Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų

Sveikutės mielos mamos su didelėm širdelėm,smagu,kad vis atsiranda viena kita kuri priglaudžia vaikelį,tačiau kiek galėtume padaryti jeigu tas kelias būtų tiesesnis ir drąsių mamų daugiau būtų g.gif .
Atsakyti
Gal reikėtų tiesiog užvesti atskirą temelę, kur nebūtų jokių komentarų, o tik istorija, kaip tie vaikeliai atėjo įmūsų namus.
Atsakyti
Gal ne tiek tas kelias baugina, kiek pačios visuomenės reakcija.
Tarp bendraamžių, tai randu bendraminčių, tačiau tėvai/seneliai schmoll.gif cry.gif
Vat dėl to man ir liūdna.
Čia reklamos kažkokios reikėtų. Kad žmonės nebijotų. Straipsnių daugiau apie narkomanių, alkoholikių vaikų vystymąsi, apie tokių vaikučių "blogus polinkius".
Kai man pačiai kurnors širdies kamputy pradeda abejonės kirbėt, vis prisimenu Nomedą, jos šeimą... Daugiau taip viešumon iškiltų ax.gif
Davai, mamkos, siūlom kokiam mamų (o gal ir moterų mirksiukas.gif ) žurnalui temą apie įvaikinimą. Surinktumėm jau įsivaikinusias šeimas, globojančias, tos kurios dar tik planuoja tai padaryti, ką nors iš įvaikinimo agentūros, vaiko teisių 4u.gif
Kaip galvojat mirksiukas.gif ?
Atsakyti
Motina, aš būčiau už.
Tik va tos viešumos daugelis bijo, kad neatsirastų tie tikrieji tėvai ir nepareikštų savo noro juos vėl "auginti"
Atsakyti
Vakar su vyru ziurejome i ivaikinimo kainas. blink.gif Siaubas is vargsu vaiku kazkas taip pelnosi, kad net negera darosi. Mano vyras uzsenietis
ir as nesu Lietuvoje, tai jie nori $16000 + kelione i LT ir atgal gal kokius 3 kartus. verysad.gif tai cia taip rodo, kad jie nori, kad tuos vaikus kas pasiimtu auginti ar tai sako, kad jie pasipelnyti tik nori. Na be abejo parasyta, kad jei imi du iskarto(turi buti broliai arba seses) tada kaina $19000.

Kraupu!! cry.gif
Atsakyti
Kaip suprasti įvaikinimo kainos?
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2005 07 27, 08:07)
Kaip suprasti įvaikinimo kainos?


Tai kaina už tai, kad tos užsienio valstybės agentūra (kuri turi būti akredituota mūsų Įvaikinimo tarnyboje) pirmiausiai sutvarkytų dokumentus toje šalyje (pokalbiai su šeima, namų studijos paruošimas [ji gali būti ir 20 puslapių ilgumo] ir pan.), po to juos perduotų Įvaikinimo tarnybai ir apskritai atstovautų tą šeimą Lietuvoje (paprastai yra samdomi dar ir vietiniai atstovai). Be to, užsieniečiams įvaikinant, procese dalyvauja ir advokatas (advokatų įkainius žinote?). Užsieniečiai juk neturi galimybės susipažinti su pasiūlytu vaiku, tą vietoje jų atlieka jų atstovai, kurie samdo ne tik advokatą, bet pasitelkia ir medikus. Taip pat visi užsieniečių dokumentai, kurie turi būti patvirtinti apostile (už kurią taip pat reikia nepigiai mokėti), verčiami į lietuvių kalbą ir tvirtinami (tas pats atliekama su visais Lietuvoje išduodamais dokumentais - į užsieniečiams suprantamą kalbą verčiami tiek dar siūlomo vaiko visokie aprašymai bei medicinos istorijos, tiek ir jau vaikinamo vaiko dokumentai, teismo sprendimai, išduodami nauji pasai; šie vertimai taip pat turi būti patvirtinti, kitaip užsienyje negalios). Be to, visi šie atstovai, advokatai ir agentūros nemokamai juk nedirba. Pasiskaičiuokite pačios - tai iš tikrųjų nemažai kainuoja. O kiek teko skaityti internete, jei už įvaikinimą sumoki iki 20 000 dol., tai yra gera kaina. Tik reikia labai žiūrėti, kad agentūra būtų akredituota.
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2005 07 27, 08:07)
Kaip suprasti įvaikinimo kainos?



kiek zinau tik uzsienieciams kainuoja ivaikinimas. O lietuviams lyg ir nekainuoja... nu nebent dokumentu tvarkymas... bet cia mano zinios tik VBS
Atsakyti
Suprtau... Ne, Lietuvoje tai nieko nekainuoja (oficialiai).
Atsakyti
QUOTE(Gabriela @ 2005 07 27, 09:13)
kiek zinau tik uzsienieciams kainuoja ivaikinimas. O lietuviams lyg ir nekainuoja... nu nebent dokumentu tvarkymas... bet cia mano zinios tik VBS


Lietuviams kainuoja tik dokumentai ir teismas - tačiau tik tuo atveju, jei gyvenamoji vieta yra Lietuvoje. Jei gyvenama užsienyje (o tuo labiau, jei vienas iš sutuoktinių yra užsienietis), tai jau visai kita tvarka - čia taip pat "įsijungia" ir tos užsienio šalies įstatymai ir tvarka. Jie bus traukiami į visai kitą įvaikintojų sąrašą. Tačiau jei šeimoje bent vienas įvaikintojas yra lietuvis, jie turės pirmenybę prieš ne lietuvių kilmės užsieniečius
Atsakyti
as ta ilietuve, tik mano vyras ne. Bet kaina nuo to ne kiek nekrenta, na gal tik pirmenybe suteiktu, kaip lietuvei unsure.gif



QUOTE(Pippi @ 2005 07 27, 08:56)
Lietuviams kainuoja tik dokumentai ir teismas - tačiau tik tuo atveju, jei gyvenamoji vieta yra Lietuvoje. Jei gyvenama užsienyje (o tuo labiau, jei vienas iš sutuoktinių yra užsienietis), tai jau visai kita tvarka - čia taip pat "įsijungia" ir tos užsienio šalies įstatymai ir tvarka. Jie bus traukiami į visai kitą įvaikintojų sąrašą. Tačiau jei šeimoje bent vienas įvaikintojas yra lietuvis, jie turės pirmenybę prieš ne lietuvių kilmės užsieniečius

Atsakyti
QUOTE(maya @ 2005 07 28, 05:48)
as ta ilietuve, tik mano vyras ne. Bet kaina nuo to ne kiek nekrenta, na gal tik pirmenybe suteiktu, kaip lietuvei  unsure.gif


Taip, jūs lietuvė, tačiau kaip supratau, gyvenate ne Lietuvoje, todėl jums taikomi ne tik Lietuvos, bet ir tos šalies, kurioje gyvenate, įstatymai. Apie tai galite pasiskaityti Įvaikinimo agentūros tinklalapyje www.ivaikinimas.lt (jiems galima ir klausimus užduoti). Nežinau kurioje šalyje jūs gyvenate, tačiau jei gyvenate JAV, galite pasiskaityti www.bethany.org (kiek girdėjau, tai viena iš 2 pas mus akredituotų JAV įvaikinimo agentūrų) - ten taip pat yra forumas, kuriame diskutuoja amerikiečiai, jau įvaikinę arba vaikinantys vaikus iš Lietuvos. Gal jums bus naudinga - mačiau, kad ten aptariamas ir pinigų klausimas. Taip, tai kainuoja nepigiai, tačiau kainą nustato ne Įvaikinimo agentūra, o įvaikinime tarpininkaujančios užsienio šalių agentūros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pippi: 28 liepos 2005 - 08:06