Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

as ieskodama info apie kazka radau skelbima kad gamina pagal uzsakyma kremus, gelius ir dar kazka tai, bet sudetis paprasta, mazi kiekiai o kainos nepasakyciau kad pagal kieki ir sudeti ax.gif as manau zmogu pamegint reiketu krema ar kazka kad zinotu ar tinka, patinka... esu turejus viena krema parduotuvini , rase kad naturalus, bet man visai netiko, smirdejo kazkokiom zolem sudziuvusiom, kaip siaudais, erzino ir uztepus nuo veido braukiant tokie nesvarumai nusibraukdavo. O jei zmogui taip su parduotu kremu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 01 24, 10:56)
paprasčiausia norejo sumenkinti Tavo darba  g.gif as taip galvociau ,zinai kaip kiti pagalvoje nieko nebaigusi ta tema o kremus/sampunus  gamina  g.gif mane buna paklausia o kur tu mokeisi juos gaminti biggrin.gif  kaip pasakau kad sededama prie kompo nelabai supranta
o del tu visu gamintoju tai tikrai ju kaip po lietaus grybu ,siaubas kiek dabar visokiu atsirade  g.gif
as  galvoju kad tuose produktuose sudetis pati paprasciausia blush2.gif  ,o del tiko/netiko tai ir nemanau kad visiem is karto tinka  g.gif

Gal nebutinai sumenkinti, bet siaip ar taip norinciu tai padaryti tikrai yra smile.gif Nors buna zmoniu, kurie apskritai i viska skeptiskai ziuri.. Pakistumem jiem uzsienieciu ranku darbo kosmetika su grazia etikete, manau net nebandytu burbuliuot biggrin.gif O kad ten toks pat daiktas niekam nebutu idomu..
Aha, daugumoj paprasta sudetis, manau kad kaip ir anksciau kalbejom delto, kad butu uztikrinti del galiojimo, kitas variantas kam papildomai investuoti jei perka ir taip biggrin.gif
O siaubas ar ne siaubas kiek ju atsirade, tai.. is vienu truputi juokas ima, kitus tikrai norisi vadinti saunuoliais. O del tikimo/netikimo gamintojai manau turi but tiesiog susitaike su galimomis pasekmemis. Esu bandzius keliu gamintoju gaminius, tiesa pasakius likau patenkinta :DDD
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2013 01 24, 10:53)
is vienu truputi juokas ima, kitus tikrai norisi vadinti saunuoliais. O del tikimo/netikimo gamintojai manau turi but tiesiog susitaike su galimomis pasekmemis. Esu bandzius keliu gamintoju gaminius, tiesa pasakius likau patenkinta :DDD

drinks_cheers.gif
dabar kaip drauges/puskes drauges ko papraso , visu pirma liepiu perskaityti straipsni cia kazkada apratinejo nuo vilko ant meskos ir turiu keleta nuorodo musu plepalu kur kalbam apie galiojimus, tiko/netiko ir t.t. ir visa laika pabreziu kad kas man tinka gali netinti joms blush2.gif

as nesu bandžiusi kitu gamintoju nei kad savo, tai nieko negaliu pasakyti situo klausimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 24, 11:48)
O ar visi pirktiniai visiems iš karto tinka? Toli gražu... Dar kiekvienas žmogus savo išvaizdai kelia skirtingus reikalavimus ir kitaip supranta. Vienam nutriušę sausi jo plaukai atrodo geri ir gražūs. Kitam ir tobuli plaukai vis atrodo nepakankamai geri, tas pat su oda. Mes skirtingai save suprantame,priimame, vertiname, keliame reikalavimus, kokybės kartelė labai įvairiam lygmeny gali būti.  4u.gif

Aišku gaila kad nesimokiau medicinos ar kosmetologijos. Na bet šiais laikais tik noro reikia informaciją susirasti. Tai skeptikei draugei galit pasakyti, kad tokios kaip mes (ne taip seniai buvo kalbėta, tik nebepamenu kuri pasakojo) gamina kremukus kosmetologėms; kosmetologės klausia patarimo dėl odos priežiūros. Aš pati daug kartų gyvenime girdėjau kosmetologes stipriai nusišnekant - taigi kvalifikacija nėra automatiškas žinių ir kokybės įvertinimas ir buvimas. Nuo žmogaus noro, domėjimosi labai daug priklauso. 4u.gif

Toli pavyzdžių nereikia ieškoti - šiandien kirpausi ir atnešiau kirpėjai savo kremo, nes buvo prašiusi. Tuoj prilėkė kosmetologė, parodė labai brangios vokiškos firmos kremą. sakė, kad nusipirko parodoje jauna mergaitė jų modelis, bet smarkiai graužia jai, tada atidavė kosmetologei, nes jos oda nealergiška. Ir ką - kosmetologę irgi raudonais plėmais išbarstė ir smarkus graužimas. Pažiūrėjau sudėtį - po vandens ir kažkurio iš mūsų naudojamų alkoholių trečioj vietoj - urea (procentas nenurodytas), paskui dar vienas iš emulsiklių su "potasium", t,y, šarminės kilmės ir du priedai ( tikriausiai kvapai) su cinamonu. Nurodyta, kad kremas - tinkamas labai jautriai odai dienai ax.gif
Kosmetologė išbandė mano kremą kol mane dažė ir užprašė sau. Pažadėjau atnešti, bet drebinu kinkas, kad ir nuo mano kremo kokios alergijos nebūtų, tai nešiu tik mėginuką nuo sau daryto dieninio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 24 sausio 2013 - 12:19
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 24, 13:05)

Kosmetologė išbandė mano kremą  kol mane dažė ir užprašė sau. Pažadėjau atnešti, bet drebinu kinkas, kad ir nuo mano kremo kokios alergijos nebūtų, tai nešiu tik mėginuką nuo sau daryto dieninio g.gif

Gal būtų galima receptuką dieninio kremo? Aš vis pasidarau kremus su 30 proc. aliejų, nu man lyg per riebu. Gal dieniniuose kremuose reikėtų mažiau aliejaus dėti arba aliejų nepataikau?
O aš aplamai nelabai kam giriuosi, kad kremus darau. Man atrodo, kad ypatingai kosmetologės į tokius dalykus skeptiškai žiūri. Šiaip draugės žino, bet tik vienai kremų esu darius. Už dyką nelabai galiu gaminti, o pinigų nedrįsčiau imti.
Atsakyti
pritariu Agenei/Ramutei, man teko mokytis vienoj aukstojoj 2ar 3 metus (pati pagrinda sunkiausia) chemijos (biochemija,analizine chemija ) biologijos, botanikos, fiziologijos, genetikos, anatomijos, biofizikos, histologijos ir dar visokiu velniu bet tiek daug nezinau kaip jus merginos schmoll.gif reikia dar labai dometis, daryti, bandyti ir t.t....
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 01 24, 11:39)
Gal būtų galima receptuką dieninio kremo? Aš vis pasidarau kremus su 30 proc. aliejų, nu man lyg per riebu. Gal dieniniuose kremuose reikėtų mažiau aliejaus dėti arba aliejų nepataikau?
O aš aplamai nelabai kam giriuosi, kad kremus darau. Man atrodo, kad ypatingai kosmetologės į tokius dalykus skeptiškai žiūri. Šiaip draugės žino, bet tik vienai kremų esu darius. Už dyką nelabai galiu gaminti, o pinigų nedrįsčiau imti.


o man atrodo, kad priklauso nuo kosmetologės, jei ji truputį natūralizmui prijaučianti, gal ir naudotų tokius pagamintus produktus, ir ne tik pati, bet ir ant klienčių, tokiu būdų reklamuojant Jūsų gamybą 4u.gif
o aš vėl iš naujokės pozicijos papasakosiu rolleyes.gif nusipirkau trijų eterinių rūšių aliejaus, iš ebay, iš indijos - kažkaip susišvietė, kad indiški tai bus tikri ir geri rolleyes.gif pasiėmiau siuntinuką iš pašto - pirmiausia, matau ženklą, kad buvo muitinėje, bet tiek to irnesakyk.gif antra, kvapas doh.gif dvokia iš tolo specifiniais indiškais prieskoniais, išmečiau voką į šiukšliadėžę, tai teko po pusvalandžio šiukšles nešti, nes neįmanoma doh.gif patys eteriniai atrodo tikrai geri, kvepia taip, kaip reikia, bet buteliukai, ne tas žodis, net sekundei prisilietus smirda doh.gif va, kol rašau pranešimą, pašonėj stovi, tai net negera pasidarė unsure.gif eisiu ryt ir naiviai tikėsiuosi, kad mūsų eko parduotuvytėje tuščių buteliukų turi, persipilsiu doh.gif čia, kad kitos nedarytų tokių klaidų doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 01 24, 13:39)
Gal būtų galima receptuką dieninio kremo? Aš vis pasidarau kremus su 30 proc. aliejų, nu man lyg per riebu. Gal dieniniuose kremuose reikėtų mažiau aliejaus dėti arba aliejų nepataikau?
O aš aplamai nelabai kam giriuosi, kad kremus darau. Man atrodo, kad ypatingai kosmetologės į tokius dalykus skeptiškai žiūri. Šiaip draugės žino, bet tik vienai kremų esu darius. Už dyką nelabai galiu gaminti, o pinigų nedrįsčiau imti.

Neturiu tikslaus recepto, po truputį keičiu sudėtis, vis dar bandau(jau kelinti metai biggrin.gif) manau, kad tiks parašyti "kontūrai":
žiemą į dieninį - drėkinantį aliejų dedu 15-20%; su juo pasitepus į lauką kai minusinė temp. netinka eiti bent porą val. kai einu - tepuosi ant viršaus išsuktu sviestų- aliejų mišiniu ( be vandeninės dalies ) su filtrais arba biria pudra
Šito aliejai buvo tokie(procentai):
Inka-inči; pistacijų - po 5, greifrutų ir makadamijų (užpilta žalia arbata ) - po 2;
Emulsiklis - prolipid-141 ( labai patiko lengviems kremams) - 5;
Hidrolatas - rugiagėlių( namų gamybos) ir truputis frankinčenso - 65;
Aktyvai - hialiurono r., drėk. kompleksas ( AZ), relax-rides ( AZ), kofeinas(AZ), D-pantenolis, vit. E, ceramidai, kofermentas Q10 (AZ); konservantas ( lašinau Cosquard iš AZ);
eteriniai - citr. mirta, rožmedis, burboninė pelargonija, pačiuliai ( labai nedaug, gal po 1-2 lašiukus), mimozos absoliutas ( kartais lašinu jazmino absoliutą). Ir šiaip - kvapai - pagal poveikį odai ir nuotaiką biggrin.gif
Dar įmaišau karamelės miltelių (spalvai) ir silicos, barom glow ar perlų miltelių truputį ( matiškumui)
Visiškai paprastas, aktyvus dedu savo nuožiūra, tik laikausi rekomenduojamų normų
Reikia bandyti bazę susimaišyti ir įterpti aktyvų skirtingus kiekius (daryti po kelis ml) ir žiūrėti, kaip geriau tinka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 24, 14:27)
eisiu ryt ir naiviai tikėsiuosi, kad mūsų eko parduotuvytėje tuščių buteliukų turi, persipilsiu  doh.gif čia, kad kitos nedarytų tokių klaidų  doh.gif  mirksiukas.gif

Pabandyk buteliukus nuplauti iš išorės muilu ar indų plovikliu, dar tinka su kokia rūgštele - citrinos ar acto , labai gerai kvapus "nuima" . Jie juk sandarūs, į vidų nepribėgs, o perpilant - didelį nuostoliai išeina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 24 sausio 2013 - 13:46
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 24, 14:43)
Neturiu tikslaus recepto, po truputį keičiu sudėtis, vis dar bandau(jau kelinti

Ačiū, per daug, matyt, aliejų pridedu, oda labai riebėti pradėjo, tokį kremą galima vakarais tepti. Bandžiau daryti gelį iš alavijo gelio, bet nelabai maloniai traukia. Tokį geriau prieš kremą tepti.
Kremus darau tik mamai, tai baisiai patenkinta. Praėjo visokie paraudimai, bėrimai ir absoliučiai visi mano kremai jai tinka. Man tai per riebu, tai traukia, o jai viskas gerai.
Atsakyti
ploviau, ir actu, ir soda, ir kuo tik sugalvojau, vistiek smirda doh.gif lotuliukas.gif
o dar toks naujokiškas klausimas, kurie ea kvepia? nes man jie beveik visi (turimi) smirda lotuliukas.gif blush2.gif išskyrus citrinų ir imbiero biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 01 24, 10:56)
tai gerai kad nuo savo nuemei o negaminai atskitai ,nesukai galvos koki lieju pilti kad tiktu ir t.t.


drinks_cheers.gif
ten jauna mergina, naturalumas jai nei galvoj, nei uodegoj, tai sakau MB ai geriau kita kart nieko ir nesakyk tegul sau skundzias del tu plauku ax.gif Bet maniskis megejas pasneket (reklamos agentu galetu dirbt biggrin.gif ). Kai kazkada sesei dariau nuo pleiskanu sampuna tai labai apgalvojau ka dedu, po to MB bendradarbei panasu dariau, tai irgi apgalvojau viska. Kai reik pagalbos zmogui, tai kazkaip naturaliai ir nori padet, o cia del grozio, tai tiks gerai, netiks ir nereik blush2.gif As tai itariu, kad SCI galejo dirgint (cia Astos sampuno proporcijom daryta. Paskutiniu laiku tik toki bedarau) arba eteriniai. Pamenu seniau merginos aptarinejo ta SCI ir kad kai kurioms dirgina.

Saule/Guoda tas emulsiklis prolipid141 man irgi labai patinka. thumbup.gif Jau gailiuos, kad mazaja pakuote pasiemiau. Galvoju ar uzteksiu as jo iki kol i ukraina vaziuosim ax.gif

CrazyGirlfriend kaip jau ne karta rasyta - del kvapo labai individualu. Man patinka levandu, ylang, cistu, fragonijos, citr mirtu, rozmedzio ea. roziu, nerolio, jazminu absoliutai, ir citrusiniai aisku visi skaniai kvepia (skaniausias man su citrusu kvapu - litsea), bet su jais atsargiau, gali dirginti. Prisijaukinkit turimus po truputi mirksiukas.gif As paciulius labai sunkiai prisijaukinau. Kiti turimi pagal kvapa gal ir ne tie kuriuos is buteliuko uostyciau ir uostyciau, bet i gaminamas priemones dedu del poveikio, o ne del kvapo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 24 sausio 2013 - 14:41
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 24, 15:16)
ploviau, ir actu, ir soda, ir kuo tik sugalvojau, vistiek smirda  doh.gif  lotuliukas.gif
o dar toks naujokiškas klausimas, kurie ea kvepia? nes man jie beveik visi (turimi) smirda  lotuliukas.gif  blush2.gif išskyrus citrinų ir imbiero  biggrin.gif

Tai palik užmerktus muile , o paskui rūgštelėj ir dar lauke ( balkone ar ant palangės, kur oras keičiasi,palaikyk.

Man yra taip buvę - gavau siuntą su tokiais kvapais išoriniais, kur man l.nepatiko, tokiu būdu išgaravo biggrin.gif
Dabar man jau visi be išimties eteriniai man patinka, tik yra tokių, kur į kremus nededu, bet uostyti galiu visus, kiti gal ir keisti, bet nebjaurūs 4u.gif
Kai ilgiau panaudosi, turėtum priprasti. aš dabar pro kosmetikos ar higienos skyrius kai einu, tai man smirda sintetiniai kvapai
IŠ kvepiančių - visi citrininiai, litsėja, citrininė mirta, levandos ( kai kurioms merginoms l. nepatinka), aišku rožės, dar mėtos ( kas mėgsta jų kvapą)
Gal daugiau kas parašys, čia mano asmeninė nuomonė
Atsakyti