  wub.gif  blush2.gif )
kokį čia dar filmą su juo rekomendavot,parsisiunčiau,bet neužfiksavau  blush2.gif
be pijoko,kažkokį dar  g.gif

Brat za brata,Sročno v nomier,Semeinyj detektiv..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 23 lapkričio 2012 - 22:06
QUOTE(Julsita @ 2012 11 23, 22:06)
Brat za brata,Sročno v nomier,Semeinyj detektiv..

g.gif pasirodo nei vieno iš tų neparsisiunčiau g.gif
einu žiūrėt kame reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 23, 21:55)
"Vsegda gavari vsegda" išsisėme,pergalvojau,kad tikrai 2sezonas buvo įdomiausias,bet vis tiek pabaigsiu  wub.gif 4jau pažiūrėjau,lauksiu dar 4  wub.gif (Kaip man tas aktorius patinka  wub.gif  blush2.gif )
kokį čia dar filmą su juo rekomendavot,parsisiunčiau,bet neužfiksavau  blush2.gif
be pijoko,kažkokį dar  g.gif


1. Aš taip pat manau. Ir rašė kad pabaiga nei šiokai nei tokai.
2. O jau kaip man patinka..... doh.gif wub.gif
3. Tuoj brangioji pateiksiu aš tau visą sąrašą...Galėsi mėgautis ir seilę varvinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 23, 22:28)
1. Aš taip pat manau. Ir rašė kad pabaiga nei šiokai nei tokai.
2. O jau kaip man patinka..... doh.gif  wub.gif
3. Tuoj brangioji pateiksiu aš tau visą sąrašą...Galėsi mėgautis ir seilę varvinti smile.gif

doh.gif blogai kai MB savaitėmis nėra,taip ir neišlaikyti galima lotuliukas.gif blush2.gif
4u.gif mirksiukas.gif

radau,kad turiu "Vsio načinajetsa s liubvi"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 23 lapkričio 2012 - 22:34
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 23, 22:28)
2. O jau kaip man patinka..... doh.gif  wub.gif

o man, o man kaip user posted image
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2012 11 23, 22:40)
o man, o man kaip user posted image

mes čia trys tokios seilės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 23, 22:41)
mes čia trys tokios seilės  hihihi.gif

Nu ir aš prijaučianti ax.gif ,bet po V.Galkino wub.gif user posted image Išvaizda tai jis tam žaliaakiui nusileidžia,bet man jo visi matyti personažai tokie mmmmmmmmmmmm wub.gif Visus įsimylėjau,nu ir jį patį blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 23 lapkričio 2012 - 22:52
QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 17:59)
Negali būti. Na kaip šitaip tiek nemačiusių šito filmo? Netikiu schmoll.gif Gal tiesiog neprisimenat. Taigis mūsų aktorius Regimantas Adomaitis ten net vaidina...
Nuostabus filmas rolleyes.gif
Вкус граната

As tai samoningai neziurejau, pamasaciau rytu krastus rodo, tai ne man blush2.gif
Atsakyti