Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(Sinjora @ 2013 03 07, 14:40)
Sveika. Šaldytose sultyse vitaminų nelieka , tadgeriau nemėtyti pinigėlių smile.gif


Tai ne sultys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 03 06, 17:06)
Given444, man kartais veganyste atrodo siek tiek fanatiska. Gi galbut grudu, darzoviu auginime irgi gyvunai nukencia. Tai ka, tada jau nieko nebevalgytumet?As juk pati mesos ir zuvu nevalgau, man ir skanu nebuvo tie dalykai jau pastaruosius kelis metus. Bet tiesiog kartais susimastau, nes zemdirbyste irgi sunkus darbas arkliams, ir t.t. Bjaurus padaras tas zmogus verysad.gif Nezinau, ar matet apie kailiu ferma Kinijoj, bet mane tai visiskai nuzude blink.gif

mano seses ir brolis mane pasiepia - tu vis tiek zudai kai ka, zudai augalus:) nu zinote, geriau jau zudysiu augalus nei gyvunus...man tai ne fanatika. tai filosofija. zinau kad masinu padangose yra gyvunine sudetis - uzmirsau kokia - zelatina? - todel dziaugiuos kad auto neturi, o studentavimo metus pescia pravaiksciodavau visur pagrinde - geri atstumai visur...nors miestas - didelis.
taigi, darau kas imanoma, nes zinau, kad ir taip VISKo neimanoma. antru atveju, tas pat kaip pasakyti: ai, visi nerusiuoja mano name siuksliu, tai ir as - ne...

zinau, kad arklius pliekdavo rimbais, bet dabar bent jau traktoriu daugeja....
kita vertus, iki anu metu pavasario, kaip blondine nezinojau, kad pieno pramoneje esti smurtas...nu tik per migla. todel ir jauciuosi, kad sitiek metu tarsi UZMIGUSI GYVENAU.... dabar esu paskutinej pakopoj - jau nebevalgau net sviesto ir medu ismetineju, nors jo tik slakeli vartodavau...smile.gif kai ismesiu kai kurias pikrtines bandeles - isvis bus super...(nes ten ieina kiausai ir pienas). jau senai zinau veganisku skanestu, taigi...
su savo veganyste siurpinu kitus, o jei pereiciau ant zaliavalg kaip jus 90proc mazdaug, visai susirupintu mano sveikata, o ex tai ir vaika atimtu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 03 08, 17:13)
jau senai zinau veganisku skanestu, taigi...

gal galite pasidalinti? 4u.gif

Kas liečia diskusija dėl mėsos, gyvūnų išnaudojimo, raw food, tai aš nediskutuoju tomis temomis. Draugai, giminės - nesupranta, nesuvokia. Kažkada ir aš buvau tokia nesusipratelė, kaip given rašė - užmigusi gyvenau, ir kitų kalbos, 'įtikinėjimai' nieko nekeitė, pats žmogus informaciją turi prisitraukti, ir norėti suprasti.
Internetu čia daug visokių video ta tema 'plaukioja'. Vieno vegano žodžiai mane galutinai prabudino. Daugmaž tokie: nei vienas gyvas padaras negime tam, kad būtų užmuštas/suvalgytas.
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2013 03 08, 17:32)
gal galite pasidalinti?  4u.gif

receptais ta prasme, jei pati gaminate.
Atsakyti
o man labiausiai patinkantis sakinys: mano gyvybe nebus palaikoma kitu mirtimi. arba: tai, ka tu zudai, ir po to valgai, nuzudys tave...


galiu. pasidalinsiu, kai laiko bus. siaip tai nieko mandro. tinginys mano veganiskas patapo ir visokie saldus ir nesaldus pyrageliai su idarais. ax.gif o ko daugiau reikia... jei jau raw snickers galima pasigaminti.na ir ledai visokie. turbut to ir per akis.
svarbu tesla turi buti be pieno, kiaus, ir sviesto. tai ingredientai aliejus, kvieciai ir cukrus/arba iv.sirupai...reik lb atitaikyt normas, ir super tesla gaunasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 08 kovo 2013 - 22:56
atradau dar vieną super ingredientą į žaliuosius kokteilius - alijošių (aloe vera). Vienas man jis kartus, bet žaliam kokteilį - skonis pasakiškas. essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautosaka @ 2013 03 08, 22:55)
atradau dar vieną super ingredientą į žaliuosius kokteilius - alijošių (aloe vera). Vienas man jis kartus, bet žaliam kokteilį - skonis pasakiškas.  essen.gif


thumbup.gif

O as pradejau savo saldytas uogas traukti. Tai dabar sakau ne zaliuosius kokteilius geriu, bet melynuosius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2013 03 09, 19:40)
O as pradejau savo saldytas uogas traukti. Tai dabar sakau ne zaliuosius kokteilius geriu, bet melynuosius  bigsmile.gif

as jau itraukus senai esu uogas is saldytuvo (juodieji serbentai) po treniruotes toks kokteiles (j. serbentai, avietes, bananas, obuolys) atstato puikiai jegas.

tautosaka - papasakok su alijosium, kaip darai kokteli??
Atsakyti
labas visoms 4u.gif

As vis galvoju...o kaip su ta naturalia lietuviu gaminama samane? na, kur grynai is vaisiu? Nei grudu, nei ten kazkokiu spiritu, bet grynai uogos, vaisiai ir tikriausiai,del fermentacijos, cukrus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rdk @ 2013 03 10, 00:20)
tautosaka - papasakok su alijosium, kaip darai kokteli??

Kokteilis įprastinis (man smile.gif ): 2 bananai, mangas, sauja braškių, 2 puodeliai žaliųjų lapinių daržovių (špinatai, burokėlių ar runkelių (? - swiss chard - nežinau kaip tiksliai išversti blush2.gif - man jie netgi skanesni už špinatus kokteilyje). Prie šių produktų pridedu 1cm alijošiaus atpjautą juostelę. Alijošiaus odelę nupjaunu, dedu tik želės tipo masę, kur yra viduje. Vyras tokį kokteilį skaniai išgeria ir vakare po darbo - šiaip tik rytais geria...

aš suku galvą dėl raw tinginio... šokoladinę masę jau sugalvojau, liko kažkaip sugalvot sausainius kuom pakeist doh.gif

margaritas ir panašius kokteilius daro arbatinio grybo pagrindu... Mimi
Kirk juos mokteiliais vadina. Aš nebandžiau, alkoholio nevartoju... užtenka matyt, kiek gaunu iš arbatinio grybo smile.gif))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tautosaka: 11 kovo 2013 - 00:26
vat vat - nera kas sausainiu SKONI atitiktu.butent sausainiu, o ne duoniuku ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Tautosaka @ 2013 03 11, 01:23)
Kokteilis įprastinis (man smile.gif ): 2 bananai, mangas, sauja braškių, 2 puodeliai žaliųjų lapinių daržovių (špinatai, burokėlių ar runkelių (? - swiss chard - nežinau kaip tiksliai išversti  blush2.gif - man jie netgi skanesni už špinatus kokteilyje). Prie šių produktų pridedu 1cm alijošiaus atpjautą juostelę. Alijošiaus odelę nupjaunu, dedu tik želės tipo masę, kur yra viduje. Vyras tokį kokteilį skaniai išgeria ir vakare po darbo - šiaip tik rytais geria...

aš suku galvą dėl raw tinginio... šokoladinę masę jau sugalvojau, liko kažkaip sugalvot sausainius kuom pakeist doh.gif

margaritas ir panašius kokteilius daro arbatinio grybo pagrindu... Mimi
Kirk juos mokteiliais vadina. Aš nebandžiau, alkoholio nevartoju... užtenka matyt, kiek gaunu iš arbatinio grybo smile.gif))))



Sveikos,,
Tautosaka , as ir nevartoju alkocholio..tai nuo to arbatinio grybo jei isgeriu iskart puodeli man galva apsisuka...sakau va ir tiek uztenka:)
Tiesa, vakar atsventem dukros 2 m gimtadieni...dariau cheescake torta...kur be surio raw..nu sakyciau pirmas blynas tikrai neprisvilo rolleyes.gif
O jei tinginy mase sausainiu keist kokosas, riesutu miltai... As dariau brown raw tai ejo graikiniai riesutai, kakava, datules nu tikraii primena ta mase, jei per daug riesutu va torte ejo dar kokosas,,,nu labai skani ta mase..
Atsakyti