Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

Jau beveik dvejus metus vazineju su 2002m.. Sidabrinis, nors man pati graziausia yariuko splava - garstyciu. Niu sakes, kaip as tokios spalvos norejau ax.gif Baisu, kad MB ikalbineja jau keisti masina, bet as dar nenoriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2008 03 11, 23:24)
Jau beveik dvejus metus vazineju su 2002m.. Sidabrinis, nors man pati graziausia yariuko splava - garstyciu. Niu sakes, kaip as tokios spalvos norejau ax.gif Baisu, kad MB ikalbineja jau keisti masina, bet as dar nenoriu g.gif


garstyciu tai cia auksine?
Atsakyti
Niu jo, auksine....Nors man ji visai nepanasi i auksine schmoll.gif Bet kokia grazute thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arunkus @ 2008 02 19, 23:57)
Toyota ir Afrikoj Toyota. thumbup.gif  thumbup.gif

na afrikoj iš naujesnių mašinikiu tai tikrai vien taytos smile.gif

QUOTE(nera kas @ 2008 03 09, 01:16)
viskas - verdiktas "negendanti" - ka dar diskutuoti?  lotuliukas.gif

Jei kam buvo sugede, gal zinot kokios kainos daliu? nes is pazistamu dar nelabai kas zino (neprireike)...

taip pirkom ir aišku iš kart sugedo
turim avensį 2002 galo, perėjom technikinę iš kart išvažiavę iš turgaus , truko vienos lemputės ją įsisukom

bet paskui biški pavažiavus , prasidėjo problemos

taigi meistriukas išsiaiškino , na iš kart irgi nežinojo , kad visu šitu avensis , nusisuka sankaba su smagračiu, pravažiavus apytiksliai 140 000 km
kainavo tai nepigiai , 3500 už detalę , na ir dar darbas , mums padarė papigiai, nes seniai tvarkom pas jį mašinas

servize tai turėtu kainuot apie 6 000
šeip apie mašiniuką galiu pasakyt , kad visai šauniai važiuoja , vyras sako kad liuks
man ji per jautri , klaidų ji nemėgsta , neperjungus reikiamo bėgio prafeda visai netraukt , it panašiai , na jautriai reaguoja į visas klaidas , beje važiuojant duobėtu keliu jaučiasi visos duobutės ,
turėjom reno laguna ji paliginus buvo kaip traktorius pagal šitą wub.gif ir gerokai minkštesnė

pirksim kitą mašiniuką biški mažesnį , vistiek noriu toyotos, tik dar neapsisprendžiau kokios
šį kart naujos wub.gif
Atsakyti
tai pas jus dyzelis kaip suprantu? ta smagraciu problema teko girdet.
Atsakyti

kur vilniuj vežat toyotas pataisyt? į tokvilą, mototoją ar kitus servisiukus? g.gif
Atsakyti
Turejau tik viena beda - check engine lempute, tai veziau i tokvila. Kazkaip kai atiduodi i atstovu rankas tai visiskai ramus, nes galvoju kad be ju niekas kitas geriau neismano. Aisku galiu ir klysti blush2.gif

QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 03 19, 18:06)
kur vilniuj vežat toyotas pataisyt? į tokvilą, mototoją ar kitus servisiukus?  g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nera kas: 19 kovo 2008 - 23:52
mes turim metukų Corolla ir 2000m. Avensis. tai palyginimui galiu pasakyt kad Avensiukas daug minkštesnis ir lygiau rieda- na čia klasės skirtingos. Avensiukas turėjo problemų tik su lemputėmis- jas karts nuo karto pasikeičiam.
manau vien dėl saugumo verta rinktis Toyota. nes pvz Skoda labai panašią kainą pasiūlė, tik jų mašinose mažiau saugumą užtikrinančių priedų. o žiūrinėjom turguj toyotą pirkt- tai be šansų, sakė normalesnes kazachai nuo tralų pakeliui nuperka. Azijoje Toyota populiariausia mašina.
o tarp kitko kalpokai nauji firminiai visi labai brangūs. aš tai galiu pasakyti kad varžtas lietam ratlankiui kainuoja 16lt. tai galima primest- visiems ratams vien varžtai bus 256lt biggrin.gif
Atsakyti
originalus kalpokas net opeliui kainuoja lyg 109Lt. 1vnt.
Atsakyti
O ką galite pasakyti apie toyota aygo?
Atsakyti
labas mergaites. as irgi noriu i toyotu kluba.
pati turiu avensis 2000 m. dyzeliuką.
man ji patinka. bet kaip jau skaičiau mano problemėlė su smagračiu irgi yra. mašiniukas truputį purtosi. bet dar kažkaip į šitą neinvestuoju.
dabar atsirado kažkokių durnių dėka kita problema - randu pradurtas padangas. jau antrą kartą per savaitę. tai turiu ryte atrakciją padangas pasikeisti. o vyrai lietuviai tai paskutinės mazgotės, nes nei vienas praeidamas pro šalį net nepasisiūlė padėt.
šiaip detalių kainos tai nemažos.
apturėjau piniginių ginčų ir su Tokvila. pasirodo reikia labai atidžiai stebėt kokius ir kiek darbų preliminariai jie surašo. nes paskui teks mokėt už orą.

ir dar išlindo dabar viena atrodo rimčiausia bėda. spėju, kad pradėjo į tepalus leisti kurą. nes matuoklė rodo dvigubai virš normos. tai vat užsirašiau į variklio diagnostiką šeštadienį. matysim kas per bėda, jei ją ras.

o šiaip tai mašinytė liux. tik kad man pastoviai kokie nors atgrubnagiai serviso meistrai pridaro daugiau bėdos nei naudos. aš nusivylusi servisų paslaugom.
Atsakyti
nuvažiavus į servizą dažnai prirašo visokių taisymo ko tikrai dar nereiktu daryt , o darė ar ne dar neaišku

gerai turėti savo meistriuką kuris prižiūrėtu mašiniuką, ir visada pas jį važiuot
mums pasisekė turim

kai tvarkė smagratį, kainavo žymiai pigiau nei tokviloj

mašiniukas normalus, tik man šiek tiek per jautrus
Atsakyti