Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

QUOTE(sagute- @ 2013 03 04, 18:27)
bet kaip mano situacijoj, vos paeinu stiprus galvos svaigimai uzeina, o ligu neranda, tikiuosi, kad sveika ir tu ir viskas pasibaigs su siuo vienu bendru nerviniu susirgimu.

va va, ir man taip, ypac pavasary jauciuos kaip kokia neigali.... taip paumeja viskas... nuovargis toks baisus parejo doh.gif su tokia savijauta net iki to gydytojo nueit zygdarbis doh.gif si savaitgali kai uzkilo tas vejas tai man visai prastai buvo, skaudejo visa kuna....

kaip su derealu reikalai?

uzsisedejau namie su tuom persalimu dabar baisu iseit laukan, jum buna taip, kad jei ilgai namie uzsisedi po to kazkokia baime iseiti atsiranda? g.gif man sokas tokios ilgos giedros dienos tapo, net spigina saule blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 04 kovo 2013 - 17:57
su tom temperaturom as jau koki 10 metu turiu reikalu, budavo po kelis menesius laikosi, gyd irgi priezasties nerasdavo , nurasydavo nervams, o man ypac paumeja po stresu arba pvz po gripo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucero @ 2013 03 04, 18:51)
uzsisedejau namie su tuom persalimu dabar baisu iseit laukan, jum buna taip, kad jei ilgai namie uzsisedi po to kazkokia baime iseiti atsiranda? g.gif  man sokas tokios ilgos giedros dienos tapo, net spigina saule blink.gif


vat as irgi jau daugiau kaip menesi is ligu neissikapstau , prasidejo viskas nuo gripo, paskui atkritau, kruva antibiotiku isgeriau, po poros savaiciu kelione i siltus krastus laukia ir jauciu kad nuotaikos nera, kazkokia depresucha apemus , nieko daryt nesinori, nu reik kazkaip kapstytis is situacijos g.gif
pavasari ir man paumeja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letali: 04 kovo 2013 - 18:31
QUOTE(Letali @ 2013 03 04, 19:30)

vat as irgi jau daugiau kaip menesi is ligu neissikapstau , prasidejo viskas nuo gripo, paskui atkritau, kruva antibiotiku isgeriau, po poros savaiciu kelione i siltus krastus laukia ir jauciu kad nuotaikos nera, kazkokia depresucha apemus , nieko daryt nesinori, nu reik kazkaip kapstytis is situacijos  g.gif
pavasari ir man paumeja  doh.gif

nu duok dieve gal ta kelione pades 4u.gif nors po ligu sunku i ja issiruosti
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 03 04, 15:34)
reik turbut man gultis i ligonine kad istirtu nuo galvos iki koju, nes su tais siuntimais su tom eilem as iki metu galo dar nebusiu issityrus doh.gif nuo gruodzio ledai vos vos juda, atmestos tik kraujo ligos


kazkodel itariu kad nieko neras smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucero @ 2013 03 04, 19:32)
nu duok dieve gal ta kelione pades 4u.gif  nors po ligu sunku i ja issiruosti


sunku tikrai, as ir siaip bijau visko, ir dar visko prisigalvoju ko nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 03 04, 19:36)
kazkodel itariu kad nieko neras  smile.gif
Papildyta:
sunku tikrai, as ir siaip bijau visko, ir dar visko prisigalvoju ko nereikia  doh.gif



Letali viskas bus gerai tik pati nusiteik optimistiskai ir negalvok, kad uzeis nerimas, o jai uzeis sakik sau praeis bigsmile.gif bigsmile.gif pamatysi kaip padeda thumbup.gif
Atsakyti
o jum buna toks uzsidegimas? na is niekur nieko staiga pasidaro laaaabai karsta, visa raudona, visa degu liepsnoju, zandai degte dega!! taip 30min- 1val.... ir praeina, atvestu........ man jau senai taip.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 03 04, 21:47)
o jum buna toks uzsidegimas? na is niekur nieko staiga pasidaro laaaabai karsta, visa raudona, visa degu liepsnoju, zandai degte dega!! taip 30min- 1val.... ir praeina, atvestu........ man jau senai taip.. doh.gif

Buna. bigsmile.gif Ir dar taip buna, kai isgeriu alkoholio-analogiskai uzsidegu ir liepsnoju visa ta laika, kol geriu biggrin.gif
Viskas cia normaliai drinks_cheers.gif
Atsakyti
as negeriu jokio alkoholio....
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 03 04, 21:47)
o jum buna toks uzsidegimas? na is niekur nieko staiga pasidaro laaaabai karsta, visa raudona, visa degu liepsnoju, zandai degte dega!! taip 30min- 1val.... ir praeina, atvestu........ man jau senai taip.. doh.gif


man tai kaip tik salta istisai rankos kojos ledines doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 03 04, 21:47)
o jum buna toks uzsidegimas? na is niekur nieko staiga pasidaro laaaabai karsta, visa raudona, visa degu liepsnoju, zandai degte dega!! taip 30min- 1val.... ir praeina, atvestu........ man jau senai taip.. doh.gif



Man buvo . Žiems metu nesidėdavau pirštinių, nes rankos karštos būdavo. Vyro rankos pirštinėse šaltesnės būdavo nei mano po 1h pasivaikščiojimo be jų... Būdavo vaikščioju ir svajoju kaip būtų faina nuoga sniege pasivoliot . Dabar jau žiūrau vskas gerai, nes rankos vėl tapo šaltos kaip ir seniau
Atsakyti
o tempratura bandet matuotis kai tas karstis uzkyla, man pvz buna karsta kai ciut tempa pakilus g.gif
Atsakyti
jo ir man buna pakilus 37, niekas priezasties neranda

dabar vargstu su koju ir ranku skausmais, seimos gyd tepatare gert movali nuo sanariu uzdegimo. kol kas net nesiunte pas reumatologa. gal praeis sako. bet cia su persalimu susije kazkaip doh.gif
Atsakyti