Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionės dokumentai

QUOTE(MELDA @ 2008 06 29, 16:02)
Norim iki VENTSPILIO pavažiuoti, tai ką dabar su tais vaikų pasais daryti?  g.gif


Padarykit vaikams ATK ir bus rami galva. Gal vėliau dar prisireiks. mirksiukas.gif
Mūsų panos turi pasus, vienos jau greit baigsis galiojimas, todėl ir vėl darysimės pasą. smile.gif
Atsakyti
Sakykite, prašau, kas reikalinga vaikui kai jis važiuoja į Vokietiją ne su tėvais, o su savo teta?
Atsakyti
Pernai Italijoje einancius i parduotuve mus sustabde karabinieriai ir pareikalavo vaiku pasu,ATK jiems negalioja.
Atsakyti
Jei keliauji su vaiku, kuris turi pasą, dar yra reikalingas ir gimimo liudijimas, ar ne ?
Atsakyti
Ne.
Atsakyti
QUOTE(lilja @ 2008 07 01, 22:52)
Šiaip tai mano klausimas atitinka temos pavadinimą, klausiau apie reikiamus dokumentus, ar reikalingas tėvų sutikimas patvirtintas notaro?

Aš jums ir atsakiau pagal temos pavadinimą. Tvarka yra lygiai tokia pati, kaip vykstant poilsiauti prie jūros. Tėvų sutikimų nereikia. Dėl dokumentų - tai teoriškai juos gali patikrinti. Bet juos turi teisę patikrinti ir Lietuvoje. Taigi jei ima dokumentus važiuojant prie jūros - tegu ima ir važiuojant į Vokietiją. Jei neima - tuomet gali imti, gali neimti. Jei nutiks taip, kad Vokietijos (ar kitos šalies, per kurią vykstama į Vokietiją) pareigūnai pareikalaus parodyti dokumentus - tuomet nuobauda už jų neturėjimą - žodinis įspėjimas.
Kitas dalykas, jei vykstama bus oro transportu. Tuomet reikalingų dokumentų sąrašą rasite oro skrydžių bendrovės internetiniame puslapyje.

Dėl pampersų čia jums buvo kaip priedas. Kad nereikėtų klausti kitoje temoje biggrin.gif
Atsakyti
sakykite ar važiuojant paso vaikui užsakyti, būtinai reik pažymos apie tai kur jis deklaruotas??
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 07 03, 10:02)
sakykite ar važiuojant paso vaikui užsakyti, būtinai reik  pažymos apie tai kur jis deklaruotas??
Nereikia. Jie viską turi kompiuteriuose. 4u.gif
Atsakyti
Keista, o man pasu poskiryje sake, kad reikia pazymos apie gyvenamosios vietos deklaravima. Norim daryti 6 men dukrytei pasa. Jinai kol kas niekur nedaklaruota. Bet jauciu vis tiek eisim deklaruoti, anksciau ar veliau prireiks...
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 04, 11:41)
Keista, o man pasu poskiryje sake, kad reikia pazymos apie gyvenamosios vietos deklaravima. Norim daryti 6 men dukrytei pasa.  Jinai kol kas niekur nedaklaruota. Bet jauciu vis tiek eisim deklaruoti, anksciau ar veliau prireiks...

Aisku, kad reikia, jei vaiko gyvenamoji vieta nedeklaruota arba deklaruota du menesiai atgal(tiesiog, sake, jog dar nemato tu duomenu kompiuteryje blink.gif )-teko mums rodyti ta popiergali, kad tikrai deklaravom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 04 liepos 2008 - 11:13
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 04, 11:41)
Keista, o man pasu poskiryje sake, kad reikia pazymos apie gyvenamosios vietos deklaravima. Norim daryti 6 men dukrytei pasa.  Jinai kol kas niekur nedaklaruota. Bet jauciu vis tiek eisim deklaruoti, anksciau ar veliau prireiks...
Deklaruoti tai reikia, bet popieriuko nešti ne. Mes deklaravom dieną prieš, ir popieriuko neprireikė. Jie viską turi kompiutery. Bent jau mūsų atveju taip buvo.
Atsakyti
A, supratau biggrin.gif zodziu, deklaruosim. O del deklaravimo dabar reikia i seniunija kreiptis, ane? Gal kas gali pasakyti, kokiu dokumentu reikia? Bandziau ieskoti internete neradau ax.gif
Atsakyti