Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

Internete ir SM ieskojau temu apie Toyotas ir nieko gero neradau, visi raso apie atskirus modelius.
Gal rasom visi i viena tema, pasidalinsim dziaugsmais ir nusivylimais thumbup.gif
Gal ka naudingo atrasim, pasimokysim is kitu patirties drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ruošiamės pirkti mašiną, tai toytota avensis geidžiamos mašinos sąraše yra Nr. vienas. Iš daugelio žmonių esu girdėjus, kad tai liuxova markė thumbup.gif Kokybė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 05 12, 19:22)
Ruošiamės pirkti mašiną, tai toytota avensis geidžiamos mašinos sąraše yra Nr. vienas. Iš daugelio žmonių esu girdėjus, kad tai liuxova markė thumbup.gif Kokybė thumbup.gif  thumbup.gif


Va mano tokia pati, dyzelis. Kita savaite vezu i Toyota servisa pilnai apziurai, tada pasakysiu ka tikrai reiktu patikrinti pries perkant. Nes mes vazinejam neseniai, o jau turejom kelias problemytes. Reikia tik issiaiskinti ar del buvusio savininko aplaidumo, ar cia pati is saves unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elnes: 12 gegužės 2006 - 22:00
as vazineju su toyota corolla jau antri metai, aisku ji pas mane jau prie senesniu visgi 14 metuku, bet jokio vargo nematau thumbup.gif remonto beveik nereikalauja, visos islaidos tik dujoms ir visokiem tepalu, oro filtru keitimams, kas butina profilaktiskai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 05 12, 21:14)
as vazineju su toyota corolla jau antri metai, aisku ji pas mane jau prie senesniu visgi 14 metuku, bet jokio vargo nematau  thumbup.gif  remonto beveik nereikalauja, visos islaidos tik dujoms ir visokiem tepalu, oro filtru keitimams, kas butina profilaktiskai  biggrin.gif


Saunuole, kad pastoviai viska keiti ir priziuri. Kiti veza tik tada kai masina sugenda biggrin.gif Reikia mums sitoje temoje apsisviesti, kad uz vyrus prastesnes nebutumem lotuliukas.gif
Atsakyti
As vairuoju Toyota Siena ir baisiai patenkinta thumbup.gif Tai jau musu antra Toyota, pries tai turejome Camry, bet vaikuciu pabiruciu pribirejo, tai ir autobusiuko prireike biggrin.gif Neturiu absoliuciai jokiu nusiskundimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2006 05 12, 21:59)
Va mano tokia pati, dyzelis. Kita savaite vezu i Toyota servisa pilnai apziurai, tada pasakysiu ka tikrai reiktu patikrinti pries perkant. Nes mes vazinejam neseniai, o jau turejom kelias problemytes. Reikia tik issiaiskinti ar del buvusio savininko aplaidumo, ar cia pati is saves  unsure.gif



Žinok būtų laaaabai įdomu, nes mes irgi kitą savaitę jau pirksim tikriausiai, ir jau net yra viena toyota avensis, kurią nusitaikėm nupirkti... Va čia: http://www.autoplius...vieji&id=812008

O kokių problemėlių turėjot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 05 13, 08:03)
Žinok būtų laaaabai įdomu, nes mes irgi kitą savaitę jau pirksim tikriausiai, ir jau net yra viena toyota avensis, kurią nusitaikėm nupirkti... Va čia: http://www.autoplius...vieji&id=812008

O kokių problemėlių turėjot? g.gif


Viena karta neuzsivedem, o kita bevaziuojant uzgeso blink.gif Musu 2000 m su dyzeliu. Bet man taip atrodo, kad jeigu nuvesit i labai gera servisa, tai patikrine elektra ir kita, manau, kad drasiai turetumet pirkti. Vaziuoja tai nerealiai, traukia be proto thumbup.gif
Atsakyti
nu bet to avensio kaip 98 metu tai salonas tox ubagas vien del to neimciau
as cia ne i tema bet nesusilaikiau
Atsakyti
Mersu ir BMW dar lievesni, bet zmones juos perka ne del to kaip salonas atrodo, o kas po kapotu dedasi. Ir ju verte nekrenta greitai. Turejom mes ir prancuziska Laguna, grazi, bet aciu, daugiau nenoriu.
P.S 2000 salonas Avensio toks pats ar bent labai panasus. Bet labai komfortabilus.
Atsakyti
biggrin.gif Pasirodo, kad kontaktas buvo blogas vienoje vt. tai ir viskas, o siaip liuks
Atsakyti
na pas mus dabar bmw 7 budulis tai salono negaliu apkesti bet jau geriau nei buvusio espeiso
vistiek tas bmw pardavinejamas tai kita masina tikrai nebus bmw honda mersas toyota ar audi bus arba kox italas arba amerikonas
Atsakyti