Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Ar yra žiūrinčių šį muzikinį projektą? Jau antras sezonas, o SM temos dar nėra. Pati pirmąjį sezoną pradėjau žiūrėti gana vėlai, jau įpusėjus, bet likau sužavėta ir tapau ištikima gerbėja - jei pavyksta, šeštadieniais įsijungiu ir kartojimą.
Antrojo sezono dalyviai:
Ruslanas Kirilkinas,
Irena Starošaitė,
Renata Norvilė,
Liepa Mondeikaitė,
Ramūnas Rudokas,
Donalda Meiželytė,
Viktoras Malinauskas,
Soliaris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 27 spalio 2014 - 22:05
ziuriu, ir pirma sezona beveik nuo pradziu ziurejau

is praeitos laidos rudoko-vilcinsko nesupratau, man jis atrodo tarsi parodijuotu , o ne bandytu ji atkartot

idomiausi tai soliaris, ruslanas, nu ir dar liepa su rudoku idomu, o kiti galetu nedalyvaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2012 12 27, 19:19)
is praeitos laidos rudoko-vilcinsko nesupratau, man jis atrodo tarsi parodijuotu , o ne bandytu ji atkartot

idomiausi tai soliaris, ruslanas, nu ir dar liepa su rudoku idomu, o kiti galetu nedalyvaut  ax.gif


drinks_cheers.gif matyt, sunkoka iš savo amplua išlipti.

o mane Renata nustebino, nors šiaip nesu jos gerbėja. Roxetus labai fainai įkūnijo. Malinauskas irgi visai patinka.
šiaip tikiuosi, kad VAlinskas nuolat komisijoje nesėdės.
ir dar nesupratau, kodėl antroje laidoje taip aukštino Starošaitę, o Liepą nuvertino - atvirkščiai turėjo būti schmoll.gif
Papildyta:
o Soliaris kaip lūpas dėliojo, Preslį dainuodamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 12 27, 19:24)
drinks_cheers.gif matyt, sunkoka iš savo amplua išlipti.

o mane Renata nustebino, nors šiaip nesu jos gerbėja. Roxetus labai fainai įkūnijo. Malinauskas irgi visai patinka.
šiaip tikiuosi, kad VAlinskas nuolat komisijoje nesėdės.
ir dar nesupratau, kodėl antroje laidoje taip aukštino Starošaitę, o Liepą nuvertino - atvirkščiai turėjo būti schmoll.gif
Papildyta:
o Soliaris kaip lūpas dėliojo, Preslį dainuodamas thumbup.gif

del renatos sutinku, nors man ji irgi nepatinka, o irena su liepa neatsimenu ka dainavo g.gif

aha soleris gerai atkartojo elvi ir viljamsa superiskai thumbup.gif
Atsakyti
Liepa buvo Psy Gangnam style, o Starošaitė kažkokią ankstyvojo sovietmečio dainininkę Danutę - dainavo dainą apie garvežį.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 12 27, 16:37)
Ar yra žiūrinčių šį muzikinį projektą?

yra ax.gif
jungiuosi prie jūsų būrelio 4u.gif

pirmo sezono nežiūrėjau

ruslanas gerų vaizdų vakar davė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2012 12 28, 07:40)
jungiuosi prie jūsų būrelio 4u.gif

pirmo sezono nežiūrėjau

ruslanas gerų vaizdų vakar davė biggrin.gif


pirmo sezono viršūnė man buvo Gabalio finalinė daina - kiek mačiau anonso, jis turėtų ją dainuoti per BTV naujametį unsure.gif

drinks_cheers.gif nesusipykęs su humoro Ruslanas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 12 27, 19:28)
Liepa buvo Psy Gangnam style, o Starošaitė kažkokią ankstyvojo sovietmečio dainininkę Danutę - dainavo dainą apie garvežį.

aha, prisiminiau, liepa buvo gerai isijautus thumbup.gif

vakar rusalanas super pavare, irena patiko, rudoko vel nesupratau, visai netinka sitoj laidoj schmoll.gif

soleriui sunkus varijantas teko biggrin.gif
Atsakyti
Kas laimėjo pirmąjį sezoną? Visas laidas žiūrėjau, o paskutinės taip ir nebepamačiau.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2012 12 29, 12:09)
Kas laimėjo pirmąjį sezoną? Visas laidas žiūrėjau, o paskutinės taip ir nebepamačiau.

Česlovas Gabalis 4u.gif
Atsakyti
žiūriu aš irgi:) Iš šito sezono patinka Ruslanas, Renata:)
Atsakyti
Aš irgi žiūrau, patinka man šita laida, iš praeitos laidos tai Ruslanas labiausiai patiko thumbup.gif
Atsakyti