Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vokiečių kalba
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Kursai
Pages: 1, 2, 3
guvilė
Sveikos vokietukės,

ieškau pagalbos ir tikiuosi ją rasti čia. Turiu tokį tekstuką, kurį man reikia išversti į vokiečių kalbą. Gal, sakau, jums pavyks.

Laikosi klasės vidaus taisyklių.
Moksleiviai gerbia vieni kitus (nesityčioja, neatiminėja ir negadina daiktų, nesimuša, nesistumdo, nesispjaudo)
Moksleiviai skatinami už indėlį į klasės bei gimnazijos gyvenimą (dalyvavimas renginiuose, iniciatyvumas pateikiant pasiūlymus, aktyvumas kuriant įvairius projektus, sąžiningas įsipareigojimų vykdymas)
Moksleiviai nevėluoja į pamokas bei nepraleidinėja jų be rimtos priežasties.
Laikosi tvarkos valgykloje ir bufete.

Tai va, toks gal ir netrumpas tekstukas, bet jums, kaip mėgejoms vokiečių kalbos, manau sunku neturėtų būti. Iškart DIDELIS dėkuiiiiiii 4u.gif 4u.gif 4u.gif
desrele-lt
vokieciu buvo mano pirmoji uzsienio kalba, sunki kalba, bet kazkaip pramokau ir jau baigiu primirst, nes anglu kalba dazniau naudoju.. o reiktu neapleist ir vokieciu.
Joliee
QUOTE(Guvilė @ 2007 09 13, 18:24)
Sveikos vokietukės,

ieškau pagalbos ir tikiuosi ją rasti čia. Turiu tokį tekstuką, kurį man reikia išversti į vokiečių kalbą. Gal, sakau, jums pavyks.

Laikosi klasės vidaus taisyklių.
Moksleiviai gerbia vieni kitus (nesityčioja, neatiminėja ir negadina daiktų, nesimuša, nesistumdo, nesispjaudo)
Moksleiviai skatinami už indėlį į klasės bei gimnazijos gyvenimą (dalyvavimas renginiuose, iniciatyvumas pateikiant pasiūlymus, aktyvumas kuriant įvairius projektus, sąžiningas įsipareigojimų vykdymas)
Moksleiviai nevėluoja į pamokas bei nepraleidinėja jų be rimtos priežasties.
Laikosi tvarkos valgykloje ir bufete.

Tai va, toks gal ir netrumpas tekstukas, bet jums, kaip mėgejoms vokiečių kalbos, manau sunku neturėtų būti. Iškart DIDELIS dėkuiiiiiii 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Guvile, šiaip negražu naudotis žmonėmis... Jei reikia versti, gali paprašyti pagalbos, bet kad ištisus sakinius... verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(jolie23 @ 2007 10 19, 20:50)
Guvile, šiaip negražu naudotis žmonėmis... Jei reikia versti, gali paprašyti pagalbos, bet kad ištisus sakinius...  verysad.gif
*

o norinčioms prisiminti arba pasimokyti ne tik vokiečių, bet ir kitų kalbų, labai rekomenduoju svetainę http://www.trymango.com/login.php thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Schroedingers Cat
QUOTE(desrele-lt @ 2007 10 05, 23:43)
vokieciu buvo mano pirmoji uzsienio kalba, sunki kalba, bet kazkaip pramokau ir jau baigiu primirst, nes anglu kalba dazniau naudoju.. o reiktu neapleist ir vokieciu.
*

grynai ta pati situacija smile.gif labai noriu nepamiršti šitos kalbos ir dar naujų išmokti.. nes kam vargau tiek metų ir Sprachdiplom laikiau?
ermelinda
Gal kas galėtų parašyti kaip bus "buhalteris-konsultantas'" VOKIŠKAI smile.gif
Dzenet
Sveikutes, norėčiau prisijungti prie jūsų. Tiesa sakant niekada negalvojau, kad taip prireiks vokiečių kalbos cool.gif Šiaip studijuoju anglų kalba. Bet gyvenimas pasisuko taip, kad vyrui pasiūlė darba Vokietijoje. Taigi mes su šeima esame Vokietijoje ir dabar mokaus vokiečių kalbą. Nes nesinori namie sedėt... O su anglų susišneku čia, bet tikrai ne su visais, todel tikrai pritariu, kad gyvenant Vokietijoj būtina mokėti ir jos kalbą.
Norisi greičiau išmokti, bet... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzenet @ 2007 11 15, 13:57)
Sveikutes, norėčiau prisijungti prie jūsų. Tiesa sakant niekada negalvojau, kad taip prireiks vokiečių kalbos  cool.gif  Šiaip studijuoju anglų kalba. Bet gyvenimas pasisuko taip, kad vyrui pasiūlė darba Vokietijoje. Taigi mes su šeima esame Vokietijoje ir dabar mokaus vokiečių kalbą. Nes nesinori namie sedėt... O su anglų susišneku čia, bet tikrai ne su visais, todel tikrai pritariu, kad gyvenant Vokietijoj būtina mokėti ir jos kalbą.
Norisi greičiau išmokti, bet... g.gif
*

labai atsiprašau už gramatines klaidas... viskas per skubėjimą blush2.gif
Robyte
QUOTE(ermelinda @ 2007 11 04, 14:23)
Gal kas galėtų parašyti kaip bus "buhalteris-konsultantas'" VOKIŠKAI smile.gif
*

Buchhater-Konsultant smile.gif
Papildyta:
dar mokykloje man taip nepatiko vokieciu kalba,o dabar galvou visai kitaip.gyvenimas pasisuko taip,kad teko ismokti vokieciu kalba,kuri man tikrai daug naudos atnese smile.gif
beer
LABA DIENA,

tenka daug vazineti automobiliu, tad salia ziniu klausymo mielai atnaujinciau kazkada turetus vok. kalbos pradmenis, o gal normaliai kalbeti ismokciau.

galbut kuri nors mama pasidalintu info, is kur parsisiusti Free irasu: mokomuju ar tiesiog igarsintu knygu.Vokietijoje ieskojau knygyne, taciau knyga CD kainuoja min 20 Euru, manau brangoka.

parsisiunciau bandymui irasa vienos mamos rekomenduota www.trymango
O LT kiek domejausi knygu irasu nepardavineja.

taigi - gal kuri galit info nuorodomis pasidalinti, arba gal turit perlesti nebereikalingu CD irasu vokieciu kalba?
puse kainos biggrin.gif
bialetti
sveikos, mokykloje as ir mokiausi vokieciu, anglu-nemoku. Tai galvoju reiketu atnaujinti vokieciu k.zinias. Jei kas turite kokiu nuorodu vokieciu k.tai rasykite.
Robyte
sveiki smile.gif norintiems patobulinti vokieciu zinias online http://www.passwort-deutsch.de/ viel Spaß! mirksiukas.gif
miminukas2
Ir as mokiausi mokykloje, dar viena savaite ir gyvenau, po to teko daug vazineti, ir dabar dar tenka nuolatos vertejauti, bet tik megejiskai - nes tetis turi verslo partneriu vokietijoj. As tai noreciau ir vertimais uzsiimti is/i vokieciu kalba. Bet nezinau kaip toki darba susirasti. Arba galeciau ka nors ir namie pamokinti, nes dabar leliuka auginuosi, ir noreciau prisideti prie seimos biudzeto finansavimo smile.gif

Kai pribegsiu pasistengsiu imesti kokiu nors nuorodu su vokieciu kalba smile.gif
Lela
4u.gif Ieškau vokiečių kalbos mokytojos ,Kaune, gal kas galit padėti?
Čia reikia pamokų pradedančiam, visai vokiečių nemokančiam mastau.gif
uoga X3
Kazkada rinkausi as sita kalba, nes ir teveliai ja rinkosi. Tipo bus kas padeda, bus lengviau. Nu ir po siai dienai gailiuosi, kad ne anglu. Dirbant kompiuteriu pagrindine info anglu. Darbinantis dazniausiai reikalinga anglu kalba. O kad galeciau as atsukti laika atgal.
kristen
Sveikos, as tiek mokykloje, tiek universitete mokiausis vokieciu kalbos. Negaleciau pasakyti, kad si kalba man nepatinka. Tik problema, kad ja jau pamirsti baigiu verysad.gif . Mano nuomone, kuo daugiau kalbu moki, tuo geriau thumbup.gif.
liebeTH
va cia labai gerai galima ismokt: www.livemocha.com thumbup.gif cia dar gerai mokintis tik pradedantiesiems, beje dar ir kitu kalbu yra smile.gif man tik 13 metu, bet neseniai pradejau mokintius vokieciu k, dabar labai stengiuosi, noriu labai gerai ismokt, nes noriu vaziuot i vokietija gyvent ax.gif dar teveliai planavo ten vaziuot.. gal dar neapsigalvojo, nes as myliu ta sali 4u.gif
mazyle1985
labutukas.... man reik per vasara pasimokyti vokieciu kalbos pagrindu....
gal kas uzsiemate? domina ir individualus ir grupelemis,ir kaip jums patogu,nes vasara nekur neviksta doh.gif

labai lauksiu.....
Herrera
Aš irgi studijavau universitete šią kalbą šešis metus ir pasirodo, be reikalo verysad.gif , neradau darbo susijusio su vokiečių kalba, mokyklose labai mažai ją kur mokosi, mokytojas atleidinėja iš darbo, aukštesniosios ir univerai seniai turi savo dėstytojus nuo senų laikų ir niekam nieko nereikia, o su vertimais man kažkaip nelabai ir sekasi, matyt neturiu tam tinkamų sugebėjimų...
O dabartiniam darbe naudoju anglų kalbą...
Savo vaikams mokykloje tikrai patarčiau rinktis anglų ir rusų, nes tai dabar pačios reikalingiausios kalbos.
Simpatukas_
Labukas,
Vokieciu kalba rinkausi trecioje klaseje. Mokiausi visa laika mokykoje ir universitete. Esu labai patenkinta savo sprendimu trecioje klaseje thumbup.gif , kad ir kiek ten mano iniciatyvos buvo, nes nes sia kalba ismokti gan nelengva. O del to, kad nesirinkau anglu kalbos... umn.gif Ja ismokau pati... savaime. Matyt ta kalba tikrai lengva, nes vokieciu nei uz ka siaip sau neismokciau...
Demokratija
Sveiki. Gal kas padetu isversti is lietuviu i vokieciu kalba kelis rasinelius? Atsilyginciau... Rasykite i až 4u.gif
Edeja
Sveikos vokieciu kalbos myletojos, vartotojos,

Taip ieskojau sio skyrelio ir pagaliau radau. Bet bendraujanciu cia nera unsure.gif Gaila... Bet radau neblogu nuorodu.
Zadu mokytis vokieciu kalba, gal kas reomenduotu mokytoja? Esu kauniete.
Is anksto dekoju. smile.gif
varla
QUOTE(uoga3 @ 2008 03 12, 13:27)
Kazkada rinkausi as sita kalba, nes ir teveliai ja rinkosi. Tipo bus kas padeda, bus lengviau. Nu ir po siai dienai gailiuosi, kad ne anglu. Dirbant kompiuteriu pagrindine info anglu. Darbinantis dazniausiai reikalinga anglu kalba. O kad galeciau as atsukti laika atgal.
*

Va va... ir mane mama privertė pasirinkti mokintis vokiečių kalbos, kai vos ne visa klasė rinkosi anglų, tipo bus man lengviau, bus kas padeda... Nereikėjo padėt ax.gif įsimylėjau tą kalbą wub.gif dar mokyklą bebaigdama jau storus romanus skaičiau blush2.gif , įstojau į univerą į visiškai žemišką specialybę, bet neatsispyriau pagundai gerokai pastudijuot Vokietijoj. Dabar dirbu pagal savo žemišką specialybę, bet thumbup.gif vokiečių kalba, kasdien bendrauju su vokiečiais, telikas namie įjungtas vien tik vokiški kanalai, vaikai multikus tik per SUPER RTL žiuri lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nu vnž...nors gyvenu Lietuvoj, bet kaip ir nelabai...Atostogaut važiuojam į vokiškai kalbančias šalis thumbup.gif išsipildė mano svajonė wub.gif
Tik kartais ir juokinga, ir liūdna kartu - greičiau į galvą mintis šauna vokiškai nei lietuviškai, nes daugiau laiko vokiškai bendrauju, vaikai maži, su jais plačiom temom dar nepadiskutuosi biggrin.gif
Maar
Ieskau normaliai vokiskai kalbancio zmogaus, kuris nori ismokti angliskai. Galetume viens kitam padeti.
Dabartiniu metu daug ka galima padaryt su kompu, bet ne viska. O ir kai ka zinantis zmogus gali paaiskinti greiciau nei susirasi pats.
Indi
Gal bus kokiu patarimu, kaip pagerinti vokieciu kabos zinias. Girdejau, labai gerai klausytis kasetes. Padeda snekamosios kalbos lavinimui. Labai norisi ismokti sita kalba, bet kartais prarandu vilti.. bet vis dar stengiuosi smile.gif
varla
QUOTE(Indi @ 2009 05 04, 12:42)
Gal bus kokiu patarimu, kaip pagerinti vokieciu kabos zinias.
*

Patarimai iš mano asmeninės patirties:
1. Norint tobulinti jau mokamą kalbą, nors ir kokia ji netvirta būtų, laisvu laiku reikia kuo daugiau skaityti, pasirenkant mėgiamą žanrą: ar tai būtų meilės romanai, ar techninė literatūra ar sodo-daržo žurnalai. Svarbiausiai nereikia stengtis suprasti kiekvieną žodį. Turėjau labai gerą vok. kalbos mokytoja universitete (pasikartosiu - mokiausi ne vokiečių kalbą, o paprastą žemišką inžinerinę spec.). Ji nuolat kartodavo - skaitykit, skaitykit, skaitykit, kad ir tą patį žurnalą po x kartų.
2. Klausytis vokiškos muzikos, kartu dainuojant (na pvz. važiuojant mašina, kai niekas negirdi blush2.gif ). Čia aišku labai slidus reikalas, tie atlikėjai, kurių dainos man be galo padėjo išlavinti tartį, tikrai ne kiekvienam patiktų, kadangi muzika - skonio reikalas...
3. Žiūrėti teliką vok. kalba. Aš pasirinkau 2 serialus, kuriuos žiūriu jau virš 10 metų, (RTL: Gute Zeiten-schlechte Zeiten, darbo dienomis 9:30 arba 20:40 ir Unter Uns, darbo dienomis 9:00 ir 18:30. Abieju pakartojimai visos savaitės serijų - šeštadienį ir sekmadienį, pirmoj dienos pusėj, nepamenu tiksliau). Labai lengvas siužetas, kaip Australų Be namų negerai. Taip pat žinių laidos RTL man labai patinka, ten mažai politikos, daugiau įdomesnių dalykėlių parodo thumbup.gif
4. Jeigu šiuo metu studijuojat ką nors ir yra galimybė sudalyvauti MAINŲ PROGRAMOJE SOKRATES ERASMUS - nei neabejokit - verta visu 1000 proc. Man Vokietijoj mokytis buvo nepalyginamai lengviau negu Lietuvoj, ten visai kitoks požiūris į mokymąsi ir niekas nekreipia dėmesio, kad tu ten kažką ne taip sukirčiavai, ar žodį kokį ne tokį pasakei, svarbiausia - stengtis.
5. Jeigu esate pakankamai jauna (tiksliai nepamenu - iki 25 gal metų tai galima) - rekomenduočiau padirbėti pagal AUPAIR aukle vokietijoje: ir Vokietiją pamatysit, ir kalbos pramoksit, ir daugiau patirties su vaikučiu įgausit, ir pinigėlių smulkioms išlaidoms bus, jei gera šeima pasitaikys, tai dar ir privežios visur, vnž. tikrai rekomenduočiau thumbup.gif
6. Įsigyti draugų vokiečių ax.gif
Dirbant ar studijuojan Vokietijoje dar galėčiau duoti patarimų, kaip ten laisvą laiką geriau išnaudoti tam pačiam tikslui, tik čia gal jau konkrečiai kuriai nors galėčiau patarti mirksiukas.gif
Ko niekada nesiūlyčiau daryti:
Nuvykus ar mokytis, ar dirbti į Vokietiją bendrauti su tautietėmis. Jokiu būdu, tik būtiniausiu atveju ir kuo mažiau, kitaip kalbos absoliučiai neišmoksite.
Kaip sakoma, plaukti lengviausiai išmokti įkritus į balą - vis tiek kažkaip išplauksi. O jeigu bendrausi vien tik su lietuvaitėm, tai tikrai bus kažkuri, kur geriau mokės ir už kitas ar tave visur visko klaus ar pasakys, vnž. bus tik meškos paslauga tau.
SĖKMĖS! drinks_cheers.gif
Indi
QUOTE(varla @ 2009 05 04, 14:00)
Patarimai iš mano asmeninės patirties:
*

oj aciu labai. As kaip tik dabar studijoju pagala erasmus programma, jau kaip 3 meneisiai esu Sveicarijoje. Na ask kalbos zinios jau pagerejo, bet vis dar sunku issakyti savo minti. Papsratom temom galiu susisneketi, o kazka filosofoti aiskinti, cia jau sunku verysad.gif Kartais prarandu vilti ismokti sita kalba gerai, suprantu kad zmones kalba mokinasi daug metu, o as cia per 3 mesius noriu romanus skaityti, bett..
Varla aciu labai uz patarimus. Pagavau antra kvepavima, reikia stengtis toliau smile.gif
varla
QUOTE(Indi @ 2009 05 05, 11:47)
As kaip tik dabar studijuoju pagal erasmus programma Sveicarijoje.
*

Šveicarija thumbup.gif jėga!
Man teko Zürich'e gerokai pagyventi, tai jau po keleto mėn. šveicariška vokiečių kalba nebeatrodė kaip žemaičių, prakirtau tongue.gif , bet pačiai sakinį jų dialektu suregzti - doh.gif be šansų. Jie gudručiai, su svetimšaliais kalba normaliai vokiškai, o tarpusavęs doh.gif doh.gif doh.gif
Kokiam mieste tamsta studijuojate???
Indi
QUOTE(varla @ 2009 05 05, 12:24)
Šveicarija  thumbup.gif  jėga!
Man teko Zürich'e gerokai pagyventi, tai jau po keleto mėn. šveicariška vokiečių kalba nebeatrodė kaip žemaičių, prakirtau  tongue.gif , bet pačiai sakinį jų dialektu suregzti -  doh.gif  be šansų. Jie gudručiai, su svetimšaliais kalba normaliai vokiškai, o tarpusavęs  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Kokiam mieste tamsta studijuojate???
*

po keletu menesiu! saunuole! man taip greit nesiseka. Joo.. tarpusavi jie bendrauja schweizerdeutsch, kas kartais labai nervina doh.gif As dabar Luzern mieste sudijoju. Ir butinai cia dar grisiu, labai,labai grazi salis thumbup.gif
Ridziniece
Pradedantiesiems galiu nurodyti, kur galima savarankiškai mokytis vokiečių kalbos (daug pamokų, pateikta nuosekliai, laipsniškai pereinant prie sudėtingesnės medžiagos, audio įrašai, kiekvienos pamokos pabaigoje yra pratimai su atsakymais)... Išbandyta, labai patiko bigsmile.gif
http://www.dw-world.de/dw/0,,2547,00.html

Dažnai išgirstu, kad daug lietuvaičių dabar nemėgsta vok.kalbos, ypač dėl tarties, gramat.sudėtingumo g.gif Man vokiečių kalba patinka daug labiau nei anglų (skambesys, tartis; tai, kad ši kalba logiška, turinti griežtą struktūrą). Be to, patinka viskas, kas susiję su Vokietija wub.gif
rita7777
mano mamytė norėtų išmokti vokiečių kalbą, nuo nulio kaip sakant, niekada nesimokė jos, gal galite patarti kokią knygelę ar ką na nuo ko pradėti 4u.gif iš bibliotekos paėmiau porą knygų tai tokios sudėtingos, jau truputį mokantiems ten. o mum reikia visiškai nuo abėcėlės pradėti. tik nežinau ko tiksliai ieškoti ax.gif
Ridziniece
QUOTE(rita7777 @ 2009 12 16, 21:31)
mano mamytė norėtų išmokti vokiečių kalbą, nuo nulio kaip sakant, niekada nesimokė jos, gal galite patarti kokią knygelę ar ką na nuo ko pradėti  4u.gif  iš bibliotekos paėmiau porą knygų tai tokios sudėtingos, jau truputį mokantiems ten. o mum reikia visiškai nuo abėcėlės pradėti. tik nežinau ko tiksliai ieškoti  ax.gif
*

"Deutsch: Pradžiamokslis suaugusiems".
Arba dar yra "Vokiečių kalba per 30 dienų" (su CD).
varla
QUOTE(Ridziniece @ 2009 12 18, 01:33)

Ta per 30 dienu - gan nebloga, varciau kazkada, o is to pacio leidimo mokiausi kazkada italu, o dabar - prancuzu. Viskas aiskiai rasoma, CD patogu - isimeti i masina, kad nuolat kazkas ta kalba burbuliuotu pasonej tongue.gif
Kaip jau anksciau rasiau - butina ir ausi treniruoti - kuo dazniau vokiskai ziureti ar jau bent klausyti televizoriu mirksiukas.gif
Sekmes mokantis 4u.gif
Meilemm
Sveikos, gal galetumete man padeti isversti kelis zodelius, niekur nerandu ju tiksliu vertimu, tai yra: Betriebswirtschaft, aciu is anksto!
Paulina25
į anglų išverčia taip:
business economics
business management

tai gal verslo vadyba? g.gif
bagiira
dar vienas linkas is kur galite pasisemti ziniu vokieciu man jis labai patinka gali ir tarima audio paklausyt ir visa kita yra
http://www.germanfortravellers.com/index.p...0&Itemid=91
gabija77
gal kuri galetumet pagelbeti su vokisku laisku ax.gif nes gavau baudos laiska ir ne velnio nesuprantu kas parasyti 4u.gif
dalia_4
Labas, gal kas nors turite ICC nuotolinių Vokiečių kalbos pažengusiems kursų audio įrašus MP3 formatu (ar kitu, tik ne kasetėse). Arba gal žinote, kur nebrangiai galima perrašyti audio mokomąją medžiagą iš kasečių į diskus? Ačiū
Rudeneja
Gal kas esat užmatę įdomesnių/naudingesnių vaikams/paaugliams skirtų vokiečių kalbos mokymosi nuorodų? Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt 4u.gif
moriube
Sveikos, tema uzvesta snokai o pokalbiu tiek nedaug g.gif pradzioje temele buvo itin idomu skaityti, bet tos "rietenos" doh.gif
Esu visoms be galo dekinga uz nuorodas, dar ne vienos is ju neapzvelgiau, bet tuoj tuoj pradesiu...
ypac noriu padekoti dviems merginoms Reniote ir Varla - is jusu parasymu aisku, kad mylit sia kalba kaip gimtaja thumbup.gif

mano istorija paprasta, bet gal kazkuo kitokia nei jusu: nuo 4k mokiausia sios kalbos bet kaip varla pasirinkau zemiska specialybe smile.gif bet visada (nuo 9k) sakiau kad studijuosiu savo zemiska specialybe Berlyne smile.gif kai islaikiau egzaminus (mokieciu 100, o zemisko mokslo 80) siu dvieju dalyku mokytojos buvo garantuotos - stoju i vokieciu, ir kai pasakiau savo svajone abi tik pasijuoke (zemisko dalyko mokytoja labai nenorejo ir net netikejo kad galiu studijuoti butent jos moksla) unsure.gif ir stai dabar nuo mokyklos baigimo praejus 6m mano svajone issipilde thumbup.gif beveik issipilde smile.gif vaziuosiu i Braunschweig TU menesi pasimokyti vokeiciu kalbos, o kitais metais i stazuote (tikiuosi Berlyne) tobulinti zemisko mokslo biggrin.gif

vokieciu kalboje man labai patinka tvarka, man patinka grieztos taisykles kur ir kada rasyti tarinius ir tt cool.gif na zodziu, ir dabar kai jau iki mano keliones liko nedaug laiko man reikia itin pasistengti prisiminti sia kalba, nes 4m jos visai nenaudojau ir pasirodo labai pasimirso doh.gif tai va, siandien jau pajutau kad jei nepradesiu tai ir nespesiu per menesi ir del to paskaiciau temele, ismeginsiuvisu nuorodu pliusus ir minusus smile.gif

beje, jei yra norinciu susirasineti bent kuri laika vokiskai, bet kokiom temom, bet kokio ilgumo ar trumpumo e-mail tai rasykit i az smile.gif
Ohh
gal kas žinote kur būtų galima internete rasti knygų vokiečių kalba? Anglų, lietuvių nors vežimu vešk, va o vokiečių - nerasta verysad.gif ir dar, gal žinote kur pvz filmus/serialus online būtų galima žiūrėti? nors vokiečių kalboje esu tik pradžiamokslė, bet va laaaabai noriu ištobulinti šią kalbą 4u.gif
Linju
Turiu vokiečių kalbos gramatikų (tik viskas angliškai ax.gif ) pdf formatu, jei kam prireiks, prašom į až mirksiukas.gif
rasulensija
QUOTE(i2kas @ 2010 08 23, 13:33)
gal kas žinote kur būtų galima internete rasti knygų vokiečių kalba? Anglų, lietuvių nors vežimu vešk, va o vokiečių - nerasta  verysad.gif  ir dar, gal žinote kur pvz filmus/serialus online būtų galima žiūrėti? nors vokiečių kalboje esu tik pradžiamokslė, bet va laaaabai noriu ištobulinti šią kalbą  4u.gif
*

na, jei naudojatės, ieškokit torentuose pvz. http://www.torrent.to/torrent.php - bent jau filmų tikrai yra, o knygų esu mačiusi emulej, tiesa, daugiausiai lengvi romanai, bet jei dar tik pradedat tikrai tiks 4u.gif
Irena_P
Rekomenduoju uzsukti cia daug tekstu su igarsinimu ir online internetinis zodynas, jeigu kils klausimu kaip naudotis rasykit i az padesiu thumbup.gif

http://www.lingq.com/?referral=Irena_P
Sputnik
Sveikos merginos smile.gif
noriu pradeti mokytis vokieciu kalbos, kolkas savarankiskai ax.gif Taciau nekaip negaliu rasti tinkamos knygos, is kurios butu imanoma mokytis, suprasti bent jau pagrindus smile.gif nes knygu pilna - o kuria rinktis neisivaizduoju doh.gif buciau labai dekinga, jei galetumet kazka parekomenduot 4u.gif
sigstan
QUOTE(Sputnik @ 2010 11 08, 11:10)
Sveikos merginos smile.gif
noriu pradeti mokytis vokieciu kalbos, kolkas savarankiskai  ax.gif  Taciau nekaip negaliu rasti tinkamos knygos, is kurios butu imanoma mokytis, suprasti bent jau pagrindus smile.gif nes knygu pilna - o kuria rinktis neisivaizduoju  doh.gif  buciau labai dekinga, jei galetumet kazka parekomenduot  4u.gif
*

Aš pati esu vokiečių kalbos dėstytoja ir nepatariu pradėti mokytis savarankiškai, nebent tai būtų jau kokia ketvirta jūsų kalba ir gerai mokate panašios struktūros kalbą. Geriau iš pradžių pasimokykite su mokytoju ar kokiuose kursuose. Galima rasti ir nebrangių kursų. Tada jau mokykitės savarankiškai. Kitu atveju bus tiesiog per sunku ir greitai viską mesit.
rea258
na ar yra kas nors kas mokinasi savarankiškai šios kalbos? 4u.gif pasidalinkite nuo ko pradėjote?.. blush2.gif ax.gif g.gif
aš visgi nusprendžiau pirma pabandyti pačiai pasimokinti šią kalbą, o jei patiks - tada ir kursus palankyti, labiau pagilinti žinias smile.gif
pradedu nuo šių psl.:
tarimas: http://www.knowledgerush.com/kr/encycloped..._pronunciation/
žodynėlis, truputis gramatikos bei kita : http://www.bbc.co.uk/languages/german/lj/
gal kam pravers 4u.gif tik viskas čia anglų kalba smile.gif
maye
QUOTE(sigstan @ 2010 11 09, 21:15)
Aš pati esu vokiečių kalbos dėstytoja ir nepatariu pradėti mokytis savarankiškai, nebent tai būtų jau kokia ketvirta jūsų kalba ir gerai mokate panašios struktūros kalbą. Geriau iš pradžių pasimokykite su mokytoju ar kokiuose kursuose. Galima rasti ir nebrangių kursų. Tada jau mokykitės savarankiškai. Kitu atveju bus tiesiog per sunku ir greitai viską mesit.
*

kazkiek jums pritariu, bet is dalies dabartiniame pasaulyje tiek daug internete informacijos, tarimai, zodineliaia vokaliniai..
manau jei zmogus negali sau finansiskai leisti pinigeliu kursams tai verta mokytis ir savarankiskai 4u.gif
Ridziniece
QUOTE(sigstan @ 2010 11 09, 20:15)
*

Čia tik valios reikalas. Ir laiko bei noro. Na nebent tikrai, tai pirmoji užsienio kalba.... Esu tos nuomonės, kad kursai - pinigų išmetimas į balą [išskyrus, kai mokomasi privačiai pas dėstytoja, kur visas dėmesys tik jums, atsižvelgiama į būtent jūsų kalbos spragas ir su tuo intensyviai dirbama]. O šiaip visą medžiagą dabar galima rasti internete [ar nusipirkti, atsisiųsti...], gali klausytis audio įrašų kiek nori kartų, pagaliau skype'as bendravimui ta kalba... Kai savarankiškai ieškaisi medžiagos, viską išsinagrinėji, atsiranda dar didesnė motyvacija, ir medžiagą greičiau įsimeni, nei kai gauni visą jau sukramtytą...

Papildyta:
QUOTE(rea258 @ 2011 02 10, 11:06)
na ar yra kas nors kas mokinasi savarankiškai šios kalbos?  4u.gif
*

DEUTSCHE WELLE va čia pažiūrėk. Viską iš ten galima parsisiųsti nemokamai.
Dar man labai patiko Schritte international, su jais B1 lygį pasiekti galima. Tik perkant prie kiekvieno lygio Kursbuch [vieno lygio komplektą sudaro Kursbuch, Arbeitsbuch ir CD prie Arbeitsbuch] reikia atskirai įsigyti Kursbuch audio-CD. Dar galima atskirai nusipirkti Lehrersbuch (ten yra Arbeitsbuch'o pratimų atsakymai).
sigstan
QUOTE(Ridziniece @ 2011 02 10, 18:47)
Čia tik valios reikalas. Ir laiko bei noro. Na nebent tikrai, tai pirmoji užsienio kalba.... Esu tos nuomonės, kad kursai - pinigų išmetimas į balą [išskyrus, kai mokomasi privačiai pas dėstytoja, kur visas dėmesys tik jums, atsižvelgiama į būtent jūsų kalbos spragas ir su tuo intensyviai dirbama]. O šiaip visą medžiagą dabar galima rasti internete [ar nusipirkti, atsisiųsti...], gali klausytis audio įrašų kiek nori kartų, pagaliau skype'as bendravimui ta kalba... Kai savarankiškai ieškaisi medžiagos, viską išsinagrinėji, atsiranda dar didesnė motyvacija, ir medžiagą greičiau įsimeni, nei kai gauni visą jau sukramtytą...

Smagu, kad turite tiek motyvacijos. Jeigu neskubu, mokotės savo malonumui, tai labai šaunu. Bet kiek yra tokių žmonių... Daugumai svetimą kalbą mokėti reikia čia ir dabar ir nėra laiko pačiam viską atrasti.

Aš pati ispanų mokausi savarankiškai, nuo nulio (na, keletą pamokų gavau iš ispano, viešėjusio mūsų katedroje), man mokytis naujos kalbos didelis malonumas, laisvalaikio leidimo būdas, bet aš filologė ir tai jau penktoji mano kalba. Todėl nereikia sakyti, kad visi gali mokytis savarankiškai nuo nulio. Tikrai ne visi. Pradedantys negali įvertinti savo pažangos, nežino, ar mokosi teisinga linkme. Su kuo šnekėsiesi per Skype, jeigu moki tik pasisveikinti. Savo tarimo žmogus juk negirdi, negirdi, ar taria tinkamai, o nuo fonetikos labai priklauso suvokimas iš klausos. Jeigu savarankiškas mokymasis būtų panacėja, tai kam išvis reikalinga tokia profesija kaip užsienio kalbos mokytojas.

Dėl kursų efektyvumo: priklauso nuo to, ko iš jų tikitės. Privačios pamokos kone dvigubai brangesnės, bet ir efektyvumas dvigubai didesnis, tad kaina panaši išeina.
ralija
Sveikos,
gal galite padeti
http://www.youtube.com/watch?v=TIZxop8ZeEs...nel_video_title

kur galeciau rasti sios dainos zodzius vokieciu kalba? smile.gif 4u.gif
astule122
Sveikos.Norėčiau gauti adresu pasimokyti vokiečių kalbos.Būna internete.Kiek žiūrėjau video nesamonės,nieko aiškaus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.