Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 11, 08:17)
Menesines-suprantu, o kokiu budu ovuliacija pasirodo? biggrin.gif Nebent nestumo testo pagalba lotuliukas.gif



Yra ir ovuliacijai testai biggrin.gif tik užbaigus gaila buvau.
Atsakyti
As tai be jokiu testu zinau kada man ovuliacija, nes per ja teplioja ir skaudaaaaaa smile.gif
Atsakyti
Sveikos, buvau pas proktologa, rado hemaroju
siaip psichologiskai jauciuos labai paluzus
rytoj ryju zarna, ziuresim kaip tas skrandukas laikos

kaip jus?
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 02 12, 23:21)
Sveikos, buvau pas proktologa, rado hemaroju
siaip psichologiskai jauciuos labai paluzus
rytoj ryju zarna, ziuresim kaip tas skrandukas laikos

kaip jus?

O kolonoskopija dare? Su storaja zarna viskas gerai?
Bet tai liuks-hemarojus tai nemirtina ir nepavojinga, kogi jauciates paluzusi?
Ir su skrandziu viskas bus gerai, pamatysit, nu vel pripies GERLa, ale ir taip apie ji zinote 4u.gif
Atsakyti
Ne nedare, isvis pasitaike toks proktologas kuris sako, nieko tau ten nebus, nuo hemarojaus kraujuojat, vat, jei nori darykis kolonoskipija , paciai liepe nuspresti......... as kazkaip abejoju, nes kraujavimas gali buti man labiausia del hemarojaus, taip supratau ir is gydytojo po pokalbio apie viska
padare rektoskopija. slykstu buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 13 vasario 2013 - 08:24
nieko nera slyksciau uz fortranso gerima sad.gif iki siol bloga...fuj
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 02 13, 10:01)
nieko nera slyksciau uz fortranso gerima sad.gif iki siol bloga...fuj

Cia tas, kur zarnyna isvalo? "Skanesnis" Cololyt drinks_cheers.gif O siaip labai gerai paciam GERLui-isvalet zarnyna nuo skrandzio iki pat galiuku, dabar jei imsit laikytis dietos, tai viskas sklandziau gausis, mazeti PA turetu(organizmas vis tik pravalytas nuo toksinu).
Atsakyti
Cololyt iseme is rinkos, nebeparduoda, todel teko gert fortransa.
parvykau katik is zarnos ryjimo , diagnoze - stemples uzdegimas. gert omeprazoli
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 02 12, 23:21)
Sveikos, buvau pas proktologa, rado hemaroju
siaip psichologiskai jauciuos labai paluzus
rytoj ryju zarna, ziuresim kaip tas skrandukas laikos

kaip jus?



o kodel paluzus, juk to ir reikejo tiketis? juk hemorojus ne kokia baisi liga...visos mes cia kurios pakraujuojam turbut ji turim 4u.gif
Atsakyti
ne del to as paluzus smile.gif ne del h.......
del gyvenimo savo
su mb nesiseka
su visom sritim nelabai
depresija kazkokia
jegu ner
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 02 13, 14:29)
ne del to as paluzus smile.gif ne del h.......
del gyvenimo savo
su mb nesiseka
su visom sritim nelabai
depresija kazkokia
jegu ner

Lucero, o nafik jums tas diedas reikalingas? Kiba kito, kur kas geresnio, nerasit? Neisikabinkit i ji kaip erke, paleiskit. Bus jums skirtas-pats pareis, keliais parsliaus, o jei jums neskirtas-laikyk nelaikes, depresuok nedepresaves, vis tiek kartu nebusit. drinks_cheers.gif

Jazau, pagalvoju, vaiku nera, jauna, grazi, kad as del kokio diedo i depresija pulciau irnesakyk.gif Jusu dienos, jusu naktys, Lucero, nepraleiskit ju, nes veliau labai gailesites 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 13 vasario 2013 - 13:53
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 13, 14:51)

Jazau, pagalvoju, vaiku nera, jauna, grazi, kad as del kokio diedo i depresija pulciau irnesakyk.gif  Jusu dienos, jusu naktys, Lucero, nepraleiskit ju, nes veliau labai gailesites 4u.gif

Na, jums lengva taip sakyti, kai jau turit seima smile.gif o va man juk noris sukurt seima, deja diedai tokie pasitaiko, kad laikas eina, o seimos taip ir nera.....
Atsakyti