Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

man atrodo EA yra toks dalykas su kuriuo reikia susidraugauti, ir organizmas kartais pasako pats, ko jam reikia.
man levandos smirdėjo beprotiškai, kai viskas su nervais gerai buvo, dabar nervai pakrikę, oficialiai diagnozuota depresija, be levandų negaliu gyventi, vis einu aplink ratais kaip katinas aplink valerijoną, ir uostau, uostau, uostau wub.gif
niaoli skaičiau kaip visiems smirda, o man kvepia, ir net labai, tik neatrenku kodėl g.gif rolleyes.gif
galvoju, gal bandykit kokius natūralesnius, įprastesnius, kokį rozmariną, citriną, imbierą jei mėgstat g.gif
o dėl jūsų kremuko, aš suskaičiuoju 29g, gal negerai susvėrėt g.gif
Atsakyti
Feith, ne visi žmonės mėgsta levandas. Gal kada nors ateis laikas kai jos tau pradės patikti (kaip man, iš nemėgimo virto viena iš meilių), o gal ir ne. Nenaudoju aromatinių aliejų kosmetikoje, tai nieko negaliu pasakyti. Turiu nusipirkus iš AZ ir neprisiverčiu naudoti. Smirda man jie, jau geriau nelabai patinkantis EA negu aromatinis, bet čia man taip. Po truputį muilams sunaudosiu, o į kremus jų nesinori. Tau reikėtų į Kvapų namus užeiti, ir ne vieną kartą, kad pauostytum susirastum kas tau patinka, po vieną kitą tada galėtum nusipirkti. Levandas jau kelintą kartą siūlau pamaišyti su apelsinais, saldžiais mandarinais - gal toks derinys tau patiktų. Ir levandų yra įvairių, bet manau suprantu kaip tau jos dabar nemaloniai jaučiasi. Tai ir nenaudok arba derink su kitais.
Niaoulis man patinka. Patinka naudoti po dušo neskiestą ant odos. Pabandyk jį patyrinėti, susipažinti: pasitepk ant riešo ir uostyk. Pasistenk suprasti kuo kvepia iškart, kuo po 5, 10, 15 minučių ir toliau. Pamatysi, kad pabuvęs jis maloniai nukvimpa mediena, pušimis, medum... Žinoma, ant kiekvienos odos kitaip, bet eteriniai keičiasi. Užlašink ant popierėlio ir taip pat patyrinėk, pamatysi kad ant popieriaus jis dar kitaip "gyvena". Taip pažindinkis su visais kuriuos turi. Parduotuvėje vien iš buteliuko pauosčius sunku perprasti visą kvapų gamą. 4u.gif
Jei 2 gramų trūksta, tai dar nedaug. Jei plakei šaukšteliu ir išėmei, ant jo dar kremo liko truputis. Jei tekstūra gera, gali nepildyti, bet paprastai papildoma vandeniu, ne aliejum (nebent aiškiai aliejaus trūksta). Tavo recepte galėtų būti daugiau pantenolio, glicerino 3 lašai jame irgi praktiškai nesijaus, mažai labai. Dar gal šaltalankių mažiau dėčiau, labai turėjo geltonas gautis. Lecitino dėčiau, lanolino.
Tebesvaigstu nuo tikro avių lanolino. Dariau trečią kremą, gavosi fainas - riebus ir drėkinantis kartu, stabilus (skydžio pirmyn-atgal į Egiptą testą išlaikė, niekas neatsiskyrė), apsauginis ir nenusiplaunantis, tikrai W/O emulsija (su daugiau cinko ar TD būtų vandeniui atsparus apsauginis nuo saulės). Neperspėjau vyro, tai vieną dieną veidą pasitepė. Kai ketinom "snorkelint", žiūriu ko gi jis neplaukia iš paskos - ogi kremas nuo veido nesusiplauna ir kaukė prie odos visai nelimpa, nuo to kremo. Va toks kremas gerai sausoms egzeminėms odoms. Surašysiu kada receptą bloge, džiaugiuos rezultatu. Ir dar ketvirtą gaminsiu, nes labai patiko kai jį su hialuroninių toniku rankoj susimaišydavau - dar kitas daiktas gaunasi, veidą pasitepdavau vakare, tai kažką iš tų kelių produktų bandysiu padaryt viename. 4u.gif
Iš MC man įdomus ingredientas lanolino alkoholis. Ten siūlo lūpdažiams ir t.t., bet man atrodo kad kremuose jis tinka W/O emulsijoms stabilizuoti, sutvirtinti, sutirštinti, jo HLB 1. Jie turi ir Isolanolino, bet to dar neišmėginau. biggrin.gif Jų lanolino neturėjau, atrodo tik kibirais pardavinėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 13 sausio 2013 - 15:09
Feith, turbut vanduo nugaravo...
O eretiniai aliejai dedami i namu gamybos kosmetikos priemones del poveikio 4u.gif Aromatiniai aliejai tik kvapa duos, o eteriniai aliejai kiekvienas turi kazkokiu savybiu is augaleliu mirksiukas.gif
Man arbatmedis irgi nera is megstamiausiu, bet levandas tikrai megstu wub.gif
Atsakyti
as ilgai prie paciuliu pratinausi, tiksliau ilgai gulejo dezuteje smile.gif tiek smirdejo pelesiais man, maniau teks ismest doh.gif o dabar jau kelinta buteliuka baigineju smile.gif kvepia be galo kazkodel dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 01 13, 16:25)
as ilgai prie paciuliu pratinausi, tiksliau ilgai gulejo dezuteje smile.gif tiek smirdejo pelesiais man, maniau teks ismest doh.gif o dabar jau kelinta buteliuka baigineju  smile.gif  kvepia be galo kazkodel dabar  ax.gif


o man pačiuliai dieviškai kvepia wub.gif vėlgi sieju su tuo, kad šiuo periodu man jų tiesiog reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 13, 14:39)

galvoju, gal bandykit kokius natūralesnius, įprastesnius, kokį rozmariną, citriną, imbierą jei mėgstat  g.gif


imbiero e.a. visai kitaip kvepia nei tikiesi
draugei kuri geria arbata su imbieru,valgo juos su cukrumi-daviau pauostyti ,tik is kelinto karto pasake su gal... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 01 13, 17:28)
imbiero e.a. visai kitaip kvepia nei tikiesi
draugei kuri geria arbata su imbieru,valgo juos su cukrumi-daviau pauostyti ,tik is kelinto karto pasake su gal... biggrin.gif


gali būti, aš spėjimo būdu čia taip blush2.gif mano pašte guli, niekaip nenusivelku atsiimti, įdomu bus palyginti ax.gif
nors produktai su imbieru man kvepia beveik visi, ar naturalūs, ar sintetiniai g.gif
Atsakyti
dar klausimelis.o sakykit kas cia tam mano kremukui netiko,nes idetas dabar i saldytuva,pasitepu kas karta kai rankas kisu i vandeni,tai virsuj stovi vanduo blink.gif na ne visas kuri dejau i krema,bet tokia balute virsuje susidaro,pats kremas gana kietas,sviestmedzio konsistencija ir kai krema paspaudziu su pirstu is apacios dar sunkiasi vanduo.kas cia gali jam buti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FEITH: 13 sausio 2013 - 19:09
Man is to ka turiu, visi EA yra priimtini ir kvepia. wub.gif O va su neem aliejumi tai niekaip nesusidraugavau, pykindavo nuo jo smile.gif Draugei buvau padariusi kremuka, tai jai zadindavo apetita, nes uzuosdavo kari hihihi.gif (gal rozmedis tokias asociacijas sukele g.gif smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2013 01 13, 19:07)
Man is to ka turiu, visi EA yra priimtini ir kvepia. wub.gif 

man ir is pradziu labai daug eteriniu kvepejo g.gif pamenu savo pirmaji siuntinuka su eteriais biggrin.gif pora dienu uzuodziau apelsinu e.a. nors jie buvo dezuteje ,ir spinteleje biggrin.gif
dabar tai tik atidarius eteriniu alieju dezute uzuodziu biggrin.gif pripratau g.gif
zuikiai mano ir pripratę biggrin.gif neišeina i darziuka kol neuzlasinu lasiuko kur ant apykakles biggrin.gif
aisku yra keletas kur siap sau kvepia
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2013 01 13, 18:07)
Man is to ka turiu, visi EA yra priimtini ir kvepia. wub.gif  O va su neem aliejumi tai niekaip nesusidraugavau, pykindavo nuo jo  smile.gif Draugei buvau padariusi kremuka, tai jai zadindavo apetita, nes uzuosdavo kari  hihihi.gif (gal rozmedis tokias asociacijas sukele  g.gif smile.gif )


man irgi rolleyes.gif tik vetiverijų nedrįstu uostyti dar biggrin.gif čia forume baisybių prisiskaičius, o turiu;
baziliko, rozmarino (po atsitikimo su žandu bijau uostyti, bet traukia), clary sage (čia turbūt šalavijas lietuviškai? g.gif ), citrininio eukalipto, niaoli - man šių dviejų derinukas kažkas nerealaus wub.gif , cananga - ar čia tas pats, kas ylang ylang? g.gif , ir dar pašte laukia imbiero ir citrinos ir ylang ylang lygtai sakiausi mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2013 01 13, 13:24)
bandziau pasidaryti ranku kremuka.Man egzema nepraeinanti,tai bandziau toki ale gydomaji  g.gif dariau 30g.
medetku 3g
saltalankiu 3g
ersketuogiu 3g
mango sv.3g.
biciu vasko 2g
olive protection 2g.
distiliuoto vandens.13g.
glicerino 3l.
vit e 3l
pantenolio 3l.
arbatmedzio et.al 1l.



as kaimynei su egzema (ir dar OCD kur ji pastoviai ranku oda krapsto) ranku kremus darau, jai labiausiai tiko su lecitinu kaip ko-emulsikliu (1-2%), lanolinu, dedu dar kokiu palmarozu.

kuo uzmaskuoti ar su kuo suderinti kvapiuju kanangu (cananga odorata) kvapa? jis man patinka, bet kad net vienas lasiukas visus kitus kvapus is pusiausvyros ismusa. muilams bandysiu, nes kad toks stiprus nedaug reiks
Atsakyti