Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl praėję metai buvo geri?

Metai baigiasi ir natūralu, kad dažnas norom-nenorom pagalvoja: kas per juos įvyko? Kas įvyko tokio, kad galėtume savo "gyvenimo apraše" juos pažymėti kaip išskirtinius? O gal nieko esminio, tačiau jie visvien buvo puikūs.
Kai mane užgriuvo noras "susivesti ataskaitą", supratau, kad 2-3 punktais neapsiribosiu.
Taigi, mano "ataskaita":
1. Esame sveiki (daug-maž), šiemet neturėjome rimtų problemų su sveikata.
2. Neturėjome rimtų barnių, nesuterimų šeimoje.
3. Turėjome galimybę pasidaryti remontą.
4. Visai netikėtai (ir nebrangiai) buvome pakviesti į kelionę (Lietuvoje)
5. Nemalonumas darbe baigėsi visai netikėtai maloniai. Situacija atskleidė tiek žmonių gerumo, kad buvau be galo maloniai nustebinta.
6. Džiaugiuosi, kad nė vienas artimas žmogus neišvykęs dirbti į užsienį.
7. Džiaugiuosi, kad abu turime darbus.
8. Džiaugiuosi, kad kas rytą vyras padaro pusryčius
9. Džiaugiuosi, kad užteko jėgų prikept kalną meduolių.
10. Džiaugiuosi sniegu ir šalčiu, net neišvažiuojamais keliais!
11. Džiaugiuosi eilėmis parduotuvėse - jose pagaliau esame priversti sustoti nuo skubėjimo ir su seniai matytais (ar net nepažįstamais) žmonėmis aptarti globalines problemas.
12. Džiaugiuosi, kad galiu džiaugtis tuo, ką turiu ir turėti vilčių kitiems metams!

Gal ir Jūs norėtumėte paskaičiuoti, kiek visokio gėrio praėjusiais metais Jums nutiko?
Atsakyti
O asmeniškai man šie metai buvo nekokie. Vienintelis geras dalykas- tai kelionė,apie kurią ilgai svajojau,bet ir netikėjau,kad išsipildys ax.gif Be abejo buvau sveika, B sveikas. Deja negalėčiau to pasakyti apie kitus. Darbo nebuvo,veiklos nebuvo, mokslai atsidėjo. Žodžiu man šie metai galima sakyti praėjo veltui blush2.gif Kadangi šia tema kalbėjom su B,tai jam metai buvo sėkmingi thumbup.gif
Aišku galiu ir aš pamalti apie tai,kad valgau mažiau mėsos, kažkiek rūšiuoju atliekas, B mane myli, išplauna indus, buvau gera ir t.t. Bet man čia savaime suprantami dalykai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 22 gruodžio 2012 - 23:21
QUOTE(Thea! @ 2012 12 22, 21:19)
O asmeniškai man šie metai buvo nekokie. Vienintelis geras dalykas- tai kelionė,apie kurią ilgai svajojau,bet ir netikėjau,kad išsipildys ax.gif 


Kokioj salyje pabuvojai? smile.gif
Atsakyti
Temą užvedžiau ne pasibėdavojimams - jų ir taip pilna. Negaliu patikėti, kad nieko, visai nieko gero per visus metus žmonėms nenutinka blink.gif
Apsidairykim: koks gražus šis rytas, saulėtekis. Ar vien tai ne priežastis džiaugtis? Tai, kad mes jį MATOM. Kad kambariai šilti, kad iš vis yra tas kampas, kuriame galime prisiglausti. Kad yra žmonių, namų, kuriuose esam laukiami.
Žmonės, apsidairykit!
Tikrai rasit kuo pasidžiaugt!
Ir daugiau optimizmo!
Daugiau, daugiau optimizmo!
Nes yra patarlė: "Pildosi ne tai, ko norime, o tai, kuo tikime.
Tikėkite savo sėkme ir ji ateis! newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 12 23, 00:19)
O asmeniškai man šie metai buvo nekokie. Vienintelis geras dalykas- tai kelionė,apie kurią ilgai svajojau,bet ir netikėjau,kad išsipildys ax.gif  Be abejo buvau sveika, B sveikas. Deja negalėčiau to pasakyti apie kitus. Darbo nebuvo,veiklos nebuvo, mokslai atsidėjo. Žodžiu man šie metai galima sakyti praėjo veltui blush2.gif  Kadangi šia tema kalbėjom su B,tai jam metai buvo sėkmingi thumbup.gif
Aišku galiu ir aš pamalti apie tai,kad valgau mažiau mėsos, kažkiek rūšiuoju atliekas, B mane myli, išplauna indus, buvau gera ir t.t. Bet man čia savaime suprantami dalykai ax.gif


Savaime suprantami dalykai ištirpsta kasdienybėje ir nustojam juos pastebėti. Man labai samgu juos susižvejoti iš kasdienybės vien tam, kad nepanirti į visuotinę lietuvišką depresiją biggrin.gif Nes pastaroji, šventai tikiu, vien nuo to, kad žmonės nebepastebi, nebesidžiaugia tokiais dalykais (ai, nu, baisiai čia - išplauti indai, mitybos pokytis, vyro meilė... O kas būtų, jei to nebūtų?) Ar tai nėra priežastis džiaugtis? Ar jau darosi gėda džiaugtis visuotiname užsidepresavusiųjų fone?
O tai kad nebuvo darbo, žinoma, prastai, bet... paieškom pliusų kartu mirksiukas.gif
turėjot daugiau laiko namams, sau, savo B, savo artimiesiems, savo hobiui, pagaliau (na, jei tas hobis - ne sportinių automobilių kolekcionavimas). Laikas niekad nepraeina veltiu, nebent mes patys tokiu jį padarom. Vadinamas "tuščias" laikas duoda mums tam tikras pamokas. Tik reikia įsiklausyti ir paklausti savęs, ko mane tai išmokė? O ko išmokė nesėkmės, nelaimės? Dažnai artimųjų bėdos, ligos, įvairūs sunkumai atskleidžia tokių dvasinių lobių, kad nė nepagalvojom iki tol.
Tad kviečiu bent jau tuo tapti išskirtiniais: džiaugtis ir būti nepagydomais optimistais. Nes ir bėdos nuo optimistų bėga!
Atsakyti
Šiemet aš baigiau bakalauro studijas smile.gif.
Vasarą su MV atostogavome Lietuvoje prie jūros. Tai buvo nors ir trijų dienų, bet tikros atostogos assa.gif.
Taip pat vasarą mūsų šeimą papildė dar vienas katinėlis smile.gif. Dabar turim du bambizus wub.gif.
Susipažinom su labai šiltais ir maloniais žmonėmis, su tokiais, kokių dar nebuvom sutikę smile.gif.
Šiemet per Kalėdas pagaliau bus sniego smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaubojey: 23 gruodžio 2012 - 14:46
Sie metai man patys isimintiniausi, kadangi gavau didziausia dovana, kokia tik gali gauti.....musu seima papilde trecias zmogutis, musu stebukliukas wub.gif
Atsakyti
Metai buvo įsimintini tuo,kad nusipirkome būstą, turėjau, net tris keliones į Turkiją, Švediją ir Bulgariją clap.gif clap.gif clap.gif Tikiuosi, kad ateinantys metai bus dar įsimintinesni smile.gif
Atsakyti
O man metai buvo labai nesėkmingi, laukiu nesulaukiu naujųjų ax.gif Nors esu gimusi drakono metais, drakonas manęs visai nepaglobojo verysad.gif Bet kaip kažkas jau rašė, ir tokie metai kažko išmoko. Buvo patikrinta mano kantrybė, savitvarda, tikėjimas. Gerai ir tai smile.gif
Atsakyti
2012.
Nusprendėme pradėti planuoti 2 vaikiuką.
Supratau kad ir kas ką sakytų mano šeima nuostabi.
Viena gera draugė ištekėjo (dalyvavau labai gražiuose vestuvėse), kita susilaukė leliuko.
Dienų kuomet grįždavau iš darbo nepatenkinta visu pasauliu buvo mažiau, nei tų kuomet jaučiausi gerai.
Turiu nuostabia dukra, kuri vis sugeba nustebinti mane gerąja prasme.
2013
Tikiuosi kad pavyks pirmas punktas.
Išsipildžius pirmam punktui, bus galima numatyti ir planuoti dar kelis punktus. biggrin.gif
Atsakyti
Sutikau MB wub.gif man čia didžiausia dovana
Džiaugiuosi, kad mano šeima visus metus daugiau mažiau išliko sveika, pradėjau tai labai vertinti
Pabaigiau magistro studijas
Užsikrėčiau šokio liga- labai puikus naujas pomėgis, laisvalaikio praleidimo būdas
Vasarą atostogavau man mieliausiame Lietuvos kurorte - Nidoje
Metai buvo tikrai neblogi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 27 gruodžio 2012 - 14:25
QUOTE(cangoroo @ 2012 12 25, 21:29)
O man metai buvo labai nesėkmingi, laukiu nesulaukiu naujųjų  ax.gif Nors esu gimusi drakono metais, drakonas manęs visai nepaglobojo  verysad.gif Bet kaip kažkas jau rašė, ir tokie metai kažko išmoko. Buvo patikrinta mano kantrybė, savitvarda, tikėjimas. Gerai ir tai  smile.gif


console.gif
Bent jau man dažnai pildosi šie posakiai:
"Kas tavęs nenužudo - padaro stipresniu" ir
"Kai ką nors prarandi, neprarask ir pamokos (Dalailama) "
Taigi, bėdos ir sunkumai, praėjus laikui, nebeatrodys tokie dideli. Net ir negįžtami praradimai mus sustiprina, pagilina.
Stiprybės ir geresnių ateinančių!
Atsakyti