Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų

na aciukas uz issamius atsakymnus.. as esu apsisrnedusi del vaikucio, bet kaip sakiau noriu pradiziai nuo savaitgaliniu pasiemimu pradet, nes turim abu priprasti prie to...tik va ar tai kad esu viena, netusiu vyro, na net nebuvau istekejus ir neturiu savu vaiku, nebus kliutis tokiai globai..
Atsakyti
Dar turekit minty, kad gali buti kaip mums: emem savaitgaliais, o po kurio laiko atsirado iteviai, kuriems ir atidave musu globota mergyte, nes jie isivaikino ir jos sesute, o mes butume globoje tik mazaja. Butent del to geriau pradeti nuo kursu ir imti visam laikui.

Kai pradejom veziotis, dar ir mociute atsirado, kuriai vaikas iki tol nerupejo. Veziojausi kas savaite, o per jos gimtadieni pasieme mociute, nors mes jau buvom viska suplanave doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziv: 26 gegužės 2010 - 17:57
QUOTE(staponkute @ 2010 05 26, 07:17)
na aciukas uz issamius atsakymnus.. as esu apsisrnedusi del vaikucio, bet kaip sakiau noriu pradiziai nuo savaitgaliniu pasiemimu pradet, nes turim abu priprasti prie to...tik va ar tai kad esu viena, netusiu vyro, na net nebuvau istekejus ir neturiu savu vaiku, nebus kliutis tokiai globai..


cia dar naujiena,o kieno cia vaikiukus "susiraset"ar irgi konspiracija?! biggrin.gif
nera ir negali buti kliutis,kad neturit vyro,vaiku.
jus nueikit i artimiausius vaiku namus,tai pades daug greiciau apsispresti.jei yra kudikiu namai,tai dar geriau.aisku pirmiausia reikia pasiskambinti ir susitarti del sveciavimosi...oi,geriau "uzeikite i "paramos skyreli,ten galit prisijungti prie mamyciu kurios lanko vaikiukus.tikrai drasiau pasijusite kartu nueje.gal pamatysite savo "isrinktaji",aisku daug vilciu neturekit,nes vilniuje,kaune tikrai niekas vaikiuko jums iskarto neduos.
tikrai geriau prisijunkit prie mamu ir lankykit vaikiukus,o salia to tvarkykites dokumentus,paskui bus kursai,paskui reikes laukti vaikelio...tai uztruks bent jau puse metu.
ir nesislepkit uz to"nes turim abu priprasti prie to..."kai jau pradedi kartu gyventi,tai ir pratiniesi,cia kaip ir su vyru-ka pamatysi negyvendamas.
jums neduoda ramybes abejones:koks jis uzaugs,o jei jis "paveldes"is savo tevu...
to nesuzinosi,iki kol vaikas neuzaugs...ir ar tai bus bio,ar globojamas vaikas...
dziaugsmas yra tame,kad tu gali duoti vaikui zymiau daugiau nei jo tikrieji tevai,nei globos namai.laime yra tame kai girdi vaikiuka juokiantis...cia atrodo tokie banalus zodziai,bet tikrai esi laimingas tik tada jei vaikui suteiki laimes...cia nepapasakosi schmoll.gif
taip kad pirmyn i "paramos skyreli"!zenkite pirma zingsni,o paskui viskas bus daug paprasciau.
Atsakyti
QUOTE(staponkute @ 2010 05 26, 17:17)
tik va ar tai kad esu viena, netusiu vyro, na net nebuvau istekejus ir neturiu savu vaiku, nebus kliutis tokiai globai..

Nebus 4u.gif
QUOTE(sri lanka @ 2010 05 26, 18:41)
gal pamatysite savo "isrinktaji"

O aš linkiu, kad taip neatsitiktų, nes daugelis vaikų neturi statuso įvaikinimui, kai kurie ir nuolatinei globai. Ir jei į akį kristų būtent toks vaikas, tai laimingos pabaigos nebus.
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2010 05 26, 20:42)
Nebus 4u.gif

O aš linkiu, kad taip neatsitiktų, nes daugelis vaikų neturi statuso įvaikinimui, kai kurie ir nuolatinei globai. Ir jei į akį kristų būtent toks vaikas, tai laimingos pabaigos nebus.

mano buvo beveik panaši istorija: ėjau pas mergaitę, krito į akį vaikinas, teiravausi VTATe, o jis pasirodo buvo jau grąžinamas tėvams. Po kurio laiko vėl atsidūrė globos namuose, dabar lyg ir įvaikinamas, bet - kartu su sese ir broliu.
Atsakyti
na,o musu istorija su laiminga pabaiga.pamaciau mergaites per organizuojamas atviru duru dienas.jau grizdama namo,visa kelia apie jas galvojau...paskambinau pavaduotojai pasiklausti ar niekas ju nelanko...labai daug ziniu man nesuteike,bet pasake kad niekas ju nelanko.issigandau,kad jos dvi...paskui dar ne karta vaziavau su mamytemis i kitus globos namus,bet nebuvo taip-meile is pirmo zvilgsnio!
galiu dekoti tik likimui,kad mane tada kazkas pasikviete ten nuvaziuoti...,o paskui vis spilkavo,cia is musiskiu viena:turi apsispresti,nes jas atrodo nori itraukti i sarasus...
niekas ju niekur "neitrauke",tik isveze i gimtaji rajona,o dokumentus pradejo tvarkyti tik tada kai mums to prireike,jei ne,tai dar dabar jos "kabotu"
aisku,kai vaziavau i teisma,tai meldziausi,kad tik motina nepasirodytu.
vis tiek,jei neisivaikinsi,tai visada esi,kaip ant zariju...
Atsakyti
Laiminga istorija rolleyes.gif tikiuosi ir mum ji bus laiminga..Mes turim laikina globa,nes dokumentai mergaites buvo netvarkyti..Dabar pridavem nuolatinai globai popierius is naujo surinke..Turejo bio per teisma neterminuotai atimt valdzia..Vakar paskambinu i VT,pasirodo,tokio teismo nebus,nes bio pasirase sutikima ivaikinimui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sri lanka @ 2010 05 27, 15:59)
o paskui vis spilkavo,cia is musiskiu viena:turi apsispresti,nes jas atrodo nori itraukti i sarasus...


lotuliukas.gif lotuliukas.gif man taip sakė pavaduotoja lotuliukas.gif bet iš tikro tuose globos namuose dokumentų labai ilgai netvarko...
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2010 05 27, 09:40)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif man taip sakė pavaduotoja  lotuliukas.gif  bet iš tikro tuose globos namuose dokumentų labai ilgai netvarko...

zinok,esu tau dekinga,vos ne giminaite laikau,vaikus tu mano zinai...jei jauti,kad reikia tik siek tiek padrasinti,"paspausti",tai taip ir padaryk ir viskas bus ok.gif
Atsakyti
QUOTE(sri lanka @ 2010 05 27, 15:59)
vis tiek,jei neisivaikinsi,tai visada esi,kaip ant zariju...

Man su nuolatine globa nebuvo "žarijų" - jei bio neterminuotai apribota valdžia, ko jaudintis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 27 gegužės 2010 - 20:53
sveikos, gelvojam su vyru pasiimti globoti nuolatos vaikiuka bet norim maziuko iki metuku laiko, pirma norim globai pasiimti o po to tvarkytume dokumentus ir ivaikinimui... gal kas zinote kokios salygos keliamos norint pasiimti globoti vaika? ar butina tureti savo busta? kiek turi uzdirbti kad gautum ta globa? ir apskritai jei gauni globa tai turi iseiti is darbo? nes niekas neduos tau motinystes juk atostogu... iir dar norejau paklausti kur yra kaune kudikiu globos namai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrine23 @ 2010 05 30, 13:40)
sveikos, gelvojam su vyru pasiimti globoti nuolatos vaikiuka bet norim maziuko iki metuku laiko, pirma norim globai pasiimti o po to tvarkytume dokumentus ir ivaikinimui... gal kas zinote kokios salygos keliamos norint pasiimti globoti vaika? ar butina tureti savo busta? kiek turi uzdirbti kad gautum ta globa? ir apskritai jei gauni globa tai turi iseiti is darbo? nes niekas neduos tau motinystes juk atostogu... iir dar norejau paklausti kur yra kaune kudikiu globos namai?  4u.gif


...galima pradeti nuo sitos temos skaitymo/nuo 1 psl./galima susirasti ivaikinimas.lt,galima paskambinti i VTAT.
i kudikiu namucius,norint patekti,reikes pazymos is mediku,paprasciau butu prisijungti prie Kauno besilankanciu mamyciu...bet pas mazius tikrai taip paprastai neleidzia.
Siulyciau pradeti nuo temu skaitymo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sri lanka: 31 gegužės 2010 - 07:55