Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

Aš tai savim didžiuojuos. Du kartus šunis išvedžiau viena ir galva nesvaigo nė kiek, o po tiek nervų tai man didžiausias džiaugmas.
Atsakyti
Kaip man pavyko? Tam reikia laiko ir suvokimo, jog neimanoma pasveikti ar pasikeisti per viena diena.Ir nebuna viskas is karto.Po truputi po truputi bet vis tiek i prieky.Visko buna ir man- bet uzuot save edus dar labiau, as zinau, jog turiu teise klysti ir buti silpna.Buna ir man depresyviu periodu, bet as zinau kad dabar man liudna, o rytoj yra kita diena.Turint musu sutrikima, labai svarbu nugaleti iproti pagal siandienos jausmus, vertinti ateiti.Musu vaizduote yra labai laki, mes prisigalvojam ivairiausiu baubu, o kai ateina ta diena, pamatom, kad nieko tokio kaip ir neivyko. 4u.gif
Atsakyti
Ar jus veikia magnetine audra siandiena?smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2013 01 26, 20:41)
Ar jus veikia magnetine audra siandiena?smile.gif))

veikia matyt, kad tokia be nuotaikos
ir pa apturejau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2013 01 26, 19:41)
Ar jus veikia magnetine audra siandiena?smile.gif))

Man tai šiandien gerai, vakar visa kažkokia nesava buvau. Pusę dienos kažkoks drebuliukas purtė ir neramu buvo. smile.gif
Atsakyti
Sveikos

man tai vel pa paumejo
vakare stiprus buvo
dabar siryt vel

ar galejo taip paveikti vakar popiet valgyta sokolado juodojo juostele? unsure.gif
Papildyta:
as manau kad kalta pilnatis.........
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 01 27, 10:23)
Sveikos

man tai vel pa paumejo
vakare stiprus buvo
dabar siryt vel

ar galejo taip paveikti vakar popiet valgyta sokolado juodojo juostele? unsure.gif
Papildyta:
as manau kad kalta pilnatis.........

Lucero, patarciau tau tikrai kreiptis pas psichiatra del AD, per daug tau tu PA buna, pabandyk pagerti AD blogiau tikrai nebus smile.gif
Atsakyti
Pirmiausia reiketu aptarti, ka mes vadiname PA.Nes tikro PA su niekuo nesupainiosi.O stipresnis sirdies pamusimas ar pykinimas, lengvas galvos svaigimas-tikrai ne PA
Atsakyti
Na, as dabar labai dideliu pergyvenimu turiu, del mokslu, del sveikatos, del santykiu, tiesiog nervai nebelaiko.

nu meginsiu papasakot kaip siryt buvo - sedejau tiesiog, ziurejau dokumentus, nu ir staiga uzejo toks nerealumo pojutis (derealizacija), tada pykinimas, silpnumas, sirdy toks spaudimo jausmas, lyg musa lyg stoja, nebesuprasi, galva eme spaust, drebulys ranku atsirado, nu zodziu, ir taip kokias 5-10 min truko
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 01 27, 14:29)
Na, as dabar labai dideliu pergyvenimu turiu, del mokslu, del sveikatos, del santykiu, tiesiog nervai nebelaiko.

nu meginsiu papasakot kaip siryt buvo - sedejau tiesiog, ziurejau dokumentus, nu ir staiga uzejo toks nerealumo pojutis (derealizacija), tada pykinimas, silpnumas, sirdy toks spaudimo jausmas, lyg musa lyg stoja, nebesuprasi, galva eme spaust, drebulys ranku atsirado, nu zodziu, ir taip kokias 5-10 min truko

Sveika
Kiek laiko negeri AD?
Atsakyti
[quote=Lucero,2013 01 27, 13:29]
Na, as dabar labai dideliu pergyvenimu turiu, del mokslu, del sveikatos, del santykiu, tiesiog nervai nebelaiko.

Anksciau esi minejusi kad delsantykiu pergyveni, gal del draugo? kaip jis reaguoja i tokia tavo busena? palaiko ?
Atsakyti
Karolina 80, o kaip tau? palauk tu su ad ane? ir visai neblogai sekasi ane? 4u.gif

kas liecia pa, sutinku su kazkuria mergina, lucero, tau tiesiog uzeina nerimas ir tiek, nu as netikiu kad pa gali istikineti i para po dukart, buna kad daznai bet ne ant tiek, tau pertempta nervu sistema, kuria tu nenori pagydyti ir atstaty... o kaip su angina? issioperavai? 4u.gif
Atsakyti