Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų

aš ėjau pas konkretų vaiką- mažą mergytę, metinukę. deja. bet, taip, ji turi brolį.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 12 09, 23:07)
aš ėjau pas konkretų vaiką- mažą mergytę, metinukę. deja. bet, taip, ji turi brolį.



kada tu ten buvai?
vaziuosiu as vel i svecius.reikia tik pasiruosti dovaneliu.gal savaitgali apsipirksiu,supakuosiu,o kita nuleksiu.vaziuosiu juk vel pas visus!per savaite gal dar kokiu "geru"minciu ateis...
Atsakyti
spalio vidury.
Atsakyti
QUOTE(sri lanka @ 2008 12 08, 09:44)
taip,merginos,buvau sestadieni ir kudikeliu ir vaiku namuose...


...susigraudinau skaitydama, taip noriu, bet vis bijau ten, pas tuos mazuosius zuikucius nueiti... Linkiu Jums sekmes, geru zmoniu tikrai mazai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ღsweetღ @ 2008 12 11, 01:21)
...susigraudinau skaitydama, taip noriu, bet vis bijau ten, pas tuos mazuosius zuikucius nueiti... Linkiu Jums sekmes, geru zmoniu tikrai mazai...  4u.gif




aciu.o,visoms dabar galiu patarti:nera ko bijoti...ten taip priima,atrodo,kad
pas draugus i svecius nuejai.arba tiesiog i savo vaiko darzeli.
aisku,as viena irgi ilgai nesiryzau/nors esu vienise/,bet dabar galvoju,kad bent
kelis kartus i metus nueisiu...gal dar ir drauges prisikviesiu!

Atsakyti
QUOTE(sri lanka @ 2008 12 11, 13:14)
aciu.o,visoms dabar galiu patarti:nera ko bijoti...ten taip priima,atrodo,kad
pas draugus i svecius nuejai.arba tiesiog i savo vaiko darzeli.
aisku,as viena irgi ilgai nesiryzau/nors esu vienise/,bet dabar galvoju,kad bent
kelis kartus i metus nueisiu...gal dar ir drauges prisikviesiu!


Kol si tema skaudi paciai, bijau, kad palies giliau nei galiu isivaizduoti... Nors, gal pasijusciau visai kitaip, gal rasciau tai, ko ieskau... Svarstau siandien vezti zaisliukus ir rubelius, nezinau ar teks pamatyti mazuosius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ღsweetღ @ 2008 12 11, 02:19)
Kol si tema skaudi paciai, bijau, kad palies giliau nei galiu isivaizduoti... Nors, gal pasijusciau visai kitaip, gal rasciau tai, ko ieskau... Svarstau siandien vezti zaisliukus ir rubelius, nezinau ar teks pamatyti mazuosius.  smile.gif




gal prazioje pasiieskoti draugiu...jei taip nedrasu...paskambinkit i v.namucius
ir susitarkit...daugumai galima parasyti ir susitarti,kad uzvaziuosit.
jei tai didieji miestai,tai draugiu tikrai surasit,o mazieji neislepinti demesio...
Atsakyti
sweet - nueik į "paremkime vaikus", jei esi iš didėlesnio miesto - ten organizuojasi kompanijos tam reikalui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ღsweetღ @ 2008 12 11, 12:19)
Kol si tema skaudi paciai, bijau, kad palies giliau nei galiu isivaizduoti...

Pirmieji apsilankymai paliečia turbūt visus... o kai kuriuos ir sukrečia...
Bet džiaugiuosi nuėjus, mėlynakis sukrėtimo rezultatas dabar saldžiai miega savo lovelėje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 11 gruodžio 2008 - 23:52
QUOTE(Tuoj @ 2008 12 12, 00:51)
Pirmieji apsilankymai paliečia turbūt visus... o kai kuriuos ir sukrečia...
Bet džiaugiuosi nuėjus, mėlynakis sukrėtimo rezultatas dabar saldžiai miega savo lovelėje smile.gif


...kaip miela... wub.gif tikiuosi, kad viena diena ir musiskis ramiai miegos su savo broliuku ar sesute... smile.gif

Daiktelius padovanojau, bet mazuju nemaciau... sirdis dziaugiasi, kad kazkam tie daikteliai atnes dziaugsmo, naudos... wub.gif
Atsakyti


kaip puiku,kad jus tokia "greita"...tik pakalbejom,o jus ir is sveciu!.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sri lanka: 12 gruodžio 2008 - 07:43
Ne karta esu padejusi zmonems, tad dideliu pastangu neprireike, o ir Kaledos cia pat... 4u.gif
Atsakyti