Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(muminukas @ 2013 01 09, 10:19)
gal tikrai klaida...
...

Paklausiau el. paštu, ar neįsivėlė klaida ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2013 01 09, 09:33)
Paklausiau el. paštu, ar neįsivėlė klaida ax.gif

Manot net du kartus padaryta klaida?
http://www.sofoklis.eu/vilko-dvaras

Kaži koks jausmas kai tavo autografą masiškai pardavinėja įvertinę 50Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 09, 07:46)
atleiskit,bet nesuprantu,koks yra  malonumas skaityti antrą kartą apie žmogaus patiriamas kančias? Ir dar kad taptų mėgstamiausia knyga? Man tai baisi knyga,ir ne vieną tokią esu skaičius,bet ,kad norėtųsi skaityti antrą kartą,nieku gyvu  unsure.gif

jaučiuosi kaip kokia sadomazochistė dabar, kad man patiko ji bigsmile.gif Knyga ne linksmo žanro, bet įžvalgos superinės, mane Ivanauskaitė kaip asmenybė domino visada ir buvo įdomu, ką ji galvojo, kaip jautėsi tuo metu, ką suvokė... Ši knyga labiau mane prisijaukino nei "Ragana ir lietus" ir skaičiau su malonumu! Ir jei daugelis jūsų sako, kad už saviugdos knygas geriau pamoko grožinė literatūra, tai man šitie memuarai ir atllieka tą funkciją. Ji žinojo, kad greitai mirs, bet ji pasirinko gyventi ir man patiko, kaip ji tai darė. Jos žodžiais tariant "...tačiau neapsirikite, mano rašymas skirtas ne rimtuoliams, o tiems, kurie mėgsta ir moka juoktis" -aš tai pajutau, jūs gal ne ir čia nieko tokio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2013 01 09, 10:48)
Manot net du kartus padaryta klaida?
http://www.sofoklis.eu/vilko-dvaras

Kaži koks jausmas kai tavo autografą masiškai pardavinėja įvertinę 50Lt smile.gif


Gavau atsakymą 4u.gif
"Laba diena,
Taip, kaina teisinga. Jau dabar turime didelį domėjimąsi knyga, visgi, tai pasaulyje pripažinta autorė, kurios knygų vertimo laukta ilgai. Mes elektroninės knygos neturėsime."
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2013 01 09, 11:06)
Gavau atsakymą 4u.gif
"Laba diena,
Taip, kaina teisinga. Jau dabar turime didelį domėjimąsi knyga, visgi, tai pasaulyje pripažinta autorė, kurios knygų vertimo laukta ilgai. Mes elektroninės knygos neturėsime."



artistai... doh.gif mane daug knygų domina, o bet tačiau yra ir protingos kainos kriterijus, kurios ši knyga, deja, neturi.
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2013 01 09, 12:06)
Gavau atsakymą 4u.gif
"Laba diena,
Taip, kaina teisinga. Jau dabar turime didelį domėjimąsi knyga, visgi, tai pasaulyje pripažinta autorė, kurios knygų vertimo laukta ilgai. Mes elektroninės knygos neturėsime."


As ir toki atsakyma gavau biggrin.gif Manau,kad tik domejimosi lygyje ir liks viskas biggrin.gif Nors ir kaip noreciau,ir turiu galimybe isigyti sia knyga,bet tokios kainos uz grozines!! literaturos knyga nemokesiu ne uz ka doh.gif
Atsakyti
Aš sakiau, kad premijos nieko gero lotuliukas.gif
Va mano mylimas Murakamis kai pretendavo į Nobelį, tai laikiau kumščius, kad negautų, nes pasekmės būtų tokios: didelis užrašas ant knygos: "nobelio premijos laimėtojas" ir bent 20lt didesnė kaina. O knyga juk ta pati, visi žino, kad labai gera smile.gif
Kaži ar "Metodika" parduos bent 1% savo tiražo už tokią kainą? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2013 01 09, 12:43)
Aš sakiau, kad premijos nieko gero  lotuliukas.gif
Va mano mylimas Murakamis kai pretendavo į Nobelį, tai laikiau kumščius, kad negautų, nes pasekmės būtų tokios: didelis užrašas ant knygos: "nobelio premijos laimėtojas" ir bent 20lt didesnė kaina. O knyga juk ta pati, visi žino, kad labai gera smile.gif
Kaži ar "Metodika" parduos bent 1% savo tiražo už tokią kainą? lotuliukas.gif

bijau, kad su tokiomis kainomis apie 2 trilogijos dalį LT skaitytojai galės pamiršti. O gal užteks tą 1 proc parduoti ir atsipirks lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 01 09, 08:10)
drinks_cheers.gif geriau žadėtą Japoniją rašytų, o ne su Raču kovotų ar po restoranus šėliotų smile.gif


Japonija tai Japonija, bet dabar pagalvojau... o tai juk jis skelbėsi kažkokį romaną rašantis g.gif Tik dabar prisiminiau , kai Japoniją paminėjai. O tai kur tas jo romanas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 09 sausio 2013 - 12:20
QUOTE(Ingėnas @ 2013 01 09, 12:20)
Japonija tai Japonija, bet dabar pagalvojau... o tai juk jis skelbėsi kažkokį romaną rašantis  g.gif  Tik dabar prisiminiau , kai Japoniją paminėjai. O tai kur tas jo romanas  g.gif


O ne apie Japoniją romaną? nors gal tikrai dvi rašė g.gif dabar pliekiasi virtualioj erdvė, žąsis gano, et...


o vaikiškų lietuviškų eknygų yra? radau lietuviškai tris unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 01 09, 12:32)
O ne apie Japoniją romaną? nors gal tikrai dvi rašė  g.gif dabar pliekiasi virtualioj erdvė, žąsis gano, et...
o vaikiškų lietuviškų eknygų yra? radau lietuviškai tris  unsure.gif

linkomanijoj ieskok
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 01 09, 12:32)
O ne apie Japoniją romaną? nors gal tikrai dvi rašė  g.gif dabar pliekiasi virtualioj erdvė, žąsis gano, et...



Oi, nežinau, apie ką tas romanas turėjo būti rašomas ...
Atsakyti