Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2013 01 15, 17:35)
Nu tai ko te vziavai? ka nepapirkai? biggrin.gif:D va i tavo nuomone man butu labai idomi buvusi ax.gif Ka tu spejai pagriebt su akcija? bigsmile.gif

nu ko ko....folijos juk blush2.gif nu žiūrėjau žiūrėjau į dvi tokias švelnias švelnias fioletavas....bet padėjau į šoną, o kad akcija tai net nžn, tai paėmiau tadu tepetukus nieko radau dailei...ir gelio teptuką pasiemiau su "swarovskiais" lotuliukas.gif šarkutei puoštą ir da pora lipdžiukų vandeninių ir da dulkių vieną indelį.....
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 01 15, 16:45)
nu ko ko....folijos juk  blush2.gif nu žiūrėjau žiūrėjau į dvi tokias švelnias švelnias fioletavas....bet padėjau į šoną, o kad akcija tai net nžn, tai paėmiau tadu tepetukus nieko radau dailei...ir gelio teptuką pasiemiau su "swarovskiais"  lotuliukas.gif šarkutei puoštą ir da pora lipdžiukų vandeninių ir da dulkių vieną indelį.....

Ai tai blizgalai paviliojo sharkele varnele biggrin.gif lotuliukas.gif Blem o as taip ir nenulekiau, alia va sutauppiau vadinas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 01 15, 17:48)
Ai tai blizgalai paviliojo sharkele varnele biggrin.gif lotuliukas.gif Blem o as taip ir nenulekiau, alia va sutauppiau vadinas biggrin.gif

jo blizgiai....ypač tai folija buvo reikalinga doh.gif lotuliukas.gif
bet da prie to pačio paėmiau kitko, bet dailės teptukai tikrai neblogi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

gal kas esat bande sios firmos lakus:

http://www.manodrabu...ikis-nagu-lakas

? 4u.gif

kaip laikosi? nusivalo? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Estoniax @ 2013 01 15, 16:49)
Dar sian vakare ismeginsiu, nes kaip tik maniskiai jau nuauge.. ax.gif  biggrin.gif (ale taip gudriai nusilakuoju, kad ataugimas nesimatytu, kad isvaikstau belenkiek laiko, net nebepamenu kada lakavau..  lotuliukas.gif  thumbup.gif  TINGINE.. lotuliukas.gif  )
ir butinai pasidalinsiu savo ispudziais.. rolleyes.gif  biggrin.gif



gal galima to paslaptingo ir gudraus lakavimo foto pamatyti? koks ten gudrumas? ir as noreciau taip nusilakuoti kad nematyti butu to ataugimo, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 01 15, 17:29)
Blyn aš ir šiand. ten buvau, varčiau varčiau ir padėjau į šalį, aš ir neivieno neturiu....

Sakė kažkaip kiekvieno mėn. kažkokią d. būna tos akcijos, sakė sms atsiūs....
Nu indomu ir man pasidarė kokia ta nuomonė apie juos bus...


Na man nieko neminejo del tu akciju daznumo, bet tel nr. uzsirase, sake pranes kai bus, lauksim daugiau akciju.. smile.gif Per tas akcijas ir suvilioja pirkti tai ko net nesiruosi.. lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(mamyte2+2 @ 2013 01 15, 18:07)
gal galima to paslaptingo ir gudraus lakavimo foto pamatyti? koks ten gudrumas? ir as noreciau taip nusilakuoti kad nematyti butu to ataugimo, aciu smile.gif

oij nieko ten ypatingo, tiesiog nelakuoti viso nago: pagrindine spalvyte permatoma HG, o spalvotu lakuoju istrizai nago, zodziu puse nago persimato, o puse nulakuoto, oij nzn ar cia protingai paaiskinau, kazkur foto turejau, jei rasiu - imesiu.. ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 01 15, 17:51)
jo blizgiai....ypač tai folija buvo reikalinga  doh.gif  lotuliukas.gif
bet da prie to pačio paėmiau kitko, bet dailės teptukai tikrai neblogi  thumbup.gif

na na??ir kurie gi teptukai dailei ten geri?..nes as rinkausi rinkausi, tikiuosi, kad neissirinkau blogiausiu.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Estoniax @ 2013 01 15, 18:13)
Na man nieko neminejo del tu akciju daznumo, bet tel nr. uzsirase, sake pranes kai bus, lauksim daugiau akciju.. smile.gif Per tas akcijas ir suvilioja pirkti tai ko net nesiruosi..  lotuliukas.gif
na na??ir kurie gi teptukai dailei ten geri?..nes as rinkausi rinkausi, tikiuosi, kad neissirinkau blogiausiu..  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ania , o man matai sakė kažką bet nelabai nugirdau nes skubėjau....
o teptukus tai tuos su mediniu kotuku, po 11 lt.ėmiau ilgiausią ir trumpiausią
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 01 15, 18:22)
ania , o man matai sakė kažką bet nelabai nugirdau nes skubėjau....
o teptukus tai tuos su mediniu kotuku, po 11 lt.ėmiau ilgiausią ir trumpiausią

aij tuos, kur su naturaliais plaukeliais?.. smile.gif as su naturaliais turejau, as pagriebiau su sintetiniais tuos kur ilgi, sakau gal netycia linija plonesne gausis.. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estoniax @ 2013 01 15, 18:29)
aij tuos, kur su naturaliais plaukeliais?.. smile.gif as su naturaliais turejau, as pagriebiau su sintetiniais tuos kur ilgi, sakau gal netycia linija plonesne gausis..  ax.gif  4u.gif

kad jie irgi man rodos sakė kad sintetiniai
matai žiūrint kokių tau linijų reik, man kai reik smulkių ,plonų, ilgų linijų tai ėmiau šitus....
Atsakyti
QUOTE(zalanskaite @ 2013 01 15, 19:02)
Sveikutes smile.gif

gal kas esat bande sios firmos lakus:

http://www.manodrabu...ikis-nagu-lakas

4u.gif

kaip laikosi? nusivalo?  g.gif

mane yrgi domina sitos firmos priemones
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 01 15, 18:32)
kad jie irgi man rodos sakė kad sintetiniai
matai žiūrint kokių tau linijų reik, man kai reik smulkių ,plonų, ilgų linijų tai ėmiau šitus....

bliamba, kai turesiu laiko nuvaziuosiu pasiziureti as i tuos teptukus, nes man butent reikia smulkiems ploniems bruksneliams, nes su tais kur turiu, per stori gaunasi.. doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 01 15, 19:34)
mane yrgi domina sitos firmos priemones


kvepia kinija:) idomu kur pagaminta:)
va radau
http://www.tradekr.c...uv-soak-off.htm

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neja: 15 sausio 2013 - 18:20