Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų

QUOTE (vobla @ 2004 07 22, 13:08)
QUOTE (ENIGMA @ 2004 07 22, 10:54)


CIA LIETUVA, CIA LIETUS LYJA.... sad.gif

Na, kadangi čia Lietuva ir lietūs lyja, manau kad tokiu atvėju sugebėčiau patepti taikliau ir riebiau ten kur reikia, negu kątik iš kaliūzės išlindusi "mamytė". Užmuškit, bet bnetikiu, kad gegutės po kiek laiko pasitaiso ir tampa geromis mamomis... wink.gif
Dar Vienas klausimas ader: Ar nebijai traumuot savo vaiko? Tarkim, pasiimi vaikelį ir staiga supranti, kad nesusitvarkai, ar tikrai nėra sąlygų(pati rašei, kad nėr gyvenamo ploto) ir nusprendi vaikelį gražinti. Įsivaizduok: tavo vaikiukas gauna broliuką/sesytę, o staiga tas broliukas/sesytė vel dingsta... Ar nepradėtų drebėt, kad gali ir jį kam nors atiduot? Arba jeigu tą vaikelį atsiims "motušė", Simanui irgi gali pradėt atrodyt, kad ir jis kur nors turi kokią nors mamytę-raganą, kuri jį irgi atplėš nuo tavęs? Tokie jau tie vaikai... Ką manai apie tai?

VISISKAI SUTINKU DEL PATEPIMU IR VISOKIU KITOKIU TEN TEPIMU, BET ZINAU VIENA VISISKAI TUPA - NU JI TUPA MAN TUO, KAD BUTENT TIKI TOKIOMIS GEGUTEMIS, ADVOKATE, KURI UZ DYKA JOMS PADEDA VAIKUS SUSIGRAZINTI, CIA TIPO JOS GYVENIMO MISIJA.... mad.gif VAT IR ZINOK, O BOBA TAI ARSI PEREINA VISAS INSTANCIJAS, SEIP PROTINGA, BET VAT SIOJ VIETOJ VARZTO TRUKSTA... sad.gif

TAI VA ATSIRAS TOKIA - BLINDA IR KA DARYSI, JI JUK NE DEL PINIGU, O IS IDEJOS.... mad.gif
Atsakyti
Del gyvenamo ploto, tai jis yra tik ne nuosavas, normaliai gyvenam. O del vaiko atidavimo, tiek savam, tiek priimtam vaikuciui zadu sakyti tik tiesa, ir jeigu atsiras mama kuri nores susigrazinti vaika, as nesirengiu kliudyti, zinoma priklausomai nuo aplinkybiu. Vaikai turi zinoti kas yra ju tevai. Nesiruosiu paimti ir vel atiduoti vaiko, jokiu budu, vaikas ne zaislas. Be to paaugusiam vaikiukui visada galima paaiskinti, kad broliukas ar sesute yra paimti is kitu namu, kur gyventi nelabai gerai, kad ir viena ir kita mylim, nesiruosiam niekur atiduoti. O maniskis tegul mokosi dalintis.
Sutinku, kad psichologiskai tai yra labai sunku islaikyti dvasios pusiausvyra auginant savo ir svetima vaika. Bet vaikai turi tokiu charizmatiniu savybiu, kad ju nemyleti neimanoma. Bent jau man taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 07 22, 11:13)
[QUOTE=vobla,2004 07 22, 13:08] [QUOTE
VISISKAI SUTINKU DEL PATEPIMU IR VISOKIU KITOKIU TEN TEPIMU, BET ZINAU VIENA VISISKAI TUPA - NU JI TUPA MAN TUO, KAD BUTENT TIKI TOKIOMIS GEGUTEMIS, ADVOKATE, KURI UZ DYKA JOMS PADEDA VAIKUS SUSIGRAZINTI, CIA TIPO JOS GYVENIMO MISIJA.... mad.gif VAT IR ZINOK, O BOBA TAI ARSI PEREINA VISAS INSTANCIJAS, SEIP PROTINGA, BET VAT SIOJ VIETOJ VARZTO TRUKSTA... sad.gif

TAI VA ATSIRAS TOKIA - BLINDA IR KA DARYSI, JI JUK NE DEL PINIGU, O IS IDEJOS.... mad.gif

Na tuomet aš negalėsiu niekuomet įsivaikint... sad.gif Esu stipri ir vaiko netektį kaip nors išgyvenčiau, bet vyrą toks dalykas tikrai sugniuždytų... taigi matyt neverta net prasidėti, kol veisiasi tokios teisininkės.
Ader, matau esi rimtai apsisprendus ir apgalvojus. Taigi sekmės. Parašyk kaip seksis?
Atsakyti
VOBLA, NIEKAS NEAPSAUGOTAS.... TOKIU BUVO IR BUS.... mad.gif


ADER, TIKRAI BANDYK GAL PASISEKS IR TURESI DAR VIENA MYLINCIA SIRDI SAVO NAMUOSE, O AS GAL PALAUKSIU DAR PORA METELIU NES DAR NEBAIGTAS NAMAS STATYTI, O TEN VIETOS TIKRAI UZTEKS, O IR MAZASIS MANO BUS JAU UGTELEJAS.... thumbup.gif BET KOLKAS VIS PAMASTAU APIE TOKI DALYKA, KAD GALIU DAR VIENAM ZMOGELIUI SUTEIKTI DZIAUGSMA IR VILTI... smile.gif
Atsakyti
aciu uz palaikyma. Neskubu ir as stacia galva, noriu pasitarti, pasiklausineti patirties kitu, kurie yra apsieme globoti. Apsisprendusi esu tikrai tvirtai. Be to laikui einant gal dar istatymuose kazkas pasikeis, nebus pateisinamos manipuliacijos vaikais.
Atsakyti
Ader, labai sveikinu ir palaikau. Pritariu tavo nuostatoms askyti tiesa, auginti vaika be patologiskos baimes subarti, be baimes "prarasti". Ypac smagu,kad vaikas isivaikinamas, kai seimoje jau yra savo vaiku.

Man tie ivaikinimo kriterijai pasirode gana liberalus.
Beje, globa - faktiskai irgi tas pats, vaikas juk gyvena globeju seimoje. Gal tik juridines subtilybes skiriasi.
As irgi noreciau isivaikinti darviena vieneta smile.gif Greta maniskiu... materialines salygos lyg ir yra, bet kol kas yra daug "globotiniu" gimineje sad.gif

Miau
Atsakyti
Ziurejau vakarykste Nomedos laida tema "Manes atsisake globejai", kuri man dar karta irode, kad vaikas nera zaislas, kaip ir nera vien dzaugsmo saltinois-kyla begales problemu ir ne kiekvienas gali tai atlaikyti. Reikia daug stiprybes, pasiryzimo, atsidavimo. Gal del to kol kas dar tik svajoju, nes auginti vienai du vaikus ir taip nelengva, na bet tikiu, kad rasiu kada toki vyra, zmogu turinti panasiu troskimu i manuosius. Ale nelengva uzduotis toki rasti,kai pirmas kriterijus bus sutikti auginti kruva nesavu vaiku rolleyes.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Bet labai tikiuosi,kad kazkur sioj zemelej toks zmogus yra... rolleyes.gif
Atsakyti
Kazin mamulia, kuris cia variantas sudetingesnis, rasti vyra kuris vaiku noretu, ar turima vyra priversti ju noreti. biggrin.gif
Atsakyti
Sunkus dalykas ta globa.Va pazystamiems globojusiems du vaikiukus dabar liepe arba trecia paimti arba atims tuos du sad.gif sad.gif sad.gif O sveikataos treciam nelabai bera,nes zmones vyresni jau...
Atsakyti
Labai dziugu girdeti, kad tokiu geru zmoniu yra. As pati turiu tokia svajone globoti vaikiuka

Pasiskaitykit cia apie vaiko globa, ir reikalingus dokumentus.
Atsakyti
Aciu saules spinduleli, labai issamiai ir aiskiai parasyta, viska supratau. Pradesim pasiruosima. thumbup.gif
Atsakyti
Noretumem ir mes paimti, bet kolkas neduos sad.gif nes per mazas butas. Vienam zmogui turi buti 10 kv. m. naudingojo ploto t. y. kambario ploto sad.gif
Atsakyti