Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Sveikos merginos. Su naujais metais !!!!! smile.gif Reikalingi modeliai nagu priauginimui nuo sausio galo iki vasario 21d. Kaune nemokamai . Gal kas noretu smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 01 08, 00:30)

Man nėr geriau kaip salone ir TIK TEN  wub.gif Paskiri tam laiką, atsidedi ir susitvarkai nepalyginamai greičiau nei namie ir darbas dailesnis (bent jau ant dešinės rankos tai tikrai  lotuliukas.gif ), o namie dėl savęs nesusipirksi juk 10-15 spalvų, o įsigyt 2-5 spalvas irgi nesąmonė, nuolat brūžint su tom pačiom... doh.gif
Aš manau vien dėl savęs neapsimoka  schmoll.gif Nebent turit norą krapštinėtis, turit tam laiko namie ir galimybių, tada gal ir taip, bet jei ne - tada net nesvarstant bėkit kirpyklon ir parelaksuokit dėl savęs tą valandėlę  drinks_cheers.gif


del dailesnio darbo tai dar kaip kokiam salone... dariausi vienam Kauno grozio salonu manikiura su ilgalaikiu lakavimu, kaina 60lt - galvoju na pasilepinsiu ir iseisiu grazi. Tai isejau kaip cia pasakius... pati sau pasidarau zymiai graziau... as nesakau kad taip visur, man tokia meistre pasitaike, bet kazkaip nors ir noretusi kartais pasilepinti, bet geriau 2val paaukosiu namuose ir pati viska pasidarysiu nei vel eisiu i salona ir sumokejus nemazus pinigus neaisku ar iseisiu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2013 01 08, 08:57)
del dailesnio darbo tai dar kaip kokiam salone... dariausi vienam Kauno grozio salonu manikiura su ilgalaikiu lakavimu, kaina 60lt - galvoju na pasilepinsiu ir iseisiu grazi. Tai isejau kaip cia pasakius... pati sau pasidarau zymiai graziau... as nesakau kad taip visur, man tokia meistre pasitaike, bet kazkaip nors ir noretusi kartais pasilepinti, bet geriau 2val paaukosiu namuose ir pati viska pasidarysiu nei vel eisiu i salona ir sumokejus nemazus pinigus neaisku ar iseisiu patenkinta.

Va todėl neinu nagu tvarkytis bet kur schmoll.gif man labai svarbu atsiliepimai, žiūriu į aplinka, medžiagas, pagaliau ta pačia higiena ir bendravimą.
Gal todėl visada prisirisu prie meistro ir ilgam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 01 07, 23:30)
Aš manau vien dėl savęs neapsimoka  schmoll.gif Nebent turit norą krapštinėtis, turit tam laiko namie ir galimybių, tada gal ir taip, bet jei ne - tada net nesvarstant bėkit kirpyklon ir parelaksuokit dėl savęs tą valandėlę  drinks_cheers.gif

Įkišiu nosi ax.gif Man apsimokėjo dėl daugelio priežasčių:
1) Man nepatogu važiuoti pas artimiausią manikiūrininkę, nes šeštadieniais nenoriu, o paprastom dienom prašytis iš darbo man nepatinka;
2) Pirmas priemonių susipirkimas man kainavo plius minus panašiai, kiek ir pusmetis nagų tvarkymosi pas manikiūrininkę, tai jau dabar atsipirko;
3) Pati galiu be problemų susitvarkyti, jei kokį nagą pažeidžiu ar nusilupa galiukas;
4) Užtrunku panašiai kaip ir manikiūrininkė, nes aš vienu metu kišu abi rankas į lempą, nereikia laukti dvigubai ilgiau;
5) Spalvas susipirkti kainuoja, bet plius minus galima laviruoti pamaišant kelias skirtingas, o ir šiaip nejaučiu poreikio 100 spalvų turėti, plius minus 5-10 pagrindinių man užtenka;
6) Lygus nusilakavimas yra įgūdžių reikalas, man labai patinka, kad gelinį laką galima taisyti kad ir kelis kartus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2013 01 07, 21:53)
thumbup.gif  Lepma pigiai pirkote. Jauciu is ebay  verysad.gif  o as neturiu kreditines, tad galiu pirkti tik is lt puslapiu  doh.gif

pirkau cia is tarpmergaiciu pusl.

QUOTE(8588 @ 2013 01 07, 21:59)
as sakau kad apsimoka, pati pirkau del saves is pradziu tik prancuziska, bet greitai ir daug spalvu atsirado biggrin.gif bet pritariu nuomonei, kad kartais labai smagu atsiduot kazkam i rankas ir tiesiog atsipalaidavus pasedet, nes pati uztruksi ilgiau nei tau kas nors atliks tai toks cia ir laiko taupymas wink.gif

man irgi apsimoka, dar padarau kelioms bendradarbems, kaimynems. Imu nebrangiai, bet ir neuzdyka biggrin.gif Paskutini karta sau dariau tai uztruko net 3 val, gal ir ilgoka, bet man tai patinka ir manau kad padariau viska tvarkingai ir man paciai grazu. Mano vaikai jau netokie mazi, tai laiko, kol ziema, turiu daug, galiu sau zaisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2013 01 08, 09:57)
del dailesnio darbo tai dar kaip kokiam salone... dariausi vienam Kauno grozio salonu manikiura su ilgalaikiu lakavimu, kaina 60lt - galvoju na pasilepinsiu ir iseisiu grazi. Tai isejau kaip cia pasakius... pati sau pasidarau zymiai graziau... as nesakau kad taip visur, man tokia meistre pasitaike, bet kazkaip nors ir noretusi kartais pasilepinti, bet geriau 2val paaukosiu namuose ir pati viska pasidarysiu nei vel eisiu i salona ir sumokejus nemazus pinigus neaisku ar iseisiu patenkinta.

Na ir as turejau nekokia patirti. Nekalbant apie tai kad sugebejo pazeisti nago saknele ir cia jau visam gyvenimui. Bet po paskutinio ilgalaikio nutariau, kad vsio, man jau gana. Nes taip nubruzino nagus, kad net tokios kaip duobes liko, vargau ilgai kol atsiauginau, atrode baisiai, ar su laku ar be jo aiskiai matesi kad nelygus nagas.

QUOTE(Tikrė @ 2013 01 08, 10:43)
Įkišiu nosi ax.gif Man apsimokėjo dėl daugelio priežasčių:
1) Man nepatogu važiuoti pas artimiausią manikiūrininkę, nes šeštadieniais nenoriu, o paprastom dienom prašytis iš darbo man nepatinka;
2) Pirmas priemonių susipirkimas man kainavo plius minus panašiai, kiek ir pusmetis nagų tvarkymosi pas manikiūrininkę, tai jau dabar atsipirko;
3) Pati galiu be problemų susitvarkyti, jei kokį nagą pažeidžiu ar nusilupa galiukas;
4) Užtrunku panašiai kaip ir manikiūrininkė, nes aš vienu metu kišu abi rankas į lempą, nereikia laukti dvigubai ilgiau;
5) Spalvas susipirkti kainuoja, bet plius minus galima laviruoti pamaišant kelias skirtingas, o ir šiaip nejaučiu poreikio 100 spalvų turėti, plius minus 5-10 pagrindinių man užtenka;
6) Lygus nusilakavimas yra įgūdžių reikalas, man labai patinka, kad gelinį laką galima taisyti kad ir kelis kartus ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Cia jau kiekvienai pagal poreikius ir galimybes, mantarkim pas profe kuria pazystu ir lankausi n metu yra nepalyginamai maloniau tvarkytis, jos kruopstumas ir profesionalumas superinis, rankas padaro parodines,nors kartais pries eidama galvoju, kad is tokiu pabaisiuku ranku nieko nepadarys.... biggrin.gif Moku po 60lt, bet tikrai verta, nes isvaikstau menesi drasiai...
O dbr kai turiu visas priemones namie, tai zinome pati drausi, bet del malonumo, tikrai neatsisakyciau ir salone pasedet, pasidaryt kokia rankoms kauke ar parafino vonele (ko namie neturiu), pasidryt rankoms masaza - negi nesmagu iseit minutei atsiputus (nes salone as pailsiu nuo amzino begimo) ir but pasigrazinus... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 01 08, 13:18)
Cia jau kiekvienai pagal  poreikius ir galimybes, mantarkim pas profe kuria pazystu ir lankausi n metu yra nepalyginamai maloniau tvarkytis, jos kruopstumas ir profesionalumas superinis, rankas padaro parodines,nors kartais pries eidama galvoju, kad is tokiu pabaisiuku ranku nieko nepadarys.... biggrin.gif  Moku po 60lt, bet tikrai verta, nes isvaikstau menesi drasiai...
O dbr kai turiu visas priemones namie, tai zinome pati drausi, bet del malonumo,  tikrai neatsisakyciau ir salone pasedet, pasidaryt kokia rankoms kauke ar parafino vonele (ko namie neturiu), pasidryt rankoms masaza - negi nesmagu iseit minutei atsiputus (nes salone as pailsiu nuo amzino begimo) ir but pasigrazinus... wub.gif


na nesisivaizduoju kaip tu menesi isvaikstai kad ir su prancuzisku:0man su ryskesniu po pusantros savaites akis bado, o po menesio tegu ir bespalviu...3 mm nelakuoto nago ne visiems:))
ir as pvz nejauciu jokio malonumo pusantros valandos sedet ir ziuret kaip manikiura daro, nebent manikiuriste gera drauge:)
Atsakyti
Aciu mergaites uz atvyruma 4u.gif As uzsisakiau lempa clap.gif Vat dabar ieskosius kur isigyti priemonių ax.gif nes dar 16d esu uzsirasiusi naguciu tvarkytis biggrin.gif O apsisprendziau todel, kad as dirbu per du darbus. Viena normalu lotuliukas.gif kita namuose blakstienas dedu ir esu laisva tik po 19h kur niekas jau naguciu nebetvarko doh.gif Vaiku neturiu, o vakarais aplink save krapstausi ax.gif
Atsakyti
Merginos kiek mokat skelbimuose pirkdamos HG topa?vakar ieskojau ir neradau doh.gif turbut ieskot nemoku ax.gif kiek kainuoja idomu.nes siusdintis nebespesiu jau....

Atsakyti
SVEIKUTES ax.gif Mano drauge naudoja syster gelinius lakus. siuncias is e-bay kaina apie13lt. sako laiko gerai nes naudoja HG baze ir topa. g.gif gal kas dirbat su jais? daugiau info noreciau gauti apie juos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neja @ 2013 01 08, 14:03)
na nesisivaizduoju kaip tu menesi isvaikstai kad ir su prancuzisku:0man su ryskesniu po pusantros savaites akis bado, o po menesio tegu ir bespalviu...3 mm nelakuoto nago ne visiems:))
ir as pvz nejauciu jokio malonumo pusantros valandos sedet ir ziuret kaip manikiura daro, nebent manikiuriste gera drauge:)

labai paprastai, imi ryškiai raudoną laką su blizgučiais, pasilakuoji pati ir dar kaip minimum su raudonais nagais išvaikštau savaitę, o nuaugimų nė žymės net nesimato schmoll.gif
Aišku geriausias variantas kas 2sav tvarkytis, tada ir manikiūrą pasidarai ir spalvą tvarkingai užlakuoji, čia tas tepimas ant viršaus su maskuojančiu laku tuo atveju, kai nėr galimybės ryt-poryt susitvarkyt nagų biggrin.gif
Atsakyti