Įkraunama...
Įkraunama...

Ligoninės ir gimdymas Didžiojoje Britanijoje

Ligoninės ir gimdymas Didžiojoje Britanijoje

user posted image

Naudingas puslapis

NHS maternity care

Where to give birth

One birth every minute

Ankstesne tema

Gražaus pilvelio auginimo nestuke.gif bei malonaus ir lengvo vaikelio gimimo 2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dioryte: 02 sausio 2013 - 16:42
Sveikos, Siuo metu gyvenu anglijoje, man 36 savaites ruosiuosi cia ir gimdyti. Sia savaite tureciau eiti pas daktare ir ziures ar mazius pagaliau apsisuko ar ne. Sake jeigu nebus apsisukes tada bandys sukti rankomis. Ar vis dar sis metodas yra taikomas lietuvoje?? man jis neatrodo saugus ir patikimas, bet as nesu daktare kad galeciau nustatinet kas patikima kas ne. Esu suglumus ir nebezinau ka daryti jeigu nebus apsivertes mazius.......
Atsakyti
QUOTE(Arbūzas @ 2013 01 28, 18:04)
Sveikos, Siuo metu gyvenu anglijoje, man 36 savaites ruosiuosi cia ir gimdyti. Sia savaite tureciau eiti pas daktare ir ziures ar mazius pagaliau apsisuko ar ne. Sake jeigu nebus apsisukes tada bandys sukti rankomis. Ar vis dar sis metodas yra taikomas lietuvoje?? man jis neatrodo saugus ir patikimas, bet as nesu daktare kad galeciau nustatinet kas patikima kas ne. Esu suglumus ir nebezinau ka daryti jeigu nebus apsivertes mazius.......

kai as nesu su tuo susidurusi, tai kazkaip ir nezinau ka pakomentuoti... Galbut atsiras mamyte, kuri jums pakomentuos... smile.gif
Atsakyti
ar lengvai duoda UK nedarbinguma nestumo metu? g.gif
jei dirbi su chemija, svoriais ir tt ir palengvinti darbo neimanoma? Ir nuo kada galima ji gaut?
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 01 28, 18:37)
kai as nesu su tuo susidurusi, tai kazkaip ir nezinau ka pakomentuoti... Galbut atsiras mamyte, kuri jums pakomentuos...  smile.gif


tikiuosi ir as 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbūzas @ 2013 01 28, 05:04)
Sveikos, Siuo metu gyvenu anglijoje, man 36 savaites ruosiuosi cia ir gimdyti. Sia savaite tureciau eiti pas daktare ir ziures ar mazius pagaliau apsisuko ar ne. Sake jeigu nebus apsisukes tada bandys sukti rankomis. Ar vis dar sis metodas yra taikomas lietuvoje?? man jis neatrodo saugus ir patikimas, bet as nesu daktare kad galeciau nustatinet kas patikima kas ne. Esu suglumus ir nebezinau ka daryti jeigu nebus apsivertes mazius.......


O kokia jusu vaiko padetis? Galvyte i virsu? Ar jo galvyte yra zemyn, taciau jis yra nugara i nugara? (Kas irgi kaip ir nedekinga padeis gimdymui...)
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2013 01 28, 21:25)
O kokia jusu vaiko padetis? Galvyte i virsu? Ar jo galvyte yra zemyn, taciau jis yra nugara i nugara? (Kas irgi kaip ir nedekinga padeis gimdymui...)



galvyte virsui unsure.gif
Atsakyti
Sveikos esamonesir busimos mamytes .
Mano vaikelio DD vasara, bet jau galvoju, kur jam geriausia ateiti i si pasauli.
Namai ir gimdymo namai atkrenta. Nes as neatmetu galimybes , kad reikes epidiuro.
Kolkas Del patogumo pasakiau , kad gimdysiu Royal hospital. Nes mano gp priklauso siaip ligoninei. Tad man patogu pas gydytojus lankytis.

Svarstau kur gimdyti: Royal hospital ( atsiliepimai labai dviprasmiski g.gif )
Ar Whipss Cross'e ? kuriame gimde kelios bendradarbes ir liko patenkintos 4u.gif

Gal turite daugiau atsiliepimu ?
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2013 03 04, 22:35)
Svarstau kur gimdyti: Royal hospital ( atsiliepimai labai dviprasmiski  g.gif )
Ar Whipss Cross'e ? kuriame gimde kelios bendradarbes ir liko patenkintos 4u.gif 

Gal turite daugiau atsiliepimu ?

As nesu tikra, bet kiek girdejau Whipss Cross ligoninej sustabdytas gimdymo skyrius. Siuo metu gal dar veikia, bet vasara kam reikia gimdyti, tai jau nebesiuncia i ta ligonine. Kodel, nezinau. Bet mano pazistamai ta ligonine prie pat namu, bet siunte i kita.
Atsakyti
as rugsejo menesi gimdziau whipps crosse. likau labai patenkinta. gimdziau naturaliu gimdymu skryriuje, nors is pradziu buvo pagulde mane apacioj labour ward, nes virsuj lilac warde nebuvo vietu.
bet paskui atsilaisvino. nerealia gavau juoduke midwife, perskaite mano gimdymo plana, ir padare viska kaip norejau. gimdem dviese su vyru, ji tik atsargiai neikyriai padejo, pareguliavo, kad neplysciau.

nuostabus gimdymas!
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 03 05, 02:06)
as rugsejo menesi gimdziau whipps crosse. likau labai patenkinta. gimdziau naturaliu gimdymu skryriuje, nors is pradziu buvo pagulde mane apacioj labour ward, nes virsuj lilac warde nebuvo vietu.
bet paskui atsilaisvino. nerealia gavau juoduke midwife, perskaite mano gimdymo plana, ir padare viska kaip norejau. gimdem dviese su vyru, ji tik atsargiai neikyriai padejo, pareguliavo, kad neplysciau.

nuostabus gimdymas!

Skaiciau praeitoje temoje apu jusu gimdyma wub.gif taip graziai parasyta wub.gif
Atsakyti
o as tureciau pagimdyti jau po 2 savaiciu ax.gif gimdysiu lygtais newhamo ligonineje... nors nelabai noreciau tenais
Atsakyti