Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(Germinė @ 2013 01 17, 14:12)
Taip galvodama vos nelikau neskaičius vienos geriausių mano gyvenime knygų.Buvo taip:Sirgau.Vyras dažnai nueidavo į biblioteką už mane.Na ir eilinį kartą parnešė pundelį knygų.Pamačius vienos pavadinimą net įsižeidžiau.Kuo jis mane laiko?Davatka?(esu nepraktikuojanti katalikė)Knyga iš karto buvo atidėta į šalį.Kai neliko ką skaityt,atsiprašiau.Bet jau taip sunkiai "lindo" Paskui įsivažiavau.O kai baigiau,iškėliau savo neskaitančiam PZ ultimatumą :Arba skaitai,arba skaitai.Prižadu,kad gyvenime daugiau neprašysiu paimti knygos į rankas,bet šitą turi perskaityti.Man reikia su tavim šnekėti,nes kitaip sprogsiu.
Sunkiai jam sekėsi pirmas ketvirtis.Pyko ant manęs,bumbėjo.Bet aš nenusileidau,kantriai laukiau,kol pabaigs,nes skaito jis lėtai.Ir visai nesitikėjau tokios reakcijos.Ėjau į virtuvę ir pamačiau vyrą,pasidėjus knygą ant krūtinės,švelniai apglebęs ranka,o akys įtartinai žvilga...


tai kuria cia knyga 'liepei' skaityt?
kai buvau 18iolikine mama padovanojo ''Mazmoziu Dieva'' Arundhati Roy, bet as ja iki dabar atsimenu, ir manau kad dabar kitom akim skaityciau, knygos pavadinimas tikrai daug apie turinynepasako ,matyt knygos renkasi mane, o ne as knygas, retai kada ieskau atsiliepimu ar rekomendaciju.
paauglystej sugrauziau nemazia , tame tarpe ''Vejo nubloksti'' ir visus sekusius tesinius, matyt malonu buvo skaityti , ''Mielas draugas '' Mopasano taip apt viena mylimiausiu knygu, na matyt tokai sentimentali esu biggrin.gif
Atsakyti
Va su "Vėjo nublokštų" ar "Erškėčių paukščių" tęsiniais man sunkiai... schmoll.gif
"Mažmožių dievo" neįveikiau blush2.gif
O skaityti primygtinai bigsmile.gif pasiūliau šitą wub.gif
http://www.suknyga.l...-tikejimas/2565
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 01 17, 14:52)
Va su "Vėjo nublokštų" ar "Erškėčių paukščių" tęsiniais man sunkiai...  schmoll.gif
"Mažmožių dievo" neįveikiau  blush2.gif
O skaityti primygtinai  bigsmile.gif pasiūliau šitą  wub.gif
http://www.suknyga.l...-tikejimas/2565


sakau as ''vejo nublokstus'' ir ''erskeciu paukscius'' labai senai skaiciau, dar mokykloj, nezinau kaip butu dabar smile.gif beje tuo pat metu ir ''Mazasis princas'' man buvo kazkas tokio,
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2013 01 17, 14:07)
na, Irvingas niekada nėra 100 procentu gražus biggrin.gif

aišku biggrin.gif

Ingenai, ir kaip tau Shafak knyga?Mačiau,pardavinėji smile.gif

Perskaičiau Anna Reid "Leningradas" - apie Leningrado blokadą Antrojo pasaulinio karo metu.Baisu,kas dėjosi tada ir džiaugies,kad neteko gyvent ten tuo laiku.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 17, 15:36)
Ingenai, ir kaip tau Shafak knyga?Mačiau,pardavinėji smile.gif



Kažkaip... Ta kita jos knyga man patiko labiau blush2.gif Apie šiuos laikus man skaityti lyg ir patiko (nors iš tikrųjų tai irgi nėra kažkas tokio) . Bet va apie tuos sufijus... Bandžiau skaityt, bet supratau, kad kažkaip nekabina. Nežinau, gal aš kažkuria prasme jau būsiu persisotinus Rytais, o gal šiaip tiesiog nelipo.
Paskui nusprendžiau, kad skyrius apie sufijus tiesiog praleisiu, ką ir padariau blush2.gif Tai faktiškai perskaičiau tik pusė knygos.


O tau pačiai? Mačiau, kažkada rašei atsiliepimą, bet jau nepamenu , ką jame rašei blush2.gif Pamenu tik , kad Doriforei ji labai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 17 sausio 2013 - 15:49
QUOTE(eliss @ 2013 01 17, 17:36)
aišku biggrin.gif
Perskaičiau Anna Reid "Leningradas" - apie Leningrado blokadą  Antrojo pasaulinio karo metu.Baisu,kas dėjosi tada ir džiaugies,kad neteko gyvent ten tuo laiku.


Jau kuris laikas vaikštau ratais ir nežinau ar man ja skaityti g.gif Kvaila, bet mane graso autorė amerikietė, bijau, kad ten nebūtu koks herojiškas trileris pradarytas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Dabar jau isivaziavau su Ana Frank "Dienorastis" - visai patinka, tik reikejo ja prie kokius 8-10 metu skaityti... dabar tokia naivi atrodo. Bet idomi tikrai smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2013 01 17, 23:24)
Dabar jau isivaziavau su Ana Frank "Dienorastis"
Viktoras Franklas labai įdomiai apie konclagerį rašo,bet dabar neatsimenu,kaip vadinasi.Tau patiktų 4u.gif
ar tv niekur nedalyvavai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2013 01 17, 16:48)

O tau pačiai? Mačiau, kažkada rašei atsiliepimą, bet jau nepamenu , ką jame rašei  blush2.gif  Pamenu tik , kad Doriforei ji labai patiko.

tai kaip ir tau,nelabai rolleyes.gif

QUOTE(kiršė @ 2013 01 17, 19:57)
Jau kuris laikas vaikštau ratais ir nežinau ar man ja skaityti  g.gif  Kvaila, bet mane graso autorė amerikietė, bijau, kad ten nebūtu koks herojiškas trileris pradarytas  biggrin.gif

Aš galvoju,kad kaip tik kitos šalies geriau matos situacija,rusai visada slėpė informaciją,nemanau,kad ir dabar kažkas pasikeistų.Pažiūrėkim,kad ir jų filmus, viskas per daug hiperbolizuota.
Nėr jokio trilerio,visa situacija aprašyta,išgyvenusių žmonių pasakojimai.Norėjau aną dieną kažką nesuvalgyto išmest,bet prisiminus jų badą,susilaikiau rolleyes.gif
Atsakyti
Skaitau Gerritsen "Šėlas". Suprantu, kad baisiausia vieta gyventi man būtų Amerikos miestelis. Daug skaičiau knygų ir apie skandinavus, prancūzus ir kt. bet visada užsiraunu ant tokių, kad būtent JAV maži miesteliai man atrodo nesvetingiausi, netolerantiškiausi ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2013 01 18, 10:55)
Skaitau Gerritsen "Šėlas". Suprantu, kad baisiausia vieta gyventi man būtų Amerikos miestelis. Daug skaičiau knygų ir apie skandinavus, prancūzus ir kt. bet visada užsiraunu ant tokių, kad būtent JAV maži miesteliai man atrodo nesvetingiausi, netolerantiškiausi ir pan...


o lietuviški maži miesteliai nėra tokie patys?
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2013 01 18, 10:10)
o lietuviški maži miesteliai nėra tokie patys?

mano manymu toli gražu. Sovietmetis iš mūsų išmušė iniciatyvą, todėl bobelės gali pletkinti, vaikai gali akmenimis apmėtyti, bet niekas neina daužyt namo langų ir mušt moteriškės jei ją kas pavadina ragana. Nekalbu apie šiaip nusikaltimus, labiau apie tokius bendruomeniškus. Dar negirdėjau, kad Lietuvos kaime kas nors nuspręstu išvaryti naują gyventoją, matyt ne taip lengva kai NT ne taip lengvai keičiamas smile.gif. O va ten, tokie iniciatyviniai kuklusklanai dėl visko.
Atsakyti