Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

QUOTE(Apuokas @ 2012 11 27, 14:15)
Oliai gal gana jau  lotuliukas.gif
Šiaip ji subobėjusi kažkokia  g.gif  ax.gif

Nu kodėl, Miša jau savo gyvenimą gyvena, Maša irgi didžiulė....Berniukai jau irgi nemaži.
O dėl subobėjimo tai jo, nu žinai, 10 metų visgi praįėjo...
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 27, 14:23)
O dėl subobėjimo tai jo, nu žinai, 10 metų visgi praįėjo...

Nu ir Seriožai praėjo cool.gif
Gal kažkaip rūbus kitokius reiktų Oliai dėvėti g.gif
Atsakyti
laba popiet visoms smile.gif
pradejau ziuret "Materinskyj instinkt"_pasirodo, kad macius jau as ji blush2.gif senstu, atmintis slubuoja biggrin.gif
paziurejau "Merilyn Monro"_biografinis filmas, gana idomus faktai pateikiami apie jos isejima is gyvenimo... rekomenduoju_rusu dokumentika 4u.gif
db pradejau ziuret "Liubov_ne to, kto kazetca"_40 seriju blink.gif bet toks jau ne mano stiliaus. per vaikiskas. mociute, anukele_ju dialogai...o dar anukeles tetis_sendaikciu rinkejas...
taip ilgai jis man siuntes...o ner ka ziuret...

manau, kad "Kukla kolduna" bus idomesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 27 lapkričio 2012 - 15:12
QUOTE(Apuokas @ 2012 11 27, 14:38)
Nu ir Seriožai praėjo  cool.gif 
Gal kažkaip rūbus kitokius reiktų Oliai dėvėti  g.gif

1. Nu taip, bet kad jis kuo vyresnis tuo patrauklesnis....
2. Aha, o dabar kažkokais palapines dėvi...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 27, 13:57)
Vaaajeezau swoon.gif Man šokas kaip ir Viliojai
Ir aš teip sakau- apsileidimas dievaži biggrin.gif Greit rožančių sukalbėt ir dešimt tėve mūsų lotuliukas.gif
Jau Maksas tai velnio neštas ir pamestas, velnių priėdes kaip reikalas rolleyes.gif
rolleyes.gif

Prisipažįstu:esu kalta,labai kalta ir t.t.,bet tikrai pasitaisysiu ax.gif Dar nebūtų taip,kaip va Sim@'i-pradėsiu žiūrėt,o kokioj trečioj serijoj(jei ne anksčiau) susivoksiu,kad vis gi mačius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 27, 15:27)
Prisipažįstu:esu kalta,labai kalta ir t.t.,bet tikrai pasitaisysiu  ax.gif  Dar nebūtų taip,kaip va Sim@'i-pradėsiu žiūrėt,o kokioj trečioj serijoj(jei ne anksčiau) susivoksiu,kad vis gi mačius  doh.gif

man atrodo kad va taip ir bus mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(Sim@ @ 2012 11 27, 15:07)
senstu, atmintis slubuoja biggrin.gif

žiūriu, kad ir man jau pasitaiko tų šlubavimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 11 27, 14:16)
Nežiūrėjai? swoon.gif Siaubas doh.gif  Visom buvo griežtai įsakyta žiūrėt bigsmile.gif
Ir nuo to laiko Liubimov mums - Maksas ir nekitaip biggrin.gif

as vat irgi neziurejau blush2.gif nes nemano stiliaus filmas biggrin.gif vienintelis apie daktarus man patinkantis tai "Hausas" ,visi kiti ninini schmoll.gif biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(svelni @ 2012 11 27, 19:28)
as vat irgi neziurejau  blush2.gif  nes nemano stiliaus filmas  biggrin.gif  vienintelis apie daktarus man patinkantis tai "Hausas" ,visi kiti ninini  schmoll.gif   biggrin.gif  blush2.gif

Oi, aš ytai daktarus liubiju....Bet ta Zaiceva pati man kažkokia...Nu...keistoka g.gif tongue.gif
Ne į temą, bet rusiškai. Tai gal biškį ir į temą lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 27 lapkričio 2012 - 19:44
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 27, 19:43)
Ne į temą, bet rusiškai. Tai gal biškį ir į temą lotuliukas.gif



lotuliukas.gif
O aš tada ir ne į temą,bet va ką tik feisbuke radau lietuvišką tamstos kraštiečio devintoko pasiaiškinimą:
user posted image blink.gif unsure.gif cool.gif
Nu ir tada dar į temą: jau žiūriu aštuntą Brat'o seriją ir man kuo toliau ,tuo labiau šalia žaliaakio pradeda patikti tas policininkas su kepure thumbup.gif Nu jau balsu kvatojau,kai jis "atsičiuchino" po apsinuodijimo lugoninėj ir bėgo iš ten,pasiėmęs kažkieno moteriškus kailinius lotuliukas.gif paskui kai ant pižamos užsivilkęs policininko uniformą tardė nusikaltėlį lotuliukas.gif Rašau ir va prunkštauju dar lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 27 lapkričio 2012 - 19:53
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 27, 19:43)
....Bet ta Zaiceva pati man kažkokia...Nu...keistoka g.gif

Bet prie Makso man ji labai tinka, nes kitos jos vietoj neįsivaizduoju schmoll.gif Vienas pačiuožęs ir kitas pričiuožęs- pora kaip tvora, atitinka kirvis kotą (čia aš gera prasme) smile.gif
Bent jau man taip atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 27, 19:52)
Bet prie Makso man ji labai tinka, nes kitos jos vietoj neįsivaizduoju schmoll.gif Vienas pačiuožęs ir kitas pričiuožęs- pora kaip tvora, atitinka kirvis kotą (čia aš gera prasme) smile.gif


Nu va ir vėl man pradeda vaidentis,kad aš ją pradėjau žiūrėt ir mečiau - ten su tuo pačiuožimu man kažkas galėjo nepatikt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 27, 19:55)
Nu va ir vėl man pradeda vaidentis,kad aš ją pradėjau žiūrėt ir mečiau - ten su tuo pačiuožimu man kažkas galėjo nepatikt  g.gif

nu nežnau nežnau kaip ten jum buvo g.gif kapstykit, gal atkapstysit 'kas ir kaip' biggrin.gif
Atsakyti