Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

QUOTE(pussycat @ 2008 05 04, 17:52)
Nesurantu, kas tas smagratis? ar cia pas visas Toyotas dazniausia problema? planuoju pirkt Corolla 2003 m.

cia toks daiktas tarp variklio ir greiciu dezes.be jo nei is vietos.tik nezinau ar korolos turi tapacia problema kaip avensis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 05 05, 10:27)
cia toks daiktas tarp variklio ir greiciu dezes.be jo nei is vietos.tik nezinau ar korolos turi tapacia problema kaip avensis. g.gif

as manyciau, kad cia labiau avensisu beda... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2008 05 05, 11:04)
as manyciau, kad cia labiau avensisu beda... g.gif

lygtai toyta rawa irgi tuom serga.
Atsakyti
Gal kas zinot, ar COROLLA VERSO (2005) penkiaviete ir septynviete skiriasi ilgiu?..
Atsakyti
sveikos smile.gif
planuoju isigyti TOYOTA SOLARA, gal kartais kuri turit? ir kokiu blogu pastebejimu turit? g.gif
Atsakyti
Gal kas galit pasakyt, nuo kelintu metu pradetas gaminti paskutinis Avensis Verso modelis? Man ten nuo 2000 visi atrodo vienodi...Gal taip ir yra.. g.gif
Persimeciau nuo Corollos prie Avensis ax.gif Paziurejau, kad corolla labai mazyte, net vezimelio i bagazine neisidesiu...
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 06, 00:56)
Gal kas galit pasakyt, nuo kelintu metu pradetas gaminti paskutinis Avensis Verso modelis? Man ten nuo 2000 visi atrodo vienodi...Gal taip ir yra.. g.gif
Persimeciau nuo Corollos prie Avensis ax.gif Paziurejau, kad corolla labai mazyte, net vezimelio i bagazine neisidesiu...


corolla verso mazesne uz avensis verso? tai tada i paprasta corolla tikrai vezimelis netilptu, ane?
reiks tada ir man dar pamastyt, geriau apziuret..
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2008 05 06, 08:48)
corolla verso mazesne uz avensis verso? tai tada i paprasta corolla tikrai vezimelis netilptu, ane?
reiks tada ir man dar pamastyt, geriau apziuret..

As pamasciau, jeigu corola septynviete, tai bagazines vietoj stovi dvi sedynes.Ir viskas.Bagazui vietos ner...O paprastoj coroloj vistiek juk bagazine yra...Tai gal tilps vezimelis g.gif As realiai ju vidaus dar neapziurejau, bet isore tai Avensis ir Corolla tikrai skiriasi...Ir labai gaila.Na, negrazi man ta Avensis, bet, kad jau pasirinkimo kito nera. Noriu vienaturio.Tai tik sitie savo isvaizda atitinka mano skoni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 06, 11:01)
As pamasciau, jeigu corola septynviete, tai bagazines vietoj stovi dvi sedynes.Ir viskas.Bagazui vietos ner...O paprastoj coroloj vistiek juk bagazine yra...Tai gal tilps vezimelis g.gif As realiai ju vidaus dar neapziurejau, bet isore tai Avensis ir Corolla tikrai skiriasi...Ir labai gaila.Na, negrazi man ta Avensis, bet, kad jau pasirinkimo kito nera. Noriu vienaturio.Tai tik sitie savo isvaizda atitinka mano skoni doh.gif


7 vietas turi tik nauja corolla verso, o 2002-2004 tai tikrai tik 5 vietos - vat as apie tokia ir galvoju. Ir bagazine tikrai didele.
Ir vis tiek neapsisprendziu, geriau paprasta corolla ar corolla verso.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2008 05 06, 08:48)
corolla verso mazesne uz avensis verso? tai tada i paprasta corolla tikrai vezimelis netilptu, ane?
reiks tada ir man dar pamastyt, geriau apziuret..

ziurint koks vezimelis...
gal tuomet pasizvalgykit universalo g.gif
ten vezimelis tikrai telpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2008 05 06, 13:00)
7 vietas turi tik nauja corolla verso, o 2002-2004 tai tikrai tik 5 vietos - vat as apie tokia ir galvoju. Ir bagazine tikrai didele.
Ir vis tiek neapsisprendziu, geriau paprasta corolla ar corolla verso..  doh.gif

Na, as tai tik uz Verso.Bet mano seimai ji per maza..
Atsakyti
merginos ka jus kraunat i tas mašinas , biggrin.gif ?
turim paprasta avensi , niu telpa ten tiek visko , kad pusė namu galima išvešt g.gif
Atsakyti