Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

o kur issitirti ismatas? ir ka pasako tas tyrimas?????
Atsakyti
11. Koprogramos įvertinimas:Mikroskopiniu išmatų tyrimu įvertinama žarnyno infekcija, parazitinės ligos, uždegiminiai, opiniai procesai. Taip pat galiam spręsti apie sutrikusias kepenų, kasos funkcijas.

12. Reakcija slaptam kraujavimui: Tai išmatų tyrimas specialiu testu. Tyrimas atliekamas įtariant žarnyno ligas, tarp jų ir vėžinius susirgimus.

Kopinau iš fama bono klinikos puslapio

Tiria visose privačiose ir valstybinėse klinikose. Sorpo, fama bona ir pan . Sorpo psl aprašyta ko negalima vartot prieš tyrimą ir pan , o ir kainos parašytos .
Atsakyti
o kaip vadinasi tas tyrimas? nes sorpo psl as nerandu..
Atsakyti
Sveikos,

kur dingai Lucero - kaip tavo sveikata?

Kaip kitos mergytės laikotes?
Atsakyti
Sveikos

o kokia kaina ismatu tyrimo? g.gif

na as tai ka... siandien pagaliau pasitustinau po 5 d nesitustinimo unsure.gif
deja taip jau nutiko kad nepaziurejau ar buvo kraujo del skubejimo
sekanti karta butinai patyrinesiu blush2.gif
siaip visi sako kad esu labai isbalusi, isejusi is veido
nu kur cia neiseisi kai imi sau tooookias ligas itarineti.. gali ir prazilt.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 14 sausio 2013 - 17:15
sveikos junguosi i bureli. esu jautruole nuo gimimo,kas ka pasako as toj pat i asaras..labai jautriai i vsika reaguoju.. su spaudimu bedu yra tai zemas tai pakyla,akyse temsta..naktim dirbti negaliu kita diena toj pat silpna ziauriai, ir kas biski i asaras...sad.gif daznai kankina depresija
sunku gyvent.o kai dar zmones aplinkiniai nesupranta..
taigi viliuosi kad su jumis galesim bendrai viena kita palaikyti. ir pasipasakoti smile.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucero @ 2013 01 14, 17:14)
Sveikos

o kokia kaina ismatu tyrimo? g.gif

na as tai ka... siandien pagaliau pasitustinau po 5 d nesitustinimo  unsure.gif
deja taip jau nutiko kad nepaziurejau ar buvo kraujo del skubejimo
sekanti karta butinai patyrinesiu  blush2.gif
siaip visi sako kad esu labai isbalusi, isejusi is veido
nu kur cia neiseisi kai imi sau tooookias ligas itarineti.. gali ir prazilt.. doh.gif

man daznai irgi buna tas pats su viduriais... blush2.gif mediciniskai obstipacija. o del veido tai gelzies gal truksta??
reiktu krauja paimt tyrimukams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iris_25: 15 sausio 2013 - 08:48
kaina apie 80lt. pagooglinkit , nes aš tik domėjausi, bet neprisiruošiu. bijau suklaidint


ryt einu pas gydytoją, nes užsirašiau pirmadienį į onkologinį dėl apgamų tai reik siuntimo, kartu pakalbėsiu apie problemas užklupusias , nes mėnesis laiko kai naktim prakaituoju, dienos metu tai karšta tai šalta, apetito nėra, pykina, o nuo vakar ir kaulus laužo taip, kad naktį ėjau tepalo ieškot , nes galvojau be miego liksiu... šeštadienį lėksiu iki sorpo kraują ir šlapimą priduot . sakiau po apgamų prašysiu siuntimo guziukus operuotis . žodžiu įtampa didžiausia , o dar studijos verysad.gif

ryt einu pas psicho , nes pakeičiau vaistus ir nustojau cipralexa vartot tai žiūrėsiu ką ji patars, nes savijauta ne pati geriausia ir toks vaizdas , kad vaistai nepadeda . gal man nėr tos depresijos arba ji pas mane neišgydoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 01 14, 18:14)
Sveikos

o kokia kaina ismatu tyrimo? g.gif

na as tai ka... siandien pagaliau pasitustinau po 5 d nesitustinimo  unsure.gif
deja taip jau nutiko kad nepaziurejau ar buvo kraujo del skubejimo
sekanti karta butinai patyrinesiu  blush2.gif
siaip visi sako kad esu labai isbalusi, isejusi is veido
nu kur cia neiseisi kai imi sau tooookias ligas itarineti.. gali ir prazilt.. doh.gif




Aš tris dienas nenueinu wc ir apsiašarojus išeinu biggrin.gif . Dabar per studijas bandelėm maitinuos tai šian košmarą paturėjau . Galvojau teks laisvinamųjų eit , nes skausmas toks, kad vos laikiaus ... Na turėsiu pamoką, nes vandens mažai gėriau, vaisių mažai naudojau tai rezultatą pamačiau
Atsakyti
suvalgiau tik avizu koses su cikoriju kava o sukilo toooooooooks rugstingumas, po to tooookia PA kad siaubas doh.gif doh.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 01 15, 15:18)
suvalgiau tik avizu koses su cikoriju kava o sukilo toooooooooks rugstingumas, po to tooookia PA kad siaubas doh.gif doh.gif sad.gif

Man dabar PA. Persivalgiau...
Atsakyti
man ir maistas kyla aukštyn... rankos prakaituoja... nežinau kaip į studijas nueisiu, o dar skaidres teks rodyt... a
Papildyta:
QUOTE(Lucero @ 2013 01 15, 15:18)
suvalgiau tik avizu koses su cikoriju kava o sukilo toooooooooks rugstingumas, po to tooookia PA kad siaubas doh.gif doh.gif sad.gif



man avižinė visad kelia rūgštis ir ant tiek, kad vemiu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 15, 16:45)

man avižinė visad kelia rūgštis ir ant tiek, kad vemiu.  unsure.gif

blink.gif blink.gif

nu as jau nebezinau ka bevalgyt
siandien tai skrandziui tikrai kapec
todel po avizines koses ryte, daugiau nieko nebevalgiau
dingo apetitas
Atsakyti