Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

As vakar is pasto tepasiemiau, irgi tik perversti spejau, bet matyt, kad padirbeta rimtai, sudeta daug! Demesio verta knyga. Jei turit bent menkiausia minti pirkti tada tikrai siulau tai padaryti kol kainos nesukilo, o jei dar dvigubai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 18 gruodžio 2012 - 15:34
Aš vakar vakare nusipirkau, kol per pūgas namo parvažiavau, buvo jau vėlu... Irgi tik pavarčiau. Tai iš principo kitokia knyga negu "Aromaterapija nuo A iki Ž", visai kitaip pateikiama informacija. Tas diagramas mačiau, nagrinėjau ir anksčiau, anglų kalba, turiu Schnaubelto knygų, bet lietuviškai kas be ko, patogiau bus. Čia bandoma pagauti ir perteikti vidinė, bendra eterinių aliejų poveikio logika, ieškoma dėsningumų, tam tikros tvarkos, o ne vien tik surašyti kas nuo ko. Daug praktinių patarimų, receptų. Nežinau kiek pabrangs vėliau, kol kas - kaina tikrai normali. Vertinga knyga, valio kad pagaliau atsirado. Kalėdinis saldainiukas! Gal kada nors ir dar ką nors išleis, prancūzus norėčiau paskaityti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 18 gruodžio 2012 - 16:39
sake kaina veliau bus apie 40lt (preliminariais paskaiciavimais)- taigi reikia iki nauju isigyti uz 28 smile.gif 4u.gif

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 18, 17:38)
Nežinau kiek pabrangs vėliau, kol kas - kaina tikrai normali. Vertinga knyga, valio kad pagaliau atsirado. Kalėdinis saldainiukas! Gal kada nors ir dar ką nors išleis, prancūzus norėčiau paskaityti...  4u.gif

Atsakyti
Skubėjau ir aš įsigyti, detaliam nagrinėjimui tikiuosi rasti laiko per tarpšventines atostogas, bet kiek spėjau paskaitinėti, man labai patiko, kad ten detaliai nagrinėjama ea veikliosios dalys. Lietuvių kalba tai bene išsamiausiai ea nagrinėjanti knyga ir tikrai visai kitokia nei Aromaterapija nuo a iki z. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2012 12 18, 22:05)
Skubėjau ir aš įsigyti, detaliam nagrinėjimui tikiuosi rasti laiko per tarpšventines atostogas, bet kiek spėjau paskaitinėti, man labai patiko, kad ten detaliai nagrinėjama ea veikliosios dalys. Lietuvių kalba tai bene išsamiausiai ea nagrinėjanti knyga ir tikrai visai kitokia nei Aromaterapija nuo a iki z.  smile.gif


bet lietuviu kalba daugiau nieko ir nera apie ea, tik jau dabar sitos dvi knygos, taip? g.gif
Atsakyti
Mergaitės, turiu klausimą..

Bendradarbis išvažiuoja slidinėti ir paprašė padaryti kremuką nuo šalčio, kad veidas nesušaltų. Ir niekaip nesugalvoju, kokį čia kremą susukti, kokius priedus dėti. Ir iš viso, kokie priedai saugo nuo šalčio? Ar tokiu atveju geriausias - taukmedis? g.gif
Atsakyti
Dukrytei ziemai issuku taukmedzio sviesta. Kad butu truputi minksciau dar siek tiek skystuju alieju pridejau. Puikiai zandukus saugo. Gal ir slidinejant toks tiktu g.gif
Sau dariausi krema. Nedejau humektantu, bet nepatinka jis man schmoll.gif Zandams tinka, o va apie akis ir lupas kur plonesne odele norisi vistiek drekinimo. Tai jei reik kur iseit dabar kai saltukas man labiau patinka tuo dukrytei darytu misinuku pasitept ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 12 19, 10:10)
Mergaitės, turiu klausimą..

Bendradarbis išvažiuoja slidinėti ir paprašė padaryti kremuką nuo šalčio, kad veidas nesušaltų. Ir niekaip nesugalvoju, kokį čia kremą susukti, kokius priedus dėti. Ir iš viso, kokie priedai saugo nuo šalčio? Ar tokiu atveju geriausias - taukmedis?  g.gif




Apsaugai nuo "tikro" šalčio darau W/O kremus , dažniausiai naudoju emulsiklį alyvuogių apsauga arba derinu sojų lecitinas 3% + vaškas 1% + Em. v. Nr 1 3%, arba bičių vaško 1% + kviečių glikozido 3%
Dar galima įdėti fitosterolių alantoino, pantenolio, cinko oksido.
Atsakyti
as dariau maziukei su alantoinu, sviestmedziu, dejau kakavos sviesto kad kvepetu ir leistusi tepama smile.gif siek tiek skysto aliejaus ir labai mazai VIT E ax.gif man patiko, nes tikrai is lauko parejus ne tokie raudoni zandukai, tik kad blizga kai patepu smile.gif
Atsakyti
Nedariau nieko tokio nuo šalčio, bet cinko oksido arba titano dioksido reiktų įdėti, nes kalnuose dar ir saulė labai aštri, ne tik šaltis. 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką- noriu susimaišyti lengvus kvepaliukus sau- gal žinot kur yra pirkti buteliukų kvepalams paprastų-
yra atomaizeriai, tačiau man norėtųsi buteliukų stiklinių, nepurškiamų...gal kur yra g.gif
ieškojau ebay, bet gal nežinau kaip vesti į paiešką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaLuna*: 19 gruodžio 2012 - 11:33
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 12 19, 08:10)
Mergaitės, turiu klausimą..

Bendradarbis išvažiuoja slidinėti ir paprašė padaryti kremuką nuo šalčio, kad veidas nesušaltų. Ir niekaip nesugalvoju, kokį čia kremą susukti, kokius priedus dėti. Ir iš viso, kokie priedai saugo nuo šalčio? Ar tokiu atveju geriausias - taukmedis?  g.gif

as vakar pabandynui pasidariau pagal si recepta ax.gif http://www.aroma-zon...roid-protecteur
labai fainai tepasi , atrode kad nenori susijungti bet paplakus ilgiau graziai susijunge ,ziuresiu kaip po keliu dienu bus g.gif snd kaip tik turejau proga isbandyti ,visa laisves aleja teko pereiti doh.gif
dar reikes bandyti pagal Rimos recepta 4u.gif


cia kaip suprantu vyras prase g.gif ju oda kitokia biggrin.gif galima ir toki padaryti http://naturaltouch....uciams/6-1-0-86 tik gal dar kokiu priedu prideti daugiau g.gif
vakar ir dariau tai labai fainiai ryte istepiau zuikiu zandus ,tikrai greitai istirpsta ir lengvai pasidengia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 19 gruodžio 2012 - 14:23