Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

QUOTE(westa @ 2007 05 22, 21:49)
aha, ant spidometro tik 10 km ... MMT dėžė  mirksiukas.gif ( nu tipo automatas  biggrin.gif )

Man ji panaši į mano Aygo mamytę. Mano irgi sidabrinė, irgi MMT...
Tik atsiprašau, šlapią dieną per langą fotografavau...
user posted image
Sveikinu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 05 22, 22:30)
Man ji panaši į mano Aygo mamytę. Mano irgi sidabrinė, irgi MMT...
Tik atsiprašau, šlapią dieną per langą fotografavau...
user posted image
Sveikinu.  4u.gif

o man labiau panaši į su volu per stogą pavoluotą Yarisą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...

ačiū už sveikinimus bigsmile.gif
Atsakyti
Grazuolis Auris smile.gif Is priekio kazkiek primena yarisa, bet visa kitka-skiriasi...o salono vidus- na ka jus...tiesiog superinis...Linkim, kad kelelis nedulketu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2007 05 22, 22:35)
o man labiau panaši į su volu per stogą pavoluotą Yarisą  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ...


Maniau, jog čia vairuojančių Toyotas, o ne tik Auris temelė. g.gif

Argi save išaukštinsi, niekindama kitus?.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 05 23, 13:32)
Maniau, jog čia vairuojančių Toyotas, o ne tik Auris temelė.  g.gif

Argi save išaukštinsi, niekindama kitus?..  blink.gif


Cia gi nerimtai buvo pasakyta...juokais...nereikia taip reaguoti ax.gif

Temele ne Auris...bet Auris juk Toyota, tad nematau nieko blogo siek tiek papletoti placiau ta tema...
Jokiu budu nenoriu kazko kritikuoti, cia siaip...is neutralios puses taip pasirode... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gudri lape @ 2007 05 23, 16:15)
Cia gi nerimtai buvo pasakyta...juokais...nereikia taip reaguoti  ax.gif

Temele ne Auris...bet Auris juk Toyota, tad nematau nieko blogo siek tiek papletoti placiau ta tema...
Jokiu budu nenoriu kazko kritikuoti, cia siaip...is neutralios puses taip pasirode... 4u.gif

Gerai jau gerai. Matau, jog draugiškai taisai padėtį. 4u.gif Gal man taip pasirodė. Pačiai nesinori tokios reakcijos, bet kažkaip nepatiko.
Aišku, kad Toyota - ir Auris, ir Yaris, ir Aygo, ir visos kitos.
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 05 23, 13:32)
Maniau, jog čia vairuojančių Toyotas, o ne tik Auris temelė.  g.gif

Argi save išaukštinsi, niekindama kitus?..  blink.gif

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif čia kuri vieta buvo įžeidžianti g.gif ... a volas, ar Yaris g.gif g.gif

va dabar aš supratau, kad čia tema ne Toyota, o Yaris doh.gif doh.gif doh.gif ... siaubelis cool.gif .. bėgu bėgu ax.gif
Atsakyti
Jus cia ant yarisu nevarykit ka nono.gif protest.gif
smile.gif mirksiukas.gif alc.gif
Atsakyti
QUOTE(Gudri lape @ 2007 05 23, 20:29)
Jus cia ant yarisu nevarykit ka  nono.gif  protest.gif
smile.gif  mirksiukas.gif  alc.gif

drinks_cheers.gif Kitaip tariant, vienykimės, o ne skaidykimės. Ir ant nieko nevarykim, nes ir pačioms gali kliūti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 05 23, 19:41)
drinks_cheers.gif  Kitaip tariant, vienykimės, o ne skaidykimės. Ir ant nieko nevarykim, nes ir pačioms gali kliūti.  mirksiukas.gif

Tik neužeik čia ir jau baratės ph34r.gif hihihi.gif
Viskas čiki 4u.gif mylim mes VISAS TOYOTAS o širdelėse - tuos modeliukus kuriais riedam gatvėmis wub.gif


I heart.gif Yaris wub.gif
Papildyta:
Beja man asmeniškai ir Auris, ir Yaris, ir Aygo "snukučiai" panašūs ir visi atrodo kaip su kočėliuku pavolioti lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Siandien jau pasizymejau-i stulpa atbuline eiga viena veidrodeli nunesiau doh.gif tai gerai, kad kasko francize nuline- o taip tai 600lt butu...vis gi gerai tas kasko-man patinka ax.gif 4u.gif tik nuo vyro bart gavau uz savo zioplinejima-teks dabar visa savaite gerai buti, kad kalte ispirkti 4u.gif
Jo....toyotos geros masinos, bet jei ka taisyti reiktu-tai nurengtu nuogai... doh.gif kaineles detaliu tokios nemazos.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gudri lape @ 2007 05 24, 14:37)
Siandien jau pasizymejau-i stulpa atbuline eiga viena veidrodeli nunesiau  doh.gif tai gerai, kad kasko francize nuline- o taip tai 600lt butu...vis gi gerai tas kasko-man patinka  ax.gif  4u.gif tik nuo vyro bart gavau uz savo zioplinejima-teks dabar visa savaite gerai buti, kad kalte ispirkti  4u.gif
Jo....toyotos geros masinos, bet jei ka taisyti reiktu-tai nurengtu nuogai... doh.gif kaineles detaliu tokios nemazos.... blink.gif

Sveikinu su pašventinimu mašinos hihihi.gif man irgi buvo pirmas kartas po kelių sav nusipirkus ir irgi veidrodėlis nukentėjo hihihi.gif
Viskas bus gerai 4u.gif svarbiausia būk gera vyrui flirt.gif
Atsakyti