Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

QUOTE(Apuokas @ 2012 11 28, 14:26)
Kokio kompromato ane? laugh.gif

Neeeeeee,šiaip noriu pažiūrėt kokiai čia tautietei pavyko užkariaut šito vyro širdį wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 28, 14:35)
Gali nesivarginti schmoll.gif Labai skrumniai, tik pora sakinių. DAugiau nieko. Nei apie ją, nei apie vaikus, jokiu šeimos foto, nieko, nič nieko schmoll.gif

Nu va va-fotkę vieną "pagavau"..Žinokit ir feisbuke pabandžiau paieškot,tai Ramunės nei kvapo,o va Jaroslavų tai kokie 8 ,bet nuotrauka nei viena netiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 28, 14:34)
user posted image
Rašė,kad turi sūnų ir dukrą,o čia 2 berniukai  g.gif


[QUOTE]
Čia foto iš filmavimo Tri dnia s pridurkom.

Pas jį mergaitė 9 metų ir berniukas 12...Žmona balerina, vardu Ramunė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 28, 14:40)

Pas jį mergaitė 9 metų ir berniukas 12...Žmona balerina, vardu Ramunė tongue.gif

Tai tu nori pasakyt,kad čia net ne šeimos foto blink.gif lotuliukas.gif Aš ją radau googlės vaizduose įvedus Ramunė Chodorkaitė ir po nuotrauka rašo "ramunė s mužom i detmi" g.gif
http://www.web-globu...hodorkaite_foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 28 lapkričio 2012 - 14:49
QUOTE(Julsita @ 2012 11 28, 14:37)
Neeeeeee,šiaip noriu pažiūrėt kokiai čia tautietei pavyko užkariaut šito vyro širdį  wub.gif
Papildyta:

Nu va va-fotkę vieną "pagavau"..Žinokit ir feisbuke pabandžiau paieškot,tai Ramunės nei kvapo,o va Jaroslavų tai kokie 8 ,bet nuotrauka nei viena netiko  schmoll.gif


1. Nu gaila, kad ne man, nors vardas tas pats....
2. Jo nėra niekur schmoll.gif . Tam psl kur minėjau, vkontakte.ru, viena tokai užkietėjusi gerbėja tvarko jo internetinį psl, tai ji asmeiškai su juo susirašinėja. TAi jis net nevisada į laiškus atsako, tingi. TAi va ji gauna iš jo kartais nuotraukyčių, tokių asmeninių, kur intike nerasi....
Atsakyti
user posted image

berniukas super

Nuo tokių "veislinių" vyrų kuo daugiau gražių vaikų , tuo geriau thumbup.gif

--------------

man patinka kad ir Пореченков turi daug vaikų ir bent 1-as žinomas kitur gyvena. Tinklapis apie Пореченков-ą ir kitus iš Сериал "Доктор Тырса" va cia

user posted image

O gal turite atsiliepimų apie filmukus u juo:

Михаил Пореченков фильмография

Небесный суд
Сказка.Есть
День «Д»
Реальный папа
Тариф новогодний - vidutiniškas
1612
Большая любовь
Связь
9 рота
Солдатский декамерон
Если завтра в поход
Тайна «Волчьей пасти»
Трио
Вовочка
Сиреневые сумерки
Горько!
Колесо любви
Агент национальной безопасности
Грозовые ворота
Исаев
Ликвидация
Против течения
Спецназ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 28 lapkričio 2012 - 15:02
QUOTE(Julsita @ 2012 11 28, 10:35)
Bandžiau kinozale rast tą filmą Подозрение. Nepavyko  cool.gif

Cia online
Подозрение
O kad nera su seima nuotrauku, nu normalu, juk gali zmogus savo asmenini gyvenima nuo pasaliniu akiu saugoti.
Atsakyti
Ale kokia temoj pilnatis lotuliukas.gif
Uch, duodasi raganos žmonas iš kelio šalindamos bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 28, 14:47)
Tai tu nori pasakyt,kad čia net ne šeimos foto  blink.gif  lotuliukas.gif  Aš ją radau googlės vaizduose įvedus Ramunė Chodorkaitė ir po nuotrauka rašo "ramunė s mužom i detmi"  g.gif
http://www.web-globu...hodorkaite_foto


Ei,Ramsiau,klausiu,kaip jau išnaršiusios daug info-tai būtent šita Ramunės nuotrauka tikrai ne šeimyninė?
QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 28, 14:54)


*Nuo tokių "veislinių" vyrų kuo daugiau gražių vaikų , tuo geriau  thumbup.gif

--------------

man patinka kad ir  Пореченков turi daug vaikų ir bent 1-as žinomas kitur gyvena.  Tinklapis apie Пореченков-ą ir kitus iš Сериал "Доктор Тырса" va  cia

user posted image

O gal turite atsiliepimų apie filmukus u juo:

Михаил Пореченков фильмография


* O čia tai gerai pasakyta thumbup.gif lotuliukas.gif
** Kad iš išvardintų tik Tyrsą mačius (labai patiko),Агент национальной безопасности atsimenu,kad patiko,bet net neatsimenu,kad su juo lotuliukas.gif ,na ir
Небесный суд dar laukia eilės pas mane kompe.Va dar Реальный папа girdėtas,gal ir matytas,bet tikrai neatsimenu g.gif

QUOTE(Vilioja @ 2012 11 28, 15:56)
Ale kokia temoj pilnatis  lotuliukas.gif
Uch, duodasi raganos žmonas iš kelio šalindamos bigsmile.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif ne ne,nešalinu tikrai-tegul gyvena ir dauginasi su savo Ramune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 28, 16:18)
lotuliukas.gif  ne ne,nešalinu tikrai-tegul gyvena ir dauginasi su savo Ramune  4u.gif

tegu dauginasi, o mes pailsėsim tongue.gif
Atsakyti
O,merginos,kokią fainą senieną radau thumbup.gif
http://kinozal.tv/de...s.php?id=748638 Toks gerulis detektyvas ,su jumoro elementais.Aš vis tikiuosi,kad tėsinys bus ...
Papildyta:
QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 28, 16:21)
tegu dauginasi, o mes pailsėsim  tongue.gif

tongue.gif mes padūsausim iš pavydo Ramunei smile.gif
Jetau,aš čia jau tiek įsijaučiau šiandien,kad serialo dar tik trečią seriją šiandien žiūriu blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
niebiesny sud pradejus buvau ziuret, bet man nepatiko ax.gif
grazuoli tarsot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 28, 14:47)
Tai tu nori pasakyt,kad čia net ne šeimos foto  blink.gif  lotuliukas.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 11 28, 16:18)
Ei,Ramsiau,klausiu,kaip jau išnaršiusios daug info-tai būtent šita Ramunės nuotrauka tikrai ne šeimyninė?


Tikrai ne. Tie berniukai iš Tri dnia s pridurkom. Gal cia tikrai ta Ramunė, bet vaikai ne tie. Gal kokios filmavimo momentai ar kas....Ai, koks skirtumas.



QUOTE(eris @ 2012 11 28, 15:18)
Cia online
Подозрение
O kad nera su seima nuotrauku, nu normalu, juk gali zmogus savo asmenini gyvenima nuo pasaliniu akiu saugoti.

1. Kokybė prasta...Ir nedažiūrėjau iki galo, gal šnd pamėginsiu tongue.gif
2. Почему вы скрываете все, что касается семьи?
- Потому что считаю, что семье такое вторжение вредит, и главное- отрицательно сказывается на детях. Я просто не понимаю тех артистов, которые выворачиваются наизнанку, подробно рассказывая о себе всё. Мои друзья, семья и любовь не обсуждаются! Они идеальные и точка.
smile.gif


QUOTE(Vilioja @ 2012 11 28, 15:56)
Ale kokia temoj pilnatis  lotuliukas.gif
Uch, duodasi raganos žmonas iš kelio šalindamos bigsmile.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
O kas kalbą užvedė? Ne aš, ne aš, ne aš tease.gif
Atsakyti