Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionės dokumentai

QUOTE(lukne1 @ 2008 05 10, 16:46)
Niu neiko sau, tai as dar ir vaiko metrikus turiu veztis? kosmaras kokis... o tai musu pasieinciai vis dar tikrina dokumentus? ot, galvojau,kad jau jiems to nereikia daryt....Tai kam tada tas Sengenas?  Niu sakes, susinervinau....Ir paso reikia, ir metriku...Kiba teks ir man pavarde keist  lotuliukas.gif


Mes praeita savaite skridom i Frankurta ir po to i Nica - nei pasu nei korteliu niekur netikrino thumbup.gif gi butent mes Sengene smile.gif
Atsakyti
Hm,norėjau paklaust : man šiais metais pasibaigė paso galiojimo laikas,eisiu jau greit darytis kito, tai dabar man duos nebe žalią,o tą vyšninį europinį pasą? Ir jei taip,ar pasą darys tiek pat laiko,kiek ir žaliąjį? ;DD ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciškė @ 2008 05 12, 22:56)
Hm,norėjau paklaust : man šiais metais pasibaigė paso galiojimo laikas,eisiu jau greit darytis kito, tai dabar man duos nebe žalią,o tą vyšninį europinį pasą? Ir jei taip,ar pasą darys tiek pat laiko,kiek ir žaliąjį? ;DD ax.gif

Duos vyšninį. Daro tiek pat laiko
Atsakyti
QUOTE(Woozle @ 2008 04 30, 22:27)
jeigu pavardės skirtingos, būtinai pasiimkite vaiko gimimo liudijimą, jog matytusi jog jūsų vaikas,
o tai teko man tas malonumas: įrodinėti jog tai mano vaikas....svarbiausia užsienyje niekam neįdomu, o iš Lietuvos neišleidžia...


nežinau kaip vėlesniuose gimimo liudijimuose, bet mano mažojo, gimusio 89 m., gimimo liudijime yra tik mano tuo metu buvusi pavardė be jokio asmens kodo. Dabar mano kita pavardė, taigi neįmanoma identifikuoti, kad aš jo mama, o ne šiaip kokia teta. Manau, kad geriausia pasiimti santuokos liudijimo kopiją, kur matosi buvusi pavardė, sutampanti su vaiko pavarde, ir esama, sutampanti su mano pasu ir jame esančiu asmens kodu.
Praėjusiais metais skridome į Egiptą, tada dar reikejo vaiko tėvo sutikimo. Ir ką manot? Niekas jo net neprašė, nors vaikas buvo nepilnametis, o mano ir jo pavardės skirtingos....
Atsakyti
o kiek laiko galioja vaikiski pasai
vienam vaikui rugpjuti bus sesi metai , o kitam 1,3 metu
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 05 14, 13:51)
o kiek laiko galioja vaikiski pasai
vienam vaikui rugpjuti bus sesi metai , o kitam 1,3 metu
ACIU 4u.gif

Pasas nuo jame nurodytos išdavimo datos galioja:

2 metus, jeigu pasas išduotas piliečiui iki 5 metų amžiaus. Jeigu pilietis, kuriam nėra sukakę 5 metų, išvyksta į užsienio valstybę ilgiau negu 2 metams, jam gali būti išduotas pasas su įrašytu ilgesniu galiojimo terminu, tačiau šis terminas negali būti ilgesnis nei 5 metai;
5 metus, jeigu jis išduotas piliečiui nuo 5 iki 18 metų amžiaus;
10 metų, jeigu jis išduotas piliečiui nuo 18 metų amžiaus.


Atsakyti
O per kiek laiko Jums paskutiniu metu padre pasa vaikui?Na turiu uomeni terminas menesis, ar tikrai tiek reikia laukti?

Mes pridavem pirmadieni, ir sake po menesio, o taip noretusi greiciau, nes birzelio 6 d. iskrendam.
Atsakyti
Mes gavom labai greitai. Darėm tą, kur per mėnesį padaro. Žodžiu, net nustebau, kad taip greitai. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 05 14, 17:03)
Mes gavom labai greitai. Darėm tą, kur per mėnesį padaro. Žodžiu, net nustebau, kad taip greitai. bigsmile.gif


O kiek tas greitai savaite, dvi?
Atsakyti
Ne... Apie mėnesį. Tiksliai nežinau. blush-anim-cl.gif Bet buvau prigąsdinta, kad nespėja pasų daryt, tai man čia greitai pasirodė. smile.gif
Atsakyti
o kiek kainuoja kai daro mn. laikotarpi, nes per dienas sake, kad kainuos 100lt, o nepaklausiau kiek per menesi, kaina
Atsakyti
100 per mėn. 150 ir 200 per savaitę (ar kiek ten) ir per parą.
Atsakyti