Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

QUOTE(Vitra @ 2007 03 19, 12:20)
Aš klausiau apie 2007 m. Toyota corolla, nes 2006 m. turiu. Kokios tos naujienos?


Oj, tik dabar susivokiau, kad ne tuos metus tau nurodziau. Kalbejau apie 2007m. corolla. Gyvenu dar mintimis apie 2006 m. lotuliukas.gif
Tai va, kadangi mums teko isbandyti SOL PLUS varianta, tad sis modelis buvo su visais imanomais "navarotais"...netgi sviesiu salonu, kad dar didesni ispudi padarytu biggrin.gif

Sakyciau naujoves tokios:
1. Kazkur jau rasiau, kad sis modelis turi SMART ENTRY sistema - uzvedama mygtuku, ir nebereikia net raktu masinos atsirakinti, o bangomis masina pati susiranda rakto signala.
2. Be to jau yra ir 6 pavaros, o sestosios daznas vairuotojas anksciau pasigesdavo.
3. Gale lygios grindys - nebera gale sedintiems to nepatogaus "balno" ant grindu.
4. Apie pavaru perjungima (i zemesne ar aukstesne), norint ekonomiskiau vaziuoti, pranesa SHIFT programele.
5. Didesne garso izoliacija.
6. Tyliau dirba dyzelinis variklis.
7. Priekiniu valytuvu lietaus daviklis (fainas dalykas - kaip tik lijo tadien ax.gif )
8. 9 oro pagalves (viena is ju keliams).

O tokie dalykai, kaip: autopilotas, Mp3 grotuvas, parkavimo sistema jokia cia naujiena turbut hihihi.gif ale komforto dalykai mirksiukas.gif

Butu buve idomu ir automata isbandyti, nes jis turi prie vairo tokius "sparnelius", kurie ta automatine pavaru deze padaro siek tiek mechanine, pvz, vaziuojant kalnu serpantinais, kur norisi pavaras keisti.

Gal tau, Vitra, cia atrodo iprasti dalykai... bet man tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2007 03 19, 12:45)
Oj, tik dabar susivokiau, kad ne tuos metus tau nurodziau. Kalbejau apie 2007m. corolla. Gyvenu dar mintimis apie 2006 m.  lotuliukas.gif
Tai va, kadangi mums teko isbandyti SOL PLUS varianta, tad sis modelis buvo su visais imanomais "navarotais"...netgi sviesiu salonu, kad dar didesni ispudi padarytu biggrin.gif

Sakyciau naujoves tokios:
1. Kazkur jau rasiau, kad sis modelis turi SMART ENTRY sistema - uzvedama mygtuku, ir nebereikia net raktu masinos atsirakinti, o bangomis masina pati susiranda rakto signala.
2. Be to jau yra ir 6 pavaros, o sestosios daznas vairuotojas anksciau pasigesdavo.
3. Gale lygios grindys - nebera gale sedintiems to nepatogaus "balno" ant grindu.
4. Apie pavaru perjungima (i zemesne ar aukstesne), norint ekonomiskiau vaziuoti, pranesa SHIFT programele.
5. Didesne garso izoliacija.
6. Tyliau dirba dyzelinis variklis.
7. Priekiniu valytuvu lietaus daviklis (fainas dalykas - kaip tik lijo tadien  ax.gif )
8. 9 oro pagalves (viena is ju keliams).

O tokie dalykai, kaip: autopilotas, Mp3 grotuvas, parkavimo sistema jokia cia naujiena turbut  hihihi.gif ale komforto dalykai  mirksiukas.gif 

Butu buve idomu ir automata isbandyti, nes jis turi prie vairo tokius "sparnelius", kurie ta automatine pavaru deze padaro siek tiek mechanine, pvz, vaziuojant kalnu serpantinais, kur norisi pavaras keisti.

Gal tau, Vitra, cia atrodo iprasti dalykai... bet man tai  thumbup.gif


Be abejo kai kurių dalykų 2006 m. corolla neturi, be to, mano automatas. bet vis viena aš ja laaaabai patenkinta lotuliukas.gif Linkiu įsigyti ir Tau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2007 03 19, 08:45)
Ir dar...jau maciau nauja Toyota AURIS
Jis automobiliu salonuose pasirodys tik balandzio menesi  mirksiukas.gif

Tai kad kai buvau kovo pradžioje "Autotojoj" pasiimti savo mašiniuko, ten jau stovėjo Auris. g.gif Apžiūrėjau "gyvai". Beje, su užrašu "Parduota".
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 03 19, 13:13)
Tai kad kai buvau kovo pradžioje "Autotojoj" pasiimti savo mašiniuko, ten jau stovėjo Auris.  g.gif Apžiūrėjau "gyvai". Beje, su užrašu "Parduota".


Kad negali buti... Salone esanti yra pavyzdukas, o norint isigyti nauja modeli, tektu laukti kokias 3 savaites, kol atvarytu, jei nera sandely su tokia iranga, kokios pageidaja pirkejas...be to naujas modelis pirmiausia duodamas isbandyti zurnalistams, o tik tada jis tampa labiau prieinamas klientams mirksiukas.gif

Bent Vilniuje tikrai dar nepasirode...tik sandely du grazuoliukai - sidabrinis ir melsvas - stovi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2007 03 19, 14:17)
Kad negali buti... Salone esanti yra pavyzdukas, o norint isigyti nauja modeli, tektu laukti kokias 3 savaites, kol atvarytu, jei nera sandely su tokia iranga, kokios pageidaja pirkejas...

Jeigu tinka ta įranga, tai ir nuperka. Aš irgi užsisakiau ir laukiau maždaug mėnesį. O kiek kartų buvau salone, tiek mačiau tai ant vienos, tai ant kitos mašinos užrašą, kad parduota (aišku, jos nenaudojamos bandomiesiems važiavimams). Kiti nelaukia... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėja32: 19 kovo 2007 - 18:53
mano Auris parvažiuos gegužės gale... Iš salono galimabuvo pirkt, bet buvo ne MMT.. tai teks palaukt smile.gif. realiai Lietuvai leista jais prekiaut nuo gegužės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 19 kovo 2007 - 22:34
QUOTE(Lėja32 @ 2007 03 16, 11:59)
Sveika,
mano sidabrinė. Iš pradžių irgi norėjau raudonos, bet draudikė sakė, kad jeigu tektų parduoti, lengviau parduot sidabrinę. Be to, prieš tai turėjau raudoną auto (dar tebeturiu, tik nevažinėju).
Nagi bet kaip nepastebėjau tavo "braškės", nesuprantu. Labai mažai tų Aygo matau...  g.gif

kazkur maciau jau... kai papypsinsiu tai zinok, kad kolega:)
mano labai jau purvina, todel nesimato kelyje, plius dar mazyte:)
kaip tau benzo ryja? mano tai daugokai.
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 03 19, 20:52)
Jeigu tinka ta įranga, tai ir nuperka. Aš irgi užsisakiau ir laukiau maždaug mėnesį. O kiek kartų buvau salone, tiek mačiau tai ant vienos, tai ant kitos mašinos užrašą, kad parduota (aišku, jos nenaudojamos bandomiesiems važiavimams). Kiti nelaukia... rolleyes.gif


Lėja32, taip, sutinku, jeigu tai yra modelis gaminamas nuo seno ax.gif Bet jei tai butu visiskai naujas naujutelis modelis, kaip pvz AURIS, tik ka pasirodes gamyboje ir prekyboje, is salono iskart nusipirkt nelabai pavyktu... mirksiukas.gif

westa, sveikinu isigijus! 4u.gif papasakosi, kaip tau tas modeliukas, akiej? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2007 03 20, 07:35)
kazkur maciau jau... kai papypsinsiu tai zinok, kad kolega:)
mano labai jau purvina, todel nesimato kelyje, plius dar mazyte:)
kaip tau benzo ryja? mano tai daugokai.

Pažinsi iš geltono Mikės Pūkuotuko ant galinio šoninio lango. Jis kartu su mano sūnumi parkeliavo iš senos mašinos. mirksiukas.gif
Va va , dėl benzino irgi tikėjausi, kad ims mažiau. Sakau, gal kad jungiu ir šilumą, ir kondicionierių, ir padangos žieminės... g.gif Mano paskaičiavimais, vietoj žadėtų 4-5 l ima kokius 7. Su pilnu baku pravažiavau 400 km, ir pradėjo mirksėti paskutinė padala. Šiaip tai tik po miestą kol kas maluosi, daug benzino sudega prie šviesoforų eilės belaukiant. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2007 03 20, 09:15)

westa, sveikinu isigijus!  4u.gif papasakosi, kaip tau tas modeliukas, akiej?  mirksiukas.gif

ok ... smile.gif šiaip nėra tai mano svajonių auto smile.gif , nelabai man jos priekis patinka, bet rinkaus rinkaus iš nugalėjo Auris smile.gif ... mažos kuro sąnaudos, gražus salonas smile.gif .. nepriekabi aš, tikiuos viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 03 20, 10:43)
Pažinsi iš geltono Mikės Pūkuotuko ant galinio šoninio lango. Jis kartu su mano sūnumi parkeliavo iš senos mašinos.  mirksiukas.gif
Va va , dėl benzino irgi tikėjausi, kad ims mažiau. Sakau, gal kad jungiu ir šilumą, ir kondicionierių, ir padangos žieminės...  g.gif Mano paskaičiavimais, vietoj žadėtų 4-5 l ima kokius 7. Su pilnu baku pravažiavau 400 km, ir pradėjo mirksėti paskutinė padala. Šiaip tai tik po miestą kol kas maluosi, daug benzino sudega prie šviesoforų eilės belaukiant.  doh.gif

tai wa kad benza ryja neblogai. dabar kai atsilo, tai jau ir 500 istraukiu, bet vis tiek nieko gera. masinyte skirta tik vasarai. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 03 20, 10:43)
Pažinsi iš geltono Mikės Pūkuotuko ant galinio šoninio lango. Jis kartu su mano sūnumi parkeliavo iš senos mašinos.  mirksiukas.gif
Va va , dėl benzino irgi tikėjausi, kad ims mažiau. Sakau, gal kad jungiu ir šilumą, ir kondicionierių, ir padangos žieminės...  g.gif Mano paskaičiavimais, vietoj žadėtų 4-5 l ima kokius 7. Su pilnu baku pravažiavau 400 km, ir pradėjo mirksėti paskutinė padala. Šiaip tai tik po miestą kol kas maluosi, daug benzino sudega prie šviesoforų eilės belaukiant.  doh.gif


Tie 4-5 litrai/100km bus idealiom salygom, uzmiesti, lygiu keliu, vasara, ne daugiau 80 km/h, diena ir dar pavejui smile.gif Gamintojo puslapyje parasyta kad vidutines sanaudos 4,6 litro, tai jei vien mieste vazinejant tai ir bus apie 7, naturalu. Kuro sanaudas itakoja labai daug faktoriu. Jusu atveju sanaudos turetu siek tiek pamazeti po kokiu 15-20 tukst. pravaziuotu km. (prisidirba variklio detales ir pan.). Norint mazesniu kuro sanaudu, reikia pirkt automobili su dyzeliniu varikliu smile.gif Paskutiniu metu pastebimas didesnis dyzelinių variklių progresas lyginant su benzininiais.
Atsakyti