Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai V

Gal jau zinote ar susirinks A2 lygio grupe? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

prieš gerą savaitę pradėjau savarankiškai mokytis norvegų kalbos. Mokausi iš På vei vadovėlio ir jau pasiekiau ketvirtą temą. Kol kas viskas atrodo gana nesudėtingai biggrin.gif
Ką tik sužinojau apie tokį dalyką kaip På vei; norsk-litauisk ordliste. Norėjau paklausi, gal kuri netyčia turite PDF variantą ar bent žinote iš kur galėčiau šį žodynėlį parsisiųsti?
Būčiau labai dėkinga už informaciją. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(glamourrr @ 2013 04 14, 14:41)
Gal jau zinote ar susirinks A2 lygio grupe? smile.gif


Deje, vis delto si karta nesusirinko. Dabar rinksiu tik po vasaros smile.gif

QUOTE(Skaidula @ 2013 04 14, 16:26)
Sveikos, merginos  smile.gif

prieš gerą savaitę pradėjau savarankiškai mokytis norvegų kalbos. Mokausi iš På vei vadovėlio ir jau pasiekiau ketvirtą temą. Kol kas viskas atrodo gana nesudėtingai  biggrin.gif
Ką tik sužinojau apie tokį dalyką kaip På vei; norsk-litauisk ordliste. Norėjau paklausi, gal kuri netyčia turite PDF variantą ar bent žinote iš kur galėčiau šį žodynėlį parsisiųsti?
Būčiau labai dėkinga už informaciją. wink.gif


Turiu tik russisk-litauisk ordliste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2013 04 14, 19:31)

Turiu tik russisk-litauisk ordliste smile.gif



Russisk-litauisk ar norsk-russisk? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaidula @ 2013 04 14, 17:35)
Russisk-litauisk ar norsk-russisk? smile.gif


norsk-russisk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2013 04 14, 20:06)
norsk-russisk smile.gif


Taip ir pamaniau smile.gif Kadangi man jokio skirtumo ar lietuvių ar anglų ar rusų kalba skaityt, tai gal galėtum pasidalinti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaidula @ 2013 04 14, 18:33)
Taip ir pamaniau smile.gif Kadangi man jokio skirtumo ar lietuvių ar anglų ar rusų kalba skaityt, tai gal galėtum pasidalinti? smile.gif


galiu, negaila smile.gif uzima 55 MB, todel pastu neiseis atsiusti, tik per skype smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2013 04 14, 21:39)
galiu, negaila smile.gif uzima 55 MB, todel pastu neiseis atsiusti, tik per skype smile.gif


Tai šaunu, mano skype krestootia. Ačiū Tau labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2013 04 14, 22:39)
galiu, negaila smile.gif uzima 55 MB, todel pastu neiseis atsiusti, tik per skype smile.gif

jeigu naudojate gmail.com pasta, iseina siusti didelius failus. failus idedate i google diska ir siunciant laiska prikabinate smile.gif sekmes. 4u.gif
Atsakyti
Labas.Noreciau ir as pasimokyti kalbos,gal dar liko vietos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaT @ 2013 04 17, 21:41)
Labas.Noreciau ir as pasimokyti kalbos,gal dar liko vietos    mirksiukas.gif


Grupeje dar yra smile.gif si karta zmoniu nedaug. jeigu domina, parasykit savo skype man i AZ smile.gif
Nes penktadieni noriu pirma karta suburti visus, 20:30 val norvegijos laiku
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2013 04 18, 00:41)
Grupeje dar yra smile.gif si karta zmoniu nedaug. jeigu domina, parasykit savo skype man i AZ smile.gif
Nes penktadieni noriu pirma karta suburti visus, 20:30 val norvegijos laiku


labutis, tai pirmas uzsiemimas pirmam lygiui jau rytoj vakare butu? ax.gif
Atsakyti