Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rusų filmai ir serialai (XII Tema)
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
svelni
QUOTE(Sim@ @ 2012 11 28, 21:10)

tarp ju ir Vladimir Jalgyc wub.gif  wub.gif
*

net nezinojau,kad sis aktorius buvo vedes Svetlana Chodcenkova bigsmile.gif
user posted image
Man si aktore labai patinka wub.gif kazkokio sarmo turi ax.gif
http://www.viva.ua/view/6737
svelni
Man sitas aktorius fainas.Ir gerai vaidina rolleyes.gif
Щёголев Максим
user posted image
user posted image
Ramsius
QUOTE(Julsita @ 2012 11 28, 20:50)
Man Nr.1 Vladislavas Galkinas  ax.gif ,tada jau žaliaakis,nu paskui jau eina ir Parečenkovas,ir Djačenko,ir Solovjovas,Ir  Bilanovas nu ir dar ne vienas

Papildyta:

tongue.gif
OOOOOOOOOOOOOj..Pas mane vidurinėlis šitą patiekalą galėtų valgyt 3 kartus per dieną...Jį seka ir mažylis..O va didžiosios feisas persikreipia ne juokais,kai pasakau,kad vakarienei miltiniai blynai (bulviniai nesiskaito). O man ką žinau-kartą per savaitę gali būt ir jie  smile.gif
*

QUOTE(svelni @ 2012 11 28, 20:55)
net nezinojau,kad sis aktorius buvo vedes Svetlana Chodcenkova bigsmile.gif
user posted image
Man si aktore labai patinka wub.gif  kazkokio sarmo turi  ax.gif
http://www.viva.ua/view/6737
*

O, čia tas, iš Moja bolšaja semja g.gif

Nu pažiūrėjau aš tą Podozrenie. Nu kaip ir detektyvas, bet unsure.gif Bet pabaiga savotiška. Žinot, net ašarą išspaudžiau. Žaliaakio personažas mirė, ir paliko buvusiai žmonai laaaaabai daug pinigų, mat ją mylėjo visą likusį gyvenimą, o ana su juo išsiskyrė kai jis vieną kart nuėjo į dešinę. Tai jis prieš mirtį parašė jai labai gražų laišką wub.gif Ir tą laišką jai apskui perdavė.....Nu susigraiudinau kažkaip, dar tokiu balsu tas žaliaakis ten kalbėjo, ir žodžiai tokie tam laiške... verysad.gif verysad.gif

Ir dar ne į temą. Kepiau blynus, o mažasis žiūrėjo filmuką, Boltas kažkaip vadinasi. Ir ten yra toks personažas....Žaliaakis. Kai išgirdau net susijuokiau lotuliukas.gif
Visgi
QUOTE(Sim@ @ 2012 11 28, 20:10)
pradejau ziuret _"Niebo v ognie"_tai thumbup.gif ir nors ale karinis,
*

Man labai patiko. Nesaldus. Apie tikrą vyriską draugystę ir pan. Ir vyrukai geri surinkti. Man net tas 'blogiukas' patiko, gailesti jutau.......
Tik man ši aktorė Полякова Елена schmoll.gif (ne tik šiame filme bet ir apskritai kituose filmuose simpatijos nejutau)
iowa
Sveikos... perziurejau "проснемся вместе" ir kazkaip keistai baiges kazi antro sezono nebus g.gif
ewacka
Sveikutes, vaje kiek jus daug ziurite filmu, as i savaite viena kita speju. tai manes jau sioje temoje matyt niekas ir nebepamena. Norejau siandien pasizureti koki filma, bet ziuriu pas jus pagrinde cia serijalai rekomenduoti paskutiniu metu, tai susiradau youtube kazkoki, paziurejau, man visai patiko bigsmile.gif toks nenuspejamas buvo (as niekada neskaitau aprasymo apie filma - taip idomiau man, nenuspejama) tik komentarus pasizuriu, jei daugiau teigiamu ivertinimu, tada ziuriu biggrin.gif

В твоих глазах (2011)
Visgi
QUOTE(ewacka @ 2012 11 28, 23:06)
*tai manes jau sioje temoje matyt niekas ir nebepamena.
**В твоих глазах (2011)
*

*aš tikrai pamenu mirksiukas.gif
**man jis patiko, toks ne visai nuspėjamas rolleyes.gif
Visgi
Dabar visai visai ne į temą smile.gif

Kas prieš miegą, kas ryte atsikėlus, pažiūrėkim mergaitės kokios klasiškos vestuvės (jų skoningas pateikimas) wub.gif Jau ką slavai turi tai turi ax.gif
Nerealu...Va tokios vestuvės ir turi būti...

O čia 'liaudiški' patarimai
user posted image

Labanaktis
Sim@
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 28, 22:17)
O, čia tas, iš Moja bolšaja semja g.gif
*

taip, tas pats 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 11 28, 23:06)
Man labai patiko. Nesaldus. Apie tikrą vyriską draugystę ir pan. Ir vyrukai geri surinkti.
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
ipusejau 4u.gif

QUOTE(ewacka @ 2012 11 29, 00:06)
В твоих глазах (2011)
*

sio nesu macius, dekui uz rekomendacija 4u.gif

a, ko nemiegat dar? (klausimas toms, kur kybot temos apacioj)
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 28, 21:35)
Ar tau neatrodo, kad ta pagrindinė herojė kažkokia, švelniai tariant, trenkta?  g.gif
*

atrodo lotuliukas.gif

QUOTE(svelni @ 2012 11 28, 21:55)
net nezinojau,kad sis aktorius buvo vedes ...
*

GERULIS sitas aktorius_ech...

QUOTE(svelni @ 2012 11 28, 22:14)
Man sitas aktorius fainas.Ir gerai vaidina rolleyes.gif
Щёголев Максим
user posted image
*

drinks_cheers.gif fainas cool.gif
sena pažįstama
Pradejau vakar ziureti "Dnevkin doktora Zaicevy 2", jatau net sirdis atsigavo toki deoresini rudeni thumbup.gif thumbup.gif
Dekit kokias komedijas, bukit zmones 4u.gif O tai teks pasinaudoti Visgi patarimais lotuliukas.gif
Julsita
Labas rytelis
Nu kaip sakoma,durno žmogaus,durni sapnai..Bet ,jeigu ką,šianakt pas mane į namus atėjo Žaliaakis ir siūlė...sudaryt sutartį su Omniteliu ir įsigyt išmanųjį telefoną blink.gif Jau pabudus pagalvojau,kad tiesus kelias į kvanktelėjimą doh.gif
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 28, 21:17)

*Nu pažiūrėjau aš tą Podozrenie. Nu kaip ir detektyvas, bet  unsure.gif Bet pabaiga savotiška. Žinot, net ašarą išspaudžiau. Žaliaakio personažas mirė, ir paliko buvusiai žmonai laaaaabai daug pinigų, mat ją mylėjo visą likusį gyvenimą, o ana su juo išsiskyrė kai jis vieną kart nuėjo į dešinę. Tai jis prieš mirtį parašė jai labai gražų laišką wub.gif Ir tą laišką jai apskui perdavė.....Nu susigraiudinau kažkaip, dar tokiu balsu tas žaliaakis ten kalbėjo, ir žodžiai tokie tam laiške... verysad.gif  verysad.gif
**Ir dar ne į temą. Kepiau blynus, o mažasis žiūrėjo filmuką, Boltas kažkaip vadinasi. Ir ten yra toks personažas....Žaliaakis. Kai išgirdau net susijuokiau lotuliukas.gif
*

* Nu man jau gal užteks numarinto jo ir Brat'e
Beje ,vakar pažiūrėjau Teorija zapoja. |Nu ne-ne mano filmas schmoll.gif Bet koks jaunas dar jame Boiko wub.gif
** lotuliukas.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 11 28, 23:46)
Dabar visai visai ne į temą smile.gif

Kas prieš miegą, kas ryte atsikėlus, pažiūrėkim mergaitės kokios klasiškos vestuvės (jų skoningas pateikimas) wub.gif Jau ką slavai turi tai turi ax.gif
Nerealu...Va tokios vestuvės ir turi būti...

*

|Taip,aš jau anksčiau šitą man lyg feisbuke žiūrėjau,o vakar kaip tik va ką radau:
http://www.5braskes.lt/vaiva/pirmagimio-su...o.d?id=60064879
Bet aš gal taip nenorėčiau.Man šia proga jau ramaus dėmesio norėtųsi
Visgi
Labas rytas smile.gif
QUOTE(Julsita @ 2012 11 29, 09:28)
Nu kaip sakoma,durno žmogaus,durni sapnai..Bet ,jeigu ką,šianakt pas mane į namus atėjo Žaliaakis ir siūlė...sudaryt sutartį su Omniteliu ir įsigyt išmanųjį telefoną  blink.gif Jau pabudus pagalvojau,kad tiesus kelias į kvanktelėjimą  doh.gif
*

Julsita viskas čia nebe prasmės ir neveltui žinok. Sapnas su potekste, turiu omeny sapnuotą tavo Omnitelį...ir Žaliaakio siūlymas čia nebe reikalo biggrin.gif
Žiūrėk daba:

''2003 m. Lietuvos televizijos kanalas LNK ir mobiliojo ryšio paslaugų bendrovė „Omnitel“ lapkričio 29-ąją paskelbė Draugo diena. Šią dieną visi kviečiami prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra tie keli artimi žmonės.''

Tad greitai čiupkime telefonus ir skambinkim arba rašykim laiškus draugams, sielai artimiems žmonėms smile.gif Už draugus!
user posted image
Julsita
QUOTE(Visgi @ 2012 11 29, 10:03)
Labas rytas smile.gif

Julsita viskas čia nebe prasmės ir neveltui žinok. Sapnas su potekste, turiu omeny sapnuotą tavo Omnitelį...ir Žaliaakio siūlymas čia nebe reikalo biggrin.gif
Žiūrėk daba:

''2003 m. Lietuvos televizijos kanalas LNK ir mobiliojo ryšio paslaugų bendrovė „Omnitel“ lapkričio 29-ąją paskelbė Draugo diena. Šią dieną visi kviečiami prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra tie keli artimi žmonės.''

Tad greitai čiupkime telefonus ir skambinkim arba rašykim laiškus draugams, sielai artimiems žmonėms smile.gif Už draugus!

O geras lotuliukas.gif
Ramsius
QUOTE(Sim@ @ 2012 11 28, 23:49)
a, ko nemiegat dar? (klausimas toms, kur kybot temos apacioj)
*

Nu ko ko...taigi filmus žiūrim smile.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 29, 05:45)
Dekit kokias komedijas, bukit zmones 4u.gif O tai teks pasinaudoti Visgi patarimais lotuliukas.gif
*

Nu komedijų gi va, siūliau nesenai, Круиз или разводное путешествие. Tokia lyg tarybinių laikų būtų

QUOTE(Julsita @ 2012 11 29, 09:28)
Labas rytelis
Nu kaip sakoma,durno žmogaus,durni sapnai..Bet ,jeigu ką,šianakt pas mane į namus atėjo Žaliaakis ir siūlė...sudaryt sutartį su Omniteliu ir įsigyt išmanųjį telefoną  blink.gif Jau pabudus pagalvojau,kad tiesus kelias į kvanktelėjimą  doh.gif

* Nu man jau gal užteks numarinto jo ir Brat'e
Beje ,vakar pažiūrėjau Teorija zapoja. |Nu ne-ne mano filmas  schmoll.gif  Bet koks jaunas dar jame Boiko  wub.gif
*

1. Vajėzau, taip susižvengiau, kad net kolegė akis pakėlė lotuliukas.gif TAu nuskilo, aš tai jau va kiek laiko laukiu, nu nesapnuoju nors tu ką schmoll.gif Žinoma, geriau būtų kad ne sutartį pasiūlytų o ką nors kito... lotuliukas.gif
2. Ar jau numarino? Nu ir kaip tamstai pabaiga? Nei 5 nei 9....
3. Aga, jaunas. GAlas man patiko wub.gif Gražu, ir muzikyte graži tongue.gif

Vakar pažiūrėjau Прииск. PAtiko. Tik noriu paklausti jau mačiusių - man lyg trūko vienos dalies...Pirma dalis (8 serijos) baigėsi kai nušovė tą Tomiliną, geologas liko o moteriškė išvyko....Paskui jau antrą dalsį (irgi 8 serijos) žiūriu, geologas jau su nėščia žmona....O intike skaičiau kad pirmos dalies pabaigoje geologas nudaigojamas, tačiau antros dalies pradžioje paaiškėja kad jį išgydė žinys, o jsi po to įsimylėjo to žynio dukterį.....Vo:
«Прииска» Алексей Козлов уверяет, что задумался о продолжении еще во время съемок первой части. Правда, это не помешало ему «замочить» в финале положительного героя - геолога Романова. Но когда начались съемки «Золота Ай-Пачи», актер Ярослав Бойко снова приехал в Карелию: сценаристы нашли способ реанимировать его персонаж. Спасенный шаманом, Романов влюбляется в его дочь и женится. Но его суженая погибает.

Tai taip ir likau nesupratus....TAi trūksta vieno gabalo ar ne?

Ramsius
Brat za brata 2 filmavimo tongue.gif

user posted image

Julsita
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 10:19)

1. , geriau būtų kad ne sutartį pasiūlytų o ką nors kito... lotuliukas.gif
2. Ar jau numarino? Nu ir kaip tamstai pabaiga? Nei 5 nei 9....

*

1. Ką gali žinot... lotuliukas.gif
2.Ne,pas mane dar nenumarino,bet šiandien jau tai nutiks,nes liko paskutinės 8 serijos,bet gi žinau,kad taip nutiks verysad.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 10:54)
Brat za brata 2 filmavimo  tongue.gif

*

Va,rubli blink.gif Kada jis čia pliku taps g.gif Aš dar iki to nepažiūrėjau.Tai matyt visai į pabaigą g.gif
Ramsius
QUOTE(Julsita @ 2012 11 29, 11:04)
Va,rubli  blink.gif  Kada jis čia pliku taps  g.gif  Aš dar iki to nepažiūrėjau.Tai matyt visai į pabaigą  g.gif
*

Ne, filme nėra jo tokio. Čia matyt šiaip buvo zajobas užėjęs lotuliukas.gif
Čia asmeninės nuotraukos,ne iš spaudos....Tokių labai smagių fotkių turiu mirksiukas.gif
sena pažįstama
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 11:19)

Nu komedijų gi va, siūliau nesenai, Круиз или разводное путешествие. Tokia lyg tarybinių laikų būtų

Tai taip ir likau nesupratus....TAi trūksta vieno gabalo ar ne?
*

Tai jau daug kas matyta, o kitos neuzkabliavo blush2.gif
Sakau, gal naujienu kas kur uzuode drinks_cheers.gif
arden
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 29, 12:30)
Tai jau daug kas matyta, o kitos neuzkabliavo blush2.gif
Sakau, gal naujienu kas kur uzuode drinks_cheers.gif
*

šitą matėt? http://kinozal.tv/details.php?id=240922

siunčiuos zaicevą, kad jau taip giriat, vadinas verta pradėt biggrin.gif
sena pažįstama
QUOTE(arden @ 2012 11 29, 13:35)
šitą matėt? http://kinozal.tv/details.php?id=240922

siunčiuos zaicevą, kad jau taip giriat, vadinas verta pradėt biggrin.gif
*

Siuskit, siuskit, tikrai geras, lengvas, apie daktarus biggrin.gif
Maciau ir ta 4u.gif
Ramsius
Tai apie Прииск nieks nežinot?? Ar ieškot dar vieno gabalo ar tik tiek ir tėra??
Julsita
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 15:00)
Tai apie Прииск nieks nežinot?? Ar ieškot dar vieno gabalo ar tik tiek ir tėra??
*

Aš tai nežiūrėjus
Apuokas
Pradėjau Neravnyj brak- jau toks ištemptas, kad laiko gaila doh.gif O ir aktoriai ne mano skonio unsure.gif
Dbar tik pamačiau, kad ne 80 o 150 serijų blink.gif
Sim@
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 11:54)
Brat za brata 2 filmavimo  tongue.gif
*

nelabai jam tinka plike biggrin.gif

laba vakara visoms 4u.gif
PAGALIAU damusiau "Nebo v ogne" 4u.gif
darysiu pertrauka, o tai, kai lauke dar ir lyja, tai beziurint ne karta uzsnudus buvau blush2.gif blush2.gif
Tisan
Sveikos,

esu viena iš tų tyliųjų temos skaitytojų 4u.gif Nesenai netyčia užtikau Дорога в пустоту . Labai patiko,tikiuosi nesikartoju rolleyes.gif Filmas cia
Julsita
QUOTE(Tisan @ 2012 11 29, 15:47)
Sveikos,

esu viena iš tų tyliųjų temos skaitytojų  4u.gif  Nesenai netyčia užtikau Дорога в пустоту . Labai patiko,tikiuosi nesikartoju  rolleyes.gif Filmas  cia
*

Galima ir garsiau paskaityt mirksiukas.gif
Ramsius
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 15:00)
*

Atsiprašau už isterijas ax.gif Viską radau, viską supratau, tiesiog gabalą praleidau doh.gif g.gif
Ramunaite
Sveiki,

ar kas žiūrite Вероника. Потерянное счастье.
Aš peržiūrėjau visas 16 serijų ir tai lyg turėjo būti pabaiga, bet nesibaigė. Taip išeina laukti II dalies?
Visgi
QUOTE(Ramunaite @ 2012 11 29, 17:33)
ar kas žiūrite Вероника. Потерянное счастье.
Aš peržiūrėjau visas 16 serijų ir tai lyg turėjo būti pabaiga, bet nesibaigė. Taip išeina laukti II dalies?
*

Taip. Bus II dalis smile.gif
ewacka
QUOTE(Visgi @ 2012 11 28, 23:21)
*aš tikrai pamenu mirksiukas.gif
**man jis patiko, toks ne visai nuspėjamas rolleyes.gif
*

nu vat, malonu wub.gif

jo nenuspejamas, nepersaldus toks.

Ziuriu aktorius aptarinejate, ar patinka Egor Berojev kuriai? g.gif biggrin.gif

as dabar laukiu Brigada, naslednik. Manau su MB bus pats tas paziureti ax.gif
iowa
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 16:00)
*

Imesk nuoroda blush2.gif

QUOTE(ewacka @ 2012 11 29, 19:27)
nu vat, malonu wub.gif

jo nenuspejamas, nepersaldus toks.

Ziuriu aktorius aptarinejate, ar patinka Egor Berojev kuriai? g.gif  biggrin.gif

*

sitas per saldus biski ,tik vaidina gerai wub.gif
man tai labiausiai sitas
user posted image

arba sitas
user posted image
Julsita
QUOTE(ewacka @ 2012 11 29, 18:27)

Ziuriu aktorius aptarinejate, ar patinka Egor Berojev kuriai? g.gif  biggrin.gif

*

Net pasiguglinau tongue.gif Aha,patinka ax.gif
Iowa,ir tavo pirmasis man patinka..Va kiek daug man patinka tongue.gif
Ramunaite
QUOTE(Visgi @ 2012 11 29, 19:08)
Taip. Bus II dalis smile.gif
*

doh.gif doh.gif doh.gif
Gal žinot kada?
Visgi
QUOTE(Ramunaite @ 2012 11 29, 19:51)
Gal žinot kada?
*

''Вероника. Беглянка'' /2013/ Kalba, kad lyg pavasariop...

ПРОДОЛЖЕНИЕ "ВЕРОНИКИ"
В 2013 ГОДУ,ГДЕ-ТО В АПРЕЛЕ.

http://vk.com/veronika_sc
svelni
Iowa man ir sie abu aktoriai wub.gif drinks_cheers.gif ir gerai vaidina, ir isvaizda nebloga. Beje tas pirmas tai jaunesnis geriau atrode biggrin.gif
Matet kas "Гувернантка"(2009)
user posted image
http://kinozal.tv/details.php?id=840613
Vakar youtube'j perziurejau tai dar viena eiline pasaka apie pelene su gera ir graziai pabaiga.bet smagus ir tokie filmai tongue.gif
Visgi
QUOTE(iowa @ 2012 11 29, 18:31)
man tai labiausiai sitas
user posted image
*

Man ir simpatiškas. Kaip tik dabar žiūriu filmą kur jis vaidina.

QUOTE(svelni @ 2012 11 29, 20:14)
*Matet kas "Гувернантка"(2009)
** dar viena eiline pasaka apie pelene
*

*Aš mačiau smile.gif
** drinks_cheers.gif
Ramsius

QUOTE(Visgi @ 2012 11 29, 20:12)
''Вероника. Беглянка'' /2013/ Kalba, kad lyg pavasariop...

ПРОДОЛЖЕНИЕ "ВЕРОНИКИ"
В 2013 ГОДУ,ГДЕ-ТО В АПРЕЛЕ.

http://vk.com/veronika_sc
*

O, tamsta irgi lankaisi vk?

QUOTE(svelni @ 2012 11 29, 20:14)
Matet kas "Гувернантка"(2009)
user posted image
Vakar youtube'j perziurejau tai dar viena eiline pasaka apie pelene su gera ir graziai pabaiga.bet smagus ir tokie filmai  tongue.gif
*

O čia vaidina Andrej Sokolov wub.gif . (tas, kurį po Ličnyje obstojatelstva suėsti norėjau lotuliukas.gif )
Žiūrėsim thumbup.gif
Sim@
QUOTE(iowa @ 2012 11 29, 19:31)
user posted image
*

oi, sitas fainulka irgi wub.gif cool.gif

pradejau ziuret_Nebesnyj sud_tai toks š.... doh.gif doh.gif , kad pirma serija iki puses paziurejau ir paskutine, prasukdama_gaila laiko.

sirdies atgaivai paziurejau_Nebylo by scastjie_puse velnio, bet ir toks nekoks kazkoks blink.gif

nzn, kas cia man? gal dar vis pilnatis veikia blush2.gif ax.gif
svelni
Iowa man ir sie abu aktoriai wub.gif drinks_cheers.gif ir gerai vaidina, ir isvaizda nebloga. Beje tas pirmas tai jaunesnis geriau atrode biggrin.gif
Matet kas "Гувернантка"
user posted image
Vakar youtube'j perziurejau tai dar viena eiline pasaka apie pelene su gera ir graziai pabaiga.bet smagus ir tokie filmai tongue.gif
P.S. Beje super vadina jauna aktore Анастасия Масленникова, tikrai talentinga mergina.
user posted image
Julsita
Nu psio-pabaigiau Bratiką.Nu jau dievaž pabaiga sakyte sako,kad turi būt trečia dalis g.gif Ramsiau,aš neapraudu žaliaakio schmoll.gif Negali būt schmoll.gif Juos išoperuos ir jie gyvens 4u.gif
Nu ir žinokit bandau startuot su ta daktare Zaiceva.Žiūrėsim,kas ji čia per viena g.gif
Sim@
laukianciom....brigadininku ax.gif
http://www.youtube.com/watch?v=ZN5OBD0yedw

Бригада 2: Наследник / Brigada 2 (2012)
user posted image
Страна: Россия
Режиссер: Роман Доронин
Жанр: боевик, драма, триллер, криминал
В ролях: Екатерина Гусева, Иван Макаревич, Кирилл Нагиев, Владислав Демин, Александр Иншаков, Анна Попова, Валерий Золотухин, Игорь Жижикин, Юрий Чур,

http://homekino.kz/news/2011-11-14-4269

o nei kinozale. tv, nei tfile.ru_dar nera brigadininku blink.gif verysad.gif
Visgi
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 20:28)
O čia vaidina Andrej Sokolov  wub.gif . (tas, kurį po Ličnyje obstojatelstva suėsti norėjau lotuliukas.gif )
Žiūrėsim thumbup.gif
*

Aha. Iki dabar pamenu kaip norėjot užkąsti juo, niam niam essen.gif

QUOTE(Sim@ @ 2012 11 29, 20:46)
*Nebylo by scastjie_puse velnio, bet ir toks nekoks kazkoks blink.gif
**nzn, kas cia man? gal dar vis pilnatis veikia blush2.gif  ax.gif
*

* man jis irgi nelabai 'lipo'
** man ta pati problema g.gif matyt pilnatis + tamsuma amžina ta.
Ryte namuos su šviesa, nes atsikeliu tamsiai, darbe su šviesa, namo parvažiuoju jau tamsu, ir vel šviesa blink.gif Nusibodo. Nenoriu taip schmoll.gif
Sim@
kreipiuos i tas, kurios ziuri filmus ONLINE, kaip ir ka ten spaust reik?
jau n saitu perveciau, noriu tu brigadieriuuuuu - nasliednykuuuu_APSIVERKSIU.
padekit, SOS!!

Visgi, Vilioja, Ramsius, svelni_jus cia profes_skolinga neliksiu ax.gif 4u.gif
per google meta tik Online, bet as noriu atsisiust i kompa...

naujiena_Стальная бабочка, 2012
user posted image
pagal aprasyma, tai idomus turetu but...
Visgi
QUOTE(Sim@ @ 2012 11 29, 21:19)
kreipiuos i tas, kurios ziuri filmus ONLINE, kaip ir ka ten spaust reik?
Visgi, Vilioja, Ramsius, svelni
per google meta tik Online, bet as noriu atsisiust i kompa...
*

Aš jau šimtą metų to nedariau, net nepamenu kaip g.gif Belieka skaitant vykdyti jų nurodytus žingsnius (bent jau aš taip darius kažkada buvau ir man pamenu viskas pavyko) Manau luktelkit truputi ir netrukus pasirodys/įdės 1 seriją smile.gif
Ramsius
QUOTE(Julsita @ 2012 11 29, 20:58)
Nu psio-pabaigiau Bratiką.Nu jau dievaž pabaiga sakyte sako,kad turi būt trečia dalis  g.gif  Ramsiau,aš neapraudu žaliaakio  schmoll.gif  Negali būt  schmoll.gif  Juos išoperuos ir jie gyvens  4u.gif 
*

Nu sakau...Taip gaila...Ir Diomino labai gaila, patiko man jis irgi....Ir ta pabaiga, tarsi nujausdami....Nu sakau reikai įsivaizduoti kad yra toliau serijų, bet sugedo kompas ir TV ir negaliu žiūrėti kolkas... doh.gif. Nu kliuvo į nugarą, tai tuirėtų išoperuoti....O mašian galėjo ir ne ta sprogti...Galėjo čia būti Kravčiuko fintas...Lauksim

QUOTE(Visgi @ 2012 11 29, 21:09)
Aha. Iki dabar pamenu kaip norėjot užkąsti juo, niam niam essen.gif

*

Aha lotuliukas.gif
Ir dabar nespjaučiau blush2.gif
Sim@
QUOTE(Visgi @ 2012 11 29, 22:40)
Manau luktelkit truputi ir netrukus pasirodys/įdės 1 seriją smile.gif
*

dekui uz palaikyma 4u.gif esu kantri, tad palauksiu ax.gif

LABANAKT, mergaites 4u.gif
Julsita
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 21:58)
Nu sakau...Taip gaila...Ir Diomino labai gaila, patiko man jis irgi....Ir ta pabaiga, tarsi nujausdami....Nu sakau reikai įsivaizduoti kad yra toliau serijų, bet sugedo kompas ir TV ir negaliu žiūrėti kolkas... doh.gif. Nu kliuvo į nugarą, tai tuirėtų išoperuoti....O mašian galėjo ir ne ta sprogti...Galėjo čia būti Kravčiuko fintas...Lauksim

*

O aš dar mąsčiau,kad gal reiktų suprast,kad mafija bezsmertna g.gif Ai,nežinau..Dabar jau va rašosi diskas žiūrėjimui virtuvėj Vsegda govori vsegda. Turiu dabar aš į jį gyvą pažiūrėt .
nu viskas-einu pradedu Zaicevą ir labanakt
Ramsius
QUOTE(Julsita @ 2012 11 29, 22:21)
O aš dar mąsčiau,kad gal reiktų suprast,kad mafija bezsmertna  g.gif  Ai,nežinau..Dabar jau va rašosi diskas žiūrėjimui virtuvėj Vsegda govori vsegda. Turiu dabar aš į jį gyvą pažiūrėt .
nu viskas-einu pradedu Zaicevą ir labanakt
*

O, net pavydžiu bigsmile.gif Apturėsi malonumą thumbup.gif
Pabaigiau Priisk. Patiko, savotiška stoks, šiaip aš tokių ala vesternų nelabai mėgstu, bet šitas kažloks kitoks....Taigi galiu rekomebduoti aks nematęs. Ir kai kurie aktoriai kitaaip visai pasimatė.
Azul
Sveikos,
Pažiūrėjau vakar Это моя собака. Niekad nemaniau, kad taip pasakysiu, bet Černyšovas buvo baisus doh.gif Visas filmas man grynas nesusipratimas, vaidyba neįtikino nė per plauką doh.gif Vienintelis fainas dalykas šian filme- ciuckis biggrin.gif

Gal čia man po labai patikusio Похищение Богини toks įspūdis unsure.gif
Visgi
Laaabas ryytas
user posted image
Taip taip taip, žinau kad rytas dabar, bet kadangi o tačiau aš esu sakiusi kad pas mus ar rytas ar diena ar pavakarys- visad tūūmsu, vadinas pas mus poliarinė naktis, tai aš va taip ir jaučiuosi biggrin.gif
Vakar pažiūrėjau ''Это моя собака'' /2012/ Kaip vakarui tai labai puikiai suėjo. Toks neįpareigojantis, lengvas ir t.t. Labiausiai man ten patiko Олеся Жураковская
user posted image
Kaip suskels ką hihihi.gif Jei ne ji, filmas būtų nuobodus ir pilkas. Pamenat ją iš Svaty ta Keri Mei fanatė, arba ji filme ''Не торопи любовь!'' /2008/...
Papildyta:
QUOTE(Azul @ 2012 11 30, 08:21)
Pažiūrėjau vakar Это моя собака. Niekad nemaniau, kad taip pasakysiu, bet Černyšovas buvo baisus doh.gif
*

Ir aš pamiršau apie jį paminėti- vaje kaip susenęs unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.