Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji butai - kvartalas ''Venecija''

Laba diena,

noriu pradėti temelę naujo kvartalo aptarimui venecija.lt
Vilniaus miesto užmirštame kampelyje, šalia Burbiškių draustinio statomi nauji namai. Butai nedidelio ploto, tačiau viršutiniuose - per du aukštus smile.gif Teritorija aptverta ir saugoma, automobilių parkavimo vietos, upeliai tarp namų, netoli centro, be automobilių grūsčių....

Naujas kvartaliukas, nauja tema - gal atsiras ir besidominčių, diskutuojančių?

smile.gif
Atsakyti
Vieta - nekokia.

Butas per du aukštus - nesusipratimas. Pirma, per maža erdvė, kad pasidaryt patogius laiptus - sraigtiniai ar super statūs (nes kitokie tiesiog netelpa) naudotini iš bėdos sodo namelyje ar poilsio metu, bet ne kasdien gyvnenant. Dar pagalvokime apie mažus vaikus, jų saugumą... bigsmile.gif

Antra, gyventi per du aukštus yra problematiška. Geriau, kad viskas viename lygyje.

Trečia, miegamieji palėpėje, iškart po žemu stogu - blink.gif Vasarą bus kraupiai tvanku..

Stogo terasos - gerai.

Tai variantas tiems, kurie nori būti visiškai priklausomi nuo mašinos ir gyventi "saloje".
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 01 08, 22:45)
Vieta - nekokia.

Butas per du aukštus - nesusipratimas. Pirma, per maža erdvė, kad pasidaryt patogius laiptus - sraigtiniai ar super statūs (nes kitokie tiesiog netelpa) naudotini iš bėdos sodo namelyje ar  poilsio metu, bet ne kasdien gyvnenant. Dar pagalvokime apie mažus vaikus, jų saugumą... bigsmile.gif

Antra, gyventi per du aukštus yra problematiška. Geriau, kad viskas viename lygyje.

Trečia, miegamieji palėpėje, iškart po žemu stogu -  blink.gif Vasarą bus kraupiai tvanku..

Stogo terasos - gerai.

Tai variantas tiems, kurie nori būti visiškai priklausomi nuo mašinos ir gyventi "saloje".

Vieta puiki: miske, salia upelio, atokiau nuo visu keliu, dauboje, nepakeliui i cigonu tabora, tad narkomanai ten neuzsuks.
Susisiekimas normalus: vazineja 4-5 autobusai(tuoj patikrinsiu, gal ir daugiau), du mikriukai-kuriuos jau zinau, reik patikrinti, kuriu nezinau, kamsciu cia niekada nebuna, na nebent avarija ivyksta(vazineju kasdien pirmyn-atgal tuo marsrutu), Artimiausia mokykla-Naujininku uz 2km, kas tingi pavaziuoti autobusu, gali jau ir peskom tiek nueiti, visur saligatviai yra. Visur asfaltuota, dujos privestos, sildymas autonominis dujomis-kas musu laikais diiiidelis privalumas, kai esi nepriklausomas nuo centrinio miesto sildymo ir nuo kieto kuro peciaus.
Pagrindines parduotuves uz keliu simtu metru: Senukai ir Maxima.
Miesto centras(Lukiskiu aikste) uz 7km-matavau.
Ta varianta sau ziurejausi, bet manes netenkino maza kambariu kvadratura. Pvz., musu seimai minimum reikia 80kv, o cia didziausias plotas 65kv. Kadangi turim suni-mums reikalingas pirmas aukstas, mansardinis netenkina. Dar mastem apie toki varianta, kad pirkti po dvieju kambariu buta vienas ant kito(pirmas ir antras aukstas), islosiam net 100kv buta, kol vyksta statybos, nesunku bus palikti vieta laiptams, bet tada suma gaunasi tokia, kaip namo, kuri ir taip turim doh.gif
Uz tai venecijos projekta parodziau bendradarbei, ir ji jau nusipirko buta jame drinks_cheers.gif Kas dar patinka, jog labai lankstus persikelimo grafikas, t.y. statybos bendrove, statanti Venecija, sudaro salygas ramiai parduoti savaji buta, kad butu galima nusipirkti ju nauja buta. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Askita @ 2013 01 08, 17:43)
Laba diena,

noriu pradėti temelę naujo kvartalo aptarimui venecija.lt
Vilniaus miesto užmirštame kampelyje, šalia Burbiškių draustinio statomi nauji namai. Butai nedidelio ploto, tačiau viršutiniuose - per du aukštus smile.gif Teritorija aptverta ir saugoma, automobilių parkavimo vietos, upeliai tarp namų, netoli centro, be automobilių grūsčių....

Naujas kvartaliukas, nauja tema - gal atsiras ir besidominčių, diskutuojančių?

smile.gif


Ar buvot ten nuvaziave? Jei ne, tai siulyciau tiesiog pasiziureti. Cia labai jau skonio reikalas. Mes pvz svarstem apie Burbiskes, kurios yra prie pat, kol ten nenuvaziavom gyvai. Tiesiog subjektyviai nepatiko nei vieta, nei butai.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 09, 08:30)
bet tada suma gaunasi tokia, kaip namo, kuri ir taip turim doh.gif


Ne visai į temą, bet įdomu - kodėl nebenorit gyventi name ir ieškotės buto?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 01 09, 12:13)
Ne visai į temą, bet įdomu - kodėl nebenorit gyventi name ir ieškotės buto?

Esu rasiusi jau keliose vietose: turim didele sodyba su normaliu namu Moletu raj. Savaitgaliais ten lekiam, nes ruosiam salygas ir verslui. Ir gavosi taip, kad du namus, skiriancius per 100km, apzioti ir apziureti nebegalime nei fiziskai, nei finansiskai. Reikia daryti kazkokias permainas.
Pardavus nama gautume tiek pinigu, kad lengvai nusipirktumem keturiu kambariu buta naujame rajone(pvz, man patiko Santariskiu kvartalas, Mokslininku g.) ir dar liktu verslo pradziai. Bet Santariskese susidureme su problema: vaikams mokykla tolokai, tektu vazineti su persedimais autobusais, peskom nenueis tikrai. Tada netiketai pamaciau Venecijos projekta, bet problema kita: arba mazos kvadraturos butai, arba isauga kaina iki namo kainos doh.gif
Kiti rajonai atkrito, nors ir butu kainos fantastiskai mazos buvo, buciau ne tik verslui sutaupius, ale ir vaikams dar po buta nupirkus. Bet sildymas centrinis miesto, o jo kainos-kosmines. Perkalbejom su vyru, kad mes uz nama mokame tiek pat, kiek kitas uz dvieju kambariu buta senesniame rajone. doh.gif
Dar patiko Ciurlionio gatve ar Konarskio gatve, bet tada jau as neikandu tokio buto, net pardavus nama ir sodyba biggrin.gif
Kol kas vyras mane perkalbejo likti name, sako, jog viskas ranka pasiekiama, kvadraturos daug, sildymas dujomis, na o sniega vis tiek nekasu, kaip ir zoles nepjaunu, ta gali atlikti ir vyresnieji bernai. biggrin.gif Kol kas pasidaviau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 09 sausio 2013 - 12:03
Puiki vieta ir tikrai vertas demesio projektas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purpurine: 09 sausio 2013 - 12:44
Įdomu, kiek kainuotų kas mėneį butui privaloma video aspauga, teritorijos tvarkymo, priežiūros paslaugos, laistymo sistemos eksploatacija ir kt.

69 m2 butas kainuoja virš 300 T, aikštelė mašinai - 5000 lt (čia variantas be stoginės), sandėliukas butui (o kur laikyt dviratukus bulves lides etc) - dar 5000 lt, mezoniną už savus įsirengia pats pirkėjas, laiptus irgi pats pirkėjas, terasą ant stogo - irgi. Židinys - už pirkėjo pinigus, dūmtrakis - už pirkėjo pinigus. Suma sumarum, toks butas turėtų kainuoti apie 400 000 lt.

Netikiu, kad neįmanoma rast 70 m 2 ploto buto su autonomini šildymu už analogišką kainą, geresnėje vietoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 sausio 2013 - 16:41
QUOTE(flight @ 2013 01 09, 17:41)
Įdomu, kiek kainuotų  kas mėneį butui privaloma video aspauga, teritorijos tvarkymo, priežiūros paslaugos, laistymo sistemos eksploatacija ir kt.

69 m2 butas kainuoja virš 300 T, aikštelė mašinai - 5000 lt (čia variantas be stoginės), sandėliukas butui (o kur laikyt dviratukus bulves lides etc) - dar 5000 lt, mezoniną už savus įsirengia pats pirkėjas, laiptus irgi pats pirkėjas, terasą ant stogo - irgi. Židinys - už pirkėjo pinigus, dūmtrakis - už pirkėjo pinigus. Suma sumarum, toks butas turėtų kainuoti  apie 400 000 lt.

Netikiu, kad neįmanoma rast 70 m 2 ploto buto su autonomini šildymu už analogišką kainą, geresnėje vietoje.


Beveik pritariu, mano paskaičiavimais 79kv.m. butas per 2a su mansarda ir stogo terasa + aikštelė, sandėliukas, dūmtraukis židiniui gaunasi apie 280000 be apdailos. Gerokai daugiau nei pirmoji kaina, krentanti į akis. Dalinė apdaila minimumas - be elektros išvedžiojimo ir pan. Tačiau gal ir pirksiu, nes vieta patinka, o iki darbo 15 min. pėsčiomis. Daug priklausys nuo papildomos informacijos, kurią dar renkuosi. Ir nuo nuolaidų smile.gif

Kitos paslaugos berods 1,67 už kv.m.

Dėl vėdinimo siūlo įsirengti rekuperaciją, vėl nemenkos išlaidos...

Dar klausimėlis - ar 10 proc. nuo turto vertės "bauda", atsisakius pirkti yra normalu? Nes man tai panašu į plėšimą vidury baltos dienos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 09 sausio 2013 - 17:18
QUOTE(ptashka @ 2013 01 09, 10:58)
Ar buvot ten nuvaziave? Jei ne, tai siulyciau tiesiog pasiziureti. Cia labai jau skonio reikalas. Mes pvz svarstem apie Burbiskes, kurios yra prie pat, kol ten nenuvaziavom gyvai. Tiesiog subjektyviai nepatiko nei vieta, nei butai.




Buvau. Ir?
O su Burbiškių kvartalu kas jums pasirodė negerai?
Tiesiog nepatiko butai ir vieta? Ir tai viskas? Tikėjausi po pirmųjų sakinių išsamesnės info smile.gif

Asmeniškai man ir ten, ir ten viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 01 09, 17:41)
Įdomu, kiek kainuotų  kas mėneį butui privaloma video aspauga, teritorijos tvarkymo, priežiūros paslaugos, laistymo sistemos eksploatacija ir kt.

69 m2 butas kainuoja virš 300 T, aikštelė mašinai - 5000 lt (čia variantas be stoginės), sandėliukas butui (o kur laikyt dviratukus bulves lides etc) - dar 5000 lt, mezoniną už savus įsirengia pats pirkėjas, laiptus irgi pats pirkėjas, terasą ant stogo - irgi. Židinys - už pirkėjo pinigus, dūmtrakis - už pirkėjo pinigus. Suma sumarum, toks butas turėtų kainuoti  apie 400 000 lt.

Netikiu, kad neįmanoma rast 70 m 2 ploto buto su autonomini šildymu už analogišką kainą, geresnėje vietoje.



Kaip pvz galiu pasakyti, kad Burbiškių kvartale, kur visa tai jau yra, tai tikrai nėra beprotiškos sumos, nežinau kiek jūs mokate, kur jūs gyvenate. Tai apie 70 m2 butas moka apie 80 lt. O gyvendama Centre ( be prižiūrimos teritorijos ) mokėjau 70 lt. Tai kaip ir nėr čia ką lyginti ( bent jau mano atveju smile.gif ). Kvartale ''Venecija'' mano žiniomis bus įdiegta sistema, kuri surinks lietaus vandenį ir juo bus laistoma žalia veja.

Norėčiau tikėti, kad dėl visų sumų ir darbų atlikimo galima kalbėti, juk visi žmonės, negi nėra galimybės atrasti aukso viduiuką ir susitarti.. Na, matyt būna visip...

Va dėl tos vietos... Galvojau ir aš panašiai, kad nusigrūsim į kokį tai užkampį ir '' merdėsim '' čia biggrin.gif tačiau gavosi taip, kad draugai pas mus važiuoja pailsėti nuo miesto triukšmo ir dulkių biggrin.gif Ir pagyvenus ilgiau pasirodo juk viskas čia pat smile.gif - parduotuvė, jei ko nedaug reikia, o jei daugiau tai taip ar taip su mašina važiuoji. Mokyklų pasirinkimas irgi yra, darželių taip pat ( nauja sistema jau veikia, tačiau Naujininkuose pilna darželių, o mūsų gatvė priklauso porai tai tikrai ).

Pasidalinau savo nuomone ir aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Askita @ 2013 01 09, 20:46)
Buvau. Ir?
O su Burbiškių kvartalu kas jums pasirodė negerai?
Tiesiog nepatiko butai ir vieta? Ir tai viskas? Tikėjausi po pirmųjų sakinių išsamesnės info smile.gif

Asmeniškai man ir ten, ir ten viskas gerai smile.gif


Na aš kažkaip nenorėjau plėstis, pasakiau, kad tai ganėtinai subjektyvu, juk jums gali nepatikti tai, kas patinka man blush2.gif

Man nepatiko Naujininkų artumas ir bendras vaizdas aplink tą vietą. Butai, kuriuos žiūrėjome buvo kompaktiški ir neblogai išplanuoti, bet man nepatiko "dėžutiškumas", ganėtinai standartinis vaizdas žvelgiant į įrengimą.

Savo pirmuoju postu tiesiog norėjau pasakyti, kad koks bebūtų gražiai aprašytas projekte rajonas, tiesiog reikia nuvykti asmeniškai pažiūrėti prieš sakant patinka/nepatinka 4u.gif
Atsakyti