Įkraunama...
Įkraunama...

Reakcija į dovanas

Mes vis sukame galvas ką padovanoti artimiesiems, savo meilėms, draugams, pažįstamiems, bendradarbiams. Perkame dovanas gerai apgalvoję, ar jos patiks jiems, arba griebiame pirmą pasitaikiusį niekutį, kad tik kažką padovanoti. Ir... arba maloniai nustebiname, arba mūsų dovana būna nušveista į kampą...

Taigi, kaip reaguoja Jūsų artimieji, draugai ar pažįstami gavę iš Jūsų dovaną?
Būna nustebę? Nusivylę? Nuoširdžiai džiaugiasi ar tik apsimeta? O gal niekaip nereaguoja?

O kaip Jūs patys reaguojate gavę dovaną? Ar parodote savo tikruosius jausmus? Ar stengiatės būti mandagūs, kad neįskaudinti dovanotojo?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaubojey: 13 gruodžio 2012 - 11:09
QUOTE(kaubojey @ 2012 12 13, 12:04)
Mes vis sukame galvas ką padovanoti artimiesiems, savo meilėms, draugams, pažįstamiems, bendradarbiams. Perkame dovanas gerai apgalvoję, ar jos patiks jiems, arba griebiame pirmą pasitaikiusį niekutį, kad tik kažką padovanoti. Ir... arba maloniai nustebiname, arba mūsų dovana būna nušveista į kampą...

Taigi, kaip reaguoja Jūsų artimieji, draugai ar pažįstami gavę iš Jūsų dovaną?
Būna nustebę? Nusivylę? Nuoširdžiai džiaugiasi ar tik apsimeta? O gal niekaip nereaguoja?

O kaip Jūs patys reaguojate gavę dovaną? Ar parodote savo tikruosius jausmus? Ar stengiatės būti mandagūs, kad neįskaudinti dovanotojo?



Šeimoje dovanas perkam apgalvotai. Pvz., vienam sūnui dovanai susimetė visi seneliai, brolis, sesuo, mudu su vyru ir draugė. Kitam - perkam/gaminam kiekvienas atskirai, taip kad staigmenų nebūna. Aš dažnai dovanoju savo megztus daiktus, tai derinu kiekvieną smulkmeną, ne tik spalvą ir fasoną, matuoju irgi ne vieną kartą.

O šiaip seniai esu išaugusi iš to amžiaus, kai laukdavau Kalėdų senelio dovanų, taip kad nei nusimenu, nei ką, jei gaunu dovanų kažką keisto. Iš viso, mano nuomone rodyti neigiamas emocijas gavus dovaną yra labai netaktiška, kaip anglai sako, "mandagus yra ne tas, kuris sriubos nepalieja, o tas, kuris "nepastebi", kai ją palieja kitas"
Atsakyti
Mes vieną kartą gavome didelį dovanų maišelį su mažiuku mažiuku keraminiu angeliuku viduj. Tai buvo keistoka, vis galvojom, kur čia dovana-ar maišas, ar angeliukas. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mokykloje, kai keisdavomės dovanėlėmis, esu nusivylusi tris kartus: pirmą kartą gavau keraminį dramblį, labai liūdėjau, antrą kartą gavau mažytę papuošalų dėžutę - vienam papuošaliukui. Irgi nuliūdino, nes tikėjausi, kad kas nors dar joje bus, nors koks niekutis. Trečią kartą gavau violetinį nagų laką ir pliušinį žaisliuką. Žaisliukas nieko, bet tas nagų lakas ir dar tokios spalvos doh.gif schmoll.gif biggrin.gif . Tada turbūt nusivylimas veide matėsi. Dabar jau visada, kai gaunu dovanas, prie dovanotojo stengiuosi pasidžiaugti, nesvarbu, patinka ar nelabai.
Atsakyti
Per praėjusias Kalėdas nuo mb gavau elektrinį šildomą batą, tai net ašarėlė ištryško paslapčia... Bet čia gal labiau stiprus PMS kaltas buvo doh.gif
Atsakyti
Per vienas Kalėdas mačiau tikrą nuoširdžią nuostabą ir džiaugsmą savo sesės akyse ir šypsenoje bigsmile.gif , kai pamatė savo dovaną žaismingus naktinukus su raudonom širdelėm ir tokias pat raudonas šiltutėles kojines rolleyes.gif . Superinis derinukas buvo smile.gif . Matyt kažko panašaus ir norėjo smile.gif. Tiesa, paskui kiek nuliūdo, kai pasirodė, jog naktinukai didoki, tačiau juk skirti miegojimui tai dydis neturėtų būti kliūtis rolleyes.gif .
Atsakyti
Man irgi mokykloje ne kartą teko nusivilti. Tiesiog jau taip būdavo, kad mane "ištraukdavo" ne tie klasiokai. Esu gavusi visiškai nemėgstamos muzikos kasetę, labai neskoningą žvakidę, bet visko viršūnė buvo kai septintoje klasėje (tą puikiai įsidėmėjau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ) iš klasiokės gavau PELENINĘ blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
žinokit buvau "apšalusi". Bet manau, kad ji pati nesuprato ką padovanojo, bet man neaišku kur tada žiūrėjo jos mama, juk ji tai jau tikrai turėjo suprasti kam tas daiktas skirtas.
ot va lotuliukas.gif taip būna
Atsakyti
Aš mokykloje esu gavus kažkokį nudryžusį žaislą iš McDonalds. smile.gif O su ta pana ir sutarėm, ir bendravom. Nežinau, ar padariau kokią išraišką (nesu iš tų, kur ant kaktos viskas parašyta), ale pagalvojau, kad gerai, jog dar į tą patį hamburgerio maišelį nesupakavo laugh.gif
Atsakyti
Oi, labai sunku nuslėpti nusivylimą veide. verysad.gif Ypač, kai netinkamos dovanos būna iš mb ax.gif O daugiausia jos tokios ir būna.. :lotuliukas lotuliukas.gif
Atsakyti
Stengiuosi nesureikšminti dovanų ir visada džiaugiuosi, kad ir ką begaučiau. Tačiau kartais tikrai neįmanoma išlaikyti linksmo ir mielo veidelio . Pavyzdžiui per kažkurias kalėdas gavau virdulį doh.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bakcha @ 2012 12 13, 19:29)
Per praėjusias Kalėdas nuo mb gavau elektrinį šildomą batą, tai net ašarėlė ištryško paslapčia..

o man butu patike....
Atsakyti
Peleninę ir aš esu gavusi, tik gimtad proga..Tada buvo Tarybiniai laikai..aš irgi gal 7tokė..Tada nežinojau kam ji skirta..ir pamiršau. Visai neseniai (keli metai atgal) sode tvarkydama kažkokių senienų dėžes -joje radau..Tik radus supratau, kad peleninė..prisiminiau iš ko gavau tokį daiktą. Taip ji pas mus virš 30metų, bet pagal paskirtį ir nepanaudota..vienas padeda vienur, kitas radęs kitur..nei išmest, nei laikyt. Kai nežinai, graži, stiklinė, žalsva lėkštutė. Kaip dabar galvoju, kad gal tos draugės tėvas taip pat nerūkė..gal jis gavo dovanų ir norėjo atsikratyt..
Atsakyti