Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(laTulipe @ 2013 01 04, 12:19)
O Sabaliauskaitės ,,Silva rerum'' skaitei? aš pati retokai skaitau lietuvių kūrybą, bet kol kas neteko nusivilti Ivanauskaite (nors dabar galvoju, kad ne tiek daug ir esu jos skaičiusi), dar pati norėčiau daugiau Erlicko paskaitinėti  rolleyes.gif

neskaičiau,nors noriu. Bet nei didžiojoj nei savo rajono bibliotekoj vis nerandu,turbūt nuolatos skaitomos smile.gif
Eisiu netrukus į biblioteką tai dariausi sąrašiuką ant lapelio, ant galvos lipa toks jausmas, kad tieeeek knygų noriu perskaityti, kad nespėsiu per visą gyvenimą turbūt doh.gif ir kol kas labiausiai noriu skaityti tas, kurių nėra iššūkyje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2013 01 04, 12:53)
be Putino, Vienuolio ir Žemaitės daugiau nieko iš lietuvių autorių labai nedievinu. blush2.gif
Nei Putino,nei Vienuolio.SIMONAITYTĘ wub.gif Baltušį.Paukštelį kažkada
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 01 04, 13:17)
Nei Putino,nei Vienuolio.SIMONAITYTĘ  wub.gif Baltušį.Paukštelį kažkada



aš vis pagalvoju kada nors RAudonmedžio rojų perskaityti.
Atsakyti
Uoj,Sirijos Girą pamiršau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 01 04, 13:59)
Uoj,Sirijos Girą pamiršau  blush2.gif


aš jo nieko neskaičius ax.gif
Atsakyti
jau pasirode knyga su LT vertimu
Pirmoji garsiosios trilogijos dalis:
PENKIASDEŠIMT PILKŲ ATSPALVIŲ
(Fifty Shades of Grey)
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 01 04, 14:17)
Nei Putino,nei Vienuolio.SIMONAITYTĘ  wub.gif Baltušį.Paukštelį kažkada

o man patinka skaityti lietuvių rašytojų kūrinius. J.Grušo "Karjeristai", H.Korsakienės "Laikinoji sostinė", P.Venclovos "Ties bedugne".Ypač įdomu apie Smetonos laikų Lietuvą skaityt smile.gif

Paskutinė perskaityta Sue Monk Kidd "Paslaptingas bičių gyvenimas".Nebuvo kažkas ypatingo,graži ,šilta knygutė,baltųjų ir juodųjų santykiai. Pirma pusė įdomu,o kita pusė man jau ištisi virkavimai "mama,kodėl mane palikai?nemylėjai". Man daugiau "Undinės krėslas" patiko, netgi labiau paslaptingesnė nei ši.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 04 sausio 2013 - 14:14
QUOTE(winona @ 2013 01 04, 13:57)

Eisiu netrukus į biblioteką tai dariausi sąrašiuką ant lapelio, ant galvos lipa toks jausmas, kad tieeeek knygų noriu perskaityti, kad nespėsiu per visą gyvenimą turbūt doh.gif ir kol kas labiausiai noriu skaityti tas, kurių nėra iššūkyje doh.gif

o kodėl Jums iššūkis svarbesnis nei noras perskaityti ne iššūkio knygas? Ar turite kam nors atsiskaityti?
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 01 04, 14:02)
jau pasirode knyga su LT vertimu
Pirmoji garsiosios trilogijos dalis:
PENKIASDEŠIMT PILKŲ ATSPALVIŲ
(Fifty Shades of Grey)


Sveikutes smile.gif siuometu skaitau sia knyga,tik rusiska el.versija. Nu ka as zinau toks lb panasus i "svajoniu romana",bet kazka tokio turi,kad uzburia toliau skaityti... Bet mano manymu as nepirkciau jos. bent uz tokia suma kokia siulo knygynai.
Sveikinu visas su praejusiom sventem. newyear.gif
Atejus naujiems metams sau pazadejau daugiau skaityti,bet maziau serialu ziureti... Paskutini pusmeti mazai teskaiciau..nebuvo kada..o noras isliko begalinis. Taip kad jungiuosi ir vel prie jusu su knyga E.L JAMES "PENKIASDEŠIMT PILKŲ ATSPALVIŲ".
pries tai perskaiciau TESS GERRITSEN "SILENT GIRL",patiko vienodai kaip ir ankstesnes sios serijos knygos. Nu myliu as ta TESS...
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 04, 14:06)
o man patinka skaityti lietuvių rašytojų kūrinius. J.Grušo "Karjeristai", H.Korsakienės "Laikinoji sostinė", P.Venclovos "Ties bedugne".Ypač įdomu apie Smetonos laikų Lietuvą skaityt smile.gif

Paskutinė perskaityta Sue Monk Kidd "Paslaptingas bičių gyvenimas".Nebuvo kažkas ypatingo,graži ,šilta knygutė,baltųjų ir juodųjų santykiai. Pirma pusė įdomu,o kita pusė man jau ištisi virkavimai "mama,kodėl mane palikai?nemylėjai". Man daugiau "Undinės krėslas" patiko, netgi labiau paslaptingesnė nei ši.


rekomenduoju Ditą tokiu atveju smile.gif ne pirktis, bet bibliotekoje paieškoti. smetoniškos Lietuvos autentikos rasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 01 04, 15:18)
rekomenduoju Ditą tokiu atveju smile.gif ne pirktis, bet bibliotekoje paieškoti. smetoniškos Lietuvos autentikos rasi smile.gif

buvau parsinešus,bet kažkaip neprisimenu jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 01 04, 14:18)
rekomenduoju Ditą tokiu atveju smile.gif ne pirktis, bet bibliotekoje paieškoti. smetoniškos Lietuvos autentikos rasi smile.gif

Bliamba bliamba...buvau paėmusi, bet vakar nunešiau į biblioteką net neperskaičiusi...kažkaip gulėjo gulėjo ir neprisiruošiau pradėt ax.gif Dabar gi gaila pasidarė cool.gif
Atsakyti