Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(zalanskaite @ 2012 12 27, 19:17)
aciu  4u.gif  smile.gif 

o nuriebalintojas tai "nagelcleaner", o lako nuemejes "nagellackentferner - cosi nails" ?  g.gif

Nagel - nagai
Cleaner - valiklis, niriebalintojas, lipnaus sluoksnio nuemejes
Lack entferner - lako tirpintojas, pasalintojas
Cosi nails, tai pilnas SNC gamintojo pavadinimas : snc cosi nails
smile.gif
As uzsakinejau is ebay, tai gavau buteliukus su lipniom, blizgiom ( nu kaip lakuotom) etiketem. O maciau, Lietuvoj pardavineja buteliukus, su popierinem etiketem, tokiom, ant spausdintuvoir paprasto popieriaus, tai nezinau ar nebus "padielka" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2012 12 27, 22:53)
Nagel - nagai
Cleaner - valiklis, niriebalintojas, lipnaus sluoksnio nuemejes
Lack entferner - lako tirpintojas, pasalintojas
Cosi nails, tai pilnas SNC gamintojo  pavadinimas : snc cosi nails
smile.gif
As uzsakinejau is ebay, tai gavau buteliukus su lipniom, blizgiom ( nu kaip lakuotom) etiketem. O maciau, Lietuvoj pardavineja buteliukus, su popierinem etiketem, tokiom, ant spausdintuvoir paprasto popieriaus, tai nezinau ar nebus "padielka"  mirksiukas.gif


aciu 4u.gif

atrodo ne padielka - irgi blizgios etiketes - kaip skaidrus lipdukas ir viskas vokiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zalanskaite @ 2012 12 27, 22:56)
aciu  4u.gif

atrodo ne padielka - irgi blizgios etiketes - kaip skaidrus lipdukas ir viskas vokiskai smile.gif

Aha, tada liuks, nes mano drabuziuose su tom popierinem ir dar skirtingu dydziu buteliai ohmy.gif
Atsakyti
Merginos norejau paklaust del CND laku. Iki siol tik HG ir IBD naudoju, bet kuo toliau tuo labiau pradedu tiket, kad arba man tas lakavimas netinka arba bandyt kitokio lako ieskot... Pradejau nebenaudoti bondo, nes siaubingai sluoksniuojasi nagai, bet jo neuztepus tik pora dienu telaiko (siaip savaite kazkur normaliai isvaistau), o poto lakas atsoka ir graziai pats nusiima (be jokiu valikliu) Mastau ka daryt, ar vaikstiot su kaip popierius nagais, bet bent jau savaite kad palaikytu ar bandyt kitus lakus. Paskaiciau kad CND sunkiau ir kitaip nusiimineja nei HG (trupa o ne plevele lupasi) Tai visdar turiu vilti isbandyt CND ir bondo nenaudodama (galvodama kad jei jie ne plevele kaip HG lupasi, kad taip greit neatsoks)...
Atsakyti
Na tesiu tema apie pas lenkus pirktus Sunny Nails lakus
Pirkau 12 vnt po 6 ml. 2 spalvytes idetos ne tos, kurias uzsakinejau
apie buteliuku kokybe patylesiu, kreivi, sleivi, 2 stikliniai, kiti plastikiniai, bet juodi, kaip turi but
toliau dar vienas niuansas isaiskejo, kai pradejau lakuot ant tipsu spalvytes, ogi, i viena buteliuka uztenka vos panardint teptuka, ir jau spalvyte ant teptuko, pavyzdziui raudona, tai vos nesukist iki uzsukimo teptuka reikia, ir palenkus buteliuka iki puses tik matosi pripilta lako doh.gif
teptukas, kaip paprasto lako, apvalus
nu patys lakai nustebino, labai pigmentuoti, tirsti, bet ne per daug.
sau nusilakavau pries savaite pasteline, tai kaip ir visos sios spalvytes, dryzavo, bet po 2 sluoksniu jau gerai, bet as ir 3 uztepiau, kad storiau butu, nes ploni naguciai mano
draugei padariau vakar raudonus, tai 2 sluoksniai liuks, niekas nebego, nesirausklejo, nesitrauke nuo galiuku
dabar ziuresim, kaip laikys ir kaip nusiimines
idedu foto mano 6 spalvyciu, nes kitos 6 iskeliavo pas broliene
kadangi taupiau laika, tai ant tipsu tepiau 1 stora sluoksni, matosi susigarbiniavimas kai kur, bet cia nuo tinginystes ax.gif
mano naguciams jau savaite
user posted image
user posted image
atisprasau uz kokybe, nepavyksta susidraugauti su telefonu doh.gif unsure.gif
Atsakyti
As su klausimu, lyg ir buvau skaicius nu bet neatsimenu nors tu ka.. tarkim man reik padaryti priauginima vieno nago, nes nuluzo, tai pirkti geli, ar galima vietoj gelio strukturini naudoti? strukturinis lyg kaip gelis? kaip ji deti? bondas strukturinis lakas lakas topas ar dar reik ir bazes? kaip jis nutirpinamas nuvalomas? kaip gelis nudildomas ar kaip lakas nusitirpina? aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2012 12 28, 20:13)
Na tesiu tema apie pas lenkus pirktus Sunny Nails lakus
Pirkau 12  vnt po 6 ml. 2 spalvytes idetos ne tos, kurias uzsakinejau
apie buteliuku kokybe patylesiu, kreivi, sleivi, 2 stikliniai, kiti plastikiniai, bet juodi, kaip turi but
toliau dar vienas niuansas isaiskejo, kai pradejau lakuot ant tipsu spalvytes, ogi, i viena buteliuka uztenka vos panardint teptuka, ir jau spalvyte ant teptuko, pavyzdziui raudona, tai vos nesukist iki uzsukimo teptuka reikia, ir palenkus buteliuka iki puses tik matosi pripilta lako  doh.gif
teptukas, kaip paprasto lako, apvalus
nu patys lakai nustebino, labai pigmentuoti, tirsti, bet ne per daug.
sau nusilakavau pries savaite pasteline, tai kaip ir visos sios spalvytes, dryzavo, bet po 2 sluoksniu jau gerai, bet as ir 3 uztepiau, kad storiau butu, nes ploni naguciai mano
draugei padariau vakar raudonus, tai 2 sluoksniai liuks, niekas nebego, nesirausklejo, nesitrauke nuo galiuku
dabar ziuresim, kaip laikys ir kaip nusiimines
idedu foto mano 6 spalvyciu, nes kitos 6 iskeliavo pas broliene
kadangi taupiau laika, tai ant tipsu tepiau 1 stora sluoksni, matosi susigarbiniavimas kai kur, bet cia nuo tinginystes  ax.gif
mano naguciams jau savaite

atisprasau uz kokybe, nepavyksta susidraugauti su telefonu  doh.gif  unsure.gif

as irgi gavau plastmasinese buteliukose, o 2 stiklinesie. Is tu stikliniu (juodas gelis) vienas buteliukas apdauztas, tai dabar apklijavau balta izolenta biggrin.gif man dar neteko isbandyt siu geliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2012 12 29, 00:06)
As su klausimu, lyg ir buvau skaicius nu bet neatsimenu nors tu ka.. tarkim man reik padaryti priauginima vieno nago, nes nuluzo, tai pirkti geli, ar galima vietoj gelio strukturini naudoti? strukturinis lyg kaip gelis? kaip ji deti? bondas strukturinis lakas lakas topas ar dar reik ir bazes? kaip jis nutirpinamas nuvalomas? kaip gelis nudildomas ar kaip lakas nusitirpina? aciu uz atsakymus  4u.gif


Strukturinis paprasto priauginimo gelio nepakeis. Kazkas minejo, kad priauginti bande, bet gaunasi tik apie pora mm. O kaip naudoti - taip pat kaip ir paprasta HG skaidria spalva, kuri tiesiog storiau tepasi. Tas pats galioja ir nuemimui - nusitirpdo. Baze butina:-)
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 12 29, 09:27)
Strukturinis paprasto priauginimo gelio nepakeis. Kazkas minejo, kad priauginti bande, bet gaunasi tik apie pora mm. O kaip naudoti - taip pat kaip ir paprasta HG  skaidria spalva, kuri tiesiog storiau tepasi. Tas pats galioja ir nuemimui - nusitirpdo. Baze butina:-)

nu jo kad kelis mm priauginti eina tai zinau, bet ta prasme tepti ant priklijuoto tipso ant virsaus vietoj gelio ... kazi jis suteiks ta tvirtuma kaip gelis?
Atsakyti
Labukas,

nelabai turiu laiko skaityt visas temas. Kur galima įsigyti harmony gelish priemonių pigiau?
Atsakyti
QUOTE(2 in 1 @ 2012 12 29, 16:22)
Labukas,

nelabai turiu laiko skaityt visas temas. Kur galima įsigyti harmony gelish priemonių pigiau?


akcija
http://www.salonpro....u-lakas?cat=264

Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2012 12 29, 14:25)
nu jo kad kelis mm priauginti eina tai zinau, bet ta prasme tepti ant priklijuoto tipso ant virsaus vietoj gelio ... kazi jis suteiks ta tvirtuma kaip gelis?


Seku tema nuo pat pradziu - niekas nesigyre, kad bande ant tipso deti strukturini ax.gif beliks tik tau paciai isbandyti 4u.gif
Atsakyti