Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

Labukas,
ogo go kokias temas gvildenat 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As su tokiu klausimuku, gal yra koks puslapiukas nete, kur galima receptukus pasiskaiciuoti gramais, pavyzdiui suvedus procentukus, na kazkas panasaus , kaip muilams yra soapcalc, ar as cia labai uzsisvaigai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2013 01 15, 15:45)
Labukas,
ogo go kokias temas gvildenat  4u.gif  4u.gif  4u.gif
As su tokiu klausimuku, gal yra koks puslapiukas nete, kur galima receptukus pasiskaiciuoti gramais, pavyzdiui suvedus procentukus, na kazkas panasaus , kaip muilams yra soapcalc, ar as cia labai uzsisvaigai  blush2.gif


Su exeliu nera sudetinga pasidaryt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 15, 15:23)

Merginos, papasakokit, ka su ALUNO MILTELIAIS gaminat? AZ vietoj uzsakyto alantoino idejo aluno milteliu, kur as tiek sunaudosiu  doh.gif
Inete purskiamo dezodoranto receptu ieskojau, neradau tokio, koki pasidariau, tad reikia patarimo, ar deti konservanto i toki gamini? Nes iherb buna pirkti purskiamu dezodorantu, kuriu sudetyje tik vanduo ir potassium alum nurodyta, koservantas joks neminimas, ir kituose receptuose nemaciau, kad jis nurodytas...

As dariau toki (30 ml):
4 % aluno milteliu, ant maziausio AZ saukstelio galo aloe vera milteliu (200x koncentracijos), 4 l EA, 16 l solubolo, like % - vanduo. Kosgardo nelasinau, bet turbut reiketu  g.gif

Skystas gal man labiau patinka, nes kai pasidarau rutulinio nedideli kieki, tai indelio krastuose "uzstringa", jame bakterijos daug greiciau dauginasi, su laiku tas rutuliukas apdziuna ir pan.

Man alunas kazkaip labai susinaudoja, man dezodorantai ypatingai patinka, bet as visad darau gelinius-rutulinius, man purskiami nelabai patiko, gal kad nuvarva kazkiek, o sis geriau pasiskirsto. Ir as pat aloe milteliu ir dar farnesolo 1%, o konservanto jokio nededu ir ea gerokai daugiau dedu i 50ml deo 20-25lasus
Papildyta:
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2013 01 15, 16:53)
Su exeliu nera sudetinga pasidaryt wink.gif

Aciu uz patarimus, tik nelabai jau as su juo draugauju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2013 01 15, 15:45)
Labukas,
ogo go kokias temas gvildenat  4u.gif  4u.gif  4u.gif
As su tokiu klausimuku, gal yra koks puslapiukas nete, kur galima receptukus pasiskaiciuoti gramais, pavyzdiui suvedus procentukus, na kazkas panasaus , kaip muilams yra soapcalc, ar as cia labai uzsisvaigai  blush2.gif



Jeigu draugaujate su vokieciu kalba 4u.gif cia yra skaiciuokle:
http://www.olionatur...ionsrechner.php
bet ji skaciuoja gramais blush2.gif
As pati ja nesinaudoju, tik del idomumo keleta receptu pasiziurejau, manau ji visai nebloga 4u.gif

Ten pat yra ir kitu skaiciuokliu blush2.gif
Atsakyti
Liurda, AZ pranešk apie klaidą, atsiųs tau alantoino. Alūno nenaudoju, dezų irgi nebe, man tinka rozmarinų CO2.

Naudoju Suvos stiklinius indus. Yra ir su rankenom, bet vieną kart šaukštu maišant, atrodo visai nesmarkiai, rankose gabalas išdužo iš šono. Irgi imu indus rankom, man nekaršta, nenudegu nuo trumpo prisilietimo. Bet šiaip patiko plastikiniai, yra ir Suvoj, renkuos kad dugnas būtų apvalintas šonuose, be aštrių kampų kuriuose neišsilpaka paskui. Aišku plastikas ne taip higieniška, bet nedūžta... kaip kada, kartais plaku metaliniame, žiūrint kiek ko maišau. Rimi buvau radus fainą metalinį didesnį bliūdą, storo metalo, tai ten kai kūnui kokį litrą maišau gerai būna. 4u.gif

Tie gatavi testai su agartu man regis padažyti, kad aiškiau būtų, geriau matytųsi. Tik neturėjau aš, išparduota buvo MC kai užsisakinėjau, kitur pamiršau įsimesti... Taip ir nepatikrinau nė karto savo stebuklų. blush2.gif biggrin.gif

O skaičiuolę seniai svajoju pasidaryti, tik su exeliu irgi nelabai... Reikės buhalterijoj prašyti, kas moka su tuom dirbti. Jei kada ką gero sudėlios, galima bus pasidalinti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 15 sausio 2013 - 16:32
QUOTE(Nirida @ 2013 01 15, 14:59)
Man alunas kazkaip labai susinaudoja, man dezodorantai ypatingai patinka, bet as visad darau gelinius-rutulinius, man purskiami nelabai patiko, gal kad nuvarva kazkiek, o sis geriau pasiskirsto. Ir as pat  aloe milteliu ir dar farnesolo 1%, o konservanto jokio nededu ir ea gerokai daugiau dedu i 50ml deo 20-25lasus
Papildyta:

O farnesolas kokia f-ja atlieka? EA tirpdo vandenyje ar tirstiklio?
As pabandymui dariau, tai EA nenorejau daug deti, man geranium EA ir keliu lasu gaminiuose pakanka, jaukinuose as dar tik ta kvapa doh.gif

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 15, 16:28)
Liurda, AZ pranešk apie klaidą, atsiųs tau alantoino. Alūno nenaudoju, dezų irgi nebe, man tinka rozmarinų CO2.

O skaičiuolę seniai svajoju pasidaryti, tik su exeliu irgi nelabai... Reikės buhalterijoj prašyti, kas moka su tuom dirbti. Jei kada ką gero sudėlios, galima bus pasidalinti. 4u.gif

AZ visad pranesu, dar ir nuotrauka nusiunciu, sureaguoja, viskas gerai thumbup.gif Bet jie koduka nuolaidos duoda, atskirai vieno daikto nesiuncia schmoll.gif Turbut daug darbo pries naujus turejo, nes paskutiniai siuntiniai su "siurprizais" biggrin.gif

Man viena buhaltere irgi yra apie skaiciuokle/programa uzsiminusi. Bet numiro tas jos kompiuteris, kuriame ta programa buvo ir siule ji man ineto platybese paieskoti.
As kazkokia viena parsisiunciau is psl. prekiaujancio kosmetikos ingredientais ir pan., bet dar neprisedau pasinagrineti, uzmeciau aki ir pasirode, kad produktai suvesti, tik tie, kuriuos ta firma parduoda g.gif
Atsakyti
Kam reikia skaiciuokles parasykit i AZ pastus, drasiai pasidalinsiu, bent kokia is manes nauda bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2013 01 15, 13:53)
Su exeliu nera sudetinga pasidaryt wink.gif


as turiu pasidarius, kad kainas skaiciuotu - vienam puslapy kainos suvestos kiek kas kainuoja 100g, kitam receptas 100g/100%. kada darau maziau ar daugiau negu 100g, vis tiek ant popieriaus skaiciuoju ir uzsirasau nes daznai gamybos metu vis ko nors sugalvoju prideti.
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2013 01 15, 17:59)
as turiu pasidarius, kad kainas skaiciuotu - vienam puslapy kainos suvestos kiek kas kainuoja 100g, kitam receptas 100g/100%. kada darau maziau ar daugiau negu 100g, vis tiek ant popieriaus skaiciuoju ir uzsirasau nes daznai gamybos metu vis ko nors sugalvoju prideti.



Su kainom irgi buvau pasidarius, is pradziu buvo idomu, dabar nenaudojama smile.gif Visvien maziau nesigauna biggrin.gif
Atsakyti
su kainom tai butu idomu, nes irgi masciau skaiciuotis, bet pritrukstu tam laiko, skaiciuokles exelyje pasidaryt nemoku smile.gif doh.gif o va skaiciuot receptus tai kazkaip isipratinau, net nebeskaiciuoju naujai nei procentu, nei mkiekiu, turiu keleta atkaltu fomuliu, lieka tik ingredientus pakaitaliot blush2.gif
Atsakyti
sakysit aš išprotėjusi, nu bet baisiai norėjosi įsitikinti savo įtarimais, pasidėjau antialerginius po ranka, atsisukau buteliuką rozmarinų ea, ir įkvėpiau giliai, taip kelis kartus - man kvepia jie be proto doh.gif wub.gif - na ir ką, ir vėl atrodau, kaip žiurkėnas unsure.gif hihihi.gif
vadinasi, bent jau jų ea aš tikrai alergiška, kaip bebūtų keista..
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 15, 19:33)
sakysit aš išprotėjusi, nu bet baisiai norėjosi įsitikinti savo įtarimais, pasidėjau antialerginius po ranka, atsisukau buteliuką rozmarinų ea, ir įkvėpiau giliai, taip kelis kartus - man kvepia jie be proto  doh.gif  wub.gif - na ir ką, ir vėl atrodau, kaip žiurkėnas  unsure.gif hihihi.gif
vadinasi, bent jau jų ea aš tikrai alergiška, kaip bebūtų keista..

hihihi.gif

juokas pro asaras 4u.gif bet tikrai labai įdomiai cia g.gif niekad nebuciau pagalvojusi kad nuo rozmarino taip gali buti blush2.gif
Atsakyti