Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mane užknisa smulkmenos
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Paplepėjimai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
imdigo
QUOTE(irma-firma @ 2013 01 05, 03:08)
Nervina tokios kaip mititėja doh.gif  Kiek skaičiau jos žinučių, visur tik prisikabinėjimai prie kitų. Nu bobela insisiautėjo jau šitam forume lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ir ką galima daryt su tokiais žmonėmis g.gif  Stengiuosi visada jos postus aplenkt ir neskaityt, bet šį kart jau nesusilaikiau, paskaičiau ir susinervinau verysad.gif
Ar ji apskritai gyvenime turi bent vieną draugę, aš neįsivaizduoju kaip su tokiu žmogum galima būtų bendraut. Apsaugok dieve, kad savo gyvenimo kely nesutikčiau tokių piktų, niurzgenčių ir priekabių žmonių 4u.gif
*

Tiesiai i desimtuka :-)))))) tik nesinervink nera ko,manau kiekvieno zmogus susidaro nuomone apie tokius zmones :-) man juokinga nes puikiai suprantu kad toks zmogus gyvenime dazniausiai nera laimingas.
due drops
QUOTE(irma-firma @ 2013 01 05, 02:08)
Nervina tokios kaip mititėja doh.gif  Kiek skaičiau jos žinučių, visur tik prisikabinėjimai prie kitų. Nu bobela insisiautėjo jau šitam forume lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ir ką galima daryt su tokiais žmonėmis g.gif  Stengiuosi visada jos postus aplenkt ir neskaityt, bet šį kart jau nesusilaikiau, paskaičiau ir susinervinau verysad.gif
Ar ji apskritai gyvenime turi bent vieną draugę, aš neįsivaizduoju kaip su tokiu žmogum galima būtų bendraut. Apsaugok dieve, kad savo gyvenimo kely nesutikčiau tokių piktų, niurzgenčių ir priekabių žmonių 4u.gif
*

O va jus man visai neisimintina pilka mase biggrin.gif .Mititejos galima nemegti,bet forume ji zinoma del tvirtos nuomones.Daznai su ja nesutiinku,bet gerbiu.O jus...Nepykit na,bet tie asta-dantu pasta ar irma-firma,taip provincialu...
imdigo
QUOTE(due drops @ 2013 01 05, 16:33)
O va jus man visai neisimintina pilka mase biggrin.gif .Mititejos galima nemegti,bet forume ji zinoma del tvirtos nuomones.Daznai su ja nesutiinku,bet gerbiu.O jus...Nepykit na,bet tie asta-dantu pasta ar irma-firma,taip provincialu...
*

Na kokia pagarba buti zinomai ``super mamos `` forume biggrin.gif ir dar gerbti kazka del kazko biggrin.gif merginos cia tik forumas,iseikit is namu i realu gyvenima,ir ten gerbkit vieni kitus,bendraukite...tokia nuomone susidaro kad kai kurios sitam forume gyvena smile.gif
Manau puiku kai zmogus toks bet kad ta jos tvirta nuomone pastoviai negatyvi ir kiek pastebejau jei nesutinki su jos nuomone tada jau prasideda jos fantazijos vaisiai ...jei tai vadinasi tvirta nuomone,tai tad nezinau ka cia ir pasakyti biggrin.gif

Uzknisa ,kad greitai temsta verysad.gif
mititėja
*
Ojoj, kaip čia tokią žinutę apie save praleidau...
Jeigu jūs save laikot boba ar bobela, malonėkit, nekabinti savo bobiškumo kitiems.

Labai susikrimtau, kad suteikiau jums tiek skausmo ir jus (nesusilaikiusią) taip stipriai sunervinau. Pavydžiu jums jūsų nuostabaus saulėto gyvenimo, kurį taip apkartino mano žinutės.
Einu, nusibausiu.
O jums patariu - pasinaudokit funkcija "ignoruoti dalyvį", nereikės taip sveikatos gadinti. Oi, tiesa, dar yra geras būdas - neskaityti forumo iš viso, bendrauti su tais pulkais draugių, kurie prie jūsų durų būriuojasi.
Nepykit, einu pasiskaityti jūsų profilio - man tikrai įdomu, kuo gyvena toks jautrus, blogio nepaliestas žmogus.

QUOTE(imdigo @ 2013 01 05, 15:53)
tai tad  nezinau ka cia ir pasakyti  biggrin.gif 
*
Yra geras patarimas - kai nežinai, ką pasakyt, geriausia patylėt. rolleyes.gif
Tebeniežti? ax.gif
tavopaslaptis
QUOTE(imdigo @ 2013 01 05, 15:25)
Tiesiai i desimtuka :-)))))) tik nesinervink nera ko,manau kiekvieno zmogus susidaro nuomone apie tokius zmones  :-) man juokinga nes puikiai suprantu kad toks zmogus gyvenime dazniausiai nera laimingas.
*

Taip, jūs visu 100 procentų esate teisi 4u.gif
mititėja
QUOTE(irma-firma @ 2013 01 05, 16:55)
Taip, jūs visu 100 procentų esate teisi 4u.gif
*
Taip, kadangi jūs esat "pateptoji", ir žinot, ką reiškia būti laimingai, ir dar mokat nustatyti, kas laimingas, kas ne, tai jūsų patvirtinimas yra praktiškai kaip "amen". biggrin.gif
Intemora
na ir kur cia tvirta nuomone,cia kabinejimasisi prie visko ir prie visu,visada viskas negerai,nepriimama jokia kita nuomone,visi blogi ir durni,jei kas ka paraso,ji is karto viska isdeda i suns dienas,tvirta nuomone yra gerai,bet reikia saika gal tureti.na ,turbut tuoj gausiu atsakyma is jos didenybes,ka jau padarysi ,iskententesiu kaip nors.nezinau ,mano nuomone tai paprasciausias chamiskumas.
mititėja
QUOTE(irma-firma @ 2012 12 17, 01:44)
0 dabar atsakysiu į temą mane užknisa tokios kaip alba, iš savęs vaizduoja nežinia ką ax.gif 
*
Nervina tokios kaip mititėja doh.gif  Kiek skaičiau jos žinučių, visur tik prisikabinėjimai prie kitų. Nu bobela insisiautėjo jau šitam forume lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*
Štai ką radau. Manau, kad problema ne alba ar mititėja, problema - pati irma-firma, kurią užknisa tokios, kurios su jos nuomone nesutinka. Paskaičiau profilį ir supratau, kad labai šiuo momentu nelaimingas žmogus. Tik nesupratau, kodėl bando nelaimingumą kitiems pripaišyti. unsure.gif
irma-firma, tikrai patariu, ignoruokit mane, patausokit nervus.

QUOTE(perkunkieme @ 2013 01 05, 17:07)
is jos didenybes
*
aciuks.gif

Šiaip tai tema ne apie mane. lotuliukas.gif
imdigo
merginos nekreipkit demesio,na gi ji tiek universitetu baigus specialiu, jai skirtu biggrin.gif skaitines visu kazkada parasytas zinutes,profilius ir juos aprasys ar pacituos ir ji mano kad cia labai protinga. Normalus zmogus nekreips i tai demesio O tai kad buvo mineta kad ji turi tvirta nuomone tai-nuomone su savo fantazijomis manau yra kvailumo pozymis. smile.gif
mititėja
QUOTE(imdigo @ 2013 01 05, 17:37)
merginos nekreipkit demesio,na gi ji tiek universitetu baigus specialiu, jai skirtu biggrin.gif
*
Nagi tikrai, merginos, nekreipkit dėmesio, tikrai nekreipkit.
Ypač tos, kurios parašyme "beraštis" įžvelgia kažkokius universitetus ir kitokias fantazijas.
Nekreipkit dėmesio, ir nesiskaudinkit taip dėl tos beraštystės. Geriau gramatiką vietoj to pasikartokit. Arba pabandykit pagerinti savo gyvenimą, kad nereikėtų virkauti ir kitiems "nelaimingų" etikečių klijuoti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Visoms po balioną, kam trūksta - pridėsiu.
Subjektyvi
Kai suaugę žmonės viešai kramto nagus. Lai kramto privačioje erdvėje, kur niekas nemato, bet kai kramto viešai, net gi šalia tavęs, per pakankamai nedidelį atstumą. Pvz. viešąjame transporte g.gif ir pan. vietose.

Apie viešus snarglių valgytojus tai gal jau neberašysiu. Skanaus...
F
o ką, privačiai jau galima ?
Subjektyvi
Žinoma, kad galima elgtis taip kaip nori, čia jau asmeninis reikalas. Ar ten kokius kiaušius pasikasyti, ar dar kaip nors neetiškai ir nelabai kaip elgtis, ko tik žmogus nedaro. Bet viešose vietose manyčiau derėtų susilaikyti nuo tokių trikdančių aplinkinius ir ganėtinai specifinių veiklų g.gif
Patraukli ir Savarankiska
Jei aš esu mėgėja pataupyti vienkartines nosinaites ? Panaudoju kartą ir kišu atgal į pakelį kai niekas nemato ? blush2.gif
Papildyta:
Nervina dažnas indų plovimas , išplauni , nespėji normaliai pamiršti plovimo , vėl kriauklė pilna nešvarių indų . Jei dar indų ploviklis baigėsi ar guminių pirštinių nėra... Tada tenka plauti indus ir svajoti apie indaplovę .
Miglovara
Logiškai pamąsčiu g.gif ar dažnas valgymas neerzina?
O nosinaites vienkartines- panaudotas, reikėtų pabandyti išlyginti. Bus kaip naujos.
Maja Di
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 01 05, 21:02)
Kai suaugę žmonės viešai kramto nagus. Lai kramto privačioje erdvėje, kur niekas nemato, bet kai kramto viešai, net gi šalia tavęs, per pakankamai nedidelį atstumą. Pvz. viešąjame transporte g.gif ir pan. vietose.

*

Net nupurtė. Šito aš irgi negaliu pakęst...

QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2013 01 05, 22:37)
Nervina dažnas indų plovimas , išplauni , nespėji normaliai pamiršti plovimo , vėl kriauklė pilna nešvarių indų . Jei dar indų ploviklis baigėsi ar guminių pirštinių nėra... Tada tenka plauti indus ir svajoti apie indaplovę .
*

Kaip suprantu viena gyvenat, iš kur atsiranda pilna kriauklė indų? Aš turiu indaplovę, bet įjungiu kokį kartą per mėnesį, profilaktiškai, kad neužkalkėtų lotuliukas.gif arba po svečių . Gal čia aš viena tokia keistuolė, bet man kol sudedi, kol ištrauki, jau greičiau suplaut ax.gif. Dar MB būtent to šaukšto užsimano, kuris indaplovėn įdėtas ax.gif ... Ir pirštinių nenaudoju indus plaudama ax.gif .

QUOTE(Miglovara @ 2013 01 05, 23:53)
Logiškai pamąsčiu g.gif ar dažnas valgymas neerzina?
O nosinaites vienkartines- panaudotas, reikėtų pabandyti išlyginti. Bus kaip naujos.
*

Mano draugelė tokią kolegę senmergę turėjo. Tai ana atėjus į svečius pamatė pakelį prezervatyvų ir paklausė ką ji su jais daro kai panaudoja. Tai draugė atsakė, kad panaudojus išplauna ir padžiauna ant radiatoriaus, o paskui vėl naudoja. Ana patikėjo bigsmile.gif .
Ilgaplaukė
QUOTE(due drops @ 2013 01 05, 14:33)
*

O mane tos pilkosios mases ir uzknisa,nes jeigu tik priestarauji ju nuomonei ar issakai savo,tai ir ...prasideda wink.gif
Florestina
QUOTE(Maja Di @ 2013 01 05, 23:09)
Mano draugelė tokią kolegę senmergę turėjo. Tai ana atėjus į svečius pamatė pakelį prezervatyvų ir paklausė ką ji su jais daro kai panaudoja. Tai draugė atsakė, kad panaudojus išplauna ir padžiauna ant radiatoriaus, o paskui vėl naudoja. Ana patikėjo bigsmile.gif .
*

Gerą bajeriuką prisiminiau apie šitą reikalą, mūsų mokykloj per lytinį švietimą paklausė:
- vaikai, ką jūs manot reikia daryt su panaudotu prezervatyvu (o tie vaikai jau dvyliktokai).
Vienas toks bajeristas pas mus buvo, sako:
- kaip tai ką, atsidaryt langą ir išmest, kad tėvai nežinotų, kuo jų vaikai naktim užsiema. lotuliukas.gif
imdigo
Uzkniso kai vaikui keiti jau trecia gimimo liudijima! kiek galima nesuprasti kad vaikas turi dvi pavardes ir viena varda kartojant tai trecia karta gun_bandana.gif mad.gif
Pegoti
QUOTE(*matrioshka* @ 2013 01 03, 17:17)
Čia panašu į kaunietišką akcentą biggrin.gif Vylnius, būlvės, klynikos ir pan. biggrin.gif
*

nu kazi. as vilniete, bet esu gyvenus ir Kaune kelis metus. cia vilnieciu tarimas, kaunieciai taisyklingiau kalba.

prisiminiau viena slyksciausiu dalyku, kuris mane juodai nervina - viesas atsikrenkstimas ir spjovimas.. o apie vienos snerves prispaudima ir snypstima ant zemes as net nezinau, ka ir pasakyt blink.gif
_
QUOTE(due drops @ 2013 01 05, 14:33)
*

drinks_cheers.gif
QUOTE(mititėja @ 2013 01 05, 16:23)
Manau, kad problema ne alba ar mititėja, problema - pati irma-firma, kurią užknisa tokios, kurios su jos nuomone nesutinka. Paskaičiau profilį ir supratau, kad labai šiuo momentu nelaimingas žmogus. Tik nesupratau, kodėl bando nelaimingumą kitiems pripaišyti.  unsure.gif
irma-firma, tikrai patariu, ignoruokit mane, patausokit nervus.
*

biggrin.gif drinks_cheers.gif
Ne jūs viena mokate skaityti kitų profilius - ponia firma taip pat biggrin.gif tai minėjo ankstesniuose postuose, gaila - moderatorė ištrynė mano pasisakymą, nes aš irgi moku pačekinti profilius tokių personų hihihi.gif
Pasikartosiu - kai žmogus sėdi skolų/paskolų, padejavimų ir paguodų kaip aplink viskas blogai, visi blogi ir gerai niekada nebus skyreliuose, tai iš jo ir sklinda atitinkamos nuotaikos ir komentarai irnesakyk.gif

O smulkmenų užknisimo tema pasisakant - jau kurį laiką vis po minutę (ir daugiau) pradeda diena ilgėti (čia tam, ką užkniso dienos trumpumas 4u.gif ) thumbup.gif
Alexandra.R.
QUOTE(_alba @ 2013 01 06, 19:45)
Pasikartosiu - kai žmogus sėdi skolų/paskolų, padejavimų ir paguodų kaip aplink viskas blogai, visi blogi ir gerai niekada nebus skyreliuose, tai iš jo ir sklinda atitinkamos nuotaikos ir komentarai irnesakyk.gif 
*

normalus tie skyreliai, net sakyciau siek tiek optimistiski biggrin.gif . Va jus nueikit i skyreli "nuo 7 metu ir vyresni" ir paskaitykit tema "rusakalbems". Va ten tai renkasi nelaimingiausios ir labiausiai pasaulyje nuskriaustos moterys lotuliukas.gif ir, kas keisciausia, jos visos gyvena Lietuvoje unsure.gif
_
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 01 03, 15:45)
Prisiminiau, kas dar mane užknisa. Jei prekybcentry pamatau ką nors grabaliojant batonus plikom rankom, paspaudžia vieną, kitą  doh.gif Perdėlioja plikom rankom bulkutes, kol išsirenka. Atrodo duočiau tokiam į makufelį, kad nuskristų
*

kartą apsipirkinėjant tokia viena maigytoja Maximoje maigė ir maigė batonus biggrin.gif atsidarė kepyklos durys, išlenda vyrukas baltu chalatu (kepėjas, konditeris tikriausiai) ir taip garsiai tai maigytojai kai užriko - čia ne pim*** nepasistos, ko grabaliojat per visus doh.gif hihihi.gif

Papildyta:
QUOTE(*matrioshka* @ 2013 01 03, 17:17)
Čia panašu į kaunietišką akcentą biggrin.gif Vylnius, būlvės, klynikos ir pan. biggrin.gif
*

ne kaunietišką, o kėdainietišką mirksiukas.gif arba gal greičiau - neišprusėlišką biggrin.gif
mititėja
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 01 06, 20:54)
normalus tie skyreliai, net sakyciau siek tiek optimistiski  biggrin.gif  . Va jus nueikit i skyreli "nuo 7 metu ir vyresni" ir paskaitykit tema "rusakalbems". Va ten tai renkasi nelaimingiausios ir labiausiai pasaulyje nuskriaustos moterys  lotuliukas.gif ir, kas keisciausia, jos visos gyvena Lietuvoje  unsure.gif
*
Nueisiu, kai nuotaika atitinkama bus, būtinai nueisiu. lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Bet tai sorry, žmogus, užsiregistravęs į forumą norėdamas rasti patarimų sunkią minutę (kaip suprantu, patariančių draugų nevajė, kiek atsirado), ramiu veidu aiškina, kad kažkas kitas yra nelaimingas? blink.gif
Suprantu, kai kokia optimistė nepataisoma, niekur vargo neįžvelgianti, visiems temose nuotaiką pakelianti, pastabą padaro. Bet kai depresijos ar bedarbystės skyrelyje mirkstančios pradeda kitiems nelaimėlių etiketes lipinti, tikrai užknisa.
Tarp kitko, taupančių skyrelį ir aš paskaitau, ir ten dalyvaujančių dėka pasikeičiau iš pradžių mobilių numerių planus, vėliau ir operatorių (ačiū narėms, apie tai kalbėjusioms, iki šiol dėkinga, nes pajaučiau sutaupiusi), bet tai viena yra smagiai taupyti, kita - virkautis ir kaltinti, kad visi nervina. doh.gif

Sorry, OT eilinis gavosi, bet užknisa. O paskaičius profilį kitą sykį ir "gazą nuimu", tiesiog gaila žmogaus pasidaro. Bet tai tokios, kurių pagailima, kažkaip nesigėdina savo blogos nuotaikos dėl gyvenimo "nugiežinėti".
Cabernet Sauvignon
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 01 04, 21:38)
Gal priklauso nuo to, kokią naršyklę naudojat? g.gif Aš naudoju google chrome , pastebėjau kad mane visada numeta į paskutinį skaitytą puslapį.
*

ir aš naujodu chrome smile.gif su nei viena kita tema taip nėra, tik su šita smile.gif

QUOTE(Alchemist @ 2013 01 04, 23:46)
Manau, tai dėl to, kad moderatorė pratrynė keletą postų.
*

taip pradėjo darytis jau iki tol, kol pratrynė postus, nemanau, kad čia bėda.. g.gif

QUOTE(_alba @ 2013 01 06, 20:04)
kartą apsipirkinėjant tokia viena maigytoja Maximoje maigė ir maigė batonus  biggrin.gif atsidarė kepyklos durys, išlenda vyrukas baltu chalatu (kepėjas, konditeris tikriausiai) ir taip garsiai tai maigytojai kai užriko - čia ne pim*** nepasistos, ko grabaliojat per visus  doh.gif  hihihi.gif
*

lotuliukas.gif geras
----
Labai nervina, kai ką nors tiksliai žinai, parašai forume ne tam, kad parodytum, kad kiti durni, o kad patartum kaip elgtis tam tikroje situacijoje (tarkim tam tikros ligos atveju), ir gauni atgal: "nu aš tai manau, kad kaip tik ne taip... ir bla bla.. Viena yra žinoti, kita yra manyti.
Jau nekalbu apie tokias visažines, kurios kažkokius paistalus pateikia kaip gryniausią, moksliniais tyrimais patvirtintą informaciją doh.gif
Negaliu skaityt kaip forumietės pačios gydosi, viena parekomenduoja, nes jai padėjo, kita jau ir gydosi žiūrėk doh.gif Gerai jei koks homeopatinis vaistas, nieko nesakau, bet tai lengva ranka siūlomi hormininiai preparatai, antibiotikai ir t.t. unsure.gif Kvailumui nėra ribų smile.gif
Intemora
KOL neturejau indaploves,man ji atrode nereikalinga,isimt ,sudet,maniau,kad greiciau issiplausiu,bet vyras eme ir padovanojo siemet,esu patenkinta labai,plaunu ir plaunu,bent pora kartu per diena jungiu,,man yra skirtumas kur ismest likucius ir sudet ir kur stovi ir plauni plauni,leidi leidi ta vandeni,ir vis tiek gerai neisplauni,kai saviems tai gerai,bet jei kas ateina,tai ir ziuriu,o gal blogai isploviau ar ka,visai kitas reikalas,taures blizga,ant keptuviu puodu jokiu riebalu,viskas blizga,sausa,viskas savose vietose,jei ten kam kokios sakutes prireikia,tai paima ir isplauna,as nebeplaunu nieko,liuks,net vyras geresnis atrodo,ir vaikai su savo amzinais valgymais taip neerzina,net rekt maziau pradejau,va sedziu svariu indu apsuptyje...lepota...
O erzina mane kai zmones rengiasi ne pagal amziu ar figura,pvz vakar maciau suaugusi moteris apsirengusi tokia ryskiai rozine striuke su melynom rozytem ,arba storule kokia isipraudusi i miniaka,o labiausiai tai tos tympos ar kaip jos vadinamos( pries jas nieko neturiu jei ant ju bent kas nors uzmauta zemiau uzpakalio),bet kai su tom pedkelnem vaiksto ir su trumpom striukytem,tai nors imk ir pasakyk,vos laikausi....
Miglovara
QUOTE(perkunkieme @ 2013 01 07, 10:11)
nors imk ir pasakyk,vos laikausi....
*

Aš nutyliu hihihi.gif kai pamatau moterį su oranžiniu, nuo pudros veidu. Bet jau taip sunkiai doh.gif Tolerantiška, taip sakant.
Ir dar mane šiandien nervina kad pirmadienis, sėdžiu SM ir tingiu dirbt blush2.gif
Terezza
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 01 05, 19:02)

*

Vienai tokiai su pasičepsėjimu graužiančiai nagus dildę po nosim pakišau lotuliukas.gif Neėmė, tik rankas į kišenes susikišo.
Man vis klausimas kyla - ar tokie žmonės ir kojų nagus tuo pačiu būdu dailina?
Mosso
QUOTE(_alba @ 2013 01 06, 21:04)
kartą apsipirkinėjant tokia viena maigytoja Maximoje maigė ir maigė batonus  biggrin.gif atsidarė kepyklos durys, išlenda vyrukas baltu chalatu (kepėjas, konditeris tikriausiai) ir taip garsiai tai maigytojai kai užriko - čia ne pim*** nepasistos, ko grabaliojat per visus  doh.gif  hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar taip negirdejau
marytexxx
ne tai užknisa,bet žiauriai nusimyniau,buvau mokykloje,laukiau pertraukos prie muzikos kabineto,o ten vaikai dainavo radžio dainą,tą,kur visa diena dirbęs-ubagas esi,taip kažko liūdna pasidarė
*matrioshka*
QUOTE(_alba @ 2013 01 06, 21:04)
ne kaunietišką, o kėdainietišką  mirksiukas.gif  arba gal greičiau - neišprusėlišką  biggrin.gif
*

O aš negaliu pakęst va tokių pamaivų, kurios kas antrą žmogų neišprusėliu ar dar kokiu durneliu vadina. Jei žmogus šneka su akcentu, tai jis jau debilas? Paklausyčiau jau aš tamstos, ar visus kirčius, balsius ir kitus garsus taisyklingai tariat.
Miglovara
QUOTE(marytexxx @ 2013 01 07, 12:40)
ne tai užknisa,bet  žiauriai nusimyniau,buvau mokykloje,laukiau pertraukos prie muzikos kabineto,o ten vaikai dainavo radžio dainą,tą,kur visa diena dirbęs-ubagas esi,taip kažko liūdna pasidarė
*

Koją? Užjaučiu 4u.gif
_
QUOTE(*matrioshka* @ 2013 01 07, 13:14)
O aš negaliu pakęst va tokių pamaivų, kurios kas antrą žmogų neišprusėliu ar dar kokiu durneliu vadina. Jei žmogus šneka su akcentu, tai jis jau debilas? Paklausyčiau jau aš tamstos, ar visus kirčius, balsius ir kitus garsus taisyklingai tariat.
*

Aš tikrai kalbu taisyklingai, normiškai, kiek tai man išeina tongue.gif mirksiukas.gif ir kiek norisi pagal aplinkybes ir situaciją nepasiunčiant va tokių "norinčių tamstos paklausyti" biggrin.gif
O ateičiai - Kėdainių krašte (link Panevėžio) (ne Kaune) šitaip kalbama: Vyktoras, cyrkas, typo, byznis, būvom, pyrmas ir t.t. T.y. tariant pailginamas trumpasis balsis. Blogai, jei mano pastabą, nepainioti kuriai gyvenamajai sričiai toks dialektas tinkamesnis, priėmėte kaip įžeidimą ar debilizmo(?) formą g.gif 4u.gif
Kodėl KAS ANTRĄ ŽMOGŲ (jei ne paslaptis, kaip tą vidurkį išvedėte? g.gif )
Kai asmuo kalba su akcentu (tarmiškai, ne gimtąja kalba mėgina kažką pasakyti ir pan.) asmeniškai man nėra nei juokinga, nei pašaipu, nei dar kažkaip kitaip, anaiptol-pagirtina. Bet kai žmogus kalba (ir rašo), nesusitvarkydamas su elementariais žodžiais, panašu, kad šlubuoja pas jį tikrai daugiau nei tik tarimas ar akcento turėjimas mirksiukas.gif
Pokšt
QUOTE(*matrioshka* @ 2013 01 07, 13:14)
*

prie ko čia akcentas? Jei žmogus rašo mašyna, madyngas ar dar kitaip išdarko žodį, tai kokie čia akcentai? Neišprusėliškumas ir tiek, nes nežino kaip tas žodis rašosi, o tarti kiekvienas gali kaip nori. Rašybai yra nustatytos taisyklės, yra gramatika, kurios kiekvienas turi teisę išmokti. Tik ne kiekvienas tomis jiems duotomis teisėmis sugeba pasinaudoti. Viską reikia vadinti tikraisiais vardais. Mano tokia nuomonė smile.gif
_
QUOTE(Pokšt @ 2013 01 07, 13:48)
prie ko čia akcentas? Jei žmogus rašo mašyna, madyngas ar dar kitaip išdarko žodį, tai kokie čia akcentai? Neišprusėliškumas ir tiek, nes nežino kaip tas žodis rašosi, o tarti kiekvienas gali kaip nori. Rašybai yra nustatytos taisyklės, yra gramatika, kurios kiekvienas turi teisę išmokti. Tik ne kiekvienas tomis jiems duotomis teisėmis sugeba pasinaudoti. Viską reikia vadinti tikraisiais vardais. Mano tokia nuomonė smile.gif
*

drinks_cheers.gif
na va, ir jūs pamaiva biggrin.gif 4u.gif

Kartais forume neretai net neina sakinio perskaityti, kai parašyta pvz.: sendien usukau y parde siobeito nu ten pieno bulkos dar cyzu pajemiau vyrui. prisimineu kat us mokescius nesumokejau tai turejau gryzti doh.gif
Dar baisu, kai šitaip (ir panašiai) temose, kone tikromis damomis (bent SM'e) save laikančios moteros taip rašo, apie skyrybos ženklus net nekalbu... unsure.gif ir kai po 5 ar 10 karto vis tą patį ir vis klaidingą žodį jai kas pataiso - tai puola akis draskyti ir paaiškina, kad čia ne liet. kalbos pamokėlė lotuliukas.gif

mititėja
QUOTE(Pokšt @ 2013 01 07, 14:48)
*
drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(_alba @ 2013 01 07, 15:02)
Kartais forume neretai net neina sakinio perskaityti, kai parašyta pvz.: sendien usukau y parde siobeito nu ten pieno bulkos dar cyzu pajemiau vyrui. prisimineu kat us mokescius nesumokejau tai turejau gryzti  doh.gif
Dar baisu, kai šitaip (ir panašiai) temose, kone tikromis damomis (bent SM'e) save laikančios moteros taip rašo, apie skyrybos ženklus net nekalbu... unsure.gif ir kai po 5 ar 10 karto vis tą patį ir vis klaidingą žodį jai kas pataiso - tai puola akis draskyti ir paaiškina, kad čia ne liet. kalbos pamokėlė  lotuliukas.gif
*
Taip, o finale pasidarai tikras siaubūnas, nes kokia jautruolė "neiškentė ir susinervino". doh.gif

QUOTE(Miglovara @ 2013 01 07, 14:14)
Koją? Užjaučiu 4u.gif
*
thumbup.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif Man irgi (ne pirmą ir ne paskutinį kartą) užkliuvo, bet patylėjau, nes vėl likčiau kalta dėl visų pasaulio bėdų. lotuliukas.gif
Patraukli ir Savarankiska
Nervina, kai dar nieko šiandien nedirbus jaučiuosi kaip po sunkaus fizinio darbo .
grange
oi dėl gramatinių klaidų, tai sutinku, kliūna ir man už akių... nesakau, ir pati darau kartais, ypač kur kokie kableliai, nebežinau jau, o ir raidės susimakaluoja, bet nespecialiai, iš greito rašymo... blush2.gif

ypač kliūna tokie žodžiai kaip: šendien, ce, specelei (tikrai kur nežino - iai ar e rašosi...) nu bet jau ir iš pažiūrėos matos, kad kažkas ni to su žodžiu.. kas ten dar
lioness.
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2013 01 09, 14:11)
Nervina, kai dar nieko šiandien nedirbus jaučiuosi kaip po sunkaus fizinio darbo .
*

Nervina namų ruoša, ypač neplauti indai. doh.gif Pirštą sunku ir tingiu pajudinti. verysad.gif
p@uksTelis
Nežinau, kurioj temoj parašyti, tai parašysiu čia. Nervina isterikės motinos, akivaizdžiai turinčios problemų, klykiančios ant savo vaikų stupid.gif Šiandien ėjom su vaikais į biblioteką, vyras su vaikais įėjo į vidų, o aš su šunim laukiau lauke prie įėjimo. Pamačiau ateinančią moterį su dviem maždaug 5 ir 3 metų vaikais, iš tolo ją stebėjau ir mačiau, kaip ji visa gerkle ant jų rėkė, tie vaikai man pasirodė traumuoti morališkai, na nežinau kas, išoriškai su jais lyg viskas tvarkoj, bet va veideliai tikrai nebuvo laimingų vaikučių. Kai ji jau priartėjo arčiau, galvojau sakyt jai ką ar nesakyt, gal pagrasint socialines tarnybas iškviest, bet nutylėjau. Gaila vaikučių pasidarė..
imdigo
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 01 09, 22:08)
Nežinau, kurioj temoj parašyti, tai parašysiu čia. Nervina isterikės motinos, akivaizdžiai turinčios problemų, klykiančios ant savo vaikų stupid.gif Šiandien ėjom su vaikais į biblioteką, vyras su vaikais įėjo į vidų, o aš su šunim laukiau lauke prie įėjimo. Pamačiau ateinančią moterį su dviem maždaug 5 ir 3 metų vaikais, iš tolo ją stebėjau ir mačiau, kaip ji visa gerkle ant jų rėkė, tie vaikai man pasirodė traumuoti morališkai, na nežinau kas, išoriškai su jais lyg viskas tvarkoj, bet va veideliai tikrai nebuvo laimingų vaikučių.  Kai ji jau priartėjo arčiau, galvojau sakyt jai ką ar nesakyt, gal pagrasint socialines tarnybas iškviest, bet nutylėjau. Gaila vaikučių pasidarė..
*

mane ne tiek kiek nervina,bet man labai gaila tokiu vaikuciu, tokiai isterikei buciau ka nors pasakius g.gif
p@uksTelis
QUOTE(imdigo @ 2013 01 09, 20:22)
mane ne tiek kiek nervina,bet man labai gaila tokiu vaikuciu, tokiai isterikei buciau ka nors pasakius g.gif
*

Neįšdrįsau. Matėsi, kad ji neadekvati, nuo tokios yra rizika ir į galvą gauti. O ji jei nesidrovi rėkti ant vaikų viešoj vietoj, tai įsivaizduoju, kas darosi pas ją namie unsure.gif
*liūtė*
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 01 09, 21:32)
Neįšdrįsau. Matėsi, kad ji neadekvati, nuo tokios yra rizika ir į galvą gauti. O ji jei nesidrovi rėkti ant vaikų viešoj vietoj, tai įsivaizduoju, kas darosi pas ją namie unsure.gif
*

O kodel iskart neadekvati, gal uztaiket ant akimirkos,kai moteriai truko viskas ir ji issiliejo ant vaiku? negalima,negrazu..bet nezinia,kas jos gyvenime dedasi. Nebutinai tai nuolatine isterike, visiems buna sunkiu dienu.
p@uksTelis
QUOTE(*liūtė* @ 2013 01 09, 20:40)
O kodel iskart neadekvati, gal uztaiket ant akimirkos,kai moteriai truko viskas ir ji issiliejo ant vaiku? negalima,negrazu..bet nezinia,kas jos gyvenime dedasi. Nebutinai tai nuolatine isterike, visiems buna sunkiu dienu.
*

Adekvatus žmogus, nesvarbu kas dedasi jo gyvenime, niekados neleis sau taip elgtis, ypač viešoj vietoj. Du skirtingi dalykai, kai mama tik griežčiau pasako, sudrausmina, o kai rėkia kiek gerklė išneša, tai tikrai nenormalu. Dar prisiminiau atvejį, prieš kokį 10 metų dirbau maximoj, ateina jauna moteris su mergyte, pamenu pirko puodelį ir dar kažką, matėsi kad motina tiesiog nekenčia tos mergytės, grubiai su ja kalbėjo, stumdė, na ir savo nelaimei mergytė netyčia sudaužė tą puodelį, tai motinos žodžiai buvo tokie- kurva tu blet, užmušiu , na bet visiems būna sunkių dienų, ar ne?
*liūtė*
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 01 09, 21:56)
Adekvatus žmogus, nesvarbu kas dedasi jo gyvenime, niekados neleis sau taip elgtis, ypač viešoj vietoj. Du skirtingi dalykai, kai mama tik griežčiau pasako, sudrausmina, o kai rėkia kiek gerklė išneša, tai tikrai nenormalu. Dar prisiminiau atvejį, prieš kokį 10 metų dirbau maximoj, ateina jauna moteris su mergyte, pamenu pirko puodelį ir dar kažką, matėsi kad motina tiesiog nekenčia tos mergytės, grubiai su ja kalbėjo, stumdė, na ir savo nelaimei mergytė netyčia sudaužė tą puodelį, tai motinos žodžiai buvo tokie- kurva tu blet, užmušiu , na bet visiems būna sunkių dienų, ar ne?
*

Viena yra rekti,pratrukti,,na gal ja vyras mete,vaikai neklauso,,tiesiog neatlaike to..ir kita yra kolioti savo vaikus. 4u.gif
p@uksTelis
QUOTE(*liūtė* @ 2013 01 09, 20:57)
Viena yra rekti,pratrukti,,na gal ja vyras mete,vaikai neklauso,,tiesiog neatlaike to..ir kita yra kolioti savo vaikus. 4u.gif
*

Na nežinau, duokdie, kad jūs būtumėt teisi. O aš gerai ir nesupratau, net nesigilinau, ką ji jiem rėkė, nes gyvenam ne Lietuvoj, sunku buvo suprast, greitakalbe bėrė žodžius. Jai pasisekė, kad daugiau niekas nematė, ypač socialai, nes tikrai būtų turėjusi problemų.

Papildyta:
Mano gyvenime irgi buvo visko, ir vyras buvo prisidirbęs, reikėjo sukti galvą kaip pragyventi, bet niekada niekada neleidau sau išsilieti ant vaikų, atvirkščiai- aš juos dievinu. Na bet kiekvienam savo. O tokioms isterikėms reikia pas psichologą kreiptis.
*liūtė*
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 01 09, 22:05)

Mano gyvenime irgi buvo visko, ir vyras buvo prisidirbęs, reikėjo sukti galvą kaip pragyventi, bet niekada niekada neleidau sau išsilieti ant vaikų, atvirkščiai- aš juos dievinu. Na bet kiekvienam savo.  O tokioms isterikėms reikia pas psichologą kreiptis.
*

Cia tik prielaida,kad gal buvo kitaip..LT tai nieko ir socialiniai nepadarytu nieko. kad tvardytis reikia nesigincyju. Dabar galvoju apie save, buna visko, nori nenori issilieji ant to kas cia. nestaugi, bet itakoja nuotaika bendravima,kitaip but net negali.
imdigo
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 01 09, 22:32)
*

biggrin.gif jauciu numirciau is gedos jei tektu su kokia moteriske gatveje susimusti,bet deja jei uzsimotu tai jau tikrai kad gautu atgal blush2.gif

QUOTE(*liūtė* @ 2013 01 09, 22:40)
*

pas mane panasiu minciu taip pat kilo,o gal tie vaikuciai ta diena labai ``prisidirbo`` ko ir mama supyko..kartais jie prisidirba to kas gali pakenkti ju sveikatai ir kiek jiems bekartotum to nedaryti,jie visgi apsisuka ir daro ta pati doh.gif Vat tada as piktas ir saukiancias mamas pilnai suprantu,tiesiog bijo del savo vaiku drinks_cheers.gif
p@uksTelis
QUOTE(imdigo @ 2013 01 10, 00:17)
biggrin.gif jauciu numirciau is gedos jei tektu su kokia moteriske gatveje susimusti,bet deja jei uzsimotu tai jau tikrai kad gautu atgal blush2.gif
pas mane panasiu minciu taip pat kilo,o gal tie vaikuciai ta diena labai ``prisidirbo`` ko ir mama supyko..kartais jie prisidirba to kas gali pakenkti ju sveikatai ir kiek jiems bekartotum to nedaryti,jie visgi apsisuka ir daro ta pati doh.gif Vat tada as piktas ir saukiancias mamas pilnai suprantu,tiesiog bijo del savo vaiku drinks_cheers.gif
*

Na nežinau, daug čia Airijoj mamų su vaikučiais, ypač vasarą parkuose, na visko būna ir pabara, sudrausmina, bet dar neteko matyti tokio varianto kaip šiandien, kad taip isteriškai klyktų. Pvz važiavom traukiniu, šalia mūsų sėdėjo mama su 3 vaikais, vaikai amžius nuo 4 iki 8 metų. Mažasis išdykęs, nenusėdėjo vietoj, tai mama jį griežtai subarė, na bet matėsi, kad tarp vaikų ir mamos sveikas bendravimas, vaikų akytės laimingos, na o šiandieninis atvejis, tai visa motinos įšorė tiesiog "sakė"- nelįsk, užmušiu, o vaikiukai atrodė užguiti. Ai, nemoku paaiškint.
marytexxx
nežinau,aišku isterikes baisu,bet man tos abejingos-baisesnes,kur sėdi ir kalbasi kavinėje,o vaikas mažiukas laksto visur vienas
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.