Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionės dokumentai

QUOTE(Rudeneja @ 2007 07 19, 10:47)
Jo, man irgi idomu, kaip realybeje ta naujoji tvarka veikia smile.gif Parasyk, jei jau isbandei  mirksiukas.gif

Isbandziau, veikia kuo puikiausiai, vyro igaliojimo neprase, tik mano vaiku pavardes skiriasi nuo mano,tai reikejo gimimo liudijimu.Seip pageidautina turet dokumentu kopijas, kartais papraso 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, cia buvo kalsuimas apie dukterecios vykima kartu i uzsieni. taciau niekas neatsake.
man irgi yra labai aktualus jis. Gal kas galite papasakoti savo ispudzius siuo kalusimu?
Atsakyti
Mano tokia situacija. Gimdysiu rugseji ir po to per 2savaites mums reikes isvykti i kita sali (Europos sajungos). Tai ar suspesiu susitvarkyti vaiko dokumentus per ta laika? Kaip supratau tai reikes jam pasa padaryti, o kadangi keliausim visi tryse tai daugiau kaip ir nieko nereikes, ar taip? Beje, as ir vyras - LT pilieciai.
Kas zinote ar is patirties tai laukiu ats.
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 07 26, 21:14)
Mano tokia situacija. Gimdysiu rugseji ir po to per 2savaites mums reikes isvykti i kita sali (Europos sajungos). Tai ar suspesiu susitvarkyti vaiko dokumentus per ta laika? Kaip supratau tai reikes jam pasa padaryti, o kadangi keliausim visi tryse tai daugiau kaip ir nieko nereikes, ar taip? Beje, as ir vyras -  LT pilieciai.
Kas zinote ar is patirties tai laukiu ats.



susiduriau sia savaite su vaiko darymo dokumentais. Butina vaiko gyvenamosios vietos registarcija, kuri dabar vykdoma seniunijose, na ir i pasu poskyri tada su gimino liudijimu vaiko ir jusu pasais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeneja @ 2007 07 19, 10:47)
Jo, man irgi idomu, kaip realybeje ta naujoji tvarka veikia smile.gif Parasyk, jei jau isbandei  mirksiukas.gif

As isbandziau 4u.gif Nuejau i pasu poskyri, pagal apylinke kur priklausom su VAIKAIS(be ju dalyvavimo neisduoda). Dariau pasus skubius, sumokejau po devyniasdesimt litu uz viena pasa, bet padare per diena. Nesiausi savo pasa, istuokos dokumentus, vaiku gimimo liudijimus ir kviteli su tais pinigais. Tu dokumentu pakako, pasus padare. Atsiimti pasus galima ir be vaiku dalyvavimo. Jokio sutikimo antro tevo nereikejo, puikiausiai praejom muitine, net nesustabde thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas zinote kokiu dokumentu reikia vaikus vienus isleidziant i uzsieni? 4u.gif
Atsakyti
Musu situacija tokia: Kaledoms skrisim i Vokietija. Vyresnioji turi pasa, kuris galioja iki 2008 03 18. Ar praleis pasieny su tokiu pasu ar pasikeisti pasa ? Mazoji paso is viso neturi, teks darytis. Tetis siuo metu isvykes i uzsieni, gris tik pries Kaledas. Ar galima i pasu skyriu nunesti tevelio notariskai patvirtinta paso kopija ?
Atsakyti
labadienyte,
gal turit patirties tokioje situacijoje - mama su vaikuciu planuoja ishvykti uzsienin, vaiko tevas, piktybishkai siekia jo neishleisti. Yra tik pripazines tevyste, bet nesusituoke, gyvena atskirai, materialiai neishlaiko. kokiais budais jis tai gali padaryti?

Tevas grasina jog parashysias ar jau parashe pareishkima kuriai tai institucijai (kokiai nenurodo - motyvuodamas, kad nebutu pasiektas rashto panaikinimas) kad vaikas negali buti ishveztas uz Lietuvos ribu. Ar tikrai tai ymanoma? butu labai apmaudu apie tai suzinoti jau oro uoste..
Atsakyti
Sveiki,

As susiduriau su tokia problemele, noriu padaryti pasa 1,5 men dukrytei, o kur fotografuoja tokius vaikus nerandu g.gif
Gal kas zinot kur FOTKINA vaikus KLAIPEDOJ ar aplamai kokia foto studija ar kas?
Ar galima namie nufotkinti? ir padaryti ant kompo kazkaip?

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Dėl vaiko nuotraukos - daro visose foto atelje, fotografuojančiose dokumentams.
Gal kas susidūrė su situacija, kai tėvai išsiskyrę, o vaikas vyksta į užsienį su tuo iš tėvų, su kuriuo nuolat negyvena. Ar tada irgi galioja nuostata, kad su vienu iš tėvų gali išvykti be jokių papildomų dokumentų?
Atsakyti
QUOTE(Tea @ 2005 05 31, 20:02)
Reikia paso ir tevo sutikimo, kuri isduoda ir tvirtina notaras.

o kiek girdejau kad dabar kazkaip supaprastino del to tevo sutikimo kazka aiskino ir iki galo nenusiklausiau per telika
Atsakyti
(Sveiki,

parvyksiu i Lietuva su 5 menesiu dukryte,kuri turi Anglijos pilietybe.Skrisim i Ryga,paskui masina i Lietuva.Su vaiko teciu (anglu) gyvenam nesusituoke.Gal zinot,ar reikia tecio sutikimo,issivezant vaika ilgesniam laikui nei menuo.
Dekui.)
Atsakyti