Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 29, 06:45)
Pradejau vakar ziureti "Dnevkin doktora Zaicevy 2", jatau net sirdis atsigavo toki deoresini rudeni thumbup.gif  thumbup.gif
Dekit kokias komedijas, bukit zmones 4u.gif O tai teks pasinaudoti Visgi patarimais lotuliukas.gif

Man tai Кухня labai patiko, na toks teigiamas, ir su gera mintim kiekvienos serijo pabaigoj
http://www.lovekinoz...2012-10-22-9734
Papildyta:
QUOTE(ewacka @ 2012 11 29, 00:06)
Sveikutes, vaje kiek jus daug ziurite filmu, as i savaite viena kita speju. tai manes jau sioje temoje matyt niekas ir nebepamena. Norejau siandien pasizureti koki filma, bet ziuriu pas jus pagrinde cia serijalai rekomenduoti paskutiniu metu, tai susiradau youtube kazkoki, paziurejau, man visai patiko  bigsmile.gif toks nenuspejamas buvo (as niekada neskaitau aprasymo apie filma - taip idomiau man, nenuspejama) tik komentarus pasizuriu, jei daugiau teigiamu ivertinimu, tada ziuriu  biggrin.gif
В твоих глазах (2011)

Na jei ne serialas, tai man visai patiko Безумный юбилей, kaip daugiavaikės šeimos tėtušis įsimyli jį prižiūrėjusią med.seserį ir ruošiasi ją vesti visų vaikų pasipiktinimui.
Netikėtas siužetas ir truputį graudoka pabaiga.
http://www.lovekinoz...2012-11-22-9877
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapiukas: 30 lapkričio 2012 - 22:39
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 30, 22:26)
Ar matėt?
Джентельмены, удачи!

Kažin kaip bus? Ar nebus kaip ir visi pratęsimai....


Žiūrėsim žiūrėsim g.gif Po pirties tai man visai nepatiko,o va Sluzhebnyj roman dar nemačiau
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 30, 18:20)

blink.gif Pasvaly ziemos nematyt kol kas lens.gif As Spasti bosa kramsnoju, ryt tureciau pabaigt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 11 30, 23:04)
blink.gif Pasvaly ziemos nematyt kol kas  lens.gif As Spasti bosa kramsnoju, ryt tureciau pabaigt  ax.gif

Tu Pasvaly? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 30, 23:02)
Žiūrėsim žiūrėsim  g.gif  Po pirties tai man visai nepatiko,o va Sluzhebnyj roman dar nemačiau

Būsiu nepopuliari, bet man Po pirties pirmas filmas nebuvo toks geras kaip Tarnybinis...O antras išvis jerunda.
O antras Tarnybinis man nepatiko schmoll.gif . Žinot, asmeniškai man Tarnybinis romanas yra vienas vienintelis. Su BŪTENT TAIS aktorias, BŪTEN TOMIS frazėmis ir BŪTEN TA dvasia. Kito tokio nėra ir nebus. Aš juo ilgai sirgau. Be pertraukos kokisu 2 metus. Žiūrėjau kasdien. Žinau mintinai. Dabar neįsijungiu, nes bijau vėl сесть на него. Kodėl - labai sunku paaiškinti. Matyt nuo to paties neaišku ko ir trauka rusiškiems filmams.....Jeigu pamėginti, gal ir galėčiau apibūdinti kodėl.......Tais laikais buvo vaikystė, jaunystė, nerūpestingas amžius...Gal tai nostalgija, nežinau.....Bet tiek to... smile.gif

QUOTE(Apuokas @ 2012 11 30, 23:12)
Tu Pasvaly?  bigsmile.gif

Iš reakcijos sprendžiant Apuokas irgi Pasvaly ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 30 lapkričio 2012 - 23:23
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 30, 23:19)
Iš reakcijos sprendžiant Apuokas irgi Pasvaly ax.gif

Ne, aš Kaune, bet Pasvaly dažnai būnu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2012 11 30, 23:12)
Tu Pasvaly?  bigsmile.gif

Nu tep 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiukas @ 2012 11 30, 22:44)
Na jei ne serialas, tai man visai patiko Безумный юбилей, kaip daugiavaikės šeimos tėtušis įsimyli jį prižiūrėjusią med.seserį ir ruošiasi ją vesti visų vaikų pasipiktinimui.
Netikėtas siužetas ir truputį graudoka pabaiga.
http://www.lovekinoz...2012-11-22-9877
Puoliau žiūrėti ir ...tik finalinė scena ir verta dėmesio,daugiau-akių gadinimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 12 01, 00:36)
Puoliau žiūrėti ir ...tik finalinė scena ir verta dėmesio,daugiau-akių gadinimas  ax.gif

Sveikiausia-išvis nežiūrėti tongue.gif
Labas rytas
Vakar iki pusės pirmos žiūrėjau Это моя собака ir šiandien rezultatas:akis pramerkiu-7,30 blink.gif Tokiu metu kaip tik sūnus jau turi būt mokyklos kieme-su futbolo komanda išvažiuoja į Kybartus į varžybas doh.gif Jomajo,būtų kas matę kaip artyimiausias 10 minučių pas mus pagreitintai vyko veiksmas thumbup.gif Net sūnui akimirksniu miegai išsilakstė,kai paprastai reikia ilgai ir nuobodžiai niugyt,kad atsikeltų. Bet viskas tvarkoj-spėjom thumbup.gif Na ir apie filmą:aš jungiuosi prie tų,kam patiko.Netgi labai. O jau kaip skaniai pasijuokiau,kai ta storuliukė (pavardės,aišku,neatsimenu) svetimam bute,apsisukus rankšluosčiu sėdi ant sofkės ir mėgaujasi arbata,o savininkas grįžta namo. Nu jau sakiau apsisysiosiu,kai ji atidarė kakarinę lotuliukas.gif Mano skoniui tai superinis filmas thumbup.gif O va dabar ryte pradėjau На море jau man ne tas. Man kažkaip per lėtai veiksmas vyksta. Per pirmas 20min nieko neįvyko tik buvo "namukas- nykštuko ,nykštukas-namuko".Nu kokius du kartus ten prasilenktų,tai dar nieko,bet paskui jau atsibodo ir laukiau,ar iki filmo vidurio visa kompanija susirinks į krūvą ir pagaliau susės į mašinas važiuot prie jūros.. Nors šiaip,tai pamąsčiau,kad gana teisybę rodo:kelionėn važiuot labai didele kompanija ir yra ne poilsis,o vargas ir nervų gadinimas ..Nu žiūrėsim,kaip toliau išsirutulios-gal dar ir pasijuoksiu,nes kol kas pusės filmo nepasiekiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 01 gruodžio 2012 - 09:47
Labas rytas,žiema sveikinasi su jumis 4u.gif
user posted image
QUOTE(Ingaja @ 2012 11 30, 23:04)
blink.gif Pasvaly ziemos nematyt kol kas  lens.gif

ir dar neturite sniego g.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 12 01, 09:45)
pramerkiu-7,30  blink.gif  Tokiu metu kaip tik sūnus jau turi būt mokyklos kieme-...

doh.gif och įsivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 12 01, 09:52)
Labas rytas,žiema sveikinasi su jumis  4u.gif


Vau-dar daugiau prisnigta..Nu atsiųsk nor trečdalį link Alytaus..Nu visai norėčiau pro langą kažką tokio pamatyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 12 01, 09:55)
Vau-dar daugiau prisnigta..Nu atsiųsk nor trečdalį link Alytaus..Nu visai norėčiau pro langą kažką tokio pamatyt  smile.gif

aha tikrai žiema atėjo wub.gif
na gal atkeliaus ir iki jūsų mirksiukas.gif
Atsakyti