Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Estoniax @ 2012 12 18, 16:43)
oopa! Labai gerai gavosi!!! thumbup.gif gaila as neturiu zalio lako, bet hmm..gal ir ant raudono auksine gerai tiktu.. g.gif  smile.gif
tik va mastau kurioj proceso dalyje klijuoti tas juosteles darant su ilgalaikiu.. g.gif ant spalvos lipnuma nuvalius?..ar jau ant pasiausto topo?.. 4u.gif

as ant pasiausto paskutinio lako sluoksnio..tik dabar patirtis sako, kad 100 kart lengviau jas butu buve nupiesti ranka su teptuku, negu knisimasis su to juostom doh.gif Nes jas nuiinejant megsta nusitraukt ir lakuota eglute, ir prabega visur, zodziu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 18 gruodžio 2012 - 17:10
Ir dar norejau paklaust, ar naudojat kuri sensationail produkcija, nes reikia man lempos, bet isigyti visa pradedancios rinkinuka gaunasi pigiau is usa, galvoju ar nesugadinsiu nagu su sita produkcija, neesu girdejus apie ja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo conve®se: 18 gruodžio 2012 - 17:00
QUOTE(Jolkuce @ 2012 12 18, 17:51)
as ant pasiausto paskutinio lako sluoksnio..tik dabar patirtis sako, kad 100 kart lengviau jas butu buve nupisti ranka su teptuku, negu knisimasis su to juostom doh.gif Nes jas nuiinejant megsta nusitraukt ir lakuota eglute, ir prabega visur, zodziu  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 12 18, 17:51)
as ant pasiausto paskutinio lako sluoksnio..tik dabar patirtis sako, kad 100 kart lengviau jas butu buve nupisti ranka su teptuku, negu knisimasis su to juostom doh.gif Nes jas nuiinejant megsta nusitraukt ir lakuota eglute, ir prabega visur, zodziu  doh.gif


ojei, tai jau vargelio apturejot!.. 4u.gif
va va, logiska, as taip ir maniau, kad ne taip ten viskas paprasta, kaip parodyta.. g.gif
speju, kad trikampi nupiesus, kol slapias, perbraukti juosteles tas su dotsu ir vuolia.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2012 12 18, 17:05)

lotuliukas.gif ups, pasitaisiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Estoniax @ 2012 12 18, 17:09)
ojei, tai jau vargelio apturejot!.. 4u.gif
va va, logiska, as taip ir maniau, kad ne taip ten viskas paprasta, kaip parodyta.. g.gif
speju, kad trikampi nupiesus, kol slapias, perbraukti juosteles tas su dotsu ir vuolia.. bigsmile.gif

drinks_cheers.gif butent, o cia is adatos dvirati isradinet reikejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip grazu wub.gif

user posted image
Atsakyti
Mergaitės, noriu paklausti, turiu aš lakų, ORLY base+top ir Dehydrator, ar man dar būtina turėti gruntą (bond)?
Laukiu nesulaukiu siuntinio su visom priemonėm, o penktadieniui turiu 3 manikiūrus, tai ar lėkt čia pirkt BOND, ar jis nėra didelė būtinybė... g.gif Atleiskit už durną klausimą, bet esu visiška "pradinukė" dar blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu tokią bėdą verysad.gif Nuvalius laką po ilgalaikio lakavimo pamačiau, kad patys nagai vietomis liko oranžiniai, gal lakas įsigėrė (lakuota buvo raudonai), ar galima kaip nors tą spalvą išimt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karjeriste: 19 gruodžio 2012 - 13:39
QUOTE(Packa @ 2012 12 19, 12:06)
Kaip grazu  wub.gif

[img]http://sphotos-b.

bigsmile.gif dar viena superine ideja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 19 gruodžio 2012 - 14:10
QUOTE(NORIKA @ 2012 12 19, 14:18)
Mergaitės, noriu paklausti, turiu aš lakų, ORLY base+top ir Dehydrator, ar man dar būtina turėti gruntą (bond)?
Laukiu nesulaukiu siuntinio su visom priemonėm, o penktadieniui turiu 3 manikiūrus, tai ar lėkt čia pirkt BOND, ar jis nėra didelė būtinybė... g.gif Atleiskit už durną klausimą, bet esu visiška "pradinukė" dar  blush2.gif

Is tikruju , tai tas bonadas nera butinas. Tiksliau priklauso nuo nagu, butinas jis ar ne.
Mano draugei ir mamailakuoju be bondo, kuo puikiausiai laiko. Ju nagai tvirti, nelinke sloksniuotis
O mano minkstuciai, lankstu, kaip popieriniai ir linke sloksniuotis. Kad geriau sukibtu, kartais tepu galiukus (tik tuomet, jei ketinu atvaikscioti 2 savaites pilnai)
Jei visai nesilaiko gelis ant nagu, tada bandykit bonda (be jo lengviau nusiima lakas, nes su, tenka pavargt nuiminejant, prilimpa, juk jo tokia paskirtis)
Cia mano nuomone
Papildyta:
As buvau Nagavitoj tu nelemtu blizguciu. Kiosku jau dabar beveik niekur nera, buvau kruvoj Eurokosu ir Drogu, tai jokiu zvyneliu, tik dulkeles ir lipdukai doh.gif
Ir ka, nusipirkau keleta indeliu zvyneliu po 5 lt, paziurejau ten, maniau, kad prikarpyti jie su siukslem, ai dzin galvoju, issimsiu tuos zvynelius ir vsio, o cia pasirodo jie kartu su dulkelem unsure.gif Nu bliamba, jie skirti tokiam dekorui, kaip lakas tas user posted image ir tas melynas, kaip Jolkuce idejusi. Nu ir sss, ta prasme, kad tos dulkeles po to limpa prie teptuko (topo), siurkscios ir tamposi po naga i kruva susokdamos doh.gif
Zvynelius fainus pirkdavau per skelbiu arba tarpmergaiciu (komplektukus po 15 lt uz 12 spalvyciu), o dabar durne pasimandravojau ir gavau, tiek laiko sugaisto ir pinigu, ir negerai fool.gif
Atsakyti
na, gavau vakar as tos Super nail gelius-miniukus. Isbandziau vakar ant paletes ir zinokit kai kurie labai tirsti g.gif pvz 24 ir 47 spalvos uzteko mau uzdet tik viena sluoksni, ir graziai padenge ta tipsa g.gif Dar prie ju yra juoda spalva, tik buteliukas yra apdauzytas, t.y. pats buteliukas yra stiklinis ir padengtas plastmase, ta plasmase dabae atkrenta. Visu kiti buleliukai yra plasmasiniai ir kokybe tai schmoll.gif ir etiketes bele kaip suklijotos g.gif na paziuriesim kaip laikysis g.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image
nuotrauku kokybe tai nekokia rolleyes.gif , bet siek tiek matosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2012 12 19, 17:32)
na, gavau vakar as tos Super nail gelius-miniukus. Isbandziau vakar ant paletes ir zinokit kai kurie labai tirsti g.gif pvz 24 ir 47 spalvos uzteko mau uzdet tik viena sluoksni, ir graziai padenge ta tipsa g.gif Dar prie ju yra juoda spalva, tik buteliukas yra apdauzytas, t.y. pats buteliukas yra stiklinis ir padengtas plastmase, ta plasmase dabae atkrenta. Visu kiti buleliukai yra plasmasiniai ir kokybe tai schmoll.gif  ir etiketes bele kaip suklijotos g.gif na paziuriesim kaip laikysis g.gif  biggrin.gif

nuotrauku kokybe tai nekokia rolleyes.gif , bet siek tiek matosi 4u.gif


na spalvytes tai grazios, lauksim atsiliepimu apie laikymo trukme.. 4u.gif beje, per kiek laiko atkeliavo lakiukai?.. smile.gif
Atsakyti