Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2012 11 25, 14:23)
''Это моя собака'' /2012/

dekui 4u.gif siunciuos jau 4u.gif
is cia
http://tfile.me/foru...ic.php?t=564536

QUOTE(Julsita @ 2012 11 25, 19:21)
Ir kaip-nieko,ar ne?

na, vietomis verkiau. man tai thumbup.gif senai toki macius buvau 4u.gif
aciu, kas rekomendavo 4u.gif

QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 26, 09:37)
"Неравный брак"

sito dar nemaciau...

labas rytas 4u.gif
paziurejau vakar Giulycitaj, labai thumbup.gif patiko. Paskui pradejau ziuret "My iz budusciejie", ale tik del aktoriaus Vladimir Jalgyc ji atsisiuntus buvau, bet kai pamaciau, kad apie kara, tai SV palikau_jis tokius tiesiog dievina, o man noris_gyvenimo melodramu, meiles wub.gif cool.gif

db eileje_"Mecty iz plastelina" ir "Materinskyj instinkt" 4u.gif
geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
Pradejom vakar ziureti "Semejnyj detektyv". Ar jis komedija? g.gif Kazkaip juokingo nieko nemaciau... O ir negaliu sakyti, kad labai "uzkabliavo", nu bet gal isivaziuosiu, vis tik dar tik pirma serija pasiziurejau.
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 25, 02:15)
šiai minutei man Žaliaakis ir Baskovas  doh.gif

Nauji vėjai? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 26 lapkričio 2012 - 09:52
QUOTE(Apuokas @ 2012 11 26, 09:51)
Nauji vėjai?  lotuliukas.gif

oi ne jau senei wub.gif blush2.gif
Atsakyti
merginos MB parašė kažkokį pavadinimą hlihasovskij g.gif tiksliai nepamena, į vertimą parašius nieko nerandu tokiu pavadinimu g.gif gal jūs ką girdėjot?pirmas kokias 8serijas matęs,sako gal yra tęsinys g.gif

ačiū 4u.gif

jau susiruošiau rašyt Brat za bratą,pasirodo matęs doh.gif gerai,kad užklausiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sim@ @ 2012 11 26, 08:59)
Paskui pradejau ziuret "My iz budusciejie", ale tik del aktoriaus Vladimir Jalgyc ji atsisiuntus buvau, bet kai pamaciau, kad apie kara, tai SV palikau_jis tokius tiesiog dievina, o man noris_gyvenimo melodramu, meiles wub.gif  cool.gif

4u.gif gal galima tikslesnį pavadinimą,man su tuo vertėju nerado blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 26, 13:43)

4u.gif gal galima tikslesnį pavadinimą,man su tuo vertėju nerado  blush2.gif

Pamokysiu, kaip ieskoti 4u.gif Atsidarot puslapi www.google.ru, ten pradedat rasyti lotyniskais rastmenimis, o jums ismes visus variantus su slaviskais rastmenimis, beliks tik nukopijuoti ir ideti ten, kur reikia.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 26, 12:47)
Pamokysiu, kaip ieskoti 4u.gif Atsidarot puslapi www.google.ru, ten pradedat rasyti lotyniskais rastmenimis, o jums ismes visus variantus su slaviskais rastmenimis, beliks tik nukopijuoti ir ideti ten, kur reikia.

bigsmile.gif thumbup.gif ačiū didelis pavyko 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
naujienu pametejot, aciu.
Vakar susikaupiau anksciau rekomenduota ,,otkricat zuravli", iki puse dvieju ziurejau, snd dar dvi serijos liko, savotiskas. Cecenai labai jau despotiskais pavaizduoti, nestebuklas, kad suduko ax.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 26, 12:43)
merginos MB parašė kažkokį pavadinimą hlihasovskij g.gif tiksliai nepamena, į vertimą parašius nieko nerandu tokiu pavadinimu  g.gif gal jūs ką girdėjot?pirmas kokias 8serijas matęs,sako gal yra tęsinys  g.gif

Būtų lengviau pagelbėt jei parašytumėt maždaug apie ką tas matytas filmas mastau.gif Nes su tokiu mistiniu pavadinimu tai ohoho hihihi.gif
Gal Склифосовский (Склиф)?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 26, 13:11)
Laba smile.gif

Būtų lengviau pagelbėt jei parašytumėt maždaug apie ką tas matytas filmas mastau.gif Nes su tokiu mistiniu pavadinimu tai ohoho hihihi.gif
Gal Склифосовский (Склиф)?

jaučiu,kad tas ir bus lotuliukas.gif
tuoj nusiųsiu užklausimą biggrin.gif
4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 26, 13:17)
tuoj nusiųsiu užklausimą  biggrin.gif
4u.gif  mirksiukas.gif

ok smile.gif smalsu ar pataikiau mirksiukas.gif
Atsakyti
''Дневник доктора Зайцевой-2'' /2012/
2 сезон

http://kinozal.tv/de....php?id=1033498
user posted image
Atsakyti