Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Toyota
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai > Markės ir modeliai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
JaHarta
O kokie atsiliepimai būtų apie RAV4? smile.gif Kokios problemos, kokie pliusai? Pasidalinkite savo patirtim smile.gif
spanguole22
Sveikutes 4u.gif

As vairuoju Celica wub.gif

Dar kasnors vairuoja? Ar patenkintos? ax.gif
Cargo
QUOTE(spanguole22 @ 2007 06 03, 18:35)
Sveikutes 4u.gif

As vairuoju Celica wub.gif

Dar kasnors vairuoja? Ar patenkintos? ax.gif
*

Gatvėje labai akį traukia smile.gif Daili mašinytė
spanguole22
QUOTE(Bronė @ 2007 06 04, 11:19)
Gatvėje labai akį traukia smile.gif Daili mašinytė
*

blush2.gif
Taaaip, todel ir nusipirkau - mano svajoniu masiniukas biggrin.gif
Nors kaip seimynine, visai netinka schmoll.gif
Visniuke
Sveikutes as taip pat turiu YARIS 2005m tai esu labai patenkinta,vaziuoja kaip bitute biggrin.gif kitos masinos tikrai nenoreciau.buvo pasirinkimas ar YARIS ar MERSAS a klases tai pasirinkau yariuka thumbup.gif
Gudri lape
Sveikinam prisijungusia prie toyotininkiu...lai kelelis nedulka drinks_cheers.gif
Visniuke
QUOTE(Gudri lape @ 2007 06 08, 06:44)
Sveikinam prisijungusia prie toyotininkiu...lai kelelis nedulka  drinks_cheers.gif
*

Dekui dekui ax.gif dar kolkas garaziuke ilsisi,nes tik dabar ruosiuosi teises laikyti blush2.gif vyras mano pasistenge biggrin.gif gimtadienio dovana. ax.gif
O dar norejau paklausti,pas mane yariukas skaitosi su sportiniu variantu g.gif gal pas kuria nors yra toks,kuo jie skiriasi nuo paprastu blush2.gif
Gudri lape
QUOTE(Visniuke @ 2007 06 08, 10:12)
Dekui dekui ax.gif dar kolkas garaziuke ilsisi,nes tik dabar ruosiuosi teises laikyti blush2.gif vyras mano pasistenge  biggrin.gif gimtadienio dovana. ax.gif
O dar norejau paklausti,pas mane yariukas skaitosi su sportiniu variantu g.gif gal pas kuria nors yra toks,kuo jie skiriasi nuo paprastu blush2.gif
*

Kiek zinau, kad variklis stipresnis, tai greiciau vaziuos, bet ir kuro daugiau ims. Ir dar man atrodo, kad tas langelis kur rodo kilometraza ne elektroninis, o mechaninis.
Visniuke
QUOTE(Gudri lape @ 2007 06 08, 11:45)
Kiek zinau, kad variklis stipresnis, tai greiciau vaziuos, bet ir kuro daugiau ims. Ir dar man atrodo, kad tas langelis kur rodo kilometraza ne elektroninis, o mechaninis.
*

Na ne elektroninis.O variklis tai 1,3 tai nemanau kad labai jau galingas ax.gif o bendzo ima kazkur 7,5/100km.
Gudri lape
[quote=Visniuke,2007 06 08, 18:06]
Na ne elektroninis.O variklis tai 1,3 tai nemanau kad labai jau galingas ax.gif o bendzo ima kazkur 7,5/100km.
*

[/quote

O tai kaip tada suprasti, kad Yariso sportinis variantas? nes yaris sportinis variantas, kiek zinau, su 1.5 varikliu....
Visniuke
[quote=Gudri lape,2007 06 08, 17:23]
[quote=Visniuke,2007 06 08, 18:06]
*

[/quote

O tai kaip tada suprasti, kad Yariso sportinis variantas? nes yaris sportinis variantas, kiek zinau, su 1.5 varikliu....
*

[/quote]
Nu va taip ax.gif as pati nelabai suprantu biggrin.gif
Gudri lape
Nebus tik kartais is dvieju masinu viena padaryta? g.gif dabar jau niekuo nenustebciau....
Visniuke
QUOTE(Gudri lape @ 2007 06 08, 19:47)
Nebus tik kartais is dvieju masinu viena padaryta?  g.gif dabar jau niekuo nenustebciau....
*

Nu ne pas mani ji buvo truputi dausta ax.gif ,parvaryta is Prancuzijos,pravaziavusi tik 2000km.Tai kaip nuvaret i Tokvila patikrino sake viskas ciki visos detales originalios smile.gif kilometrazas teisingas ir taip toliau.Poto patikrino kur tas modelis buvo parduotas,ir kadangi mes ja pirkom europos sajungoi tai dar metus gavom Tokvilos garantini thumbup.gif
Gudri lape
QUOTE(Visniuke @ 2007 06 09, 09:04)
Nu ne pas mani ji buvo truputi dausta ax.gif ,parvaryta is Prancuzijos,pravaziavusi tik 2000km.Tai kaip nuvaret i Tokvila patikrino sake viskas ciki visos detales originalios smile.gif kilometrazas teisingas ir taip toliau.Poto patikrino kur tas modelis buvo parduotas,ir kadangi mes ja pirkom europos sajungoi tai dar metus gavom Tokvilos garantini thumbup.gif
*

Tai cia labai gerai tada...svarbiausia, kad Tokviloj tikrinot. smile.gif ir garantija labai reikalingas dalykas smile.gif
lukne1
ui, mergytes, po dvieju savaiciu vel atsisedau i savo yariuka:)buvom isleke atostogaut, o kadangi as su savo mergina vos telpu i savo masiniuka, o tevelio daiktams vietos is viso nelieka, tai teko lekt su tacio ratais....fui, kaip man nepatiko....atsikraciau su tuo dzipu normaliai, tai kai ipuoliau i savo yariuka, net akyse sviesu pasidare:)
Getter
QUOTE(Visniuke @ 2007 06 09, 09:30)
biggrin.gif Ziuriu mes dviese cia tik bendraujam rolleyes.gif
*

Tai gal tavo Yarisas dviejų durų todėl tipo sprotinis? bigsmile.gif g.gif
Papildyta:
Ale žiūrau Yarisisčių daugėja ir daugėja doh.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Visniuke
QUOTE(Getter @ 2007 06 11, 00:34)
Tai gal tavo Yarisas dviejų durų todėl tipo sprotinis?  bigsmile.gif  g.gif
Papildyta:
Ale žiūrau Yarisisčių daugėja ir daugėja  doh.gif  mirksiukas.gif  4u.gif
*

Na jo dvieju 4u.gif ,bet ir siaip jis yra galingas,na taip sako mano vyras nes kai pravaziavo tai sako nu sakes kaip liakia biggrin.gif ir bendzo paliginus daugokai valgo kaip tokiam varikliui smile.gif
Getter
QUOTE(Visniuke @ 2007 06 11, 08:03)
Na jo dvieju 4u.gif ,bet ir siaip jis yra galingas,na taip sako mano vyras nes kai pravaziavo tai sako nu sakes kaip liakia biggrin.gif ir bendzo paliginus daugokai valgo kaip tokiam varikliui smile.gif
*

Niu tai va tau ir sportinis Yarisas biggrin.gif Sėkmės važinėjant 4u.gif
Visniuke
Auuuuuuuuuu mergytes visai nusilpo musu snekos : g.gif
Lėja32
QUOTE(Visniuke @ 2007 06 19, 21:31)
Auuuuuuuuuu mergytes visai nusilpo musu snekos :  g.gif
*

Matyt, išvažiavo atostogauti mergytės su visom toyotukėm... user posted image
ascionka
O ka galit pasakysi apie Toyota Yaris ar verta uz tokia masinyte moketi virs 5000euru blush2.gif
Gudri lape
QUOTE(ascionka @ 2007 06 27, 19:58)
O ka galit pasakysi apie Toyota Yaris ar verta uz tokia masinyte moketi virs 5000euru blush2.gif
*

Tai ziurint kelintu metu tas yarisas, man teko perkant is salono vos ne trigubai tiek sumoketi uz si automobili...bet as juo esu labai patenkinta 4u.gif masina nedidele, taupi, nors vaziuoja gan greitai(variklis 1.3), patogi mieste, minksta, konfortabili moteriska masina ax.gif
Getter
QUOTE(ascionka @ 2007 06 27, 18:58)
*

Aš tiek mokėjau už saviškę 99m, nors ne LT, bet kiek žiūrėjau kainos nenukritusios blink.gif g.gif geros mašinytės wub.gif
lukne1
manoji 2002m. jau pabrango 1000 euru....keista ar ne, automobiliai siaip pinga, o toyota eme ir pabrango per metus:)
Visniuke
As uz saviske 2005m.mokejau 25 000lt.nemanau kad cia labai jau daug ,bet masiniukas superinis thumbup.gif
Merginos gal galite papasakoti kaippas jumis kondicionierius dirba?
Pas mane kazkas ne taip g.gif
Gudri lape
QUOTE(Visniuke @ 2007 06 28, 08:23)
As uz saviske 2005m.mokejau 25 000lt.nemanau kad cia labai jau daug ,bet masiniukas superinis thumbup.gif
*

tu kartais saviske ne is Siaulieciu pirkai?nes kazkada, kai man planavom pirkti, ten kaip tik 2005m. ir ten kondiske pagedusi buvo, todel ir nepirkom.
Cargo
QUOTE(Visniuke @ 2007 06 28, 08:23)
*

O kas negerai? g.gif
Visniuke
QUOTE(Gudri lape @ 2007 06 28, 17:19)
tu kartais saviske ne is Siaulieciu pirkai?nes kazkada, kai man planavom pirkti, ten kaip tik 2005m. ir ten kondiske pagedusi buvo, todel ir nepirkom.
*

Nu ne is Panevezio.Ir apie kondiske nieko nesake kad neveikia.
Gabbii
Merginos, ką manot apie Toyotą Matrix? Ar verta pirkti šį auto? Iš anksto dėkui 4u.gif
Visniuke
QUOTE(Gabbii @ 2007 07 04, 09:52)
Merginos, ką manot apie Toyotą Matrix? Ar verta pirkti šį auto? Iš anksto dėkui  4u.gif
*

Man tai visos Toyota masiuniukai labai super thumbup.gif
Getter
Sveikos Toyotų mylėtojos 4u.gif
Seniai be bendravom ax.gif
Man šį penktadienį technikinė...labai tikiuosi praeit iš pirmo karto rolleyes.gif
Kaip jūsų mašiniukai rieda?
Lėja32
QUOTE(Getter @ 2007 08 28, 12:42)
Sveikos Toyotų mylėtojos  4u.gif 
Seniai be bendravom  ax.gif 
Man šį penktadienį technikinė...labai tikiuosi praeit iš pirmo karto  rolleyes.gif 
Kaip jūsų mašiniukai rieda?
*

Ačiū, rieda puikiai, daug kilometrų per vasarą prasuko. Niekas negenda, nebarška, nevarva... ax.gif
Geros technikinės! Kad iš pirmo karto! 4u.gif
lukne1
Niu mergikes, kazkokis pravalas. Nukrito mano yariuko galinio lango valytuvo kojele ir niekur negaunam, kakokia masinike dabar be rysio...gal sakau, koki ivyki man kombinuot ir draudimui pateikt viska? o tai kazkokis zaliukas dar ir man lempa iskabino, aisku, as to nepamaciau, bet MB pamate jau po kurio laiko, tai dabar prilitavo....gal sakau reiktu nuskausmint draudima, kiek cia galiu kasko be tikslo moket g.gif

tiesa, dar ne i tema, bet idomumo delei, kalbejau su draudiku, ilgus metus dirbanciu sioje srityje, tai jis pasake, kad per jo darbo metus dar ne karto nebuvo fiksaves toyotos pavogimo, na tik originalius kalpokus jai megsta nulupti schmoll.gif
mutti
QUOTE(lukne1 @ 2007 08 31, 23:32)
tiesa, dar ne i tema, bet idomumo delei, kalbejau su draudiku, ilgus metus dirbanciu sioje srityje, tai jis pasake, kad per jo darbo metus dar ne karto nebuvo fiksaves toyotos pavogimo, na tik originalius kalpokus jai megsta nulupti schmoll.gif
*

Oi tai netiesa rolleyes.gif Va mano giminaitei Toyota Rav 4 pavogė. Lizingas buvo baigtas mokėti prieš 1 dieną rolleyes.gif Taipogi buvo pavogtos dar kelios Rav 4 per tą savaitę, matyt "užsakymas" buvo unsure.gif

Mes nusipirkom dabar Toyota Avensis bigsmile.gif Kol kas labai patenkinti, smagi mašinikė bigsmile.gif
cheery
aš tai Toyota Starlet turiu dabar wub.gif labai man patinka ji smile.gif
VIOLA
QUOTE(cheery @ 2007 09 01, 00:07)
aš tai Toyota Starlet turiu dabar  wub.gif labai man patinka ji  smile.gif
*

sveikinu-mažiausiai gendanti mašina thumbup.gif parašyk, ar tikrai, ar ne mitas čia....
cheery
QUOTE(VIOLA @ 2007 09 01, 00:16)
sveikinu-mažiausiai gendanti mašina  thumbup.gif  parašyk, ar tikrai, ar ne mitas čia....
*

na kad dar tik koks mėnesiukas ją vairuoju, tai nei paneigti, nei patvirtinti negaliu 4u.gif
Getter
Sveikutės 4u.gif
O aš vakar be problemų praėjau technikinę assa.gif
jolitka@yahoo.com
Sveikos merginos,
Noreciau prisijungti prie jusu, nes ka tik nusipirkau Toyota Avensis biggrin.gif smagi, grazi masinyte. Vazineju pora dienu, viskas man patinka, bet nebemoku su ja vaziuot smile.gif pries tai vazinejau su benzinine masina, dabar si toyota dyzeline ir mieste graziai vaziuot nemoku, gal kam panasiai buvo, butu idomu suzinot kaip adaptavotes sioje situacijoje?
Kitas dalykas tai veidrodeliai doh.gif nesusigaudau, tik pradejus vazinet galvojau, kad jie nesureguliuoti, bet pasirodo ne, tiesiog jie tolina vaizda. Cia gal pripratimo klausimas, bet dabar tai jie mane erzina, kol kas nesusigaudau kas aplink mane kelyje dedasi, truputi netgi baiminuosi. Jei kam teko su tuo susidurti butu idomu suzinoti kaip sekesi prie viso to iprasti?
Getter
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2007 09 11, 13:40)
Sveikos merginos,
Noreciau prisijungti prie jusu, nes ka tik nusipirkau Toyota Avensis  biggrin.gif smagi, grazi masinyte. Vazineju pora dienu, viskas man patinka, bet nebemoku su ja vaziuot smile.gif pries tai vazinejau su benzinine masina, dabar si toyota dyzeline ir mieste graziai vaziuot nemoku, gal kam panasiai buvo, butu idomu suzinot kaip adaptavotes sioje situacijoje?
Kitas dalykas tai veidrodeliai  doh.gif nesusigaudau, tik pradejus vazinet galvojau, kad jie nesureguliuoti, bet pasirodo ne, tiesiog jie tolina vaizda. Cia gal pripratimo klausimas, bet dabar tai jie mane erzina, kol kas nesusigaudau kas aplink mane kelyje dedasi, truputi netgi baiminuosi. Jei kam teko su tuo susidurti butu idomu suzinoti kaip sekesi prie viso to iprasti?
*

Sveikutė 4u.gif Smagu, kad prisijungei prie Toyotų mylėtojų klubo biggrin.gif
Dėl dyzelio nieko pasakyt negaliu, niekad neteko vairuot dyzelinės auto unsure.gif
Bet dėl veidrodėlių, tai manau priprasi, man užtruko kelios savaitės kol pradėjau jais normaliai naudotis, o prieš tai tai irgi nepasitikėjau ir pastoviai per pečius dairydavausi blush2.gif Kad tolina tai nėra taip blogai, saugiau sakyčiau mirksiukas.gif Man pvz padeda tokie Tips'ai kaip kad lenkti mašiną gali kai ją matai galiniame veidrodėlyje, tas pats su aplenkimu kai grįžti į tą juostą, irgi tą mašiną turi matyti galiniame veidrodėlyje mirksiukas.gif
Linkiu kuo greičiau priprasti ir apturėti komfortabilų vairavimą 4u.gif
mutti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2007 09 11, 14:40)
Sveikos merginos,
Noreciau prisijungti prie jusu, nes ka tik nusipirkau Toyota Avensis  biggrin.gif smagi, grazi masinyte.
*

Sveika mirksiukas.gif aš taipogi važinėju su Avensiu dar tik pirmas mėnuo. Labai patenkinta esu smile.gif
Dėl dyzelinių nežinau, tiesiog gal jos lėčiau įsibėgėja, nebijok duoti gazo mirksiukas.gif Aš vairuoju benzininę ax.gif
jolitka@yahoo.com
Na praejo jau 1, 5 savaites kaip vazineju su nauju masiniuku Toyota Avensis ir jau apsipratau su dyzeliu vaziuot ir prie veidrodeliu pripratau, neliko jau ir baimes smile.gif smagi masina smile.gif
julys
Sveikos Toyotininkes 4u.gif Jau keli metai mano svajoniu masina Toyota Corolla Verso. Bet.... stai jau uz menesio ruosoiuosi pirkti nauja masiniuka ir negaliu apsispresti kokia ar Toyota corolla sedana ar Verso. Esme tame, kad pagrindinis vazinejimas bus nemiesto ribose arba Vilniuje doh.gif Tai va, man aktualu degalu ideiga. Ar tarp ju didelis skirtumas. Ir kas geriau benzas ar dyzelis. Aciu, laukiu patarimu biggrin.gif
Nenuorama
QUOTE(julys @ 2007 09 19, 13:55)
Sveikos Toyotininkes 4u.gif  Jau keli metai mano svajoniu masina Toyota Corolla Verso. Bet.... stai jau uz menesio ruosoiuosi pirkti nauja masiniuka ir negaliu apsispresti kokia ar Toyota corolla sedana ar Verso. Esme tame, kad pagrindinis vazinejimas bus nemiesto ribose arba Vilniuje doh.gif  Tai va, man aktualu degalu ideiga. Ar tarp ju didelis skirtumas. Ir kas geriau benzas ar dyzelis. Aciu, laukiu patarimu biggrin.gif
*

mano Verso ima apie 9 Ltr benzino mieste, autostradoj sakyčiau 7-8 Ltr ax.gif
julys
QUOTE(Nenuorama @ 2007 09 19, 13:58)
mano Verso ima apie 9 Ltr benzino mieste, autostradoj sakyčiau 7-8 Ltr  ax.gif
*

Nu sakes, techniniuose duomenyse raso mieste - 8 , uzmiestyje 5.2 . Siaubas prisisvajojau blink.gif
ViGiDo
sveikos, ir aš vairuoju Toyotą
Corollą,'94 metų
kadangi pirmoji mašina tai patinka.
realiai kokią vyras nupirko tokia ir gerai, nelabai gaudausi aš... doh.gif

šiaip patenkinta aš ja, gerai traukia, lengvai vairas sukasi (su stiprintuvu)
Getter
Sveikutės, kaip toyotos rieda?
Aš apturėjau mini avariją su savo Yarisiuku, viskas labai sėkmingai baigėsi, tačiau man reikės pasikeist plastmasinį bamperį unsure.gif
Gudri lape
Man maniske patinka thumbup.gif rieda super, o dar nuo vyro gavau dovanu padangas ziemines su lietnykais...tai dabar vaikstau visa apsipatenkinta bigsmile.gif
mng
QUOTE(Gabbii @ 2007 07 04, 10:52)
Merginos, ką manot apie Toyotą Matrix? Ar verta pirkti šį auto? Iš anksto dėkui  4u.gif
*

realiai jinai kaip senesne europietiska corola verso. aisku kaip amerikietiska bus prikista daugiau navarotu, o sportinis variantas ir visai neblogai atrodo. kazkada masciau apie tokia.
dabar jau atsisveikinu su savo AYGO. parduodu... biggrin.gif nes gavau is vyro nauja...
hotena
QUOTE(JaHarta @ 2007 05 27, 02:41)
O kokie atsiliepimai būtų apie RAV4? smile.gif Kokios problemos, kokie pliusai? Pasidalinkite savo patirtim smile.gif
*

Pirmiausiai - labas visoms Toyo gerbejoms smile.gif
Pati jau antra RAV4 turiu - ir tikrai i joki kita auto nemainyciau. Pliusai - kaip tokiai masinai gana nedideles benzino sanaudos, asmeniskai man per beveik tris metus senasis masiniukas nei karto nebuvo sugedes ar uzsioziaves - na, neskaitant per ziopluma iskrauto akumuliatoriaus blush2.gif ir i uzpakali ilekusios madam. Problemos... hmmm... dar tfu tfu tfu neapturejau smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.