Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(Gegytė @ 2013 01 15, 17:00)
Jurgis Kunčinas - Tūla


Puikus atsiliepimas thumbup.gif Ieškosiu bibliotekoje smile.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
esu be galo didele knygu myletoja, nors kartais laiko stoka ir trukdo skaityt, bet be knygu negaleciau ax.gif pamaciau jusu tema, ir nusprendziau parasyt, pasidalint savo patirtim apie knygas bei issklausyti Jusu smile.gif
siuo metu skaitau Sabaliauskaites "Silva rerum". nuostabi knyga, ieskosiu antros dalies rolleyes.gif
tikiuosi priimsit i savo buri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dimele @ 2013 01 15, 15:20)

va Emos trilogija, tai tokai vienu ypu perskaitoma, ir nepasakyciau kad nuvyle. siuolaikine pasaka apie undines smile.gif su istorijos prieskoniu

Emos trilogijos perskaiciau pirmas dvi dalis. Ir net nezinojau, kad yra ir trecia...Kaip toji dalis vadinasi? Bandyciau ieskoti, nes pirmosios dalys patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2013 01 15, 16:00)
Jurgis Kunčinas - Tūla


na įdomu įdomu, visi taip giria šią knygą.Gal kur yra ištraukų internete,norėčiau paskaityt,nes dažniausiai nusiviliu visų išgirtom knygom rolleyes.gif

Jodi Picoult "Iš antro žvilgsnio" - su ja taip būna,viena knyga patinka,kita knyga nepatinka. Tai šita nieko ypatingo.Man per daug vaiduoklių,pabaiga išvis pergrūsta visko. Patiko tik ,kai pasakojama 1932 m. istorija. Apie eugenikos programą nieko nežinojau,tas yra įdomu plačiau pasidomėti.

Dabar skaitau apie Leningrado blokadą,įdomu pagilinti istorijos žinias.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 15, 17:09)

Jodi Picoult "Iš antro žvilgsnio" - su ja taip būna,viena knyga patinka,kita knyga nepatinka. Tai šita nieko ypatingo.Man per daug vaiduoklių,pabaiga išvis pergrūsta visko. Patiko tik ,kai pasakojama 1932 m. istorija. Apie eugenikos programą nieko nežinojau,tas yra įdomu plačiau pasidomėti.


vat ši knyga iš aprašymo ir mane sudomino smile.gif reiks pavartyti atidžiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 15, 16:09)
su ja taip būna,viena knyga patinka,kita knyga nepatinka.

Tai jau tikrai. As viena perskaiciau, kuri buvo tik laaabai pusetina ("Neprarask vilties"), o dabar skaitau kita, kuri net labai idomi atrodo ("Paprasta tiesa").
Atsakyti
QUOTE(Inguciukas @ 2013 01 15, 15:49)
tikiuosi priimsit i savo buri smile.gif

Prasom prasom.
Atsakyti
QUOTE(dimele @ 2013 01 15, 15:20)
gal ir slegianti, bet gili, sakau dar perskaiiau tik daugiau nei puse, bet ner taip kad nesinoretu imt toliau skaityt, na man ji enr tokia, kad vienu prisedimu imi ir perskaitai, manau kad po kurio laiko vel ja skaityciau,

Žiūriu, kad kalbat apie mano vieną mėgstamiausių knygų. Man kaip tik patinka tas niūrumas, manęs jis labai neslegia, nes esu dramatškų, tragiškų, knygų su pabaigomis-daugtaškiais gerbėja. smile.gif Laimingos pabaigos man nelabai įdomu, dažnai nieko nepalieka viduje. Nors skaitau tikrai įvairias.

Dėl ekranizacijos žiūrėjimo - patariu savo žiūrėtą Wuthering Heights (2009) . Pati mačiau kelis kartus šią versiją - ji man pačiausia. Pačios naujausios nebaigiau žiūrėti, labai nepatiko schmoll.gif

Pati skaitau Donna Tartt - Slapta istorija.
Atsakyti
Baigiau skaityti Jodi Picoult "Paprasta tiesa". Pradzioje vos susilaikiau knygos nepadejusi i sali. Nes juk jau pirmoje dalyje aisku, kaip viskas baigsis. Bent jau taip maniau...O klydau. Knyga perskaiciau labai "skaniai", o pabaiga nustebino ir sukrete.
Atsakyti
QUOTE(~Bambolina~ @ 2013 01 15, 19:08)
Baigiau skaityti Jodi Picoult "Paprasta tiesa". Pradzioje vos susilaikiau knygos nepadejusi i sali. Nes juk jau pirmoje dalyje aisku, kaip viskas baigsis. Bent jau taip maniau...O klydau. Knyga perskaiciau labai "skaniai", o pabaiga nustebino ir sukrete.

kaip man būna keista skaityti, kad kažkas Picoult knygas laiko sukrečiančiomis...
Atsakyti
QUOTE(~Bambolina~ @ 2013 01 15, 16:07)
Emos trilogijos perskaiciau pirmas dvi dalis. Ir net nezinojau, kad yra ir trecia...Kaip toji dalis vadinasi? Bandyciau ieskoti, nes pirmosios dalys patiko  smile.gif

"Emos pilis" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kiršė @ 2013 01 15, 15:32)
Bloga nuojauta mane kankina dėl to Grėjaus...  lotuliukas.gif

Galėsi perskaičiusi parduoti, bent dalis kainos atsipirks.

Mačiau ją šiandien knygyne, bet buvau išdidi ir net į rankas nepaėmiau. smile.gif Dabar truputį gailiuosi, nes būtų įdomu buvę pavartyti ir paskaitinėti.

Nu bet vis tiek kaina nenormali už tokią knygą. Aš dar skundžiausi, kad Eco 45 litus kainuoja.

QUOTE(dimele @ 2013 01 15, 15:46)
dabar ysitraukus y Vetru kalna, Emily Bronte, nu patinka tas meiles kankiniu romanas.

Kaip gerai pavadinta. tongue.gif

QUOTE(Gegytė @ 2013 01 15, 16:00)
Jurgis Kunčinas - Tūla

Ajajai, kaip gražiai aprašei. Net užsinorėjau ją dar kartą perskaityti.
QUOTE(zuvyte26 @ 2013 01 15, 20:01)
Pati skaitau  Donna Tartt - Slapta istorija.

Parašyk įspūdžius, kai baigsi.

Mano paskutinės skaitytos:
Elizabeth Gaskell "Cranford". Nedidelė knygelė apie 19a. vidurio vieną Anglijos miestelį ir jo gyventojus, daugiausia kelių moteriškių "elitą", kasdienius įvykius, susitikimus, apkalbas ir kitas problemas. Skaityti buvo visai malonu, nes viskas aprašoma su humoru, šiek tiek pasišaipant iš veikėjų (bet nepiktai). Man stiliumi kažkiek priminė Austen, tik mažiau patiko, ne tokia įsimintina.

Charles Dickens "A Christmas carol/ Kalėdų giesmė". Ką čia besakyti, labai fainas kūrinėlis, smagiai jį suskaičiau. O skaitydama, kaip ir Skrudžas, staiga prisiminiau, kad ir aš kažkada labai laukdavau Kalėdų, ir kokia nepaprasta nuotaika tada apimdavo (net kai jau žinojau, kas iš tikrųjų padeda dovanas). Truputį gaila pasidarė, kad dabar taip nebėra.

Jonė Balčiūnaitė "Išijo velnias". Kelios šeimos, laikotarpis prieš ir po nepriklausomybės atgavimo. Naujieji verslininkai, užsimanę bet kokia kaina tapti milijonieriais, prisitaikėliai komunistai, staiga tapę "tautos balsu", sąžiningai bandantys išgyventi inteligentai ir kiti (daugiausia neigiami) personažai. Romanas gana niūrus ir pesimistinis, bet skaitėsi labai lengvai. Man visai patiko (priešingai nei tikėjausi).

Dabar skaitau dar vieną Kunčino knygą- "Glisono kilpa". Nuo paskutinio jo romano tiesiai prie pirmojo. Kol kas nieko daug pasakyti negaliu, bet tematika panaši.

Ir dar labas visoms naujokėms. Nepabėkit, rašykit. Kiekviena nuomonė įdomi.
Atsakyti