Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

QUOTE(VIOLA @ 2007 09 01, 00:16)
sveikinu-mažiausiai gendanti mašina  thumbup.gif  parašyk, ar tikrai, ar ne mitas čia....


na kad dar tik koks mėnesiukas ją vairuoju, tai nei paneigti, nei patvirtinti negaliu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
O aš vakar be problemų praėjau technikinę assa.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Noreciau prisijungti prie jusu, nes ka tik nusipirkau Toyota Avensis biggrin.gif smagi, grazi masinyte. Vazineju pora dienu, viskas man patinka, bet nebemoku su ja vaziuot smile.gif pries tai vazinejau su benzinine masina, dabar si toyota dyzeline ir mieste graziai vaziuot nemoku, gal kam panasiai buvo, butu idomu suzinot kaip adaptavotes sioje situacijoje?
Kitas dalykas tai veidrodeliai doh.gif nesusigaudau, tik pradejus vazinet galvojau, kad jie nesureguliuoti, bet pasirodo ne, tiesiog jie tolina vaizda. Cia gal pripratimo klausimas, bet dabar tai jie mane erzina, kol kas nesusigaudau kas aplink mane kelyje dedasi, truputi netgi baiminuosi. Jei kam teko su tuo susidurti butu idomu suzinoti kaip sekesi prie viso to iprasti?
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2007 09 11, 13:40)
Sveikos merginos,
Noreciau prisijungti prie jusu, nes ka tik nusipirkau Toyota Avensis  biggrin.gif smagi, grazi masinyte. Vazineju pora dienu, viskas man patinka, bet nebemoku su ja vaziuot smile.gif pries tai vazinejau su benzinine masina, dabar si toyota dyzeline ir mieste graziai vaziuot nemoku, gal kam panasiai buvo, butu idomu suzinot kaip adaptavotes sioje situacijoje?
Kitas dalykas tai veidrodeliai  doh.gif nesusigaudau, tik pradejus vazinet galvojau, kad jie nesureguliuoti, bet pasirodo ne, tiesiog jie tolina vaizda. Cia gal pripratimo klausimas, bet dabar tai jie mane erzina, kol kas nesusigaudau kas aplink mane kelyje dedasi, truputi netgi baiminuosi. Jei kam teko su tuo susidurti butu idomu suzinoti kaip sekesi prie viso to iprasti?

Sveikutė 4u.gif Smagu, kad prisijungei prie Toyotų mylėtojų klubo biggrin.gif
Dėl dyzelio nieko pasakyt negaliu, niekad neteko vairuot dyzelinės auto unsure.gif
Bet dėl veidrodėlių, tai manau priprasi, man užtruko kelios savaitės kol pradėjau jais normaliai naudotis, o prieš tai tai irgi nepasitikėjau ir pastoviai per pečius dairydavausi blush2.gif Kad tolina tai nėra taip blogai, saugiau sakyčiau mirksiukas.gif Man pvz padeda tokie Tips'ai kaip kad lenkti mašiną gali kai ją matai galiniame veidrodėlyje, tas pats su aplenkimu kai grįžti į tą juostą, irgi tą mašiną turi matyti galiniame veidrodėlyje mirksiukas.gif
Linkiu kuo greičiau priprasti ir apturėti komfortabilų vairavimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2007 09 11, 14:40)
Sveikos merginos,
Noreciau prisijungti prie jusu, nes ka tik nusipirkau Toyota Avensis  biggrin.gif smagi, grazi masinyte.

Sveika mirksiukas.gif aš taipogi važinėju su Avensiu dar tik pirmas mėnuo. Labai patenkinta esu smile.gif
Dėl dyzelinių nežinau, tiesiog gal jos lėčiau įsibėgėja, nebijok duoti gazo mirksiukas.gif Aš vairuoju benzininę ax.gif
Atsakyti
Na praejo jau 1, 5 savaites kaip vazineju su nauju masiniuku Toyota Avensis ir jau apsipratau su dyzeliu vaziuot ir prie veidrodeliu pripratau, neliko jau ir baimes smile.gif smagi masina smile.gif
Atsakyti
Sveikos Toyotininkes 4u.gif Jau keli metai mano svajoniu masina Toyota Corolla Verso. Bet.... stai jau uz menesio ruosoiuosi pirkti nauja masiniuka ir negaliu apsispresti kokia ar Toyota corolla sedana ar Verso. Esme tame, kad pagrindinis vazinejimas bus nemiesto ribose arba Vilniuje doh.gif Tai va, man aktualu degalu ideiga. Ar tarp ju didelis skirtumas. Ir kas geriau benzas ar dyzelis. Aciu, laukiu patarimu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julys: 19 rugsėjo 2007 - 12:56
QUOTE(julys @ 2007 09 19, 13:55)
Sveikos Toyotininkes 4u.gif  Jau keli metai mano svajoniu masina Toyota Corolla Verso. Bet.... stai jau uz menesio ruosoiuosi pirkti nauja masiniuka ir negaliu apsispresti kokia ar Toyota corolla sedana ar Verso. Esme tame, kad pagrindinis vazinejimas bus nemiesto ribose arba Vilniuje doh.gif  Tai va, man aktualu degalu ideiga. Ar tarp ju didelis skirtumas. Ir kas geriau benzas ar dyzelis. Aciu, laukiu patarimu biggrin.gif

mano Verso ima apie 9 Ltr benzino mieste, autostradoj sakyčiau 7-8 Ltr ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2007 09 19, 13:58)
mano Verso ima apie 9 Ltr benzino mieste, autostradoj sakyčiau 7-8 Ltr  ax.gif


Nu sakes, techniniuose duomenyse raso mieste - 8 , uzmiestyje 5.2 . Siaubas prisisvajojau blink.gif
Atsakyti
sveikos, ir aš vairuoju Toyotą
Corollą,'94 metų
kadangi pirmoji mašina tai patinka.
realiai kokią vyras nupirko tokia ir gerai, nelabai gaudausi aš... doh.gif

šiaip patenkinta aš ja, gerai traukia, lengvai vairas sukasi (su stiprintuvu)
Atsakyti
Sveikutės, kaip toyotos rieda?
Aš apturėjau mini avariją su savo Yarisiuku, viskas labai sėkmingai baigėsi, tačiau man reikės pasikeist plastmasinį bamperį unsure.gif
Atsakyti
Man maniske patinka thumbup.gif rieda super, o dar nuo vyro gavau dovanu padangas ziemines su lietnykais...tai dabar vaikstau visa apsipatenkinta bigsmile.gif
Atsakyti