Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

Paziureau Вкус граната, ne mano filmas schmoll.gif Antra karta neziureciau blush2.gif Dabar noreciau ko nors paparastesnio, lengvo, nesmurtinio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 08, 23:06)
Deja nieko ypatinagi intriguojančio, bet man tai vistiek buvo kažkas...

wub.gif wub.gif wub.gif
aš po Baskovo koncerto vaikščiojau virš žemės wub.gif per du žmones nuo manęs stovėjo,lyg ir į akis dar pažiūrėjo wub.gif ,o aš dūra pagailėjau pinigų gėlėms doh.gif MB vis siūlė nu eik nusipirk,bent bučkį dar gausi doh.gif ach wub.gif wub.gif wub.gif kitą kartą tokios klaidos nedarysiu schmoll.gif

o pas mane pertrauka,po to kai išbėgusį puodą rusiškai iškoliojau doh.gif supratau,kad jau nebesivaldau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 12 09, 09:29)


o pas mane pertrauka,po to kai išbėgusį puodą rusiškai iškoliojau  doh.gif supratau,kad jau nebesivaldau  cool.gif

Vaje-dabar viryklę reikėjo šveist doh.gif Aš,kai taip nutinka,tai ją keikiu,kad priskrenta doh.gif O šiaip dėl nesusivaldymo tai aš ir jau antra savaitė kalu 3 kartus per dieną po valeriankės tabletę,bo net pajuntu,kaip plaukai pasišiaušia,kai "220" trenkia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 09, 01:43)
Nu nepavogė smile.gif
Neskambinsiu, negaliu schmoll.gif
Sesuo mano turi su juo bendrų pažįstamų.....Tai vis užsimena apie tuos pietus bigsmile.gif
Tik jam dabar ne iki to doh.gif  verysad.gif

JO jam dabar ne iki to unsure.gif
Atsakyti
Pas mane "vedarai" is vistu odeliu keli susproginejo, bet as nesikoliojau biggrin.gif
Atsakyti
o as tai kepu orkaitej visciuka gabaliukais su bulvem, morkom ir sparaginem pupelem ax.gif
pirmakart kepu be "rankoves", nes labai laiku apsiziurejau, kad nebeturiu jos blush2.gif nezinau, kas iskeps aplamai? g.gif

"Stalnaja babocka"_kraupokas, bet geras thumbup.gif
ir "U bogi svaji plany"_rekomenduoju, apie gyvenima, lengvas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 09 gruodžio 2012 - 11:28
Ojetau,kaip jūs čia visos skaniai valgyt darot (nors vėdarų su vištos odelėm net negirdėjus ,bet turbūt irgi skanu). O pas mane vakarykštės farširuotos paprikos ax.gif
Na ir baiginėju peržiūrėt 2-ąjį sezoną. Šiandien,kai mano ligoniukui 100kartų geriau,mamkos nuotaika 1000kartų geresnė,tai ir filmas jau kitaip žiūrisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 12 09, 11:24)
ir "U bogi svaji plany"_rekomenduoju, apie gyvenima, lengvas ax.gif

drinks_cheers.gif
o aš nesugalvoju ką valgyt daryt,kad ir vaikai valgytų doh.gif
bet jau reik kažką daryt,nes visą savaitę tik dešrelėm gyvi blush2.gif o ir kitą taip bus iki tata grįš,nes man būtinai reik pabaigt sijoną,kitaip jis bus atidėtas iki kitų metų cool.gif
Atsakyti
Dar vienas naujas pasirode

Обучаю игре на гитаре

user posted image

http://kinozal.tv/de....php?id=1037443

Atsakyti
Labas smile.gif Net čia kvepia jūsų kepiniais, gardu essen.gif

QUOTE(Tedžiukė @ 2012 12 09, 12:55)
Dar vienas naujas pasirode
Обучаю игре на гитаре

Esu mačiusi. Vaidina vienas iš internų ten... Įdomi pabaiga (gali kaip patinka galvoti). Pabaiga tokia su ''?''
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 09 gruodžio 2012 - 13:12
QUOTE(Julsita @ 2012 12 09, 13:20)
mano ligoniukui 100kartų geriau

sveikatos ir vitaminu tavo ligoniukui ax.gif
user posted image

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 12 09, 13:31)
visą savaitę tik dešrelėm gyvi blush2.gif o ir kitą taip bus iki tata grįš...

g.gif o cia kaip suprast? gamint nemokat? tingit? ar taupot pinigus? g.gif

QUOTE(Tedžiukė @ 2012 12 09, 13:55)
Обучаю игре на гитаре

4u.gif dekui 4u.gif

viskas iskepe. labai skaniai gavos. dar neragavom, bet pgl kvapa_aisku, kad skanu bus cool.gif
buvau lauke su savo pypliais, tai nors sian -6, bet lyg ir salciau nei vakar blink.gif sauniai pasivazinejom nuo kalniuku. JEGA. gryzom jau ir vaikai, tiek nuvarge, kad jau rengdamiesi luzinejo miegot biggrin.gif
miega db pietu miega, o as ramiai pabaigsiu_"U bogi svaji plany" wub.gif

dar visai netycia atradau 1 puslapi, is kurio NEMOKAMAI galima filmus siustis ir ziuret online ax.gif
http://kino-pod.my1.ru/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 09 gruodžio 2012 - 14:04
QUOTE(Sim@ @ 2012 12 09, 13:37)
sveikatos ir vitaminu tavo ligoniukui ax.gif

g.gif o cia kaip suprast? gamint nemokat? tingit? ar taupot pinigus? g.gif


Ačiū mirksiukas.gif
Aš tai supratau taip,kad laiką reik taupyt,nes iki vyro grįžimo reik suspėt numegzt sijoną,tai va ir negamina,o mezga smile.gif
Aš ir mezgu,tiksliau neriu,bet labai lėtai priekin judu,nes ir gaminu,ir ligoniuką slaugau ir visa namų ruoša, ir dar filmą žiūriu ax.gif
Atsakyti