Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionės dokumentai

QUOTE(aleksa @ 2008 03 04, 21:44)
O nuotrauka vaiko koia turi but, man pasake kad vaikas su tevu turi but ar tai tiesa gal kas zino?

vaika kartu atsivest turi.o nuotrauka nespalvota dokumentine.
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2008 03 04, 21:44)
O nuotrauka vaiko koia turi but, man pasake kad vaikas su tevu turi but ar tai tiesa gal kas zino?

Vaikas turi būti atsimerkęs ir be jokių galvos uždangalų. O fotoateljė fotografas pakoreguos. Ten kad plaukų ant veido nebūtų, taisyklinga laikysena ir t.t ir pan. Vaikas fotografuojamas vienas. Mūsų tik paklausė, ar vaikas jau sėdi. Ir fotografavosi viena.
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 03 05, 14:01)
Vaikas turi būti atsimerkęs ir be jokių galvos uždangalų. O fotoateljė fotografas pakoreguos. Ten kad plaukų ant veido nebūtų, taisyklinga laikysena ir t.t ir pan. Vaikas fotografuojamas vienas. Mūsų tik paklausė, ar vaikas jau sėdi. Ir fotografavosi viena.

mano princas nesedi dar,tai fotoatelje laikiau ji ant vieno kelio pasodinus ir prilaikiau truputeli sonu atsisedus ax.gif
pirma syki nufotkino kai lupa patempes buvo,tai pakalbinom ponaiti,pasitaise,liepiau dar syki nufotkint biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
o vaikui darant pasa, asmens tapatybes kortele nera privaloma tuo paciu? Idomu, ar uzteks tik 100 Lt sumoketi banke?
Atsakyti
Tikrai užteks. Kortelė nebūtina. smile.gif
Atsakyti


Ką tik patyrėm nemažą šoką. Pasirodo, darant vaikui pasą abiems tėvams reikia turėti tapatybės kortelę. Vyras savo yra pametęs ir viskas - vaikui paso nedaro blink.gif . Būtinai reikia kortelės, pasas netinka. Na tai dabar teks mėnesį laukti, kol vyrui padarys tapatybės kortelę ir tik tada bus galima daryti mergaitei pasą. Kažkoks absurdas doh.gif . Kelionės planai visai susijaukė unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(condoleeza @ 2008 03 19, 12:51)
Ką tik patyrėm nemažą šoką. Pasirodo, darant vaikui pasą abiems tėvams reikia turėti tapatybės kortelę. Vyras savo yra pametęs ir viskas - vaikui paso nedaro blink.gif . Būtinai reikia kortelės, pasas netinka. Na tai dabar teks mėnesį laukti, kol vyrui padarys tapatybės kortelę ir tik tada bus galima daryti mergaitei pasą. Kažkoks absurdas  doh.gif . Kelionės planai visai susijaukė unsure.gif .

Eik jau. blink.gif Negali būti. Aš kortelės neturiu, vyras neturi, tai mum dabar daro taip: pasą mažiukei, pasą man ir tapatybės kortelę man. Įdomu iš kur čia tokią informaciją ištraukei. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 03 19, 14:06)
Eik jau. blink.gif Negali būti. Aš kortelės neturiu, vyras neturi, tai mum dabar daro taip: pasą mažiukei, pasą man ir tapatybės kortelę man. Įdomu iš kur čia tokią informaciją ištraukei. g.gif

Ištraukiau tiesiogiai iš pasų poskyrio rolleyes.gif . Šiandien ryte buvom. Na, nežinau, gal Kaunas - atskira respublika biggrin.gif
Visgi dabar dar paskambinau į Migracijos departamentą. Tai ten man taip ir pasakė, kad vaikui pasą ir vyrui kortelę gali daryti tuo pat metu. Tai rytoj eisim vėl į tą biurokratų lizdą aiškintis... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(condoleeza @ 2008 03 19, 13:51)
Ką tik patyrėm nemažą šoką. Pasirodo, darant vaikui pasą abiems tėvams reikia turėti tapatybės kortelę. Vyras savo yra pametęs ir viskas - vaikui paso nedaro blink.gif . Būtinai reikia kortelės, pasas netinka. Na tai dabar teks mėnesį laukti, kol vyrui padarys tapatybės kortelę ir tik tada bus galima daryti mergaitei pasą. Kažkoks absurdas  doh.gif . Kelionės planai visai susijaukė unsure.gif .



Tikrai Kaune kazkas ne taip, nes mes irgi savo pupai vakar uzsakem pasa, tai visai tiko vyro senas pasas ir mano kortele, jokiu problemu... mes ne Kaune...
Atsakyti
QUOTE(agotele @ 2008 03 20, 09:39)
Tikrai Kaune kazkas ne taip, nes mes irgi savo pupai vakar uzsakem pasa, tai visai tiko vyro senas pasas ir mano kortele, jokiu problemu... mes ne Kaune...

Senas pasas yra dokumentas, kuris nusako žmogaus tapatybę Lietuvos Respublikoje. Naujo pavyzdžio pasai nusako tapatybę užsienyje. Ne visai teisiškai, bet mintis tokia.
Atsakyti
Mums aiškino taip, kad pasas yra tik kelionės dokumentas, o tapatybės kortelė yra Nr.1 asmens dokumentas Lietuvoje, kurį privalo turėti kiekvienas.
Na, man tai pasirodė juokinga, nes vyras kortelės išvis neturėjęs, o man kelis metus neteko ja pasinaudoti. g.gif
Atsakyti


Na, tai štai - visgi istorija su tapatybės kortele baigėsi laimingai lotuliukas.gif Vakar vyras užpildė dokumentus naujai kortelei. Šiandien nunešėm dokumentus dukrytės pasui, galiausiai priėmė, stresas atlėgo ir po savaitės jau turėsim tą svarbųjį dokumentą clap.gif
Atsakyti