Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų
Supermamų klubas > Paramos skyrelis > Įvaikinimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
ader
Jau seniai galvoju, gal paimti pagloboti vaikuti is kudikiu ar vaiku namu. Gal kas zinote, kokie yra keliami reikalavimai, kokie reikalingi dokumentai. Is viso ar daug musu biurokratai sugalvojo kliuciu geriems darbams.
Happymother
www.ivaikinimas.lt - svarbiausia info apie įvaikinimą

ten turetum viska rasti ,kas tave domina. saunuoliai , mes su mamytemis lankom kudikiu namus jie yra zolyno gatveje. paziurek tema paremkite vaikus galetum kada nueiti ir jie isamiau paaiskintu.
sveikinu priemus toki nuostabu sprendima .
ader
Aciu happy uz nuoroda, paskaiciau, bet ten kalbama apie ivaikinima, manau nelabai atitiktumeme keliamus kriterijus iteviams, bet globoti labai noreciau. Gal pradzioje galvoju leistu savaitgaliams pasiimti, atostogoms.
Svajotoja
as igi galvojau apie globojima, nes irgi kol kas nemanau, kad mums leistu isivaikinti. bet globojimas man asocijuojasi su kazkuo laikinu - ateini - iseini. gal as nelabai isivaizduoju, kaip tai realiai vyksta, bet ar vaikuciui tada nesunkiau? g.gif
gama
net sugraudina toks jūsų gerumas rolleyes.gif
ader
Ne, as nemanau, kad tai laikina, tiesiog tai iseitis tada, kai nori padeti, bet aplinkybes neleidzia isivaikinti. O vaikui, manau bet kokia globa yra reikalinga ir svarbi. Juk net ir retai lankomas vaikas zino, kad yra kazkam reikalingas, zino, kad gali kreiptis pagalbos, kad kazkas parems, o svarbiausia kad kazkas ji myli ir rupinasi. Galeciau tai siandien kurciau seimyna ir imciau kruva tu vaikuciu auginti. Kazkaip man norisi ir savo vaikui ateityje iskiepiti siek tiek gerumo, manau globojamas vaikutis butu geras draugas, o kartu ir man jauciu gera butu sirdyje, kad nors viena vaikiuka galiu pradziuginti is didelio burio laukianciu mamytes.
ENIGMA
AS IRGI PAMASTAU VIS APIE TOKIA GLOBA, KAD GALECIAU ATOSTOGOMS PAIMTI AR SAVAITGALIAMS, JUK JEI ORGANIZUOJU SAVO VAIKAMS KOKIA PRAMOGA TAI VIETOS IR TRECIAM VISADA ATSIRASTU.... smile.gif O IR VAIKO AKIRATI PRAPLESTCIAU IR SAVO VAIKAMS SUTEIKCIAU GALIMYBE BENDRAUTI SU VAIKAIS IR ZMONEMIS KAIP SU LYGIAIS , BE KASTU, BE SOC. LYGIU, NORECIAU, KAD VAIKAI ISMOKTU SUPRASTI IR ATJAUSTI , IR TAM VAIKUCIUI NORETUSI IDIEGTI, KAD JIS NEPRASTESNIS UZ KITUS VAIKUS KURIE GYVENA SEIMOSE.... smile.gif
Smurka
o as netinku nei globai, nei ivaikinimui juo labiau
ader
va va Enigma mano mintis skaitai. Yra seimos kurios ima globoti del pinigu. Man tai ju nereikia, gal jei atsisakai uzmokescio cia jau privalumas butu kazkoks leidimui gauti.
Svajotoja
bet ar vaikuciui nesunku bus visa laika po puikiai praleisto laiko su tokiais gerais zmonem kaip jus visada grizti i vaiku namus? ar cia jokios traumos jam nebus? suprantu, isivaikini ir jis jau gyvena kartu, o cia parodai koks gali buti gyvenimas ir jam tenka kaskart grizti kitur. kazkodel man taip atrodo, prisipazistu, nedaug tuo domejausi ir pazistamu neturiu, kurie tai dare, todel galiu klysti wink.gif
Svajotoja
QUOTE (Smurka @ 2004 07 21, 15:42)

kodel? g.gif
Smurka
QUOTE (Svajotoja @ 2004 07 21, 15:46)
kodel? g.gif

Nelabai megstu leisti vaika su vaikais. Tokia jau esu. Su savais vos susitvarkau, nemanau, kad ir svetimiems kazka galeciau duoti. Tiesiog nesu puiki motina sad.gif
Happymother
QUOTE (Smurka @ 2004 07 21, 13:42)

Galetum kada i vaiku namus nueiti juos nors aplankyti. Tu puiki motina esi , tikrai nuvertink saves.
mamulia
QUOTE (ader @ 2004 07 21, 15:30)
Galeciau tai siandien kurciau seimyna ir imciau kruva tu vaikuciu auginti.

As irgi...
Ir tikiu, kad kada nors ta mano svajone issipildys... smile.gif
ader
Mamulia, vienikymes biggrin.gif
lile
As nelabai suprantu, kodel gali neleisti isivaikinti paliktu vaikuciu. Tame linke apie ivaikinima nesuradau jokiu nerealiu reikalavimu. Ka jus ten matote tokio sudetingo, ko as nematau?
ader
Mano vyras neatitinka amziaus, be to issiskyres. Is viso kiek zinau, ivaikinti leidzia tik idealiom seimom, bent jau toks ispudis susidaro. Reikia visokius ten kursus lankyti, egzaminus laikyti ir t.t. per daug vazones. Be to mano vyras turbut ir nesutiktu ?
ballando
O ar tikrai išsiskyręs vyras - kliūtis globai ar įvaikinimui? Juk niekas negali vienodai vertint skyrybų aplinkybių?
Aš irgi apie tai karts nuo karto pamąstau. Bet tai nelengvas sprendimas. Labai palaikau ir gerbiu taip pasielgusius žmones!
ader
Man atrodo, kad issiskyres jau pirma kliutis, toliau netinka amzius, neturim nuosavo busto. Isivaizduoju kaip pradeda kabinetis....
mamulia
Ader, jo, vienyjames smile.gif Tu mane vesi, ar as tave laugh.gif laugh.gif laugh.gif ?
O jei rimtai tai reiktu kokio gero dedes verslininko, kad pastatytu ar isnuomutu nameli, tada pasiimam po kelis vaikeliukus ir turim didele grazia seimyna smile.gif deja, tai tik svajos... kolkas wink.gif
ENIGMA
QUOTE (Svajotoja @ 2004 07 21, 15:45)
bet ar vaikuciui nesunku bus visa laika po puikiai praleisto laiko su tokiais gerais zmonem kaip jus visada grizti i vaiku namus? ar cia jokios traumos jam nebus? suprantu, isivaikini ir jis jau gyvena kartu, o cia parodai koks gali buti gyvenimas ir jam tenka kaskart grizti kitur. kazkodel man taip atrodo, prisipazistu, nedaug tuo domejausi ir pazistamu neturiu, kurie tai dare, todel galiu klysti wink.gif

MANAU, KAD VAIKAS TURI TEISE PAMATYTI TOKI GYVENIMA KOKS YRA NE TIK TEN UZ TVOROS, O JAU KAIP JIS TAI SUPRAS IR VERTINS AR JAM BUS SKAUDU AR NE, KAIP JIS TAI ISGYVENS MANAU, KAD PRIKLAUSO TIK NUO GLOBOJANCIU ASMENU KAIP JIE SUGEBES IDIEGTI JAM KAS YRA KAS.... wink.gif
asfaltuota
Nežinau ar kada apsispręsčiau vaiką globoti... man vaikas ne žaislas. Arba įsivaikinu(svajoju), arba išvis nagų nekišu... Neišgyvenčiau jei po keliarių metų atsirastų to vaiko kokia nors narkomanė iš kaliūzės ir nuo manęs jį atplėstų. Nenorėčiau, kad mane nuolat baugintų ir šantažuotų. Nenorėčiau, kad vaikas būtų drąskomas tampomas pirmyn atgal. Visokie teismai, drebėjimas dėl vaiko gyvybės ir kitokie būūūū. TIK ĮSIVAIKINIMAS...
ENIGMA
QUOTE (ader @ 2004 07 21, 15:44)
va va Enigma mano mintis skaitai. Yra seimos kurios ima globoti del pinigu. Man tai ju nereikia, gal jei atsisakai uzmokescio cia jau privalumas butu kazkoks leidimui gauti.

MAN IRGI PINIGU NEREIKIA, BET PASIKARTOSIU, KAD VIENI MANO PAZISTAMI YRA APSIEME GLOBA , TAI JIE VA KAIP PADARE.. JAU KETVIRTI METAI KAIP GLOBOJA, BET PINIGU JIE NEATSISAKE , O VISKA DEDA I VAIKO SASKAITA, TIKSLIAU TEN ISKARTO PERVEDAMA TA GLOBA IR JU NELIECIA, TAUPO KAIP SAKE AR VAIKUI BUSTUI IKI 18 METU JUK VISTIEK SUMA SUSIDARYS, AR MOKSLAMS, O PATYS DAR VAIKUTI APDRAUDE KAUPIAMUOJU STUDIJU DRAUDIMU ANT 50 000 LT. O VAIKAS APIE TUOS PINIGELIUS ZINO IR JIS VISADA PATS DOMISI AR JAU PERVEDE, KIEK PAS JI SASKAITOJE YRA, IR TAIP JAU KETVIRTI METAI, TAD JEI GERAI PAGALVOJI TAI GAL IR NEVERTA ATSISAKYTI PINIGU BUTENT VAIKO LABUI, TIK SVARBIAUSIA VAIKUI IDIEGTI , KAD TEISINGAI SUPRASTU KODEL JIS GLOBOJIMAS, O NE IVAIKINIMAS, NORS JAM TAI MAZAI RUPI JIS JUOS VADINA TECIU IR MAMA.... biggrin.gif

O VAT TIE KURIE BUTENT IMA GLOBOTI DEL PINIGU, TAI MAN YRA PATS ZEMIAUSIAS LYGIS, ANT VAIKU SAU PRAGYVENIMA DARYTIS... mad.gif

TAI VAT ZINAU TOKI PAVYZDI IR JUO ZAVIUOSI... thumbup.gif
ENIGMA
QUOTE (vobla @ 2004 07 22, 11:48)
Nežinau ar kada apsispręsčiau vaiką globoti... man vaikas ne žaislas. Arba įsivaikinu(svajoju), arba išvis nagų nekišu... Neišgyvenčiau jei po keliarių metų atsirastų to vaiko kokia nors narkomanė iš kaliūzės ir nuo manęs jį atplėstų. Nenorėčiau, kad mane nuolat baugintų ir šantažuotų. Nenorėčiau, kad vaikas būtų drąskomas tampomas pirmyn atgal. Visokie teismai, drebėjimas dėl vaiko gyvybės ir kitokie būūūū. TIK ĮSIVAIKINIMAS...

AR VAIKAS GLOBOJAMAS , AR IVAIKINAMAS VISTIEK ATSAKINGA ESI VIENODAI KAIP UZ SAVO VAIKA, O KAS DEL TEVU ATSIRADIMO IR TEISMU VARIANTAS TAS PATS, IR TUO IR ANUO ATVEJU BIOLOGINIAI TEVAI VISTIEK TURI TEISE I VAIKA... sad.gif
Smurka
QUOTE (ENIGMA @ 2004 07 22, 12:07)
AR VAIKAS GLOBOJAMAS , AR IVAIKINAMAS VISTIEK ATSAKINGA ESI VIENODAI KAIP UZ SAVO VAIKA, O KAS DEL TEVU ATSIRADIMO IR TEISMU VARIANTAS TAS PATS, IR TUO IR ANUO ATVEJU BIOLOGINIAI TEVAI VISTIEK TURI TEISE I VAIKA... sad.gif

kai vaikas ivaikintas, biologiniai tevai i ji praranda visas teises. Jiems net neatskleidziama, kas ta vaika ivaikino.
asfaltuota
QUOTE (ENIGMA @ 2004 07 22, 10:07)
O KAS DEL TEVU ATSIRADIMO IR TEISMU VARIANTAS TAS PATS, IR TUO IR ANUO ATVEJU BIOLOGINIAI TEVAI VISTIEK TURI TEISE I VAIKA... sad.gif

Net jeigu įsivaikini ?blink.gif Tada siaubas...
ader
Enigma, gera pavyzdi aprasei, liuks ideja.

As tai irgi neskiriu ivaikinimo nuo globojimo, vaikas juk tas pats ir rupesti jau prisiimi bet kokiu atveju. Aisku is salies gal gali atrodyti, kad globa tai kaip zaidimas tevais, bet juk visi suprantam kad taip jokiu budu nera.
Tiesiog ivaikinimas reikalauja susnies dokumentu, begales vargu ir t.t., be to ivaikinti leidzia daugiausia tik visiskus naslaicius, arba tuos kuriu tevai oficialiai atsisake ar dar kazkaip, tiksliai nezinau. O globoti gali bet kuri vaika, kuris tau patinka.
Gal cia irgi yra grubu ir nelabai grazu, bet vis viena norisi paimti ta vaikuti kuris tau patinka, prie urio sirdis linksta.
Svajotoja
o gal kas jusu jau konkreciai domejosi kokios salygos apsiimti globoti? zinau, kad g.b. internete, bet baisiai neturiu laiko dabar ten skaitalioti, gal kas trumpai siam momentui galit pasakyt?
Kokere
Mes su vyru irgi svajojom isivaikinti vaikeli... Tai buvo kai laukiausi wub.gif Kai gime dukryte, ji augo supratau, kad negaleciau auginti svetimo vaiko huh.gif Net su savo mazyle kantrybe kartais truksta- tai ka daryciau su ne savu g.gif Man atrodo, kad kartais norai prasilenkia su galimybemis smile.gif noreciau isivaikinti ar globoti vaikeli, bet nesugebeciau sad.gif sad.gif
ENIGMA
QUOTE (Smurka @ 2004 07 22, 12:12)
kai vaikas ivaikintas, biologiniai tevai i ji praranda visas teises. Jiems net neatskleidziama, kas ta vaika ivaikino.

NE TOKIOJ SALI GYVENAM... wink.gif JEI TEVAI IRODYS, KAD JIE GALI RUPINTIS SAVO VAIKU, KAD IR PO 10 METU JIEMS BUS LEISTA PAMATYTI VAIKA IR ITEVIUS, YRA TOKIU PAVYZDZIU.... sad.gif

SENAS BAJERIS ,, PADARIAU KLAIDA,, IR PANASIAI.... mad.gif

MANO DRAUGES MAMA DIRBA VAIKU NAMUOSE, TAI VA ATSIRADO ZMONES PASIEME VAIKELI , PIRMA GLOBA, PO TO I VAIKINO, O GALIAUSIA ATSIRADO MAMYTE, KURI PAREISKE , KAD VAIKO ATSISAKE VEIKIAMA NARKOTIKU, DABAR ISSIGYDE , NEBEVARTOJA IR ATGAVO VAIKA ...REZIUME: PO PUSES METU VAIKAS VEL VAIKU NAMUOSE.... O DAUGIAU JO NIEKAS NEBENORI ISSIVAIKINTI PO TOKIU NUOTYKIU... sad.gif

AR NIEKADA NEPAGFALVOJAI, KODEL PATYS VAIKU NAMAI STENGIASI SEIMOMS SURASTI VAIKA BE TEVU, ARBA KAD BUTU GARANTUOTI, KAD NEATSIRAS KOKIA MAMASA.....? TODEL, KAD VISSTIEK BIOLOGINIAMS TEVAMS ISLIEKA TEISE VAIKA SUSIGRAZINTI... mad.gif

asfaltuota
QUOTE (ader @ 2004 07 22, 10:32)

As tai irgi neskiriu ivaikinimo nuo globojimo, vaikas juk tas pats ir rupesti jau prisiimi bet kokiu atveju. Aisku is salies gal gali atrodyti, kad globa tai kaip zaidimas tevais, bet juk visi suprantam kad taip jokiu budu nera.

Ader, tu jau turi vaikelį... dabar įsivaizduok, kad atsirastų kokia nors neišpasakyto klaikumo babania, kuri norėtų iš tavęs tavo Simoną atimt, ir nusitemt į kokią narkomanų lindynę... Argi neplyštų iš skausmo širdis? Juk globojant vaikelį bet kada taip gali nutikti...
Papildyta @ [mergetime]1090493198[/mergetime]
vat šmurka atsakė, kad įsivaikinus vaikelį tėvai praranda bet kokias teises. Taigi aš vardan šventos vaiko ir savo šeimos ramybės, susitvarkyčiau tas krūvas popierių ir spjaučiau į tuos penkis šimtus litų- tebūnie tai išpirka už vaiką iš narkomanų ar alkoholikų liūno.
Keberiokšt
Uz globojama vaika valstybe moka 500 lt per menesi. Uz ivaikinta -nieko, na nebent, jam 1-3 metai, tada gauni 93 litus seimos pasalpa per menesi. Jei vaikas ivaikintas, ji pagimde tevai praranda ji amziams. Na, nebent, kai siam sukaks 18 metu, jis pats pasirinks pas ka gyventi.
ENIGMA
QUOTE (Nedurna @ 2004 07 22, 12:50)
Uz globojama vaika valstybe moka 500 lt per menesi. Uz ivaikinta -nieko, na nebent, jam 1-3 metai, tada gauni 93 litus seimos pasalpa per menesi. Jei vaikas ivaikintas, ji pagimde tevai praranda ji amziams. Na, nebent, kai siam sukaks 18 metu, jis pats pasirinks pas ka gyventi.

DAR KARTA KARTOJU KAS PARASYTA NERA REALYBE IR VISADA ISLIEKA GALIMYBE SUSIRASTI VAIKA AR JIS GLOBOJAMAS AR IVAIKINTAS.... wink.gif

CIA LIETUVA, CIA LIETUS LYJA.... sad.gif
ader
As irgi auginu savo vaika ir visko buna, ir apibaru ir kantrybes truksta, pykstu ant viso pasaulio kai zbitku prikrecia, bet nemanau kad tai kliutis. Vaikas turi buti mokomas, auklejamas, kartais ir pabaramas. Tegul geriau tai daro vienas zmogus, kuris ir pabars, ir apkabins, pamokys ir paguos. Negu didelis kolektyvas auklyciu, kad ir labai geru bet skirtu visiems.
ENIGMA
QUOTE (ader @ 2004 07 22, 13:00)
As irgi auginu savo vaika ir visko buna, ir apibaru ir kantrybes truksta, pykstu ant viso pasaulio kai zbitku prikrecia, bet nemanau kad tai kliutis. Vaikas turi buti mokomas, auklejamas, kartais ir pabaramas. Tegul geriau tai daro vienas zmogus, kuris ir pabars, ir apkabins, pamokys ir paguos. Negu didelis kolektyvas auklyciu, kad ir labai geru bet skirtu visiems.

ZINOT MAN LABAI PATINKA PATARLE ,, UZ VIENA LUPTA , DESIMT NELUPTU DUODA....,, TAD JAU GERIAU TEVAI, KOKI BEBUTU TIKRI NETIKRI AUKLEJA, NEI KOLEKTYVAS KURIS ATEINA IR ISEINA... wink.gif

O BETO KAI NUEINATE LANKYTI VAIKU TAI VISOS SYPSOSI AUKLYTES VISOS LABAI GEROS, O UZ AKIU, TAIP KAIP MANO DRAUGES MOTINA SAKO ,, JAU KAIP DUOCIAU SITAM AR TEN KITAM DEBILUI, DURNIUI, AR DAR KOKIAM....,, , O GALVOJAT, KAD NEDUODA.... wink.gif TAI TEGUL TA RANKA DUODA I KAILI KURI IR GLOSTO IR APKABINA... smile.gif
asfaltuota
QUOTE (ENIGMA @ 2004 07 22, 10:54)

Na, kadangi čia Lietuva ir lietūs lyja, manau kad tokiu atvėju sugebėčiau patepti taikliau ir riebiau ten kur reikia, negu kątik iš kaliūzės išlindusi "mamytė". Užmuškit, bet bnetikiu, kad gegutės po kiek laiko pasitaiso ir tampa geromis mamomis... wink.gif
Dar Vienas klausimas ader: Ar nebijai traumuot savo vaiko? Tarkim, pasiimi vaikelį ir staiga supranti, kad nesusitvarkai, ar tikrai nėra sąlygų(pati rašei, kad nėr gyvenamo ploto) ir nusprendi vaikelį gražinti. Įsivaizduok: tavo vaikiukas gauna broliuką/sesytę, o staiga tas broliukas/sesytė vel dingsta... Ar nepradėtų drebėt, kad gali ir jį kam nors atiduot? Arba jeigu tą vaikelį atsiims "motušė", Simanui irgi gali pradėt atrodyt, kad ir jis kur nors turi kokią nors mamytę-raganą, kuri jį irgi atplėš nuo tavęs? Tokie jau tie vaikai... Ką manai apie tai?
ENIGMA
QUOTE (vobla @ 2004 07 22, 13:08)
QUOTE (ENIGMA @ 2004 07 22, 10:54)

Na, kadangi čia Lietuva ir lietūs lyja, manau kad tokiu atvėju sugebėčiau patepti taikliau ir riebiau ten kur reikia, negu kątik iš kaliūzės išlindusi "mamytė". Užmuškit, bet bnetikiu, kad gegutės po kiek laiko pasitaiso ir tampa geromis mamomis... wink.gif
Dar Vienas klausimas ader: Ar nebijai traumuot savo vaiko? Tarkim, pasiimi vaikelį ir staiga supranti, kad nesusitvarkai, ar tikrai nėra sąlygų(pati rašei, kad nėr gyvenamo ploto) ir nusprendi vaikelį gražinti. Įsivaizduok: tavo vaikiukas gauna broliuką/sesytę, o staiga tas broliukas/sesytė vel dingsta... Ar nepradėtų drebėt, kad gali ir jį kam nors atiduot? Arba jeigu tą vaikelį atsiims "motušė", Simanui irgi gali pradėt atrodyt, kad ir jis kur nors turi kokią nors mamytę-raganą, kuri jį irgi atplėš nuo tavęs? Tokie jau tie vaikai... Ką manai apie tai?

VISISKAI SUTINKU DEL PATEPIMU IR VISOKIU KITOKIU TEN TEPIMU, BET ZINAU VIENA VISISKAI TUPA - NU JI TUPA MAN TUO, KAD BUTENT TIKI TOKIOMIS GEGUTEMIS, ADVOKATE, KURI UZ DYKA JOMS PADEDA VAIKUS SUSIGRAZINTI, CIA TIPO JOS GYVENIMO MISIJA.... mad.gif VAT IR ZINOK, O BOBA TAI ARSI PEREINA VISAS INSTANCIJAS, SEIP PROTINGA, BET VAT SIOJ VIETOJ VARZTO TRUKSTA... sad.gif

TAI VA ATSIRAS TOKIA - BLINDA IR KA DARYSI, JI JUK NE DEL PINIGU, O IS IDEJOS.... mad.gif
ader
Del gyvenamo ploto, tai jis yra tik ne nuosavas, normaliai gyvenam. O del vaiko atidavimo, tiek savam, tiek priimtam vaikuciui zadu sakyti tik tiesa, ir jeigu atsiras mama kuri nores susigrazinti vaika, as nesirengiu kliudyti, zinoma priklausomai nuo aplinkybiu. Vaikai turi zinoti kas yra ju tevai. Nesiruosiu paimti ir vel atiduoti vaiko, jokiu budu, vaikas ne zaislas. Be to paaugusiam vaikiukui visada galima paaiskinti, kad broliukas ar sesute yra paimti is kitu namu, kur gyventi nelabai gerai, kad ir viena ir kita mylim, nesiruosiam niekur atiduoti. O maniskis tegul mokosi dalintis.
Sutinku, kad psichologiskai tai yra labai sunku islaikyti dvasios pusiausvyra auginant savo ir svetima vaika. Bet vaikai turi tokiu charizmatiniu savybiu, kad ju nemyleti neimanoma. Bent jau man taip atrodo.
asfaltuota
QUOTE (ENIGMA @ 2004 07 22, 11:13)
[QUOTE=vobla,2004 07 22, 13:08] [QUOTE
VISISKAI SUTINKU DEL PATEPIMU IR VISOKIU KITOKIU TEN TEPIMU, BET ZINAU VIENA VISISKAI TUPA - NU JI TUPA MAN TUO, KAD BUTENT TIKI TOKIOMIS GEGUTEMIS, ADVOKATE, KURI UZ DYKA JOMS PADEDA VAIKUS SUSIGRAZINTI, CIA TIPO JOS GYVENIMO MISIJA.... mad.gif VAT IR ZINOK, O BOBA TAI ARSI PEREINA VISAS INSTANCIJAS, SEIP PROTINGA, BET VAT SIOJ VIETOJ VARZTO TRUKSTA... sad.gif

TAI VA ATSIRAS TOKIA - BLINDA IR KA DARYSI, JI JUK NE DEL PINIGU, O IS IDEJOS.... mad.gif

Na tuomet aš negalėsiu niekuomet įsivaikint... sad.gif Esu stipri ir vaiko netektį kaip nors išgyvenčiau, bet vyrą toks dalykas tikrai sugniuždytų... taigi matyt neverta net prasidėti, kol veisiasi tokios teisininkės.
Ader, matau esi rimtai apsisprendus ir apgalvojus. Taigi sekmės. Parašyk kaip seksis?
ENIGMA
VOBLA, NIEKAS NEAPSAUGOTAS.... TOKIU BUVO IR BUS.... mad.gif

ADER, TIKRAI BANDYK GAL PASISEKS IR TURESI DAR VIENA MYLINCIA SIRDI SAVO NAMUOSE, O AS GAL PALAUKSIU DAR PORA METELIU NES DAR NEBAIGTAS NAMAS STATYTI, O TEN VIETOS TIKRAI UZTEKS, O IR MAZASIS MANO BUS JAU UGTELEJAS.... thumbup.gif BET KOLKAS VIS PAMASTAU APIE TOKI DALYKA, KAD GALIU DAR VIENAM ZMOGELIUI SUTEIKTI DZIAUGSMA IR VILTI... smile.gif
ader
aciu uz palaikyma. Neskubu ir as stacia galva, noriu pasitarti, pasiklausineti patirties kitu, kurie yra apsieme globoti. Apsisprendusi esu tikrai tvirtai. Be to laikui einant gal dar istatymuose kazkas pasikeis, nebus pateisinamos manipuliacijos vaikais.
Mew
Ader, labai sveikinu ir palaikau. Pritariu tavo nuostatoms askyti tiesa, auginti vaika be patologiskos baimes subarti, be baimes "prarasti". Ypac smagu,kad vaikas isivaikinamas, kai seimoje jau yra savo vaiku.

Man tie ivaikinimo kriterijai pasirode gana liberalus.
Beje, globa - faktiskai irgi tas pats, vaikas juk gyvena globeju seimoje. Gal tik juridines subtilybes skiriasi.
As irgi noreciau isivaikinti darviena vieneta smile.gif Greta maniskiu... materialines salygos lyg ir yra, bet kol kas yra daug "globotiniu" gimineje sad.gif

Miau
mamulia
Ziurejau vakarykste Nomedos laida tema "Manes atsisake globejai", kuri man dar karta irode, kad vaikas nera zaislas, kaip ir nera vien dzaugsmo saltinois-kyla begales problemu ir ne kiekvienas gali tai atlaikyti. Reikia daug stiprybes, pasiryzimo, atsidavimo. Gal del to kol kas dar tik svajoju, nes auginti vienai du vaikus ir taip nelengva, na bet tikiu, kad rasiu kada toki vyra, zmogu turinti panasiu troskimu i manuosius. Ale nelengva uzduotis toki rasti,kai pirmas kriterijus bus sutikti auginti kruva nesavu vaiku rolleyes.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Bet labai tikiuosi,kad kazkur sioj zemelej toks zmogus yra... rolleyes.gif
ader
Kazin mamulia, kuris cia variantas sudetingesnis, rasti vyra kuris vaiku noretu, ar turima vyra priversti ju noreti. biggrin.gif
Aga
Sunkus dalykas ta globa.Va pazystamiems globojusiems du vaikiukus dabar liepe arba trecia paimti arba atims tuos du sad.gif sad.gif sad.gif O sveikataos treciam nelabai bera,nes zmones vyresni jau...
saules_spindulelis
Labai dziugu girdeti, kad tokiu geru zmoniu yra. As pati turiu tokia svajone globoti vaikiuka

Pasiskaitykit cia apie vaiko globa, ir reikalingus dokumentus.
ader
Aciu saules spinduleli, labai issamiai ir aiskiai parasyta, viska supratau. Pradesim pasiruosima. thumbup.gif
ziv
Noretumem ir mes paimti, bet kolkas neduos sad.gif nes per mazas butas. Vienam zmogui turi buti 10 kv. m. naudingojo ploto t. y. kambario ploto sad.gif
ader
Aha sitas momentas ir man uzkliuvo. Be to mes gyvenam nuomojamam bute kol kas, tai gali irgi prisikabinti, tipo kaip ir netinkamos salygos. Bet bandysiu skambinti ir klausti.
ziv
QUOTE (ader @ 2004 08 17, 12:01)
Aha sitas momentas ir man uzkliuvo. Be to mes gyvenam nuomojamam bute kol kas, tai gali irgi prisikabinti, tipo kaip ir netinkamos salygos. Bet bandysiu skambinti ir klausti.

Mes irgi nuomojam, bet tai ne problema, reiktu tik pateikti nuomos sutarti (nemanau, kad seimininkas nesutiktu pasirasyti nuomos sutarties, jei mokesciai valstybei butu is musu kisenes). Sita issiaiskianau paskambinus i VTAT (vaiku teisiu apsaugos tarnyba).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.