Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2012 12 06, 11:16)
oho kokia šaunuolė bigsmile.gif tokį rimtą ir atsakingą darbą nudirbti 4u.gif

Na,kai vestuvės kuklios-tik vakarienė jaunųjų šeimų,tai ir apsiėmiau,o šiaip tai ne-bijau tokį atsakingą darbą apsiimt smile.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 12 06, 12:03)
.
1. ....Buratino nuotykiai, Elektroniko nuotykiai.....

2. Tai pala pala....Vilnius, Kaunas, Dzūkija, Alytus....O aš ką, jeigu jau kitam gale, tai jau nurašyta, ane g.gif  blink.gif Jau atseit manęs tai neimsit su savim? Julsitos tortais aišku aš nesusiviliosiu, bet va rusiški sušiai tai sueitų. Visgi, dar prie laiškų ir grietinės + ridikėlių  thumbup.gif Nu aš da į kompaniją žuvies tadum prigriebčiau ax.gif

1.Aha-Elektroniką ir turiu ax.gif
2.Nu va-visa baliuška jau thumbup.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 12 06, 12:24)

Ne ne ne, man ridikėlių nereik schmoll.gif nemėgstu ridikėlių, dar nemėgstu žalių žirnelių, ir dar nemėgstu pupelių sriubos, va šitaip va biggrin.gif Tai darom taip- aš valgau laiškus su grietine o jūs ridikėlius biggrin.gif

O aš valgau viską,išskyrus skystus kiaušinius (viau viau viau),na ir visokių sraigių,varlių nebuvo net progos paragaut ir nežinau,ar ryžčiausi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 12 06, 12:24)
O kodėl tortais nesusivyliosit, nemėgstat?


Priversim susiviliot ir pamėgt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 06 gruodžio 2012 - 13:58
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 12 06, 09:09)
Nors ir ne rusu gamyba, bet, mergaites, rekomenduoju is sirdies 4u.gif

dekui 4u.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 12 06, 10:31)
Русские суши

thumbup.gif net seile nutyso, kaip noreciau ax.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 12 06, 11:59)
nu ok pasakei ir šventa biggrin.gif

tai pati is sostines? g.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 12 06, 12:13)

o pati, kokiam mieste tuos tortus kepi? mazu, pagal uzsakymus galima butu? sausio men.reikes 2 tortu...

labuka visoms smile.gif
ryte paziurejau "OTPUSK"_jega filmas, tokjiu prasom dg rekomenduoti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 12 06, 21:48)
*tai pati is sostines?
**sausio men.reikes 2 tortu...

*yes
**o man 3 smile.gif
Oi Julsita darbo tures biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 12 06, 21:48)

o pati, kokiam mieste tuos tortus kepi? mazu, pagal uzsakymus galima butu? sausio men.reikes 2 tortu...



Alytuj

QUOTE(Visgi @ 2012 12 06, 21:53)

**o man 3 smile.gif
Oi Julsita darbo tures biggrin.gif

lotuliukas.gif
Nu jau dvi dienos žiūriu antrą sezoną ir tik dvi serijas peržiūrėt tesugebėjau doh.gif Ir gal,kad negalėjau normaliai prisėst,tai net neįsitraukiau ,o sakėt,kad antras sezonas geriausias.Gal gi ryt jau atrasiu laiko,o tai jau net pikta darosi..
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 12 06, 22:21)
Alytuj
lotuliukas.gif 
Nu jau dvi dienos žiūriu antrą sezoną ir tik dvi serijas peržiūrėt tesugebėjau  doh.gif  Ir gal,kad negalėjau normaliai prisėst,tai net neįsitraukiau ,o sakėt,kad antras sezonas geriausias.Gal gi ryt jau atrasiu laiko,o tai jau net pikta darosi..


Nu man 2 geriausias.......Dar gal 5 g.gif
Atsakyti
Siunčiuosi Анна Каренина su Žaliaakiu. Pažiūrėsiu, aks per stebuklas. Nors jau iš treilerio nusistačius kad ūsai jam netnka. Ale klasika yra klasika.....Ji daug ką apie aktorių pasako smile.gif
Atsakyti
Ненавижу понедельник.
Презираю вторник.
Игнорирую среду.
Улыбаюсь четвергу.
Люблю пятницу.
Наслаждаюсь субботой...
- Чёртово воскресенье!

Labas rytas smile.gif Kaip nuotaikos?
Pas mus sninga nuo labo ryto. Jei taip bus visą dieną tai ojojoj unsure.gif Vnž balta, balta – kur dairais…

QUOTE(Ramsius @ 2012 12 07, 01:55)
Siunčiuosi Анна Каренина su Žaliaakiu. Pažiūrėsiu, aks per stebuklas. Nors jau iš treilerio nusistačius kad ūsai jam netnka. Ale klasika yra klasika.....Ji daug ką apie aktorių pasako smile.gif

Na kaip faina, kad turit ką žiūrėti. O aš nieko nerandu tokio 'dūšiai', tai neįtinka tai netenkina ką randu. Radau čia vieną tokį, na bet rūpužė net 32-jų serijų doh.gif Tai padėjau į rezervą. Tai vakar supykus, kad nieko nerandu rusiško, pažiūrėjau kitoniško...
Va pasislėpiau, kad nieks nematytų ir pakuždėsiu tyliai kaip paslaptį ką žiūrėjau topsecret.gif
ГОЛУБАЯ ЛАГУНА / BLUE LAGOON: THE AWAKENING /2012/
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kaip gražu lauke wub.gif

Aš gimdyvė šiandien tongue.gif Mano "mažąjam" 19 ką tik stuktelėjo doh.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 12 07, 01:55)

Nugi pažiūrėjau. Keistai labai pasijaučiau....nes vaidino A. Abdulovas, O. Jankovskis...Kažkaip sunku susivokti...šitie du iš TEN, iš ANŲ laikų, iš VAIKYSTĖS...Jie gi tokie, kaip dievukai....O Žaliaakis iš DABAR...Toks kažkoks lyg dviejų kartų, dviejų laikotarpių susikirtimas....Nu labai keitai pasijaučiau iš tos pusės.....
O dėl vaidybos... "Nepasikiaulino" Ž-RB tongue.gif Žinoma, po visų Bratų, Detektyvų ir pan. keistai žiūrėjosi tongue.gif
Su uniforma kaip visada thumbup.gif . Ir ką nori uždėk - ūsus, barzdą (bjauri tokai barzda filmo gale) vistik lieka 2 nenuginčijami nekintamieji - akys ir balsas smile.gif .

Dar vakar mb parodžiau Teorija zapoja. Iš pradžių urzgė kad nežiūrės, tipo čia mano kvaili filmai, ale paskui pradėjo kikenti, kai pirma tarakonų partija prabėgo lotuliukas.gif
QUOTE(Visgi @ 2012 12 07, 09:30)
Ненавижу понедельник.
Va pasislėpiau, kad nieks nematytų ir pakuždėsiu tyliai kaip paslaptį ką žiūrėjau topsecret.gif
ГОЛУБАЯ ЛАГУНА / BLUE LAGOON: THE AWAKENING /2012/



Nematom nematom. Labai gerai pasislėpei bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 07 gruodžio 2012 - 10:49
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 07, 10:48)
Aš gimdyvė šiandien tongue.gif Mano "mažąjam" 19 ką tik stuktelėjo  doh.gif

Atnešė user posted image prie 19 metų? Sveikinimai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 07, 10:48)
Nematom nematom. Labai gerai pasislėpei bigsmile.gif

Ne taip gerai kaip norėjosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 12 07, 09:30)


Labas rytas smile.gif Kaip nuotaikos?



Š...nuotaikos-mano mažiulis atsikėlė su tempa ir viduriuot bando doh.gif Tikiuosi nesam tiesiam kelyj į infekcinį skyrių verysad.gif trauksim pas daktarę
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 07, 10:48)


Aš gimdyvė šiandien tongue.gif Mano "mažąjam" 19 ką tik stuktelėjo  doh.gif


Na tai su gimdymo metinėm 4u.gif
user posted image
Na,kad ir gražiai,Ramsiau,pateikiai savo nuotaikas po Anos Kareninos,kad it Abdulovas vaidina,nesusigundysiu-ne mano šitokie filmai blush2.gif
O aš vakar pabaigiau Voroninų 11-tą sezoną ir jau dedamas 12-tas,tai turėsim su tėveliu iš ko krizent per jo atostogas thumbup.gif
Atsakyti
''Возвращение'' /2012/
http://kinozal.tv/de....php?id=1036948
user posted image
Atsakyti