Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

QUOTE(Sim@ @ 2012 12 04, 15:23)
ryte baigiau "Kukly"_man patiko, kiek banalokas, bet...taip ir realiam gyvenime juk buna, kai vyras susiranda meiluze, nors seimoje tikrai nieko netruksta...

man tai rodos trūko ten moters ax.gif ji tik namų šeimininkė/ tarnaitė ir pasislėpus siuvėja buvo.

Labai panašų filmą jau buvau mačius, nepamenu pavadinimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 12 04, 15:23)
*drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif as anadien tiek uzsiziurejau kazkoki seriala, vos nepamirsau, kad vaikus is darzelio reik parsivest lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

**ryte baigiau "Kukly"_man patiko, kiek banalokas, bet...taip ir realiam gyvenime juk buna, kai vyras susiranda meiluze, nors seimoje tikrai nieko netruksta...

* lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif

**aš irgi ryte baigiau,toks lengvas 4u.gif

dabar pradėjau Svadba po obmenu ,bet vaikai nuvarė doh.gif nieko toks irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2012 12 04, 17:54)
man tai rodos trūko ten  moters  ax.gif ji tik namų šeimininkė/ tarnaitė ir pasislėpus siuvėja buvo.

tai, kaip tampama ta namu seimininke, jei vyras niekur nesiveda ir niekur neina su ja? g.gif blink.gif
juk filmo veikeja Rita kviete vyra eit kartu i Bohemos atidaryma...ka vyras atsake, pamenat? kad jam seminaras ar kazkas pan.
as tai tokio vyro nepateisinu. dukra jau suaugus, tai zmona niekur nedings, o as eisiu i desine.
tokie tie vyrai. kartais net ir lb juos myledamos, nei 1 is musu net neitartume, kad be musu, yra dar kir kita ax.gif ax.gif toks gyvenimas. liudna, bet...


paziurejau siuos:
_"1612"_patiko. senove ir pan. rekomenduoju, jei kuri nematet ir patinka senove smile.gif
"Pradajiotca koska"_lengvas, kiek banalokas, bet patiko 4u.gif
"Sladkyj nojabr"_paziurejau, bet nlb. Ziuret galima, aisku, bet nlb idomus. Bent jau man.




Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 04, 14:01)
Nugi čia Žaliaakio žmona, kuri pas jo draugą/viršininką išėjo ir kurią jis pagal filmą siaubingai mylėjo ir pamiršti negalėjo  smile.gif

Aišku.Žinau,kad tokia buvo,bet va feisas iš atmintinės išsitrynė blush2.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 12 04, 14:33)
jo žiūriu gerai mes čia kvanktelėjusios  doh.gif
kūrių vaikam džiaugsmas  lotuliukas.gif pamokos pramiegotos  biggrin.gif ,kurių mzginiai ardomi,dėl praleistų akių  doh.gif vienos dienos darbą išardžiau  cool.gif

Vienos,tai dar nieko-yra tekę ir daugiau doh.gif

QUOTE(Sim@ @ 2012 12 04, 15:23)
g.gif  g.gif na, man 38 metai.Tai nemanau, kad dar jauna blink.gif


Aš lygiai be trijų mėnesių 38-erių,tai dar pačiam gražume ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 12 04, 19:33)
as tai tokio vyro nepateisinu.

Aš irgi nepateisinu. Tik nesutinku, kad namuose nieko netrūko smile.gif
Atsakyti
labas vakaras,

merginos, noriu paklausti, o kaip reikia žiūrėti tuos filmus, būtinai reikia užsiregistruoti? čia mokama ar kaip? blush2.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
O as dlia raznoobrazija parsisiunciau O. Tabakovo teatro pastayma Idiotas. Nu sudomino, kaip Žaliaaikis vaidina natūraliai, neapdirbtas taip sakant.. Nenusivyliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudonplaukė 12 @ 2012 12 04, 20:16)
labas vakaras,

merginos, noriu paklausti, o kaip reikia žiūrėti tuos filmus, būtinai reikia užsiregistruoti? čia mokama ar kaip?  blush2.gif
ačiū  4u.gif

labas vakaras,

nemokama čia ir nebūtina registruotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudonplaukė 12 @ 2012 12 04, 20:16)
labas vakaras,

merginos, noriu paklausti, o kaip reikia žiūrėti tuos filmus, būtinai reikia užsiregistruoti? čia mokama ar kaip?  blush2.gif
ačiū  4u.gif

Kainuot tai dažniausiai nekainuoja,o užsiregistruot kai kur reikia,kai kur ne. Jei patinka filmus žiūrėt online,tai veskit googlėj pavadinimą,prirašius 'online' ,išmeta begalę nuorodų ir ieškot,kur nereik registruotis.O ir youtube labai daug filmų yra 4u.gif


QUOTE(Ramsius @ 2012 12 04, 20:16)
O as dlia raznoobrazija parsisiunciau O. Tabakovo teatro pastayma Idiotas. Nu sudomino, kaip Žaliaaikis vaidina natūraliai, neapdirbtas taip sakant.. Nenusivyliau smile.gif

Įmesk nuorodą-gal ir man visai įdomu būtų
Ot vakaras ramus:jaunimas taip išsiilgęs tėvelio,kad dabar visi svetainėj žiūri Masha i Medved,o mamka spakainiai gali kaukšėt klavetūrą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 12 04, 21:04)
Aš lygiai be trijų mėnesių 38-erių,tai dar pačiam gražume  ax.gif  lotuliukas.gif

mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Apuokas @ 2012 12 04, 21:14)
Tik nesutinku, kad namuose nieko netrūko  smile.gif

o ko ten pas juos truko? g.gif

Visgi_atsisiunciau ta prastos kokybes "Brigada. Nasliednik"_ale, jau vos iziuret galima, tai ir neziurejau. Gaila akiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 12 04, 20:39)
o ko ten pas juos truko? g.gif

Tai juk sakiau, kad žmonos biggrin.gif Aš temačiau tarnaitę.
Bet nenoriu ginčytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 12 04, 20:27)
Kainuot tai dažniausiai nekainuoja,o užsiregistruot kai kur reikia,kai kur ne. Jei patinka filmus žiūrėt online,tai veskit googlėj pavadinimą,prirašius 'online' ,išmeta begalę nuorodų ir ieškot,kur nereik registruotis.O ir youtube labai daug filmų yra  4u.gif
Įmesk nuorodą-gal ir man visai įdomu būtų
Ot vakaras ramus:jaunimas taip išsiilgęs tėvelio,kad dabar visi svetainėj žiūri Masha i Medved,o mamka spakainiai gali kaukšėt klavetūrą  ax.gif


Prašau
ИДИОТ

O mamka tėvelio nepasiilgo?
Atsakyti